Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

19.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 229 DĄBROWA FRANCISZEK Navigo 2013 M 00:01:23
2 251 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:25
3 47 ŁAKOMY JAKUB Bergson Team Run 2013 M 00:01:26
4 11 WAŻNY MAKSYMILIAN Olympic Wrocław 2013 M 00:01:29
5 205 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:33
6 41 JELIŃSKI ADAM NOA - Run Your Life 2013 M 00:01:36
7 243 RATAJCZAK IGOR 2014 M 00:01:56
8 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:01:59
9 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:02:01
10 12 NYCZKA KACPER 2013 M 00:02:06
11 35 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:02:08
12 248 CHONIAWKO JAKUB Akademia Pana Kleksa Wrocław 2013 M 00:02:12
13 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:15
14 2 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:02:28
15 52 POLAŃSKI ROMAN Romek Team 2014 M 00:03:03
16 236 KAZIMIERSKI LUCJAN 2013 M 00:03:46

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:04
2 203 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:07
3 41 SYNOWIEC ADAM KLUB SP 22 2011 M 00:01:09
4 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:10
5 47 KAGAN FRANCISZEK Ul.Wołowska20 we Wrocławiu 2012 M 00:01:14
6 51 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:16
7 236 MOSZUMAŃSKI FILIP SP 21 Wrocław 2011 M 00:01:17
8 19 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:01:18
9 53 STASZAK TOMEK SP 66 2011 M 00:01:18
10 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:20
11 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:21
12 27 JONKO FRANCISZEK Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2012 M 00:01:24
13 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:26
14 6 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:27
15 39 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7w Oleśnicy 2011 M 00:01:32
16 36 LARKOWSKI MATEUSZ SP 36 2011 M 00:01:34
17 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:35
18 52 KALINSKI SZYMON Szkola Podstawowa EDUKACJA 2012 M 00:01:36
19 231 KAWECKI FILIP SP 21 2011 M 00:01:37
20 212 DĄBROWA MICHAŁ SP Navigo 2012 M 00:01:39
21 4 RATAŃSKI KUBA SP22 Wrocław 2011 M 00:01:52
22 44 CABAN WOJTEK Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach 2011 M 00:01:53

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 131 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:02
2 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:08
3 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:08
4 106 PACHNIK ANTONI UKS Orientpark.pl Iwiny 2010 M 00:02:15
5 104 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:21
6 4 BARTOSIK KOSMA Night Runners Wrocław Kids 2010 M 00:02:25
7 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:33
8 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:33
9 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:36
10 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:40
11 116 ĆWIEK DOMINIK SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:02:44
12 25 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:45
13 134 LICHOTA TYMOTEUSZ SP44 2010 M 00:02:47
14 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:48
15 31 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:53
16 29 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:54
17 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:02:55
18 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:02:56
19 111 CICHOSZ JAN SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:02:57
20 132 WIKTORSKI MACIEJ SP 16 2010 M 00:03:07

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 113 PACHNIK JĘDRZEJ SP Orientpark.pl 2006 M 00:05:14
2 109 DWOJAK GRACJAN UKS Orientpark.pl Iwiny 2006 M 00:05:26
3 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:33
4 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:05:36
5 122 TRZCINKA MIKOŁAJ UKS Orientpark.pl Iwiny 2006 M 00:05:43
6 3 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:05:44
7 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:06:03
8 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:06:08
9 16 POLIWODA PIOTR Poliwoda Team 2008 M 00:06:10
10 124 TRZCINKA KAMIL UKS Orientpark.pl Iwiny 2007 M 00:06:10
11 115 GRZESZCZAKOWSKI OLIWIER SP Gminy Oleśnica 2006 M 00:06:11
12 14 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:06:14
13 7 GRYS MATEUSZ SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2006 M 00:06:17
14 129 ROSZKO DOMINIK 2007 M 00:06:19
15 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:06:20
16 105 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP 65 Wrocław 2008 M 00:06:21
17 50 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:06:22
18 128 WIKTOROWSKI MICHAŁ SP 81 2008 M 00:06:31
19 15 POLIWODA JERZY Poliwoda Team 2007 M 00:06:32
20 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:33
21 127 DANIELEWICZ MACIEJ SP22 2006 M 00:06:43
22 133 GÓRSKI FRANCISZEK SP Salezjanie 2008 M 00:06:52
23 11 OLACZEK PATRYK 2006 M 00:07:09
24 132 CZAJA ROBERT SSP 46 Wrocław 2008 M 00:07:12
25 45 SEMICZEK KRZYSZTOF SP w Kiełczowie 2008 M 00:07:46
26 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:09:18

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 321 MAJEWSKI ADAM SP 5 Parasol 2004 M 00:08:27
2 324 JAWORSKI OLIWIER MKS Parasol Wrocław 2005 M 00:08:58
3 215 BIELICKI DOMINIK SP5 2003 M 00:09:15
4 224 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:09:18
5 325 PAŚ DOMINIK Gimnazjum nr 7 Wrocław 2003 M 00:09:31
6 314 ŚPIEWAK ALEKSANDER MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:09:42
7 202 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:09:44
8 335 CYWKA JAKUB SP nr 2 Ząbkowice Ślaskie 2004 M 00:09:51
9 212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:05
10 218 ROGALA KACPER Zespół Szkół nr 20 2003 M 00:10:34
11 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:11:27
12 208 WÓJCIK DOMINIK 2003 M 00:11:29
13 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:13:13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni