Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

05.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:01:01
2 2 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 M 00:01:04
3 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:04
4 22 STANISZ JAKUB SP22 2010 M 00:01:05
5 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:06
6 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:08
7 121 MEYER JAN SP Mieszka I 2011 M 00:01:09
8 135 LUCHOWSKI DAWID Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2011 M 00:01:09
9 34 CZERWIŃSKA HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO 2010 K 00:01:09
10 16 BOGACZ RYSZARD Sokół Smolec 2010 M 00:01:10
11 147 PRZZEMYSŁAWSKI BORYS SP 6 2010 M 00:01:11
12 136 ANTONIEWSKI MATEUSZ SP 11 Jelenia Góra 2010 M 00:01:12
13 20 KOPKA LIWIA SP 50 2010 K 00:01:12
14 159 KRÓLIKOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:01:13
15 21 SOSNOWSKI ADAM Przedszkole 2011 M 00:01:14
16 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:15
17 146 KRASULAK ALEKSANDER ZSP 15 Wrocław 2010 M 00:01:15
18 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:16
19 29 KUBCZAK DANIEL SP25 Wrocław 2010 M 00:01:16
20 160 SADOWSKI MIŁOSZ Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna we Wrocławiu 2010 M 00:01:16
21 26 RABSZTYN DOMINIK 2011 M 00:01:17
22 13 BÓB ALEKSANDRA ZP nr1 2010 K 00:01:17
23 35 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:17
24 130 GORZELAŃCZYK MIKOŁAJ ZSP 10 2011 M 00:01:20
25 161 TREFLER SZYMON SP 71 Wrocław 2010 M 00:01:20
26 25 KACZOROWSKA EMILIA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:01:22
27 142 BONDAREWICZ DOMINIK SP 23 2010 M 00:01:23
28 19 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:01:24
29 156 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:25
30 30 KUBCZAK ŁUCJA Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław 2011 K 00:01:26
31 107 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:01:27
32 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:28
33 164 SYNOWIEC ADAM Wesołe Nutki 2011 M 00:01:28
34 32 STASZAK TOMASZ Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 M 00:01:30
35 27 WASIUKIEWICZ FILIP 2011 M 00:01:30
36 155 WIKTORSKI MACIEJ SP 16 2010 M 00:01:31
37 11 HOTAŁA ANTONINA Przedszkole Ekologiczne 2011 K 00:01:32
38 157 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:33
39 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:33
40 151 GRUSZCZYŃSKA GABRIELA ZS nr 20, W-aw 2011 K 00:01:36
41 158 SKURAK ZUZANNA Przedszkole 77 2011 K 00:01:37
42 154 KARWICKA AMELIA Przedszkole 123 2011 K 00:01:39
43 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:42
44 23 CABAN WOJCIECH Przedszkole Ludwikowice Kł. 2011 M 00:01:45
45 33 SCHILLING KRZYSZTOF 2011 M 00:01:48
46 118 KOWALIK ALEKSANDER SP 118 2010 M 00:01:48
47 162 IWASZCZYSZYN KAZIMIERZ SP 12 2011 M 00:02:10
48 163 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:02:23

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni