z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

05.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:12
2 206 SCHOLZ NATALIA SP22 2014 K 00:01:26
3 9 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:34
4 201 JANCZEWSKA ANTONINA 2014 K 00:01:41
5 19 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:42
6 8 FLISIŃSKI TOBIASZ SP 22 Wrocław 2014 M 00:01:43
7 2 SZEWCZUK NATAN Przedszkole nr 25 2014 M 00:01:44
8 37 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:45
9 34 BARTECZKA KORNELIA ZSP nr 20 2015 K 00:01:50
10 203 RACZKOWSKA POLA ZSP12 Wrocław 2014 K 00:01:54
11 16 MIŚ ALEKSANDER 2014 M 00:01:56
12 20 NICIEJEWSKA ANTONINA Wrocław 2014 K 00:01:57
13 40 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO WROCŁAW 2016 K 00:02:03
14 10 STANISZ ALICJA SP 22 2014 K 00:02:05
15 15 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:02:08
16 211 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:14
17 33 KRYSTOSEK HANNA P 62 2014 K 00:02:14
18 27 DUCZMAL MAJA Utopence 2015 K 00:02:17
19 38 ŚWIDKIEWICZ MATEUSZ Przedszkole pod Wierzbami 2015 M 00:02:19
20 30 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:02:19
21 6 TOPOLSKA LILIANNA SP 30 Wrocław 2015 K 00:02:19
22 210 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatarek 2015 K 00:02:22
23 32 ŻUROWSKA ZUZA AZS AWF Wroclaw 2015 K 00:02:29
24 36 JONKO MARTA Wrocław 2016 K 00:02:35
25 202 FRELEK WANDA Pod Wierzbami 2015 K 00:02:41
26 24 CWYNAR HELENA SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2014 K 00:02:55
27 207 PIWNIK MILENA P62 2015 K 00:02:58
28 22 DWOJAK DAWID Przedszkole NR 7 2016 M 00:03:08
29 14 GALA IDA 2016 K 00:03:09
30 214 ŻBIK ADAM 2015 M 00:03:10
31 213 CIEPŁA ZOFIA 2017 K 00:03:11
32 3 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:03:28
33 17 PAZDEJ TYMON ŻYWIOŁ 2017 M 00:03:45
34 208 MIŚ FRANCISZEK 2017 M 00:03:45
35 212 TURULA JOANNA 2017 K 00:03:45
36 35 JONKO BEATA Wrocław 2017 K 00:03:56
37 1 LEKKI OLIWIA Żyrafka 2017 K 00:04:48
38 21 RACZYŃSKI STANISŁAW 2017 M 00:04:50

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 KAGAN FRANCISZEK Szkoła Podstawowa Osobowice 2012 M 00:01:06
2 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:12
3 35 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich 2012 M 00:01:13
4 48 BONDAREWICZ KAJETAN SP23 Wrocław/Bondziki 2012 M 00:01:14
5 212 ŁAKOMY JAKUB 2013 M 00:01:15
6 16 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:15
7 202 HRECZUCH MACIEJ 2013 M 00:01:15
8 36 BARTECZKA GABRIELA Sp 22 2012 K 00:01:16
9 6 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:16
10 27 WEINTRAUB-FILEK JONASZ 2013 M 00:01:17
11 47 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:17
12 29 SICIŃSKI WIKTOR P 62 2013 M 00:01:17
13 215 PALIWODA MATEUSZ 2013 M 00:01:19
14 8 KUPIEC PIOTR Przedszkole 49 2013 M 00:01:19
15 207 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:20
16 17 KUCZAJ DOMINIK Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 23 we Wrocławiu 2012 M 00:01:21
17 203 PUTYRA JANINA 2012 K 00:01:21
18 41 SERAFIN ANTONI SP22 2013 M 00:01:23
19 15 HOŁUB ADAM SP 22 2013 M 00:01:23
20 9 TYNECKI HENRYK Słowiańskie Maluchy 2013 M 00:01:24
21 204 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:24
22 220 KARWICKI FILIP SP 83 Wrocław 2013 M 00:01:25
23 14 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:26
24 24 MURMYŁO JADWIGA Szkoła Podstawowa nr 21 2013 K 00:01:26
25 34 BOGUSZ STANISŁAW P 62 2013 M 00:01:26
26 3 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:27
27 25 MŁYNARKIEWICZ FRANEK SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:28
28 39 PUCHALSKI FILIP SP nr 10 Wrocław 2013 M 00:01:28
29 18 CIEŚLA TOMASZ Przedszkole 2013 M 00:01:29
30 7 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:29
31 37 JONKO FRANCISZEK Salez Wrocław 2012 M 00:01:29
32 20 CHWALEBA LAURA SP 20 2013 K 00:01:30
33 217 ULIASZ JAN 2012 M 00:01:30
34 21 DWOJAK NINA SP NR 21 2012 K 00:01:30
35 218 CIGENHAGEN BŁAŻEJ GRUPA DBK WROCŁAW 2013 M 00:01:31
36 5 BIELAWA ADAM SP22 2013 M 00:01:31
37 13 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:34
38 43 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:34
39 1 LEKKI MAJA Żyrafka 2013 K 00:01:37
40 33 SAGLIO JULIA 2012 K 00:01:38
41 32 ŻUROWSKA ZOSIA SP 66 2012 K 00:01:39
42 19 NOWACZYK MARTYNA Wrocław 2013 K 00:01:41
43 22 KORZENIOWSKA JANINA Primus 2012 K 00:01:42
44 28 DUCZMAL ADRIANNA Utopence 2013 K 00:01:43
45 221 ZIĘCINA BŁAŻEJ P 62 2013 M 00:01:44
46 208 SROKOWSKA NINA 2013 K 00:01:46
47 44 MALEC NATALIA Przedszkole nr 62 2013 K 00:01:47
48 209 STEINER KALINA Wrocław 2013 K 00:02:09

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:18
2 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:24
3 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:02:24
4 28 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/PNSP 2010 M 00:02:26
5 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:26
6 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:33
7 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:33
8 106 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:35
9 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:38
10 14 SOBCZAK ADAM 2011 M 00:02:39
11 107 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:02:40
12 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:02:41
13 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:43
14 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:43
15 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:44
16 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:44
17 115 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:44
18 10 STANISZ JAKUB SP 22 2010 M 00:02:46
19 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:02:47
20 111 BOBYK KAROL NOA 2011 M 00:02:48
21 103 HRECZUCH JAKUB 2010 M 00:02:51
22 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:53
23 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:55
24 110 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:02:56
25 109 MOSZUMAŃSKI FILIP SP nr 21 2011 M 00:02:57
26 41 SAGLIO JACOPO 2010 M 00:02:58
27 25 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF WROCŁAW 2010 K 00:02:58
28 116 KOSIŃSKI OLIVIER Grupa DBK Wrocław 2011 M 00:02:59
29 29 KACZOROWSKA EMILIA SP NR 61 2010 K 00:03:00
30 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:03:01
31 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:03:02
32 117 MACIANTOWICZ PATRYK SP118 2011 M 00:03:02
33 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:03:03
34 36 PATLA ARTUR SP 22 2010 M 00:03:04
35 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:03:04
36 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:03:07
37 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:03:08
38 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:03:10
39 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:03:11
40 35 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:03:15
41 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:03:16
42 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:17
43 31 CWYNAR ELEONORA SP Dialogu Kultur Etz Chaim 2010 K 00:03:17
44 112 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:19
45 112 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:19
46 105 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:20
47 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:22
48 102 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:03:26
49 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:28
50 118 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:28
51 43 LASKOWSKI JAN SP 22 2011 M 00:03:41
52 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:10

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:53
2 131 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:03:55
3 114 PUTYRA ANTONI SP w Wysokiej 2008 M 00:03:55
4 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:04:01
5 146 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:03
6 128 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:04:05
7 129 DĘBSKI TYMON SP Wysoka 2009 M 00:04:05
8 142 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:04:07
9 148 KUPIEC SZYMON SP 90 2009 M 00:04:11
10 151 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:04:14
11 118 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 2007 K 00:04:15
12 123 JONAS MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 M 00:04:17
13 149 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:18
14 116 GAURA JACEK SP 21 Osobowice Wrocław 2009 M 00:04:19
15 132 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:04:23
16 124 LEONARCZYK HANNA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:04:25
17 121 KOWALCZYK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2009 K 00:04:28
18 122 BOKWA ALINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 K 00:04:28
19 120 JONAS JULIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2009 K 00:04:29
20 119 KOZUBEK ZOFIA SP nr 3 2007 K 00:04:31
21 137 GÓRNY PAWEŁ SP 24 2009 M 00:04:32
22 140 KABAŁA ZOFIA SP 3 2007 K 00:04:33
23 130 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:36
24 127 KUNAJ WIKTORIA Szkoła Podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2009 K 00:04:36
25 150 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:37
26 144 KOWALSKA MARIANNA CICLISMO WROCŁAW 2007 K 00:04:38
27 139 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:04:39
28 103 BIENIADA GABRIELA SP nr 22 2008 K 00:04:40
29 145 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:43
30 101 BIENIADA WIKTOR SP nr 22 2009 M 00:04:43
31 135 SOBALA PATRYK Szkoła Podstawowa 2008 M 00:04:48
32 126 TOCH KORNELIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:05:02
33 104 RUBIN KONSTANCJA SP nr 20 2007 K 00:05:03
34 117 JABŁONKA NATALIA SP 22 2008 K 00:05:05
35 115 TOPOLSKA OLIWIA SP 30 Wrocław 2007 K 00:05:06
36 143 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:05:09
37 147 KOWALCZYK DANIEL SP 22 2009 M 00:05:17
38 134 KAZUŁA NATALIA Muzyczna we Wrocławiu 2008 K 00:05:18
39 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:05:18
40 110 CWYNAR IRENEUSZ SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2009 M 00:05:20
41 136 PUCHALSKA HANNA SP nr 10 Wrocław 2008 K 00:05:25
42 138 NOCKO KAMILA Wrocław Szkoła Podstawowa nr 22 2009 K 00:05:48
43 141 MOTYKA MAJA Szkoła Podstawowa Nr 22 we Wrocławiu 2008 K 00:05:50
44 113 JAGODZIŃSKI KAMIL 2009 M 00:06:16
45 133 CYWIŃSKA HANIA SP28 2008 K 00:06:31
46 125 KOWALCZYK MAJA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:06:34

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 302 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:09:10
2 303 OWCZARZAK HELA UKS Olimpijczyk 2006 K 00:09:17
3 308 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:09:42
4 306 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:09:47
5 309 BUGIEL EMILIA SP 5 Wrocław 2006 K 00:09:53
6 301 NOWAK MARIA SP22 2006 K 00:10:02
7 307 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:10:03
8 304 MACIANTOWICZ NATALIA sp5 2006 K 00:12:25
9 305 KUŹMICKA AGATA XV LO Wrocław/Kiku Run Team 2004 K 00:12:46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni