Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

05.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 123 ROKITA MATEUSZ 2012 M 00:01:28
2 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:29
3 16 BOGACZ CEZARY Sokół Smolec 2012 M 00:01:31
4 24 NAJBAR WOJCIECH NajTeam 2012 M 00:01:32
5 169 JONKO FRANCISZEK 2012 M 00:01:37
6 124 BONDAREWICZ KAJETAN Przedszkole 49 2012 M 00:01:39
7 14 MAJER-CHOJNACKI NICOLAS Przedszkole nr.99 we Wrocławiu 2012 M 00:01:41
8 155 PAZDEJ WIKTOR corobiczdzieckiem.pl 2012 M 00:01:42
9 154 KRAUSE JAKUB 2012 M 00:01:44
10 146 KARWICKI FILIP Przedszkole 123 2013 M 00:01:50
11 147 OLACZEK NIKODEM 2012 M 00:01:51
12 8 WIETESKA DOMINIK City Kids 2012 M 00:01:53
13 4 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:54
14 25 WAŻNY MAKSYMILIAN WAŻNY TEAM 2013 M 00:01:57
15 174 MAJDAŃSKI FABIAN 2012 M 00:02:00
16 148 MAJEWSKI JAKUB Pastelowe Przedszkole 2013 M 00:02:01
17 19 CIĄDER MATEUSZ Przedszkole 2013 M 00:02:08
18 20 RZECZKOWSKI FILIP Przedszkole 2013 M 00:02:10
19 152 KRÓLIKOWSKI MATEUSZ 2013 M 00:02:10
20 136 KRASULAK FILIP Przedszkole Niezapominajka 2013 M 00:02:18
21 162 IWASZCZYSZYN JAN Przedszkole nr 55 2013 M 00:02:22
22 121 STANKIEWICZ ALEKSANDER Przedszkole Integracyjne nr 125 we Wrocławiu 2014 M 00:02:34
23 2 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:36
24 150 SADOWSKI EMIL Przedszkole nr 149 we Wrocławiu 2014 M 00:02:52

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ 2010 M 00:01:01
2 2 BARTOSIK KOSMA Night Runners Kids/#SobasTeamKids 2010 M 00:01:04
3 22 STANISZ JAKUB SP22 2010 M 00:01:05
4 8 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:01:06
5 121 MEYER JAN SP Mieszka I 2011 M 00:01:09
6 135 LUCHOWSKI DAWID Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 2011 M 00:01:09
7 16 BOGACZ RYSZARD Sokół Smolec 2010 M 00:01:10
8 147 PRZZEMYSŁAWSKI BORYS SP 6 2010 M 00:01:11
9 136 ANTONIEWSKI MATEUSZ SP 11 Jelenia Góra 2010 M 00:01:12
10 159 KRÓLIKOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:01:13
11 21 SOSNOWSKI ADAM Przedszkole 2011 M 00:01:14
12 6 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:01:15
13 146 KRASULAK ALEKSANDER ZSP 15 Wrocław 2010 M 00:01:15
14 29 KUBCZAK DANIEL SP25 Wrocław 2010 M 00:01:16
15 160 SADOWSKI MIŁOSZ Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna we Wrocławiu 2010 M 00:01:16
16 26 RABSZTYN DOMINIK 2011 M 00:01:17
17 35 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:17
18 130 GORZELAŃCZYK MIKOŁAJ ZSP 10 2011 M 00:01:20
19 161 TREFLER SZYMON SP 71 Wrocław 2010 M 00:01:20
20 142 BONDAREWICZ DOMINIK SP 23 2010 M 00:01:23
21 156 PIERON ŁUKASZ Szkoła Primus 2011 M 00:01:25
22 107 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:01:27
23 4 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:01:28
24 164 SYNOWIEC ADAM Wesołe Nutki 2011 M 00:01:28
25 32 STASZAK TOMASZ Przedszkole nr 27 Skrzaty 2011 M 00:01:30
26 27 WASIUKIEWICZ FILIP 2011 M 00:01:30
27 155 WIKTORSKI MACIEJ SP 16 2010 M 00:01:31
28 157 MOSZUMAŃSKI FILIP 2011 M 00:01:33
29 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:33
30 31 LARKOWSKI MATEUSZ Happy Bees 2011 M 00:01:42
31 23 CABAN WOJCIECH Przedszkole Ludwikowice Kł. 2011 M 00:01:45
32 33 SCHILLING KRZYSZTOF 2011 M 00:01:48
33 118 KOWALIK ALEKSANDER SP 118 2010 M 00:01:48
34 162 IWASZCZYSZYN KAZIMIERZ SP 12 2011 M 00:02:10

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 ANTONIEWSKI KACPER SP nr 11 w Jeleniej Górze 2008 M 00:02:09
2 106 SZYWAŁA BARTOSZ KS Karkonosze 2009 M 00:02:11
3 11 ZARÓD KAJETAN SP Chrząstawa 2008 M 00:02:11
4 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:02:13
5 14 NIŚKIEWICZ WIKTOR SP Raszków 2008 M 00:02:17
6 25 POPŁAWSKI JAKUB SP nr 3 w Środzie Śl. 2008 M 00:02:28
7 17 NAJBAR PIOTR NajTeam 2008 M 00:02:28
8 3 POLIWODA PIOTR POLIWODA TEAM 2008 M 00:02:32
9 111 WIKTORSKI MICHAŁ SP 81 2008 M 00:02:32
10 23 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:33
11 21 BIENIEK MIKOŁAJ Sz. P. 28 2009 M 00:02:39
12 103 LUCKOWSKI FILIP ZSP nr 5 Wrocław 2009 M 00:02:49
13 128 PIERON PIOTR SP Primus 2009 M 00:02:56
14 12 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:03:00
15 2 RYBIAŃSKI MATEUSZ SP24 Wrocław 2009 M 00:03:03
16 15 RACZYŃSKI JAKUB 2008 M 00:03:09
17 13 SARUL MIŁOSZ Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA 2008 M 00:03:12
18 139 ŻYGADŁO KACPER Szkoła Podstawowa nr 118 2009 M 00:03:18
PK 19 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:00:00

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 131 JAWORSKI OLIWIER SP 19 Wrocław 2005 M 00:04:51
2 118 GAWŁOWICZ PIOTR SP 45 2006 M 00:05:16
3 11 WAŻNY ARTUR MKS MOS Wrocław 2005 M 00:05:34
4 34 MIERZWA KAROL SP Borowa 2005 M 00:05:43
5 14 STANKIEWICZ FILIP SSP 46 2006 M 00:05:49
6 1 PĄGOWSKI SŁAWOMIR SP 50 2005 M 00:05:52
7 23 KUŹMICKI PIOTR MKS Parasol 2006 M 00:05:53
8 26 SZACHEWICZ ADAM JEŻOZWIERZE GROUP 2007 M 00:05:55
9 38 WALOSZCZYK DOMINIK ULKS Bystrzyca Kłodzka 2005 M 00:06:02
10 121 DWORNICZAK MARIUSZ Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 M 00:06:14
11 8 HOTAŁA JAN SP1 Wrocław 2006 M 00:06:20
12 132 ROGALA FILIP SP65 Wrocław 2007 M 00:06:27
13 130 WYSOCKI KACPER SP 21 Wrocław 2006 M 00:06:34
14 136 KOPACZ MIKOŁAJ 2007 M 00:06:37
15 30 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:38
16 17 KŁOSOWSKI MICHAŁ SP 34 2006 M 00:06:46
17 123 WOJTAN HUBERT Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 M 00:06:50
18 3 POLIWODA JERZY POLIWODA TEAM 2007 M 00:06:54
19 25 SZUMACHER JAN SP6 Brzeg Dolny 2005 M 00:07:00
20 137 BEDNARSKI JAKUB 2006 M 00:07:05
21 13 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:07:18
22 111 SADOWSKI WOJCIECH SP83 we Wrocławiu 2007 M 00:07:21
23 5 KLUCZKA MATEUSZ SP nr 61 2006 M 00:07:29
24 128 DURAŁ MATEUSZ Trening Ultrasa 2007 M 00:07:44
25 31 SCHILLING MATEUSZ 2005 M 00:08:20

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 260 MOSEJKO MAKS Gim. Nr 16 Wrocław 2002 M 00:08:47
2 210 RASZEJA FILIP MKS MOS Wrocław 2002 M 00:08:59
3 209 ANDRZEJCZAK STANISŁA Gimnazjum 24 2003 M 00:09:04
4 261 BIELICKI DOMINIK Gim. Nr 1 Wrocław 2003 M 00:09:53
5 207 MOSUR WIKTOR Gimnazjum nr 24 2003 M 00:09:53
6 270 ROGALA KACPER Gimnazjum nr 18 im. Armii Krajowej we Wrocławiu 2003 M 00:10:33
7 262 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:12:03
8 267 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ MKS -MOS Wrocław 2004 M 00:12:05
9 263 DWORNICZAK WOJTEK Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2004 M 00:14:04
10 265 KOCZURA SZYMON Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych 2004 M 00:14:40
PK 258 HAJDUK KAROL MKS MOS 2000 M 00:09:33
PK 273 JĘDRZEJKOWSKI ADAM 2001 M 00:10:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni