Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

15.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 22 RZATKIEWICZ WIKTOR Publiczne Przedszkole Prymusek II 2013 M 00:01:26
2 220 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:28
3 252 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:29
4 11 WAŻNY MAKSYMILIAN Olympic Wrocław 2013 M 00:01:30
5 41 JELIŃSKI ADAM NOA - Run Your Life 2013 M 00:01:31
6 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:36
7 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:43
8 244 RATAJCZAK IGOR 2014 M 00:01:44
9 2 CIĄDER MATEUSZ MKS Siechnice 2013 M 00:01:47
10 12 NYCZKA KACPER 2013 M 00:01:57
11 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:02:02

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:06
2 208 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:08
3 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:11
4 25 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:01:13
5 51 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:15
6 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:16
7 19 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:01:17
8 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:18
9 27 JONKO FRANCISZEK Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2012 M 00:01:19
10 9 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:26
11 231 KRÓLIKOWSKI MIKOŁAJ Sp 53 2011 M 00:01:27
12 39 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7w Oleśnicy 2011 M 00:01:28
13 45 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:28
14 6 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:29
15 35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:30
16 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:35
17 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:37
18 52 KALINSKI SZYMON Szkola Podstawowa EDUKACJA 2012 M 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 161 SZYWAŁA BARTOSZ SP Bolków 2009 M 00:02:06
2 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:07
3 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:09
4 48 SOŁTYS TYMEK 2010 M 00:02:13
5 157 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:26
6 159 BOROCH NIKODEM SP 60 2009 M 00:02:29
7 14 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:02:30
8 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:32
9 54 JAROSZ KACPER SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 M 00:02:33
10 21 BIENIEK MIKOŁAJ SP 28 2009 M 00:02:38
11 11 OLACZEK MICHAŁ 2010 M 00:02:39
12 167 KALETA BARTŁOMIEJ Szkoła Podstawowa nr 22 we Wrocławiu 2010 M 00:02:40
13 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:40
14 168 GRABOWSKI SZYMON SP 83 2010 M 00:02:41
15 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:42
16 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:43
17 25 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:47
18 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:02:48
19 29 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:49
20 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:02:59
21 8 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP 24 Wrocław 2009 M 00:03:01
22 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:03:07

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 STANKIEWICZ FILIP Ninja Marudy 2006 M 00:05:20
2 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:31
3 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:05:46
4 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:05:48
5 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:05:56
6 136 GAURA TYMOTEUSZ SP 21 2006 M 00:05:58
7 6 KOBYLECKI JAN Ninja Marudy 2006 M 00:06:03
8 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:06:03
9 137 KARPIAK BARTOSZ SP 5 Bolesławiec 2007 M 00:06:08
10 125 WÓJCIK KOSMA TS Regle 2007 M 00:06:15
11 123 GRZESZCZAKOWSKI OLIWIER SP 60 2006 M 00:06:26
12 7 GRYS MATEUSZ SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2006 M 00:06:37
13 14 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 Wrocław 2006 M 00:06:41
14 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:44
15 145 ANIOŁ KACPER SP 93 Wrocław 2007 M 00:07:04
16 144 KURDZIEL SZYMON SP 93 Wrocław 2006 M 00:07:07
17 139 SYPOSZ DOMINIK SP 93 2006 M 00:07:18
18 45 SEMICZEK KRZYSZTOF SP w Kiełczowie 2008 M 00:07:19
19 117 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP 65 Wrocław 2008 M 00:07:21
20 124 CZAJA ROBERT SSP 46 Wrocław 2008 M 00:07:24
21 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:07:26
22 141 WOJTAN ALAN SP 60 2006 M 00:07:32
23 133 ŁADOWSKI KACPER 2008 M 00:10:31

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 323 MAJEWSKI ADAM SP 5 Parasol 2004 M 00:08:19
2 314 POLAK BARTOSZ Klub lekkoatletyczny ziemia kłodzka 2003 M 00:09:06
3 215 BIELICKI DOMINIK SP5 2003 M 00:09:29
4 224 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:09:31
5 320 CYWKA JAKUB SP nr 2 Ząbkowice Ślaskie 2004 M 00:09:48
6 218 ROGALA KACPER Zespół Szkół nr 20 2003 M 00:10:10
7 317 SZCZERBA HUBERT SP 83 Wrocław 2004 M 00:10:11
8 202 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:10:14
9 222 SZMAGAJ MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:10:25
10 318 KARPIAK SZYMON SP 5 Bolesławiec 2003 M 00:10:27
11 212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:55
12 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:10:55
13 208 WÓJCIK DOMINIK 2003 M 00:11:04
14 217 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ SP 17/ MKS MOS WROCŁAW 2004 M 00:11:27
15 220 GIELAROWSKI MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:12:53
16 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:12:59
17 315 ŻELAWSKI PIOTR PSP nr 16 Opole 2004 M 00:13:28

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni