Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

05.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:12
2 206 SCHOLZ NATALIA SP22 2014 K 00:01:26
3 201 JANCZEWSKA ANTONINA 2014 K 00:01:41
4 19 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:42
5 37 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:45
6 34 BARTECZKA KORNELIA ZSP nr 20 2015 K 00:01:50
7 203 RACZKOWSKA POLA ZSP12 Wrocław 2014 K 00:01:54
8 20 NICIEJEWSKA ANTONINA Wrocław 2014 K 00:01:57
9 40 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO WROCŁAW 2016 K 00:02:03
10 10 STANISZ ALICJA SP 22 2014 K 00:02:05
11 211 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:14
12 33 KRYSTOSEK HANNA P 62 2014 K 00:02:14
13 27 DUCZMAL MAJA Utopence 2015 K 00:02:17
14 6 TOPOLSKA LILIANNA SP 30 Wrocław 2015 K 00:02:19
15 210 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatarek 2015 K 00:02:22
16 32 ŻUROWSKA ZUZA AZS AWF Wroclaw 2015 K 00:02:29
17 36 JONKO MARTA Wrocław 2016 K 00:02:35
18 202 FRELEK WANDA Pod Wierzbami 2015 K 00:02:41
19 24 CWYNAR HELENA SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2014 K 00:02:55
20 207 PIWNIK MILENA P62 2015 K 00:02:58
21 14 GALA IDA 2016 K 00:03:09
22 213 CIEPŁA ZOFIA 2017 K 00:03:11
23 3 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:03:28
24 212 TURULA JOANNA 2017 K 00:03:45
25 35 JONKO BEATA Wrocław 2017 K 00:03:56
26 1 LEKKI OLIWIA Żyrafka 2017 K 00:04:48

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:15
2 36 BARTECZKA GABRIELA Sp 22 2012 K 00:01:16
3 47 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:17
4 207 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:20
5 203 PUTYRA JANINA 2012 K 00:01:21
6 204 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:24
7 24 MURMYŁO JADWIGA Szkoła Podstawowa nr 21 2013 K 00:01:26
8 3 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:27
9 7 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:29
10 20 CHWALEBA LAURA SP 20 2013 K 00:01:30
11 21 DWOJAK NINA SP NR 21 2012 K 00:01:30
12 43 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:34
13 1 LEKKI MAJA Żyrafka 2013 K 00:01:37
14 33 SAGLIO JULIA 2012 K 00:01:38
15 32 ŻUROWSKA ZOSIA SP 66 2012 K 00:01:39
16 19 NOWACZYK MARTYNA Wrocław 2013 K 00:01:41
17 22 KORZENIOWSKA JANINA Primus 2012 K 00:01:42
18 28 DUCZMAL ADRIANNA Utopence 2013 K 00:01:43
19 208 SROKOWSKA NINA 2013 K 00:01:46
20 44 MALEC NATALIA Przedszkole nr 62 2013 K 00:01:47
21 209 STEINER KALINA Wrocław 2013 K 00:02:09

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:26
2 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:33
3 106 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:35
4 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:38
5 107 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:02:40
6 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:43
7 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:44
8 25 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF WROCŁAW 2010 K 00:02:58
9 29 KACZOROWSKA EMILIA SP NR 61 2010 K 00:03:00
10 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:03:01
11 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:03:07
12 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:03:10
13 31 CWYNAR ELEONORA SP Dialogu Kultur Etz Chaim 2010 K 00:03:17
14 105 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:20
15 102 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:03:26
16 118 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:28
17 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:10

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:04:01
2 128 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:04:05
3 118 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 2007 K 00:04:15
4 132 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:04:23
5 124 LEONARCZYK HANNA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:04:25
6 121 KOWALCZYK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2009 K 00:04:28
7 122 BOKWA ALINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 K 00:04:28
8 120 JONAS JULIA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2009 K 00:04:29
9 119 KOZUBEK ZOFIA SP nr 3 2007 K 00:04:31
10 140 KABAŁA ZOFIA SP 3 2007 K 00:04:33
11 127 KUNAJ WIKTORIA Szkoła Podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2009 K 00:04:36
12 150 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:37
13 144 KOWALSKA MARIANNA CICLISMO WROCŁAW 2007 K 00:04:38
14 139 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:04:39
15 103 BIENIADA GABRIELA SP nr 22 2008 K 00:04:40
16 145 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:43
17 126 TOCH KORNELIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:05:02
18 104 RUBIN KONSTANCJA SP nr 20 2007 K 00:05:03
19 117 JABŁONKA NATALIA SP 22 2008 K 00:05:05
20 115 TOPOLSKA OLIWIA SP 30 Wrocław 2007 K 00:05:06
21 143 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 2008 K 00:05:09
22 134 KAZUŁA NATALIA Muzyczna we Wrocławiu 2008 K 00:05:18
23 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:05:18
24 136 PUCHALSKA HANNA SP nr 10 Wrocław 2008 K 00:05:25
25 138 NOCKO KAMILA Wrocław Szkoła Podstawowa nr 22 2009 K 00:05:48
26 141 MOTYKA MAJA Szkoła Podstawowa Nr 22 we Wrocławiu 2008 K 00:05:50
27 133 CYWIŃSKA HANIA SP28 2008 K 00:06:31
28 125 KOWALCZYK MAJA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:06:34

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 303 OWCZARZAK HELA UKS Olimpijczyk 2006 K 00:09:17
2 306 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:09:47
3 309 BUGIEL EMILIA SP 5 Wrocław 2006 K 00:09:53
4 301 NOWAK MARIA SP22 2006 K 00:10:02
5 304 MACIANTOWICZ NATALIA sp5 2006 K 00:12:25
6 305 KUŹMICKA AGATA XV LO Wrocław/Kiku Run Team 2004 K 00:12:46

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni