Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

02.11.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:10
2 206 SCHOLZ NATALIA SP22 2014 K 00:01:18
3 43 MOTYKA MALWINA Zepół Szkół Nr 20 we Wrocławiu 2014 K 00:01:22
4 20 NICIEJEWSKA ANTONINA Wrocław 2014 K 00:01:34
5 19 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:45
6 231 MALEC ANNA Przedszkole nr 62 2015 K 00:01:49
7 34 BARTECZKA KORNELIA ZSP nr 20 2015 K 00:01:55
8 24 CWYNAR HELENA SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2014 K 00:02:04
9 41 RACZKOWSKA POLA ZSP12 Wrocław 2014 K 00:02:04
10 47 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:05
11 6 TOPOLSKA LILIANNA SP 30 Wrocław 2015 K 00:02:06
12 36 JONKO MARTA Wrocław 2016 K 00:02:17
13 28 KACZMAREK JOANNA WAT 2015 K 00:02:24
14 33 KRYSTOSEK HANNA P 62 2014 K 00:02:27
15 32 ŻUROWSKA ZUZA AZS AWF Wroclaw 2015 K 00:02:32
16 203 FRELEK WANDA Pod Wierzbami 2015 K 00:02:43
17 232 PIWNIK MILENA P62 2015 K 00:02:50
18 212 ZABAWA HANNA 2015 K 00:03:04
19 26 BORATYŃSKA KATARZYNA 2019 K 00:03:07
20 42 KWIATEK ROKSANA Przedszkole nr 20 2016 K 00:03:17
21 3 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:03:18
22 35 JONKO BEATA Wrocław 2017 K 00:03:37
23 44 KRYSTOSEK KAROLINA P 62 2016 K 00:04:01
24 1 LEKKI OLIWIA Żyrafka 2017 K 00:04:43

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 36 BARTECZKA GABRIELA Sp 22 2012 K 00:01:16
2 16 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:17
3 20 CHWALEBA LAURA SP 20 2013 K 00:01:23
4 23 STĘPIEŃ MARTYNA Opole 2012 K 00:01:25
5 219 WATRAS KAJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:25
6 7 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:26
7 3 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:28
8 209 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:28
9 1 LEKKI MAJA Żyrafka 2013 K 00:01:29
10 53 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:30
11 38 SERKIES ALICJA Serkies Team 2012 K 00:01:30
12 224 IWAŃCZAK ŁUCJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:31
13 46 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:31
14 21 DWOJAK NINA SP NR 21 2012 K 00:01:32
15 24 MURMYŁO JADWIGA Szkoła Podstawowa nr 21 2013 K 00:01:33
16 229 NESTIORUK NATALIA 2012 K 00:01:33
17 215 TESZNAR POLA 2012 K 00:01:34
18 43 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:35
19 32 ŻUROWSKA ZOSIA SP 66 2012 K 00:01:36
20 33 SAGLIO JULIA 2012 K 00:01:41
21 19 NOWACZYK MARTYNA Wrocław 2013 K 00:01:47
22 44 MALEC NATALIA Przedszkole nr 62 2013 K 00:01:47
23 204 STEINER KALINA Wrocław 2013 K 00:01:54
24 226 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:02:39

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:22
2 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:29
3 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:33
4 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:35
5 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:39
6 53 BIENIAS NATALKA SP 5 Dzierżoniów 2011 K 00:02:40
7 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:42
8 25 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF WROCŁAW 2010 K 00:02:47
9 111 FRANCZYK ALEKSANDRA SP22 2011 K 00:02:49
10 121 PELOWICZ LILIANA SP Sułów 2011 K 00:02:50
11 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:02:52
12 31 CWYNAR ELEONORA SP Dialogu Kultur Etz Chaim 2010 K 00:02:56
13 124 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:03:00
14 115 KAWAŁKO LILIANA SP 50 2010 K 00:03:11
15 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:03:18
16 105 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:19
17 126 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:26
18 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:28

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 113 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 2007 K 00:03:54
2 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:04:04
3 35 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:04:09
4 101 MIKSIEWICZ MARTYNA SP 20/ MKS PARASOL 2008 K 00:04:14
5 106 KARNAŚ ANNA MKS Parasol Wrocław 2008 K 00:04:16
6 2 MIŁEK ALEKSANDRA WLKS Wrocław 2009 K 00:04:17
7 18 KABAŁA ZOFIA SP 3 2007 K 00:04:18
8 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:29
9 10 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:04:32
10 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:33
11 108 BIENIADA GABRIELA SP nr 22 2008 K 00:04:34
12 20 STĘPIEŃ JULIA Opole 2007 K 00:04:35
13 33 ZOGATA TOSIA PANTERY 2008 K 00:04:39
14 17 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:04:39
15 23 MOTYKA MAJA Szkoła Podstawowa Nr 22 we Wrocławiu 2008 K 00:04:49
16 9 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:04:52
17 13 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:04:56
18 6 TOPOLSKA OLIWIA SP 30 Wrocław 2007 K 00:05:08
19 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:05:14
20 28 PUCHALSKA HANNA SP nr 10 Wrocław 2008 K 00:05:26
21 34 KOZŁOWSKA EMILIA SP47 2009 K 00:05:30
22 103 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:05:34
23 49 GLISZCZYŃSKA MARCELINA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:05:36
24 121 DRWIĘGA HANNA Bergson Team Run 2009 K 00:05:39
25 29 SERAFIN BARBARA SP22 2009 K 00:06:44

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 314 KRUPA URSZULA KL Ziemia Kłodzka 2004 K 00:08:06
2 214 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA LO Wrocław 2005 K 00:08:23
3 204 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:08:30
4 218 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:08:45
5 217 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:08:46
6 215 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:09:10
7 219 SADOWSKA AMELIA MKS MOS Wrocław 2005 K 00:09:21
8 202 NOWAK MARIA SP22 2006 K 00:12:00
9 212 KUŹMICKA AGATA XV LO Wrocław/Kiku Run Team 2004 K 00:12:58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni