z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

15.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:14
2 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:19
3 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:21
4 22 RZATKIEWICZ WIKTOR Publiczne Przedszkole Prymusek II 2013 M 00:01:26
5 220 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:28
6 252 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:29
7 11 WAŻNY MAKSYMILIAN Olympic Wrocław 2013 M 00:01:30
8 41 JELIŃSKI ADAM NOA - Run Your Life 2013 M 00:01:31
9 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:36
10 13 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:38
11 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:43
12 244 RATAJCZAK IGOR 2014 M 00:01:44
13 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:45
14 206 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:46
15 2 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:47
16 233 NICIEJEWSKA ANTONINA Przedszkole 20 2014 K 00:01:47
17 12 NYCZKA KACPER 2013 M 00:01:57
18 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:02:02
19 8 STANISZ ALICJA 2014 K 00:02:09
20 205 MAŁYSZEK MARIA Przedszkole Mieszka I 2013 K 00:02:10
21 56 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:11
22 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:02:12
23 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:15
24 18 CHODLEWSKA GABRIELA 2013 K 00:02:16
25 245 KOSIŃSKA HANNA GRUPA DBK WROCŁAW 2012 K 00:02:18
26 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:02:36
27 49 ZYCH ANTONINA Biedronki 2014 K 00:02:40
28 236 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:49
29 19 CHODLEWSKA WERONIKA 2016 K 00:02:51
30 248 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:03:01
31 249 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatorek 2015 K 00:03:03
32 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:32

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:06
2 208 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:08
3 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:08
4 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:11
5 25 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:01:13
6 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:14
7 51 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:15
8 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:15
9 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:16
10 19 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:01:17
11 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:17
12 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:18
13 48 SKURAK ZUZANNA Szkoła podstawowa 93 2011 K 00:01:18
14 27 JONKO FRANCISZEK Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2012 M 00:01:19
15 203 HOŁUB ANNA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:24
16 9 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:26
17 231 KRÓLIKOWSKI MIKOŁAJ Sp 53 2011 M 00:01:27
18 39 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7w Oleśnicy 2011 M 00:01:28
19 45 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:28
20 6 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:29
21 29 STĘPIEŃ MARTYNA Przedszkole PROMYK 2012 K 00:01:30
22 35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:30
23 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:35
24 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:37
25 235 ŻUROWSKA ZOFIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:01:44
26 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:01:45
27 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:46
28 52 KALINSKI SZYMON Szkola Podstawowa EDUKACJA 2012 M 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 161 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:06
2 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:07
3 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:09
4 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:12
5 48 SOŁTYS TYMEK 2010 M 00:02:13
6 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:18
7 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:20
8 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:23
9 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:24
10 157 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:26
11 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:27
12 159 BOROCH NIKODEM SP 60 2009 M 00:02:29
13 160 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:29
14 14 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:02:30
15 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:30
16 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:32
17 44 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 WROCŁAW 2010 K 00:02:32
18 54 JAROSZ KACPER SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 M 00:02:33
19 19 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:02:33
20 162 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:37
21 21 BIENIEK MIKOŁAJ SP 28 2009 M 00:02:38
22 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:39
23 167 KALETA BARTŁOMIEJ Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu 2010 M 00:02:40
24 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:40
25 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:40
26 168 GRABOWSKI SZYMON SP 83 2010 M 00:02:41
27 41 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:42
28 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:42
29 164 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:43
30 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:43
31 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:43
32 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:45
33 25 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:47
34 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:47
35 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:48
36 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:49
37 53 JEŻEWSKA NADIA SP 30 Wrocław 2009 K 00:02:49
38 29 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:49
39 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:02:58
40 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:02:59
41 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:03:01
42 158 GLISZCZYŃSKA MARCELINA SP 60 2009 K 00:03:01
43 156 WYDRZYCKA MAJA SP 60 2009 K 00:03:04
44 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:03:07
45 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:12
46 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:31
47 154 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:32

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 STANKIEWICZ FILIP Ninja Marudy 2006 M 00:05:20
2 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:31
3 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:40
4 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:05:46
5 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:05:48
6 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:50
7 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:54
8 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:05:56
9 122 LEONARCZYK HANNA SP Gminy Oleśnica 2008 K 00:05:57
10 136 GAURA TYMOTEUSZ SP 21 2006 M 00:05:58
11 6 KOBYLECKI JAN Ninja Marudy 2006 M 00:06:03
12 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:06:03
13 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:06:06
14 137 KARPIAK BARTOSZ SP 5 Bolesławiec 2007 M 00:06:08
15 125 WÓJCIK KOSMA TS Regle 2007 M 00:06:15
16 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:21
17 127 MALINOWSKA KLAUDIA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:06:26
18 123 GRZESZCZAKOWSKI OLIWIER SP 60 2006 M 00:06:26
19 146 KUCIEL HANNA SP 93 2007 K 00:06:28
20 40 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:30
21 29 STĘPIEŃ JULIA PSP 24 2007 K 00:06:36
22 7 GRYS MATEUSZ SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2006 M 00:06:37
23 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:39
24 14 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:06:41
25 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:43
26 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:44
27 25 IGNASZEWSKI ZUZANNA SP 68 2008 K 00:06:45
28 38 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:06:49
29 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:06:52
30 44 SZMAGAJ OLIWIA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:07:01
31 145 ANIOŁ KACPER SP 93 Wrocław 2007 M 00:07:04
32 144 KURDZIEL SZYMON SP 93 Wrocław 2006 M 00:07:07
33 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:07:11
34 139 SYPOSZ DOMINIK SP 93 2006 M 00:07:18
35 45 SEMICZEK KRZYSZTOF SP w Kiełczowie 2008 M 00:07:19
36 117 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP 65 Wrocław 2008 M 00:07:21
37 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:07:22
38 132 CZAJA JULIA SSP 46 Wrocław 2007 K 00:07:23
39 124 CZAJA ROBERT SSP 46 Wrocław 2008 M 00:07:24
40 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:07:26
41 116 SOZAŃSKA AMELIA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:27
42 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:28
43 105 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:29
44 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:07:30
45 141 WOJTAN ALAN SP 60 2006 M 00:07:32
46 49 STANIEC JULIA MOS Wocław 2008 K 00:07:33
47 17 RZATKIEWICZ HANNA SP nr 27 Wrocław 2007 K 00:07:37
48 131 KRÓLIKOWSKA KAJA SP 53 2008 K 00:07:37
49 120 MAKUCH ALEKSANDRA SP 60 2006 K 00:07:54
50 28 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:08:28
51 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:29
52 12 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:09:23
53 133 ŁADOWSKI KACPER 2008 M 00:10:31

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 323 MAJEWSKI ADAM SP 5 Parasol 2004 M 00:08:19
2 314 POLAK BARTOSZ Klub lekkoatletyczny ziemia kłodzka 2003 M 00:09:06
3 215 BIELICKI DOMINIK SP5 2003 M 00:09:29
4 224 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:09:31
5 320 CYWKA JAKUB SP nr 2 Ząbkowice Ślaskie 2004 M 00:09:48
6 324 KRUPA URSZULA 2004 K 00:10:08
7 218 ROGALA KACPER Zespół Szkół nr 20 2003 M 00:10:10
8 317 SZCZERBA HUBERT SP 83 Wrocław 2004 M 00:10:11
9 321 WARDĘGA WERONIKA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:10:12
10 325 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA SP Gminy Oleśnica 2005 K 00:10:12
11 202 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:10:14
12 222 SZMAGAJ MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:10:25
13 318 KARPIAK SZYMON SP 5 Bolesławiec 2003 M 00:10:27
14 206 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:10:35
15 212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:55
16 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:10:55
17 208 WÓJCIK DOMINIK 2003 M 00:11:04
18 217 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ SP 17/ MKS MOS WROCŁAW 2004 M 00:11:27
19 220 GIELAROWSKI MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:12:53
20 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:12:59
21 315 ŻELAWSKI PIOTR PSP nr 16 Opole 2004 M 00:13:28
22 319 MISZCZYK MAJA SP 28 Wrocław - MJM TEAM 2004 K 00:13:34
23 211 KOLEBUK HANNA Rodzina Kolebuków 2003 K 00:13:36
24 312 ROMANOWSKA OLIWIA 2004 K 00:15:16
25 201 KUŹMICKA AGATA Kiku Run Team 2004 K 00:15:43

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni