z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

05.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BÓB JOANNA ZP nr1 2012 K 00:01:19
2 123 ROKITA MATEUSZ 2012 M 00:01:28
3 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:29
4 16 BOGACZ CEZARY Sokół Smolec 2012 M 00:01:31
5 160 KRZACZKOWSKA HANNA Dziki Wrocław 2012 K 00:01:31
6 24 NAJBAR WOJCIECH NajTeam 2012 M 00:01:32
7 105 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:35
8 169 JONKO FRANCISZEK 2012 M 00:01:37
9 118 ZABAWA JADWIGA 2012 K 00:01:38
10 124 BONDAREWICZ KAJETAN Przedszkole 49 2012 M 00:01:39
11 14 MAJER-CHOJNACKI NICOLAS Przedszkole nr.99 we Wrocławiu 2012 M 00:01:41
12 155 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:42
13 154 KRAUSE JAKUB 2012 M 00:01:44
14 146 KARWICKI FILIP Przedszkole 123 2013 M 00:01:50
15 54 BUDNIK MALWINA 2014 K 00:01:51
16 147 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:51
17 8 WIETESKA DOMINIK City Kids 2012 M 00:01:53
18 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:54
19 25 WAŻNY MAKSYMILIAN WAŻNY TEAM 2013 M 00:01:57
20 174 MAJDAŃSKI FABIAN 2012 M 00:02:00
21 148 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:02:01
22 164 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:02:03
23 166 NIETUBYĆ TOLA 2013 K 00:02:04
24 173 DĄBROWSKA AURELIA 2014 K 00:02:05
25 19 CIĄDER MATEUSZ Przedszkole 2013 M 00:02:08
26 17 WESOŁOWSKA MARYSIA Przedszkole 2014 K 00:02:08
27 20 RZECZKOWSKI FILIP Przedszkole 2013 M 00:02:10
28 152 KRÓLIKOWSKI MATEUSZ 2013 M 00:02:10
29 136 KRASULAK FILIP Przedszkole Niezapominajka 2013 M 00:02:18
30 162 IWASZCZYSZYN JAN Przedszkole nr 55 2013 M 00:02:22
31 90 RAPALSKA KLAUDIA 2015 K 00:02:26
32 111 KOWALIK EMILIA Prymusek II 2013 K 00:02:27
33 6 CHODLEWSKA GABRIELA Przedszkole 2013 K 00:02:31
34 121 STANKIEWICZ ALEKSANDER Przedszkole Integracyjne nr 125 we Wrocławiu 2014 M 00:02:34
35 116 CZERWIŃSKA URSZULA Przedszkole nr 82 2013 K 00:02:35
36 2 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:36
37 165 SROKOWSKA NINA 2013 K 00:02:44
38 150 SADOWSKI EMIL Przedszkole nr 149 we Wrocławiu 2014 M 00:02:52
39 21 STANISZ ALICJA Przedszkole nr 20 2014 K 00:02:59
40 23 SZACHEWICZ MAGDALENA JEŻOZWIERZE GROUP 2014 K 00:03:04
41 171 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:13
42 172 STASZAK MARTYNA 2015 K 00:03:21
43 7 CHODLEWSKA WERONIKA Przedszkole 2016 K 00:04:33
44 170 JONKO MARTA 2016 K 00:04:45

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:01:01
2 2 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 M 00:01:04
3 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:04
4 22 STANISZ JAKUB SP22 2010 M 00:01:05
5 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:06
6 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:08
7 121 MEYER JAN SP Mieszka I 2011 M 00:01:09
8 135 LUCHOWSKI DAWID Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2011 M 00:01:09
9 34 CZERWIŃSKA HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO 2010 K 00:01:09
10 16 BOGACZ RYSZARD Sokół Smolec 2010 M 00:01:10
11 147 PRZZEMYSŁAWSKI BORYS SP 6 2010 M 00:01:11
12 136 ANTONIEWSKI MATEUSZ SP 11 Jelenia Góra 2010 M 00:01:12
13 20 KOPKA LIWIA SP 50 2010 K 00:01:12
14 159 KRÓLIKOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:01:13
15 21 SOSNOWSKI ADAM Przedszkole 2011 M 00:01:14
16 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:15
17 146 KRASULAK ALEKSANDER ZSP 15 Wrocław 2010 M 00:01:15
18 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:16
19 29 KUBCZAK DANIEL SP25 Wrocław 2010 M 00:01:16
20 160 SADOWSKI MIŁOSZ Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna we Wrocławiu 2010 M 00:01:16
21 26 RABSZTYN DOMINIK 2011 M 00:01:17
22 13 BÓB ALEKSANDRA ZP nr1 2010 K 00:01:17
23 35 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:17
24 130 GORZELAŃCZYK MIKOŁAJ ZSP 10 2011 M 00:01:20
25 161 TREFLER SZYMON SP 71 Wrocław 2010 M 00:01:20
26 25 KACZOROWSKA EMILIA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:01:22
27 142 BONDAREWICZ DOMINIK SP 23 2010 M 00:01:23
28 19 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:01:24
29 156 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:25
30 30 KUBCZAK ŁUCJA Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław 2011 K 00:01:26
31 107 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:01:27
32 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:28
33 164 SYNOWIEC ADAM Wesołe Nutki 2011 M 00:01:28
34 32 STASZAK TOMASZ Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 M 00:01:30
35 27 WASIUKIEWICZ FILIP 2011 M 00:01:30
36 155 WIKTORSKI MACIEJ SP 16 2010 M 00:01:31
37 11 HOTAŁA ANTONINA Przedszkole Ekologiczne 2011 K 00:01:32
38 157 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:33
39 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:33
40 151 GRUSZCZYŃSKA GABRIELA ZS nr 20, W-aw 2011 K 00:01:36
41 158 SKURAK ZUZANNA Przedszkole 77 2011 K 00:01:37
42 154 KARWICKA AMELIA Przedszkole 123 2011 K 00:01:39
43 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:42
44 23 CABAN WOJCIECH Przedszkole Ludwikowice Kł. 2011 M 00:01:45
45 33 SCHILLING KRZYSZTOF 2011 M 00:01:48
46 118 KOWALIK ALEKSANDER SP 118 2010 M 00:01:48
47 162 IWASZCZYSZYN KAZIMIERZ SP 12 2011 M 00:02:10
48 163 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:02:23

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 ANTONIEWSKI KACPER SP nr 11 w Jeleniej Górze 2008 M 00:02:09
2 106 SZYWAŁA BARTOSZ KS Karkonosze 2009 M 00:02:11
3 11 ZARÓD KAJETAN SP Chrząstawa 2008 M 00:02:11
4 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:13
5 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:17
6 22 MIŁEK ALEKSANDRA Szkoła w Smolcu 2009 K 00:02:20
7 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:22
8 107 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZA OSM nr 3 W-aw 2008 K 00:02:25
9 25 POPŁAWSKI JAKUB SP nr 3 w Środzie Śl. 2008 M 00:02:28
10 17 NAJBAR PIOTR NajTeam 2008 M 00:02:28
11 3 POLIWODA PIOTR POLIWODA TEAM 2008 M 00:02:32
12 111 WIKTORSKI MICHAŁ SP 81 2008 M 00:02:32
13 135 MAZURKIEWICZ IZABELA Night Runners Wrocław 2009 K 00:02:33
14 23 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:33
15 105 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP 32 2009 K 00:02:33
16 133 KRZACZKOWSKA ZOFIA Dziki Wrocław 2008 K 00:02:38
17 21 BIENIEK MIKOŁAJ Sz. P. 28 2009 M 00:02:39
18 7 FOLCIK ALICJA Zespół Szkół Nr 20, OSM nr 3 2009 K 00:02:40
19 103 LUCKOWSKI FILIP ZSP nr 5 Wrocław 2009 M 00:02:49
20 108 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:02:52
21 131 GAWŁOWICZ ALICJA SP 95 2008 K 00:02:52
22 128 PIERON PIOTR SP Primus 2009 M 00:02:56
23 12 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:03:00
24 2 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP24 Wrocław 2009 M 00:03:03
25 127 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:03:06
26 15 RACZYŃSKI JAKUB 2008 M 00:03:09
27 10 SKRZEK RÓŻA SP68 2009 K 00:03:12
28 13 SARUL MIŁOSZ Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA 2008 M 00:03:12
29 139 ŻYGADŁO KACPER Szkoła Podstawowa nr 118 2009 M 00:03:18
30 137 MIERZWA LENA SP Borowo 2009 K 00:03:40
PK 19 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:00:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 131 JAWORSKI OLIWIER SP 19 Wrocław 2005 M 00:04:51
2 2 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:10
3 118 GAWŁOWICZ PIOTR SP 45 2006 M 00:05:16
4 37 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:05:27
5 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:34
6 34 MIERZWA KAROL SP Borowa 2005 M 00:05:43
7 14 STANKIEWICZ FILIP SSP 46 2006 M 00:05:49
8 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:52
9 23 KUŹMICKI PIOTR MKS Parasol 2006 M 00:05:53
10 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:05:54
11 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 M 00:05:55
12 33 POPŁAWSKA KORNELIA SP nr 3 w Środzie Śl. 2006 K 00:06:01
13 38 WALOSZCZYK DOMINIK ULKS Bystrzyca Kłodzka 2005 M 00:06:02
14 4 PLOCH ZUZANNA SP 91 2005 K 00:06:07
15 121 DWORNICZAK MARIUSZ Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 M 00:06:14
16 28 PISKOROWSKA DARIA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:18
17 8 HOTAŁA JAN SP1 Wrocław 2006 M 00:06:20
18 15 MICHALSKA HANNA SP Primus 2007 K 00:06:24
19 132 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:27
20 103 GORZELAŃCZYK HANNA MKS Parasol 2007 K 00:06:30
21 16 PIEKARSKA MONIKA SP 98 2007 K 00:06:32
22 130 WYSOCKI KACPER SP 21 Wrocław 2006 M 00:06:34
23 136 KOPACZ MIKOŁAJ 2007 M 00:06:37
24 30 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:38
25 9 KUCHARSKA AMELIA 2007 K 00:06:43
26 17 KŁOSOWSKI MICHAŁ SP 34 2006 M 00:06:46
27 123 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:06:50
28 3 POLIWODA JERZY POLIWODA TEAM 2007 M 00:06:54
29 25 SZUMACHER JAN SP6 Brzeg Dolny 2005 M 00:07:00
30 22 KUŁAKOWSKA MARYSIA SP 3 Środa Śląska 2007 K 00:07:05
31 137 BEDNARSKI JAKUB 2006 M 00:07:05
32 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:07:18
33 127 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:19
34 111 SADOWSKI WOJCIECH SP83 we Wrocławiu 2007 M 00:07:21
35 24 SZUMACHER APOLONIA SP6 Brzeg Dolny 2005 K 00:07:22
36 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:07:29
37 135 KOPACZ MATYLDA 2005 K 00:07:29
38 122 ŻELAZNA OLA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 K 00:07:41
39 128 DURAŁ MATEUSZ Trening Ultrasa 2007 M 00:07:44
40 32 MINKOWSKA MAJA Night Runners Wrocław 2007 K 00:07:51
41 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:08:00
42 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:04
43 119 MALINOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 K 00:08:19
44 31 SCHILLING MATEUSZ 2005 M 00:08:20
45 126 PAWLUK BASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:08:20
46 120 MAŁACHOWSKA OLIWIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:08:40

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 260 MOSEJKO MAKS Gim. Nr 16 Wrocław 2002 M 00:08:47
2 210 RASZEJA FILIP MKS MOS Wrocław 2002 M 00:08:59
3 209 ANDRZEJCZAK STANISŁA Gimnazjum 24 2003 M 00:09:04
4 261 BIELICKI DOMINIK Gim. Nr 1 Wrocław 2003 M 00:09:53
5 207 MOSUR WIKTOR Gimnazjum nr 24 2003 M 00:09:53
6 266 SIKORA JULIA MKS Parasol 2003 K 00:09:53
7 270 ROGALA KACPER Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 M 00:10:33
8 264 ŚLIWIŃSKA ASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2003 K 00:10:38
9 214 MAĆKAŁA AMELIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 we Wrocławiu 2002 K 00:11:51
10 262 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:12:03
11 275 KOCIOŁEK JULIA MKS MOS 2002 K 00:12:04
12 213 JARIKRE JESSICA MKS-MOS Wrocław 2002 K 00:12:05
13 267 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ MKS -MOS Wrocław 2004 M 00:12:05
14 269 RAPALSKA OLIWIA SP Szewce 2004 K 00:12:06
15 263 DWORNICZAK WOJTEK Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 M 00:14:04
16 265 KOCZURA SZYMON Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych 2004 M 00:14:40
17 212 DUDZIK WIKTORIA Podstawowa nr. 90 ul. Orzechowa 62 Wrocław 2004 K 00:15:47
18 205 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:17:11
PK 258 HAJDUK KAROL MKS MOS 2000 M 00:09:33
PK 273 JĘDRZEJKOWSKI ADAM 2001 M 00:10:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni