Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

05.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 131 JAWORSKI OLIWIER SP 19 Wrocław 2005 M 00:04:51
2 2 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:10
3 118 GAWŁOWICZ PIOTR SP 45 2006 M 00:05:16
4 37 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:05:27
5 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:34
6 34 MIERZWA KAROL SP Borowa 2005 M 00:05:43
7 14 STANKIEWICZ FILIP SSP 46 2006 M 00:05:49
8 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:52
9 23 KUŹMICKI PIOTR MKS Parasol 2006 M 00:05:53
10 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:05:54
11 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 M 00:05:55
12 33 POPŁAWSKA KORNELIA SP nr 3 w Środzie Śl. 2006 K 00:06:01
13 38 WALOSZCZYK DOMINIK ULKS Bystrzyca Kłodzka 2005 M 00:06:02
14 4 PLOCH ZUZANNA SP 91 2005 K 00:06:07
15 121 DWORNICZAK MARIUSZ Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 M 00:06:14
16 28 PISKOROWSKA DARIA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:18
17 8 HOTAŁA JAN SP1 Wrocław 2006 M 00:06:20
18 15 MICHALSKA HANNA SP Primus 2007 K 00:06:24
19 132 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:27
20 103 GORZELAŃCZYK HANNA MKS Parasol 2007 K 00:06:30
21 16 PIEKARSKA MONIKA SP 98 2007 K 00:06:32
22 130 WYSOCKI KACPER SP 21 Wrocław 2006 M 00:06:34
23 136 KOPACZ MIKOŁAJ 2007 M 00:06:37
24 30 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:38
25 9 KUCHARSKA AMELIA 2007 K 00:06:43
26 17 KŁOSOWSKI MICHAŁ SP 34 2006 M 00:06:46
27 123 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:06:50
28 3 POLIWODA JERZY POLIWODA TEAM 2007 M 00:06:54
29 25 SZUMACHER JAN SP6 Brzeg Dolny 2005 M 00:07:00
30 22 KUŁAKOWSKA MARYSIA SP 3 Środa Śląska 2007 K 00:07:05
31 137 BEDNARSKI JAKUB 2006 M 00:07:05
32 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:07:18
33 127 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:19
34 111 SADOWSKI WOJCIECH SP83 we Wrocławiu 2007 M 00:07:21
35 24 SZUMACHER APOLONIA SP6 Brzeg Dolny 2005 K 00:07:22
36 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:07:29
37 135 KOPACZ MATYLDA 2005 K 00:07:29
38 122 ŻELAZNA OLA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 K 00:07:41
39 128 DURAŁ MATEUSZ Trening Ultrasa 2007 M 00:07:44
40 32 MINKOWSKA MAJA Night Runners Wrocław 2007 K 00:07:51
41 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:08:00
42 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:04
43 119 MALINOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 K 00:08:19
44 31 SCHILLING MATEUSZ 2005 M 00:08:20
45 126 PAWLUK BASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:08:20
46 120 MAŁACHOWSKA OLIWIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:08:40

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni