Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 2

05.11.2017 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 13 BÓB JOANNA ZP nr1 2012 K 00:01:19
2 160 KRZACZKOWSKA HANNA Dziki Wrocław 2012 K 00:01:31
3 105 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:35
4 118 ZABAWA JADWIGA 2012 K 00:01:38
5 54 BUDNIK MALWINA 2014 K 00:01:51
6 164 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:02:03
7 166 NIETUBYĆ TOLA 2013 K 00:02:04
8 173 DĄBROWSKA AURELIA 2014 K 00:02:05
9 17 WESOŁOWSKA MARYSIA Przedszkole 2014 K 00:02:08
10 90 RAPALSKA KLAUDIA 2015 K 00:02:26
11 111 KOWALIK EMILIA Prymusek II 2013 K 00:02:27
12 6 CHODLEWSKA GABRIELA Przedszkole 2013 K 00:02:31
13 116 CZERWIŃSKA URSZULA Przedszkole nr 82 2013 K 00:02:35
14 165 SROKOWSKA NINA 2013 K 00:02:44
15 21 STANISZ ALICJA Przedszkole nr 20 2014 K 00:02:59
16 23 SZACHEWICZ MAGDALENA JEŻOZWIERZE GROUP 2014 K 00:03:04
17 171 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:13
18 172 STASZAK MARTYNA 2015 K 00:03:21
19 7 CHODLEWSKA WERONIKA Przedszkole 2016 K 00:04:33
20 170 JONKO MARTA 2016 K 00:04:45

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 10 ŁOPUSZYŃSKA URSZULA SP 22 PANTERY 2010 K 00:01:04
2 7 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:01:08
3 34 CZERWIŃSKA HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO 2010 K 00:01:09
4 20 KOPKA LIWIA SP 50 2010 K 00:01:12
5 9 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 2010 K 00:01:16
6 13 BÓB ALEKSANDRA ZP nr1 2010 K 00:01:17
7 25 KACZOROWSKA EMILIA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:01:22
8 19 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:01:24
9 30 KUBCZAK ŁUCJA Przedszkole 22 Muchoborek Wrocław 2011 K 00:01:26
10 11 HOTAŁA ANTONINA Przedszkole Ekologiczne 2011 K 00:01:32
11 151 GRUSZCZYŃSKA GABRIELA ZS nr 20, W-aw 2011 K 00:01:36
12 158 SKURAK ZUZANNA Przedszkole 77 2011 K 00:01:37
13 154 KARWICKA AMELIA Przedszkole 123 2011 K 00:01:39
14 163 JONKO ŁUCJA Przedszkole Happy Bees 2011 K 00:02:23

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 22 MIŁEK ALEKSANDRA Szkoła w Smolcu 2009 K 00:02:20
2 8 WYSOCKA HANNA SP 21 Wrocław 2008 K 00:02:22
3 107 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZA OSM nr 3 W-aw 2008 K 00:02:25
4 135 MAZURKIEWICZ IZABELA Night Runners Wrocław 2009 K 00:02:33
5 105 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP 32 2009 K 00:02:33
6 133 KRZACZKOWSKA ZOFIA Dziki Wrocław 2008 K 00:02:38
7 7 FOLCIK ALICJA Zespół Szkół Nr 20, OSM nr 3 2009 K 00:02:40
8 108 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:02:52
9 131 GAWŁOWICZ ALICJA SP 95 2008 K 00:02:52
10 127 OLACZEK WIKTORIA 2008 K 00:03:06
11 10 SKRZEK RÓŻA SP68 2009 K 00:03:12
12 137 MIERZWA LENA SP Borowo 2009 K 00:03:40

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:10
2 37 BUK MATYLDA SP76/MKS Parasol 2005 K 00:05:27
3 27 PISKOROWSKA DAGMARA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:05:54
4 33 POPŁAWSKA KORNELIA SP nr 3 w Środzie Śl. 2006 K 00:06:01
5 4 PLOCH ZUZANNA SP 91 2005 K 00:06:07
6 28 PISKOROWSKA DARIA Team-Luks Żórawina-Wrocław / SP45 Wrocław 2006 K 00:06:18
7 15 MICHALSKA HANNA SP Primus 2007 K 00:06:24
8 103 GORZELAŃCZYK HANNA MKS Parasol 2007 K 00:06:30
9 16 PIEKARSKA MONIKA SP 98 2007 K 00:06:32
10 9 KUCHARSKA AMELIA 2007 K 00:06:43
11 22 KUŁAKOWSKA MARYSIA SP 3 Środa Śląska 2007 K 00:07:05
12 127 DURAŁ JULIA Trening Ultrasa 2005 K 00:07:19
13 24 SZUMACHER APOLONIA SP6 Brzeg Dolny 2005 K 00:07:22
14 135 KOPACZ MATYLDA 2005 K 00:07:29
15 122 ŻELAZNA OLA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 K 00:07:41
16 32 MINKOWSKA MAJA Night Runners Wrocław 2007 K 00:07:51
17 18 SKRZEK KINGA SP68 2007 K 00:08:00
18 19 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:04
19 119 MALINOWSKA KLAUDIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2006 K 00:08:19
20 126 PAWLUK BASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:08:20
21 120 MAŁACHOWSKA OLIWIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2005 K 00:08:40

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 266 SIKORA JULIA MKS Parasol 2003 K 00:09:53
2 264 ŚLIWIŃSKA ASIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2003 K 00:10:38
3 214 MAĆKAŁA AMELIA Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 we Wrocławiu 2002 K 00:11:51
4 275 KOCIOŁEK JULIA MKS MOS 2002 K 00:12:04
5 213 JARIKRE JESSICA MKS-MOS Wrocław 2002 K 00:12:05
6 269 RAPALSKA OLIWIA SP Szewce 2004 K 00:12:06
7 212 DUDZIK WIKTORIA Podstawowa nr. 90 ul. Orzechowa 62 Wrocław 2004 K 00:15:47
8 205 KUŹMICKA AGATA 2004 K 00:17:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni