z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

19.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:15
2 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:21
3 229 DĄBROWA FRANCISZEK Navigo 2013 M 00:01:23
4 251 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:25
5 47 ŁAKOMY JAKUB Bergson Team Run 2013 M 00:01:26
6 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:27
7 11 WAŻNY MAKSYMILIAN Olympic Wrocław 2013 M 00:01:29
8 205 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:33
9 228 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:35
10 41 JELIŃSKI ADAM NOA - Run Your Life 2013 M 00:01:36
11 242 LICHOTA AMELKA SP 44 2013 K 00:01:37
12 29 MURMYŁO JADWIGA 2013 K 00:01:42
13 13 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:50
14 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:51
15 243 RATAJCZAK IGOR 2014 M 00:01:56
16 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:01:58
17 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:59
18 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:02:01
19 12 NYCZKA KACPER 2013 M 00:02:06
20 35 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:02:08
21 248 CHONIAWKO JAKUB Akademia Pana Kleksa Wrocław 2013 M 00:02:12
22 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:15
23 249 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:02:16
24 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:02:18
25 232 MAŁYSZEK MARIA Przedszkole Mieszka I 2013 K 00:02:21
26 8 STANISZ ALICJA 2014 K 00:02:22
27 19 CHODLEWSKA WERONIKA 2016 K 00:02:23
28 2 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:02:28
29 49 ZYCH ANTONINA Biedronki 2014 K 00:02:32
30 18 CHODLEWSKA GABRIELA 2013 K 00:02:34
31 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:35
32 57 STASZAK MARTYNA Przedszkole nr 27 2015 K 00:02:40
33 250 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:46
34 231 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:03:02
35 52 POLAŃSKI ROMAN Romek Team 2014 M 00:03:03
36 244 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatorek 2015 K 00:03:07
37 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:09
38 39 WESOŁOWSKA MARYSIA 2014 K 00:03:10
39 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:17
40 40 WESOŁOWSKA ZUZIA 2016 K 00:03:43
41 240 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:03:44
42 236 KAZIMIERSKI LUCJAN 2013 M 00:03:46
43 36 LARKOWSKA NATALIA 2016 K 00:04:08
44 32 GALA IDA 2016 K 00:04:09
45 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:05:50

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:04
2 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:06
3 203 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:07
4 41 SYNOWIEC ADAM KLUB SP 22 2011 M 00:01:09
5 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:10
6 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:13
7 47 KAGAN FRANCISZEK Ul.Wołowska20 we Wrocławiu 2012 M 00:01:14
8 51 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:16
9 236 MOSZUMAŃSKI FILIP SP 21 Wrocław 2011 M 00:01:17
10 19 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:01:18
11 53 STASZAK TOMEK SP 66 2011 M 00:01:18
12 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:19
13 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:20
14 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:20
15 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:21
16 21 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:22
17 27 JONKO FRANCISZEK Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2012 M 00:01:24
18 206 HOŁUB ANNA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:25
19 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:26
20 237 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:27
21 6 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:27
22 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:28
23 208 HENDZELEK MARIKA SP 22 2012 K 00:01:32
24 39 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7w Oleśnicy 2011 M 00:01:32
25 36 LARKOWSKI MATEUSZ SP 36 2011 M 00:01:34
26 29 STĘPIEŃ MARTYNA Przedszkole PROMYK 2012 K 00:01:35
27 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:35
28 52 KALINSKI SZYMON Szkola Podstawowa EDUKACJA 2012 M 00:01:36
29 231 KAWECKI FILIP SP 21 2011 M 00:01:37
30 212 DĄBROWA MICHAŁ SP Navigo 2012 M 00:01:39
31 40 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:41
32 235 ŻUROWSKA ZOFIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:01:45
33 233 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:46
34 4 RATAŃSKI KUBA SP22 Wrocław 2011 M 00:01:52
35 44 CABAN WOJTEK Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach 2011 M 00:01:53
36 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:01:56

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 131 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:02
2 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:08
3 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:08
4 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:11
5 106 PACHNIK ANTONI UKS Orientpark.pl Iwiny 2010 M 00:02:15
6 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:16
7 104 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:21
8 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:22
9 4 BARTOSIK KOSMA Night Runners Wrocław Kids 2010 M 00:02:25
10 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:25
11 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:27
12 125 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:30
13 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:31
14 44 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 WROCŁAW 2010 K 00:02:32
15 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:33
16 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:33
17 19 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:02:33
18 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:35
19 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:36
20 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:37
21 108 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:38
22 135 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:39
23 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:40
24 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:41
25 136 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:43
26 116 ĆWIEK DOMINIK SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:02:44
27 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:45
28 25 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:45
29 134 LICHOTA TYMOTEUSZ SP44 2010 M 00:02:47
30 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:48
31 129 GLISZCZYŃSKA MARCELINA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:50
32 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:51
33 31 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:53
34 29 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:54
35 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:02:55
36 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:02:56
37 111 CICHOSZ JAN SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:02:57
38 47 SIELECKA HANNA Klub SP 22 2009 K 00:02:59
39 127 WYDRZYCKA MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:02
40 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:03:04
41 132 WIKTORSKI MACIEJ SP 16 2010 M 00:03:07
42 10 KAPUŚCIŃSKA AMELIA Sp 21 Wrocław 2009 K 00:03:10
43 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:03:12
44 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:17
45 115 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:21

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 113 PACHNIK JĘDRZEJ SP Orientpark.pl 2006 M 00:05:14
2 34 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:16
3 109 DWOJAK GRACJAN UKS Orientpark.pl Iwiny 2006 M 00:05:26
4 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:30
5 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:33
6 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:05:36
7 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:42
8 122 TRZCINKA MIKOŁAJ UKS Orientpark.pl Iwiny 2006 M 00:05:43
9 3 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:05:44
10 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:49
11 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:06:03
12 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:06:08
13 16 POLIWODA PIOTR Poliwoda Team 2008 M 00:06:10
14 124 TRZCINKA KAMIL UKS Orientpark.pl Iwiny 2007 M 00:06:10
15 115 GRZESZCZAKOWSKI OLIWIER SP Gminy Oleśnica 2006 M 00:06:11
16 14 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:06:14
17 7 GRYS MATEUSZ SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2006 M 00:06:17
18 129 ROSZKO DOMINIK 2007 M 00:06:19
19 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:06:20
20 105 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP 65 Wrocław 2008 M 00:06:21
21 50 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:06:22
22 123 LEONARCZYK HANNA SP Gminy Oleśnica 2008 K 00:06:26
23 29 STĘPIEŃ JULIA PSP 24 2007 K 00:06:27
24 101 RĘKAS MAJA MKS Parasol 2006 K 00:06:28
25 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:29
26 128 WIKTOROWSKI MICHAŁ SP 81 2008 M 00:06:31
27 15 POLIWODA JERZY Poliwoda Team 2007 M 00:06:32
28 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:33
29 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:40
30 127 DANIELEWICZ MACIEJ SP22 2006 M 00:06:43
31 38 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:06:47
32 133 GÓRSKI FRANCISZEK SP Salezjanie 2008 M 00:06:52
33 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:53
34 11 OLACZEK PATRYK 2006 M 00:07:09
35 131 CZAJA JULIA SSP 46 Wrocław 2007 K 00:07:11
36 132 CZAJA ROBERT SSP 46 Wrocław 2008 M 00:07:12
37 44 SZMAGAJ OLIWIA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:07:13
38 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:13
39 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:07:16
40 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:07:27
41 45 SEMICZEK KRZYSZTOF SP w Kiełczowie 2008 M 00:07:46
42 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:18
43 111 MAKUCH ALEKSANDRA SP 60 2006 K 00:08:39
44 116 MALINOWSKA KLAUDIA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:08:40
45 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:09:18
46 117 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:09:23
47 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:09:59
48 139 PAWLICKA ZOFIA 2008 K 00:11:23
PK 135 MISZCZYK MARTYNA SP 28 2010 K 00:07:23

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 321 MAJEWSKI ADAM SP 5 Parasol 2004 M 00:08:27
2 324 JAWORSKI OLIWIER MKS Parasol Wrocław 2005 M 00:08:58
3 215 BIELICKI DOMINIK SP5 2003 M 00:09:15
4 224 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:09:18
5 325 PAŚ DOMINIK Gimnazjum nr 7 Wrocław 2003 M 00:09:31
6 333 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA MKS Parasol 2004 K 00:09:31
7 338 KRUPA URSZULA 2004 K 00:09:32
8 314 ŚPIEWAK ALEKSANDER MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:09:42
9 202 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:09:44
10 323 SIKORA JULIA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:09:45
11 335 CYWKA JAKUB SP nr 2 Ząbkowice Ślaskie 2004 M 00:09:51
12 212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:05
13 331 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA SP Gminy Oleśnica 2005 K 00:10:10
14 350 WARDĘGA WERONIKA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:10:22
15 206 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:10:23
16 312 CICHOSZ MARIA MKS Parasol Wrocław 2005 K 00:10:25
17 218 ROGALA KACPER Zespół Szkół nr 20 2003 M 00:10:34
18 341 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:10:42
19 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:11:27
20 208 WÓJCIK DOMINIK 2003 M 00:11:29
21 339 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:11:36
22 211 KOLEBUK HANNA Rodzina Kolebuków 2003 K 00:13:12
23 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:13:13
24 340 GRYS GABRIELA MKS Siechnice 2004 K 00:13:27
25 201 KUŹMICKA AGATA Kiku Run Team 2004 K 00:15:12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni