Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

05.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:53
2 131 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:03:55
3 114 PUTYRA ANTONI SP w Wysokiej 2008 M 00:03:55
4 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:04:01
5 146 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:03
6 128 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:04:05
7 129 DĘBSKI TYMON SP Wysoka 2009 M 00:04:05
8 142 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:04:07
9 148 KUPIEC SZYMON SP 90 2009 M 00:04:11
10 151 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:04:14
11 118 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 2007 K 00:04:15
12 123 JONAS MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 M 00:04:17
13 149 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:18
14 116 GAURA JACEK SP 21 Osobowice Wrocław 2009 M 00:04:19
15 132 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:04:23
16 124 LEONARCZYK HANNA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:04:25
17 121 KOWALCZYK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2009 K 00:04:28
18 122 BOKWA ALINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 K 00:04:28
19 120 JONAS JULIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2009 K 00:04:29
20 119 KOZUBEK ZOFIA SP nr 3 2007 K 00:04:31
21 137 GÓRNY PAWEŁ SP 24 2009 M 00:04:32
22 140 KABAŁA ZOFIA SP 3 2007 K 00:04:33
23 130 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:36
24 127 KUNAJ WIKTORIA Szkoła Podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2009 K 00:04:36
25 150 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:37
26 144 KOWALSKA MARIANNA CICLISMO WROCŁAW 2007 K 00:04:38
27 139 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:04:39
28 103 BIENIADA GABRIELA SP nr 22 2008 K 00:04:40
29 145 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:43
30 101 BIENIADA WIKTOR SP nr 22 2009 M 00:04:43
31 135 SOBALA PATRYK Szkoła Podstawowa 2008 M 00:04:48
32 126 TOCH KORNELIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:05:02
33 104 RUBIN KONSTANCJA SP nr 20 2007 K 00:05:03
34 117 JABŁONKA NATALIA SP 22 2008 K 00:05:05
35 115 TOPOLSKA OLIWIA SP 30 Wrocław 2007 K 00:05:06
36 143 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:05:09
37 147 KOWALCZYK DANIEL SP 22 2009 M 00:05:17
38 134 KAZUŁA NATALIA Muzyczna we Wrocławiu 2008 K 00:05:18
39 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:05:18
40 110 CWYNAR IRENEUSZ SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2009 M 00:05:20
41 136 PUCHALSKA HANNA SP nr 10 Wrocław 2008 K 00:05:25
42 138 NOCKO KAMILA Wrocław Szkoła Podstawowa nr 22 2009 K 00:05:48
43 141 MOTYKA MAJA Szkoła Podstawowa Nr 22 we Wrocławiu 2008 K 00:05:50
44 113 JAGODZIŃSKI KAMIL 2009 M 00:06:16
45 133 CYWIŃSKA HANIA SP28 2008 K 00:06:31
46 125 KOWALCZYK MAJA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:06:34

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni