Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

19.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:15
2 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:21
3 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:27
4 228 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:35
5 242 LICHOTA AMELKA SP 44 2013 K 00:01:37
6 29 MURMYŁO JADWIGA 2013 K 00:01:42
7 13 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:50
8 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:51
9 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:01:58
10 249 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:02:16
11 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:02:18
12 232 MAŁYSZEK MARIA Przedszkole Mieszka I 2013 K 00:02:21
13 8 STANISZ ALICJA 2014 K 00:02:22
14 19 CHODLEWSKA WERONIKA 2016 K 00:02:23
15 49 ZYCH ANTONINA Biedronki 2014 K 00:02:32
16 18 CHODLEWSKA GABRIELA 2013 K 00:02:34
17 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:35
18 57 STASZAK MARTYNA Przedszkole nr 27 2015 K 00:02:40
19 250 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:46
20 231 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:03:02
21 244 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatorek 2015 K 00:03:07
22 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:09
23 39 WESOŁOWSKA MARYSIA 2014 K 00:03:10
24 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:17
25 40 WESOŁOWSKA ZUZIA 2016 K 00:03:43
26 240 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:03:44
27 36 LARKOWSKA NATALIA 2016 K 00:04:08
28 32 GALA IDA 2016 K 00:04:09
29 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:05:50

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:06
2 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:13
3 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:19
4 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:20
5 21 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:22
6 206 HOŁUB ANNA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:25
7 237 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:27
8 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:28
9 208 HENDZELEK MARIKA SP 22 2012 K 00:01:32
10 29 STĘPIEŃ MARTYNA Przedszkole PROMYK 2012 K 00:01:35
11 40 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:41
12 235 ŻUROWSKA ZOFIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:01:45
13 233 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:46
14 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:01:56

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:11
2 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:16
3 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:22
4 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:25
5 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:27
6 125 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:30
7 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:31
8 44 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 WROCŁAW 2010 K 00:02:32
9 19 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:02:33
10 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:35
11 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:37
12 108 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:38
13 135 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:39
14 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:41
15 136 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:43
16 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:45
17 129 GLISZCZYŃSKA MARCELINA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:50
18 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:51
19 47 SIELECKA HANNA Klub SP 22 2009 K 00:02:59
20 127 WYDRZYCKA MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:02
21 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:03:04
22 10 KAPUŚCIŃSKA AMELIA Sp 21 Wrocław 2009 K 00:03:10
23 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:03:12
24 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:17
25 115 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:21

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:16
2 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:30
3 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:42
4 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:49
5 123 LEONARCZYK HANNA SP Gminy Oleśnica 2008 K 00:06:26
6 29 STĘPIEŃ JULIA PSP 24 2007 K 00:06:27
7 101 RĘKAS MAJA MKS Parasol 2006 K 00:06:28
8 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:29
9 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:40
10 38 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:06:47
11 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:53
12 131 CZAJA JULIA SSP 46 Wrocław 2007 K 00:07:11
13 44 SZMAGAJ OLIWIA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:07:13
14 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:13
15 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:07:16
16 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:07:27
17 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:18
18 111 MAKUCH ALEKSANDRA SP 60 2006 K 00:08:39
19 116 MALINOWSKA KLAUDIA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:08:40
20 117 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:09:23
21 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:09:59
22 139 PAWLICKA ZOFIA 2008 K 00:11:23
PK 135 MISZCZYK MARTYNA SP 28 2010 K 00:07:23

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 333 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA MKS Parasol 2004 K 00:09:31
2 338 KRUPA URSZULA 2004 K 00:09:32
3 323 SIKORA JULIA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:09:45
4 331 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA SP Gminy Oleśnica 2005 K 00:10:10
5 350 WARDĘGA WERONIKA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:10:22
6 206 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:10:23
7 312 CICHOSZ MARIA MKS Parasol Wrocław 2005 K 00:10:25
8 341 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:10:42
9 339 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:11:36
10 211 KOLEBUK HANNA Rodzina Kolebuków 2003 K 00:13:12
11 340 GRYS GABRIELA MKS Siechnice 2004 K 00:13:27
12 201 KUŹMICKA AGATA Kiku Run Team 2004 K 00:15:12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni