Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

05.10.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:18
2 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:24
3 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:02:24
4 28 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/PNSP 2010 M 00:02:26
5 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:26
6 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:33
7 16 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 2010 K 00:02:33
8 106 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:35
9 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:38
10 14 SOBCZAK ADAM 2011 M 00:02:39
11 107 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:02:40
12 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:02:41
13 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:43
14 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:43
15 39 SMOLIŃSKA DARIA SP Kiełczów 2010 K 00:02:44
16 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:44
17 115 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:44
18 10 STANISZ JAKUB SP 22 2010 M 00:02:46
19 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:02:47
20 111 BOBYK KAROL NOA 2011 M 00:02:48
21 103 HRECZUCH JAKUB 2010 M 00:02:51
22 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:53
23 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:55
24 110 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:02:56
25 109 MOSZUMAŃSKI FILIP SP nr 21 2011 M 00:02:57
26 41 SAGLIO JACOPO 2010 M 00:02:58
27 25 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF WROCŁAW 2010 K 00:02:58
28 116 KOSIŃSKI OLIVIER Grupa DBK Wrocław 2011 M 00:02:59
29 29 KACZOROWSKA EMILIA SP NR 61 2010 K 00:03:00
30 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:03:01
31 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:03:02
32 117 MACIANTOWICZ PATRYK SP118 2011 M 00:03:02
33 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:03:03
34 36 PATLA ARTUR SP 22 2010 M 00:03:04
35 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:03:04
36 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:03:07
37 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:03:08
38 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:03:10
39 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:03:11
40 35 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:03:15
41 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:03:16
42 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:17
43 31 CWYNAR ELEONORA SP Dialogu Kultur Etz Chaim 2010 K 00:03:17
44 112 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:19
45 112 BIŃKOWSKI BRUNO Żywioł 2011 M 00:03:19
46 105 SCHOLZ NINA SP22 2011 K 00:03:20
47 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:22
48 102 SKURAK ZUZANNA szkoła podstawowa 93 2011 K 00:03:26
49 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:28
50 118 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:28
51 43 LASKOWSKI JAN SP 22 2011 M 00:03:41
52 42 JONKO ŁUCJA Salez Wrocław 2011 K 00:04:10

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni