Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 3

15.12.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:14
2 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:19
3 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:21
4 13 KOSTKOWSKA JAGODA Przedszkole nr 50 2013 K 00:01:38
5 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:45
6 206 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:46
7 233 NICIEJEWSKA ANTONINA Przedszkole 20 2014 K 00:01:47
8 8 STANISZ ALICJA 2014 K 00:02:09
9 205 MAŁYSZEK MARIA Przedszkole Mieszka I 2013 K 00:02:10
10 56 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:11
11 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:02:12
12 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:15
13 18 CHODLEWSKA GABRIELA 2013 K 00:02:16
14 245 KOSIŃSKA HANNA GRUPA DBK WROCŁAW 2012 K 00:02:18
15 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:02:36
16 49 ZYCH ANTONINA Biedronki 2014 K 00:02:40
17 236 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:49
18 19 CHODLEWSKA WERONIKA 2016 K 00:02:51
19 248 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:03:01
20 249 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatorek 2015 K 00:03:03
21 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:32

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:08
2 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:14
3 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:15
4 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:17
5 48 SKURAK ZUZANNA Szkoła podstawowa 93 2011 K 00:01:18
6 203 HOŁUB ANNA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:24
7 29 STĘPIEŃ MARTYNA Przedszkole PROMYK 2012 K 00:01:30
8 235 ŻUROWSKA ZOFIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:01:44
9 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:01:45
10 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:46

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:12
2 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:18
3 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:20
4 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:23
5 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:24
6 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:27
7 160 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:29
8 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:30
9 44 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 WROCŁAW 2010 K 00:02:32
10 19 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:02:33
11 162 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:37
12 39 SZMYD MARTYNA SP Nr 25 2010 K 00:02:40
13 41 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:42
14 164 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:43
15 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:43
16 40 SZMYD MILENA SP Nr 25 2010 K 00:02:45
17 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:47
18 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:49
19 53 JEŻEWSKA NADIA SP 30 Wrocław 2009 K 00:02:49
20 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:02:58
21 158 GLISZCZYŃSKA MARCELINA SP 60 2009 K 00:03:01
22 156 WYDRZYCKA MAJA SP 60 2009 K 00:03:04
23 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:12
24 33 BARGIELSKA KLAUDIA 2010 K 00:03:31
25 154 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:32

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:40
2 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:50
3 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:54
4 122 LEONARCZYK HANNA SP Gminy Oleśnica 2008 K 00:05:57
5 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:06:06
6 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:21
7 127 MALINOWSKA KLAUDIA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:06:26
8 146 KUCIEL HANNA SP 93 2007 K 00:06:28
9 40 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:30
10 29 STĘPIEŃ JULIA PSP 24 2007 K 00:06:36
11 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:39
12 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:43
13 25 IGNASZEWSKI ZUZANNA SP 68 2008 K 00:06:45
14 38 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:06:49
15 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:06:52
16 44 SZMAGAJ OLIWIA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:07:01
17 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:07:11
18 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:07:22
19 132 CZAJA JULIA SSP 46 Wrocław 2007 K 00:07:23
20 116 SOZAŃSKA AMELIA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:27
21 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:28
22 105 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:29
23 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:07:30
24 49 STANIEC JULIA MOS Wocław 2008 K 00:07:33
25 17 RZATKIEWICZ HANNA SP nr 27 Wrocław 2007 K 00:07:37
26 131 KRÓLIKOWSKA KAJA SP 53 2008 K 00:07:37
27 120 MAKUCH ALEKSANDRA SP 60 2006 K 00:07:54
28 28 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:08:28
29 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:29
30 12 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:09:23

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 324 KRUPA URSZULA 2004 K 00:10:08
2 321 WARDĘGA WERONIKA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:10:12
3 325 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA SP Gminy Oleśnica 2005 K 00:10:12
4 206 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:10:35
5 319 MISZCZYK MAJA SP 28 Wrocław - MJM TEAM 2004 K 00:13:34
6 211 KOLEBUK HANNA Rodzina Kolebuków 2003 K 00:13:36
7 312 ROMANOWSKA OLIWIA 2004 K 00:15:16
8 201 KUŹMICKA AGATA Kiku Run Team 2004 K 00:15:43

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni