Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

05.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:34
2 8 FLISIŃSKI TOBIASZ SP 22 Wrocław 2014 M 00:01:43
3 2 SZEWCZUK NATAN Przedszkole nr 25 2014 M 00:01:44
4 16 MIŚ ALEKSANDER 2014 M 00:01:56
5 15 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:02:08
6 38 ŚWIDKIEWICZ MATEUSZ Przedszkole pod Wierzbami 2015 M 00:02:19
7 30 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:02:19
8 22 DWOJAK DAWID Przedszkole NR 7 2016 M 00:03:08
9 214 ŻBIK ADAM 2015 M 00:03:10
10 17 PAZDEJ TYMON ŻYWIOŁ 2017 M 00:03:45
11 208 MIŚ FRANCISZEK 2017 M 00:03:45
12 21 RACZYŃSKI STANISŁAW 2017 M 00:04:50

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 KAGAN FRANCISZEK Szkoła Podstawowa Osobowice 2012 M 00:01:06
2 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:12
3 35 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich 2012 M 00:01:13
4 48 BONDAREWICZ KAJETAN SP23 Wrocław/Bondziki 2012 M 00:01:14
5 212 ŁAKOMY JAKUB 2013 M 00:01:15
6 202 HRECZUCH MACIEJ 2013 M 00:01:15
7 6 FLISIŃSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:16
8 27 WEINTRAUB-FILEK JONASZ 2013 M 00:01:17
9 29 SICIŃSKI WIKTOR P 62 2013 M 00:01:17
10 215 PALIWODA MATEUSZ 2013 M 00:01:19
11 8 KUPIEC PIOTR Przedszkole 49 2013 M 00:01:19
12 17 KUCZAJ DOMINIK Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 23 we Wrocławiu 2012 M 00:01:21
13 41 SERAFIN ANTONI SP22 2013 M 00:01:23
14 15 HOŁUB ADAM SP 22 2013 M 00:01:23
15 9 TYNECKI HENRYK Słowiańskie Maluchy 2013 M 00:01:24
16 220 KARWICKI FILIP SP 83 Wrocław 2013 M 00:01:25
17 14 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:26
18 34 BOGUSZ STANISŁAW P 62 2013 M 00:01:26
19 25 MŁYNARKIEWICZ FRANEK SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:28
20 39 PUCHALSKI FILIP SP nr 10 Wrocław 2013 M 00:01:28
21 18 CIEŚLA TOMASZ Przedszkole 2013 M 00:01:29
22 37 JONKO FRANCISZEK Salez Wrocław 2012 M 00:01:29
23 217 ULIASZ JAN 2012 M 00:01:30
24 218 CIGENHAGEN BŁAŻEJ GRUPA DBK WROCŁAW 2013 M 00:01:31
25 5 BIELAWA ADAM SP22 2013 M 00:01:31
26 13 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:34
27 221 ZIĘCINA BŁAŻEJ P 62 2013 M 00:01:44

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:18
2 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:24
3 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:02:24
4 28 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/PNSP 2010 M 00:02:26
5 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:33
6 14 SOBCZAK ADAM 2011 M 00:02:39
7 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:02:41
8 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:43
9 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:44
10 115 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:44
11 10 STANISZ JAKUB SP 22 2010 M 00:02:46
12 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:02:47
13 111 BOBYK KAROL NOA 2011 M 00:02:48
14 103 HRECZUCH JAKUB 2010 M 00:02:51
15 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:53
16 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:55
17 110 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:02:56
18 109 MOSZUMAŃSKI FILIP SP nr 21 2011 M 00:02:57
19 41 SAGLIO JACOPO 2010 M 00:02:58
20 116 KOSIŃSKI OLIVIER Grupa DBK Wrocław 2011 M 00:02:59
21 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:03:02
22 117 MACIANTOWICZ PATRYK SP118 2011 M 00:03:02
23 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:03:03
24 36 PATLA ARTUR SP 22 2010 M 00:03:04
25 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:03:04
26 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:03:08
27 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:03:11
28 35 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:03:15
29 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:03:16
30 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:17
31 112 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:19
32 112 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:19
33 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:22
34 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:28
35 43 LASKOWSKI JAN SP 22 2011 M 00:03:41

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:53
2 131 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:03:55
3 114 PUTYRA ANTONI SP w Wysokiej 2008 M 00:03:55
4 146 ROGALA FILIP Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 M 00:04:03
5 129 DĘBSKI TYMON SP Wysoka 2009 M 00:04:05
6 142 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:04:07
7 148 KUPIEC SZYMON SP 90 2009 M 00:04:11
8 151 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:04:14
9 123 JONAS MIKOŁAJ Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 M 00:04:17
10 149 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:18
11 116 GAURA JACEK SP 21 Osobowice Wrocław 2009 M 00:04:19
12 137 GÓRNY PAWEŁ SP 24 2009 M 00:04:32
13 130 GRONOWSKI FRANCISZEK Przemiłów 2007 M 00:04:36
14 101 BIENIADA WIKTOR SP nr 22 2009 M 00:04:43
15 135 SOBALA PATRYK Szkoła Podstawowa 2008 M 00:04:48
16 147 KOWALCZYK DANIEL SP 22 2009 M 00:05:17
17 110 CWYNAR IRENEUSZ SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2009 M 00:05:20
18 113 JAGODZIŃSKI KAMIL 2009 M 00:06:16

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 302 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:09:10
2 308 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:09:42
3 307 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:10:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni