Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | KUBICA | FILIP | Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein | 2015 | M | 00:01:34 |
2 | 8 | FLISIŃSKI | TOBIASZ | SP 22 Wrocław | 2014 | M | 00:01:43 |
3 | 2 | SZEWCZUK | NATAN | Przedszkole nr 25 | 2014 | M | 00:01:44 |
4 | 16 | MIŚ | ALEKSANDER | 2014 | M | 00:01:56 | |
5 | 15 | KOLEBUK | ANTONI | Rodzina Kolebuków | 2015 | M | 00:02:08 |
6 | 38 | ŚWIDKIEWICZ | MATEUSZ | Przedszkole pod Wierzbami | 2015 | M | 00:02:19 |
7 | 30 | MIKOŁAJCZAK | ANTONI | Matner Running Team | 2015 | M | 00:02:19 |
8 | 22 | DWOJAK | DAWID | Przedszkole NR 7 | 2016 | M | 00:03:08 |
9 | 214 | ŻBIK | ADAM | 2015 | M | 00:03:10 | |
10 | 17 | PAZDEJ | TYMON | ŻYWIOŁ | 2017 | M | 00:03:45 |
11 | 208 | MIŚ | FRANCISZEK | 2017 | M | 00:03:45 | |
12 | 21 | RACZYŃSKI | STANISŁAW | 2017 | M | 00:04:50 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | KAGAN | FRANCISZEK | Szkoła Podstawowa Osobowice | 2012 | M | 00:01:06 |
2 | 42 | NAJBAR | WOJCIECH | NAJ Team | 2012 | M | 00:01:12 |
3 | 35 | KRAUSE | JAKUB | Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich | 2012 | M | 00:01:13 |
4 | 48 | BONDAREWICZ | KAJETAN | SP23 Wrocław/Bondziki | 2012 | M | 00:01:14 |
5 | 212 | ŁAKOMY | JAKUB | 2013 | M | 00:01:15 | |
6 | 202 | HRECZUCH | MACIEJ | 2013 | M | 00:01:15 | |
7 | 6 | FLISIŃSKI | TYMOTEUSZ | SP 22 Wrocław | 2012 | M | 00:01:16 |
8 | 27 | WEINTRAUB-FILEK | JONASZ | 2013 | M | 00:01:17 | |
9 | 29 | SICIŃSKI | WIKTOR | P 62 | 2013 | M | 00:01:17 |
10 | 215 | PALIWODA | MATEUSZ | 2013 | M | 00:01:19 | |
11 | 8 | KUPIEC | PIOTR | Przedszkole 49 | 2013 | M | 00:01:19 |
12 | 17 | KUCZAJ | DOMINIK | Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 23 we Wrocławiu | 2012 | M | 00:01:21 |
13 | 41 | SERAFIN | ANTONI | SP22 | 2013 | M | 00:01:23 |
14 | 15 | HOŁUB | ADAM | SP 22 | 2013 | M | 00:01:23 |
15 | 9 | TYNECKI | HENRYK | Słowiańskie Maluchy | 2013 | M | 00:01:24 |
16 | 220 | KARWICKI | FILIP | SP 83 Wrocław | 2013 | M | 00:01:25 |
17 | 14 | PAZDEJ | WIKTOR | ŻYWIOŁ | 2012 | M | 00:01:26 |
18 | 34 | BOGUSZ | STANISŁAW | P 62 | 2013 | M | 00:01:26 |
19 | 25 | MŁYNARKIEWICZ | FRANEK | SP 22 Wrocław | 2012 | M | 00:01:28 |
20 | 39 | PUCHALSKI | FILIP | SP nr 10 Wrocław | 2013 | M | 00:01:28 |
21 | 18 | CIEŚLA | TOMASZ | Przedszkole | 2013 | M | 00:01:29 |
22 | 37 | JONKO | FRANCISZEK | Salez Wrocław | 2012 | M | 00:01:29 |
23 | 217 | ULIASZ | JAN | 2012 | M | 00:01:30 | |
24 | 218 | CIGENHAGEN | BŁAŻEJ | GRUPA DBK WROCŁAW | 2013 | M | 00:01:31 |
25 | 5 | BIELAWA | ADAM | SP22 | 2013 | M | 00:01:31 |
26 | 13 | CIĄDER | MATEUSZ | MKS Siechnice | 2013 | M | 00:01:34 |
27 | 221 | ZIĘCINA | BŁAŻEJ | P 62 | 2013 | M | 00:01:44 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | BUDNIK | PAWEŁ | BUDNIK TEAM | 2010 | M | 00:02:18 |
2 | 9 | KOWALCZYK | KAMIL | SSP 46 | 2011 | M | 00:02:24 |
3 | 2 | KARSZNIA | MICHAŁ | SSP 46 | 2010 | M | 00:02:24 |
4 | 28 | BARTOSIK | KOSMA | Night Runners Kids/PNSP | 2010 | M | 00:02:26 |
5 | 44 | GRONOWSKI | PIOTR | Przemiłów | 2011 | M | 00:02:33 |
6 | 14 | SOBCZAK | ADAM | 2011 | M | 00:02:39 | |
7 | 23 | RABSZTYN | DOMINIK | Navigo | 2011 | M | 00:02:41 |
8 | 24 | GAURA | STANISŁAW | SP 21 Osobowice Wrocław | 2011 | M | 00:02:43 |
9 | 3 | KORNAŚ | JAN | Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN | 2010 | M | 00:02:44 |
10 | 115 | KOWALSKI | FRANCISZEK | CICLISMO WROCŁAW | 2011 | M | 00:02:44 |
11 | 10 | STANISZ | JAKUB | SP 22 | 2010 | M | 00:02:46 |
12 | 4 | WASILKOWSKI | JANEK | SP 109 | 2010 | M | 00:02:47 |
13 | 111 | BOBYK | KAROL | NOA | 2011 | M | 00:02:48 |
14 | 103 | HRECZUCH | JAKUB | 2010 | M | 00:02:51 | |
15 | 26 | RACZYŃSKI | PRZEMYSŁAW | SP 22 | 2010 | M | 00:02:53 |
16 | 18 | STODÓŁKA | KONRAD | Leniwiec | 2011 | M | 00:02:55 |
17 | 110 | SOSNOWSKI | ADAM | SP 22 | 2011 | M | 00:02:56 |
18 | 109 | MOSZUMAŃSKI | FILIP | SP nr 21 | 2011 | M | 00:02:57 |
19 | 41 | SAGLIO | JACOPO | 2010 | M | 00:02:58 | |
20 | 116 | KOSIŃSKI | OLIVIER | Grupa DBK Wrocław | 2011 | M | 00:02:59 |
21 | 33 | KUREK | ADAM | SP 22 | 2011 | M | 00:03:02 |
22 | 117 | MACIANTOWICZ | PATRYK | SP118 | 2011 | M | 00:03:02 |
23 | 5 | BOMIRSKI | TOMEK | SP 109 | 2010 | M | 00:03:03 |
24 | 36 | PATLA | ARTUR | SP 22 | 2010 | M | 00:03:04 |
25 | 27 | RACZYŃSKI | RADOSŁAW | SP 22 | 2011 | M | 00:03:04 |
26 | 47 | BONDAREWICZ | DOMINIK | SP23 Wrocław/Bondziki | 2010 | M | 00:03:08 |
27 | 30 | MURMYŁO | FRANCISZEK | Szkoła Podstawowa nr 21 | 2011 | M | 00:03:11 |
28 | 35 | ŚWIDKIEWICZ | SZYMON | SP 22 | 2011 | M | 00:03:15 |
29 | 45 | HAJDASZ | OSKAR | 2010 | M | 00:03:16 | |
30 | 13 | MERSKI | MARCIN | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu | 2011 | M | 00:03:17 |
31 | 112 | BIŃKOWSKI | BRUNO | Żywioł | 2011 | M | 00:03:19 |
32 | 112 | BIŃKOWSKI | BRUNO | Żywioł | 2011 | M | 00:03:19 |
33 | 34 | WEINTRAUB-FILEK | BRUNO | 2010 | M | 00:03:22 | |
34 | 1 | ILKÓW | BARTEK | Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy | 2011 | M | 00:03:28 |
35 | 43 | LASKOWSKI | JAN | SP 22 | 2011 | M | 00:03:41 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | KORNAŚ | FRANCISZEK | Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN | 2008 | M | 00:03:53 |
2 | 131 | KOWALSKI | ADAM | SP27 ul Ruminakowa, Wrocław | 2007 | M | 00:03:55 |
3 | 114 | PUTYRA | ANTONI | SP w Wysokiej | 2008 | M | 00:03:55 |
4 | 146 | ROGALA | FILIP | Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak | 2007 | M | 00:04:03 |
5 | 129 | DĘBSKI | TYMON | SP Wysoka | 2009 | M | 00:04:05 |
6 | 142 | BARTŁOMIEJCZYK | KAMIL | SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak | 2008 | M | 00:04:07 |
7 | 148 | KUPIEC | SZYMON | SP 90 | 2009 | M | 00:04:11 |
8 | 151 | JAROS | SZYMON | Sp9 Dzierżoniów | 2009 | M | 00:04:14 |
9 | 123 | JONAS | MIKOŁAJ | Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy | 2008 | M | 00:04:17 |
10 | 149 | NAJBAR | PIOTR | NAJ Team | 2008 | M | 00:04:18 |
11 | 116 | GAURA | JACEK | SP 21 Osobowice Wrocław | 2009 | M | 00:04:19 |
12 | 137 | GÓRNY | PAWEŁ | SP 24 | 2009 | M | 00:04:32 |
13 | 130 | GRONOWSKI | FRANCISZEK | Przemiłów | 2007 | M | 00:04:36 |
14 | 101 | BIENIADA | WIKTOR | SP nr 22 | 2009 | M | 00:04:43 |
15 | 135 | SOBALA | PATRYK | Szkoła Podstawowa | 2008 | M | 00:04:48 |
16 | 147 | KOWALCZYK | DANIEL | SP 22 | 2009 | M | 00:05:17 |
17 | 110 | CWYNAR | IRENEUSZ | SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu | 2009 | M | 00:05:20 |
18 | 113 | JAGODZIŃSKI | KAMIL | 2009 | M | 00:06:16 |
Miejsce | Nr | Nazwisko | Imię | Klub | Rocznik | Płeć | Czas brutto |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 302 | KLUCZKA | MATEUSZ | SP nr 61 Wrocław | 2006 | M | 00:09:10 |
2 | 308 | OKO | WOJCIECH | SP 71 | 2006 | M | 00:09:42 |
3 | 307 | KUCHTA | TOMASZ | 2005 | M | 00:10:03 |