Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 4

19.01.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 131 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:02
2 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:08
3 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:08
4 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:11
5 106 PACHNIK ANTONI UKS Orientpark.pl Iwiny 2010 M 00:02:15
6 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:16
7 104 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:21
8 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:22
9 4 BARTOSIK KOSMA Night Runners Wrocław Kids 2010 M 00:02:25
10 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:25
11 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:27
12 125 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:30
13 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:31
14 44 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 WROCŁAW 2010 K 00:02:32
15 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:33
16 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:33
17 19 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:02:33
18 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:35
19 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:36
20 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:37
21 108 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:38
22 135 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:39
23 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:40
24 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:41
25 136 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:43
26 116 ĆWIEK DOMINIK SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:02:44
27 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:45
28 25 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:45
29 134 LICHOTA TYMOTEUSZ SP44 2010 M 00:02:47
30 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:48
31 129 GLISZCZYŃSKA MARCELINA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:50
32 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:51
33 31 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:53
34 29 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:54
35 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:02:55
36 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:02:56
37 111 CICHOSZ JAN SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:02:57
38 47 SIELECKA HANNA Klub SP 22 2009 K 00:02:59
39 127 WYDRZYCKA MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:02
40 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:03:04
41 132 WIKTORSKI MACIEJ SP 16 2010 M 00:03:07
42 10 KAPUŚCIŃSKA AMELIA Sp 21 Wrocław 2009 K 00:03:10
43 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:03:12
44 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:17
45 115 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:21

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni