z

Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 36 ASPADAREC NATALIA Przedszkole - Pentliczek 2013 K 00:01:12
2 43 ADAMSKI IGOR Przedszkole Jagodka 2013 M 00:01:20
3 14 SZADOKIERSKI SZYMON ANAWA TOUR 2013 M 00:01:23
4 17 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:26
5 28 ŚLĘZAK JAKUB Przedszkole Dobra Szczecińska 2013 M 00:01:29
6 1 KUŹBIK WERONIKA Monia Gym 2013 K 00:01:30
7 251 OGRODZIŃSKI GABRIEL Przedszkole Szmaragdowe 2014 M 00:01:31
8 3 KRUPIEŃCZTK BARTOSZ Przedszkole nr 3 2014 M 00:01:32
9 262 BONCELA MAYLIN 2013 K 00:01:34
10 5 SZCZYPEK TOSIA CKS Szczecin 2014 K 00:01:34
11 4 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Football Factory 2014 M 00:01:36
12 45 PRZYBYSZ RADOSŁAW 2013 M 00:01:36
13 253 DĘBICKI ADAM 2013 M 00:01:38
14 32 ŁAZAR MATEUSZ 2013 M 00:01:39
15 27 SURDACKI JANEK Przedszkole nr 1 w Gryfinie 2013 M 00:01:46
16 255 SARZYŃSKI MARCEL Przedszkole 2013 M 00:01:48
17 22 LEWANDOWSKA INES 2015 K 00:01:48
18 26 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP65 2014 M 00:01:49
19 20 MADUZIA KLARA Pyrzyce Biegają 2013 K 00:01:51
20 30 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:51
21 41 RYLSKI MACIEJ Przedszkole Pod Aniołami 2014 M 00:01:52
22 261 NIEWĘGŁOWSKI PIOTR S.P. 71 grupa Smerfy 2013 M 00:01:53
23 42 PIASECKA ANNA PP 31 2013 K 00:01:55
24 6 PROKOP BARBARA 2014 K 00:01:56
25 252 TABĘCKI PATRYK PP 53 2014 M 00:02:00
26 24 KALIŃSKI LUCJAN Niepubliczne Przedszkole Ancymonka w Choszcznie 2014 M 00:02:01
27 12 PYCEL ANTONII 2014 M 00:02:04
28 2 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:02:05
29 254 SARZYŃSKI KACPER Przedszkole 2015 M 00:02:10
30 25 KOWALIK MATEUSZ CMS Szczecin 2016 M 00:02:11
31 29 SKROBANEK JAKUB Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2014 M 00:02:12
32 15 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:02:14
33 37 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce Biegają 2015 M 00:02:15
34 40 TURKIEWICZ HUBERT 2015 M 00:02:21
35 38 WIDUCH ANIELA Monia Gym 2015 K 00:02:28
36 39 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:29
37 44 LADZIAK MIA cks szczecin 2015 K 00:02:30
38 10 JEZIERSKI TYMEK PP8 Police 2014 M 00:02:31
39 13 SZADOKIERSKI BARTOSZ ANAWA TOUR 2015 M 00:02:32
40 34 DUL LIWIA 2016 K 00:02:34
41 19 STĘPKOWSKI KAROL Bajkowe przedszkole Nr 8 Police 2014 M 00:02:34
42 31 TRZEŹWIŃSKA KINGA 2014 K 00:02:35
43 266 ZOGAS AFRODITI CKS SZCZECIN RYDLA 2016 K 00:02:39
44 35 WITEK EMILIA 2015 K 00:02:40
45 267 STACHÓW MARTA Nr.1 Gryfino 2013 K 00:02:42
46 260 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:02:43
47 264 WILCZYŃSKA MARCELINA 2016 K 00:02:47
48 23 CAŁY KLARA Publiczne Przedszkole w Przecławiu 2016 K 00:02:47
49 7 BORODYN HANNA Boro Squad 2014 K 00:02:49
50 11 ŁYP POLA 2014 K 00:02:59
51 265 ZOGAS KONSTANTINOS Panathinaikos Ateny 2016 M 00:03:01
52 16 RADZIŃSKI FELIKS 2015 M 00:03:54
53 263 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Żłobek Wesołe Smyki 2016 M 00:04:01
54 9 JEZIERSKA MICHALINKA 2017 K 00:04:11

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 MARAS JULIAN Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:03
2 29 LICHTARSKI DAWID 2011 M 00:01:06
3 251 PIEKARZEWSKI KSAWERY fizjokids 2011 M 00:01:07
4 1 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:01:08
5 264 BADOWSKI JAKUB OKS Prawobrzeze 2011 M 00:01:09
6 31 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:10
7 24 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:10
8 21 GRUGEL FILIP 2011 M 00:01:10
9 28 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce Biegają 2011 M 00:01:11
10 7 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Szkoła nr 61 2011 M 00:01:12
11 8 SZCZYPEK MAJA CKS Szczecin 2011 K 00:01:12
12 23 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie Szczecin 2012 M 00:01:13
13 44 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:01:14
14 2 KUŹBIK ZUZANNA Monia Gym 2011 K 00:01:14
15 260 DROŹDZIEL MILENA Przedszkole nr 5 Gryfino 2012 K 00:01:15
16 257 KĘPA KACPER SP74 2011 M 00:01:15
17 39 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 Szczecin 2012 M 00:01:15
18 26 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:16
19 11 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:16
20 36 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA fizjokids 2011 K 00:01:16
21 42 PRZYBYSZ ALEKSANDER 2011 M 00:01:18
22 261 MRUK MAJA STO Tomaszowska 2011 K 00:01:18
23 18 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:19
24 4 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:19
25 252 KOCH IGNACY SP 37 2012 M 00:01:19
26 25 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:01:20
27 258 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:01:21
28 6 ZŁOTKOWSKA FLORKA PP61 2012 K 00:01:22
29 22 ŻOŁNOWSKA AMELIA Szkoła 2011 K 00:01:23
30 15 FRĄCKOWIAK IGA PP nr 9 Police 2012 K 00:01:23
31 17 CIECHOWICZ JUSTYNA Mini Bus Kamień Pomorski 2012 K 00:01:24
32 33 MORCINEK AMELIA Fizjobiegacze 2012 K 00:01:24
33 35 WALKOWIAK TYMON SP 16 2011 M 00:01:25
34 256 OSOWSKI SZYMON PP 54 Szczecin 2012 M 00:01:26
35 27 WALAS HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2011 K 00:01:26
36 32 CICHOCKA MICHALINA KSP im. Jana Pawła II 2012 K 00:01:27
37 38 MACIOŁEK MARYSIA SP28 Szczecin 2012 K 00:01:28
38 5 MOŻDŻER WERONIKA PP 61 2012 K 00:01:28
39 40 RYLSKA AMELIA Przedszkole Pod Aniołami 2012 K 00:01:29
40 30 ZAPOR ANIELA Szkoła Podstawowa nr 14 2012 K 00:01:29
41 10 HAŚCIŁO MARCEL Szkoła Podstawowa nr 23 2012 M 00:01:29
42 253 WŁADKOWSKI ALEKSANDER SP 71 Szczecin 2012 M 00:01:30
43 13 DUL BŁAŻEJ Przedszkole Nr 1 w Gryfinie 2012 M 00:01:30
44 254 OGRODZIŃSKI ALEKSANDER CKS Szczecin 2011 M 00:01:30
45 265 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr9 / Puszczyk Bukowy 2012 K 00:01:34
46 41 MORAWIAK MAJA SP 74 2012 M 00:01:34
47 262 BIERNACZYK MACIEJ Zerówka SP 37 2012 M 00:01:35
48 263 PASZKOWSKA ZOFIA 2011 K 00:01:36
49 12 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:37
50 259 KAPŁANIAK MAGDALENA Szkoła podstawowa 11 2011 K 00:01:39
51 14 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:42

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 158 ŁAWA NATAN Na Głębokiem 2009 M 00:02:14
2 13 PRZEWORSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:02:22
3 32 GONERKO MIKOŁAJ King BC Szczecin 2009 M 00:02:23
4 29 LEWANDOWSKI GABRIEL KS TEAM BARYŁA GORZÓW 2009 M 00:02:23
5 10 ZIOBROWSKI DAMIAN Szkoła Podstawowa nr 3 2009 M 00:02:26
6 160 STACHÓW MARCIN Szkoła podstawowa nr.1 Gryfino 2010 M 00:02:30
7 161 DUDENKO FABIAN SP 20 Szczecin 2010 M 00:02:30
8 11 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:32
9 159 MITUŁA KAROL CKS 2009 M 00:02:33
10 164 PRZYBYLSKI FRANCISZEK CJS Tłumaczenia Myślibórz 2010 M 00:02:36
11 23 POLICZKIEWICZ OLGA KSP Szczecin 2010 K 00:02:37
12 37 KOPANIECKI JONATAN SP 47 2010 M 00:02:38
13 8 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2010 K 00:02:39
14 20 ZOGAS OLYMPIA CKS SZCZECIN RYDLA 2010 K 00:02:40
15 41 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:02:42
16 21 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:02:43
17 24 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:02:44
18 154 LECH EMILIA SP 74 2010 K 00:02:44
19 153 OSOWSKA MARTYNA SP 74 Szczecin 2010 K 00:02:45
20 166 DĄBROWSKA MAJA SP nr 55 Szczecin Błękitna 2009 K 00:02:50
21 1 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:02:50
22 152 DZIĘCIOŁ KAJETAN CKS szczecin 2010 M 00:02:51
23 45 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:52
24 22 KOWALCZYK NELA Coral Reef Team 2009 K 00:02:52
25 157 REDLARSKA MAJA Kobiece bieganie 2009 K 00:02:53
26 5 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:02:53
27 43 PRZYBYLSKI OLIWIER fizjokids 2010 M 00:02:54
28 27 BĘBEN BLANKA KS Dobra Marina 2010 K 00:02:56
29 30 SMÓŁKO LENA SP 59 2010 K 00:02:56
30 35 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:02:57
31 156 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:02:58
32 9 MAJEWSKA EMILIA Sp 2 Gryfino 2009 K 00:02:59
33 44 TURKIEWICZ NINA 2010 K 00:03:02
34 38 NOWAK DOROTA ZS Gardno 2009 K 00:03:03
35 19 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:03:05
36 16 GOZDYRA ANTEK sp47 2010 M 00:03:06
37 162 ROMEK MARIOLA Sp 37/ Puszczyk Bukowy 2009 K 00:03:06
38 25 KOŃKO GABRIELA SP nr 16 2010 K 00:03:07
39 7 GÓRNY FILIP KSP im. JPII 2010 M 00:03:09
40 4 DITTMANN MARCO 2009 M 00:03:10
41 163 KACZOROWSKI ALAN Biegam z dziadziem 2010 M 00:03:12
42 40 WYSOCKA ALICJA 2009 K 00:03:13
43 39 WISZNIEWSKI OSKAR SP 1 / Gryfus Szczecin 2009 M 00:03:19
44 165 ZAGUŁA JULIA SP 59 2010 K 00:03:19
45 18 SZYMAŃSKA MAJA SP59 2010 K 00:03:21
46 28 KARSKA LENA SP 33 2010 K 00:03:24
47 34 KOZŁOWSKI JAN SP Przecław 2009 M 00:03:26
48 155 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:03:27
49 42 WALKOWIAK JAGNA SP 16 2009 K 00:03:30
50 6 SITEK LENA SKB Dzik 2010 K 00:03:31
51 12 BORODYN MARCELINA Boro Squad 2009 K 00:03:31
52 17 WYPIJEWSKI FRANCISZEK SP59 2010 M 00:03:43
53 151 ŁEBKOWSKI KUBA 2010 M 00:03:44
54 31 ŻARNICKI KAROL 2009 M 00:03:53

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 153 LECH REMIGIUSZ Pogoń Prawobrzeże SP 74 2006 M 03:51:00
2 41 ZAJĄC RADOSŁAW SP 74 2006 M 03:53:00
3 163 KŁYSZEJKO FILIP Puszczyk Bukowy 2007 M 03:56:00
4 26 BARAN JULIA szczecinek 2006 K 00:03:57
5 29 ASPADAREC FILIP KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 04:02:00
6 32 CZARNECKI OSKAR Szkoły Salezjańskie Szczecin 2008 M 04:06:00
7 166 KOWAL FRANCISZEK Sp7/Arkonia 2008 M 04:08:00
8 164 PIETRUSZYŃSKA JOANNA SP 6 2006 K 00:04:09
9 35 KALINOWSKI DAWID NSP Przelewice 2007 M 04:09:00
10 47 POLEHOŃSKI TOMASZ Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2006 M 04:09:00
11 44 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:04:21
12 48 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 04:21:00
13 52 NADOLNY DAWID SP 35 SZCZECIN 2007 M 04:22:00
14 165 MAJDAŃSKI BORYS SP 51 2007 M 04:23:00
15 156 CHRZAN PAWEŁ KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 04:23:00
16 157 ZAWADZKI MAKSYMILIAN 2008 M 04:24:00
17 53 CHIMKOWSKI KRZYSZTOF Fizjokids 2008 M 04:25:00
18 54 DEC MARIA SP 55 2006 K 00:04:27
19 49 ZAPAŁOWSKI FILIP UKL Ósemka Police 2007 M 04:29:00
20 167 WAŁOWSKI JAKUB SP 45 2006 M 04:30:00
21 34 MATYASIK HUBERT King BC Szczecin 2006 M 04:33:00
22 24 GONERKO MATEUSZ King BC Szczecin 2007 M 04:33:00
23 20 KOWALIK HUBERT CMS Szczecin 2007 M 04:34:00
24 3 BRODZIŃSKA OLIWIA ŁKB TRUCHT 2008 K 00:04:36
25 50 MORAWIAK MAKSYMILIAN FASE Szczecin 2008 M 04:40:00
26 46 OSTROWSKI JAKUB FASE 2008 M 04:41:00
27 6 PRZYBYLIŃSKI DAMIAN SP 37 2007 M 04:43:00
28 33 ŁEBIŃSKA LENA Barnim Goleniów 2007 K 00:04:47
29 15 MAJCHER SZYMON SP 74 Szczecin 2007 M 04:48:00
30 37 WALAS MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2008 M 04:48:00
31 25 BARAN DARIA szczecinek 2008 K 00:04:49
32 36 GRĘDZIŃSKI KACPER KS Ironman Prodmar Szczecin 2008 M 04:52:00
33 18 REJER PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2008 M 04:52:00
34 42 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:04:54
35 12 ZOGAS ATHINA CKS SZCZECIN RYDLA 2007 K 00:04:55
36 43 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:04:55
37 9 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:05:07
38 22 MALENTOWICZ MORFEUSZ Morfeusza i Ola 2008 M 05:12:00
39 4 KUJAWSKA ANIA SP 37 2006 K 00:05:13
40 154 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:05:14
41 23 NOWEK ALEKSANDRA Morfeusza i Ola 2008 K 00:05:20
42 151 OSOWSKA MAJA SP 74 Szczecin 2006 K 00:05:21
43 2 LECHOWICZ FILIP Offseason 2008 M 05:21:00
44 27 SZYMAŃSKI FILIP KING BC SZCZECIN 2007 M 05:24:00
45 21 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:28
46 57 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:28
47 16 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:05:29
48 161 BIŃKOWSKI ADAM Fizjokids Szczecin 2008 M 05:30:00
49 8 KASPEROWICZ TADEUSZ KS IRONMAN 2006 M 05:30:00
50 7 ROMAN WIKTORIA Monia Gym 2008 K 00:05:36
51 55 ŻEMOJDZIN WIKTORIA CKS Szczecin 2008 K 00:05:37
52 51 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 05:41:00
53 19 MADUZIA KLAUDIA Pyrzyce Biegają 2007 K 00:05:45
54 162 MARAS FELIKS King Wilki Morskie - Akademia Basketu 2008 M 05:47:00
55 5 STROJNY ALICJA Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2006 K 00:05:48
56 38 GIERLIK HANNA OSM Szczecin 2008 K 00:05:49
57 14 BŁONIARZ FRANEK SP74 2007 M 05:53:00
58 155 PŁUCIENNIK MARTA PSP Mierzyn 2007 K 00:06:08
59 31 ŁAZAR BARTOSZ 2008 M 06:21:00
60 40 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 06:56:00
61 45 ZAPOR ALICJA Szkoła Podstawowa nr 14 2007 K 00:06:58
62 152 KĘPA FILIP SP74 2008 M 07:00:00
63 1 DUDEK OLIWIA Szkoły Salezjańskie Szczecin 2007 K 00:07:02

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 217 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:08:27
2 336 KUNIKOWSKI DORIAN Ironman CS Polska 2004 M 00:09:08
3 331 BADOWSKI MACIEJ MUKS Zaki 2005 M 00:09:17
4 335 WOLSKI WIKTOR Ironman Prodmar 2003 M 00:09:19
5 208 BŁONIARZ MICHAŁ Pogoń Prawobrzeże 2005 M 00:09:49
6 218 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:09:51
7 210 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:09:55
8 334 KIEŁCZEWSKA MAJA Ironman CS Polska 2005 K 00:10:03
9 220 KOTKOWIAK PIOTR KOS BnO Szczecin 2004 M 00:10:14
10 338 DARONIN OLEKSII HANDZA GOLENIUM 2003 M 00:10:14
11 332 CHRZAN PAULINA KS Ironman Prodmar Szczecin 2004 K 00:10:24
12 206 BĘBEN BARTOSZ KS Dobra Marina 2005 M 00:10:24
13 211 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:10:27
14 333 CZACHROWSKI IGOR Ironman CS Polska 2005 M 00:10:28
15 201 SURDACKI JERZY 2003 M 00:10:30
16 337 KŁYSZEJKO KACPER Puszczyk Bukowy 2005 M 00:11:07
17 203 KASPEROWICZ ZBIGNIEW KS IRONMAN 2004 M 00:11:42
18 339 DARONIN KOSTIANTYN HANDZA GOLENIUM 2005 M 00:11:57
19 216 KWIATKOWSKI OLAF KOS BnO Szczecin 2005 M 00:11:57
20 223 ŚLIWA ZUZANNA Katolickie Gimnazjum im.Św.St.kostki w Szczecinie 2003 K 00:12:38
21 222 WOJTKOWIAK MICHAŁ S.P. nr 7 Szczecin 2005 M 00:17:51

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni