Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

15.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 161 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:06
2 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:07
3 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:09
4 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:12
5 48 SOŁTYS TYMEK 2010 M 00:02:13
6 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:18
7 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:20
8 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:23
9 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:24
10 157 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:26
11 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:27
12 159 BOROCH NIKODEM SP 60 2009 M 00:02:29
13 160 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:29
14 14 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:02:30
15 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:30
16 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:32
17 44 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 WROCŁAW 2010 K 00:02:32
18 54 JAROSZ KACPER SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 M 00:02:33
19 19 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:02:33
20 162 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:37
21 21 BIENIEK MIKOŁAJ SP 28 2009 M 00:02:38
22 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:39
23 167 KALETA BARTŁOMIEJ Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu 2010 M 00:02:40
24 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:40
25 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:40
26 168 GRABOWSKI SZYMON SP 83 2010 M 00:02:41
27 41 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:42
28 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:42
29 164 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:43
30 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:43
31 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:43
32 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:45
33 25 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:47
34 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:47
35 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:48
36 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:49
37 53 JEŻEWSKA NADIA SP 30 Wrocław 2009 K 00:02:49
38 29 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:49
39 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:02:58
40 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:02:59
41 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:03:01
42 158 GLISZCZYŃSKA MARCELINA SP 60 2009 K 00:03:01
43 156 WYDRZYCKA MAJA SP 60 2009 K 00:03:04
44 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:03:07
45 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:12
46 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:31
47 154 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:32

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni