Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 36 ASPADAREC NATALIA Przedszkole - Pentliczek 2013 K 00:01:12
2 17 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:26
3 1 KUŹBIK WERONIKA Monia Gym 2013 K 00:01:30
4 262 BONCELA MAYLIN 2013 K 00:01:34
5 5 SZCZYPEK TOSIA CKS Szczecin 2014 K 00:01:34
6 22 LEWANDOWSKA INES 2015 K 00:01:48
7 20 MADUZIA KLARA Pyrzyce Biegają 2013 K 00:01:51
8 42 PIASECKA ANNA PP 31 2013 K 00:01:55
9 6 PROKOP BARBARA 2014 K 00:01:56
10 2 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:02:05
11 38 WIDUCH ANIELA Monia Gym 2015 K 00:02:28
12 44 LADZIAK MIA cks szczecin 2015 K 00:02:30
13 34 DUL LIWIA 2016 K 00:02:34
14 31 TRZEŹWIŃSKA KINGA 2014 K 00:02:35
15 266 ZOGAS AFRODITI CKS SZCZECIN RYDLA 2016 K 00:02:39
16 35 WITEK EMILIA 2015 K 00:02:40
17 267 STACHÓW MARTA Nr.1 Gryfino 2013 K 00:02:42
18 260 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:02:43
19 264 WILCZYŃSKA MARCELINA 2016 K 00:02:47
20 23 CAŁY KLARA Publiczne Przedszkole w Przecławiu 2016 K 00:02:47
21 7 BORODYN HANNA Boro Squad 2014 K 00:02:49
22 11 ŁYP POLA 2014 K 00:02:59
23 9 JEZIERSKA MICHALINKA 2017 K 00:04:11

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 31 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:10
2 8 SZCZYPEK MAJA CKS Szczecin 2011 K 00:01:12
3 2 KUŹBIK ZUZANNA Monia Gym 2011 K 00:01:14
4 260 DROŹDZIEL MILENA Przedszkole nr 5 Gryfino 2012 K 00:01:15
5 36 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA fizjokids 2011 K 00:01:16
6 261 MRUK MAJA STO Tomaszowska 2011 K 00:01:18
7 4 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:19
8 25 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:01:20
9 6 ZŁOTKOWSKA FLORKA PP61 2012 K 00:01:22
10 22 ŻOŁNOWSKA AMELIA Szkoła 2011 K 00:01:23
11 15 FRĄCKOWIAK IGA PP nr 9 Police 2012 K 00:01:23
12 17 CIECHOWICZ JUSTYNA Mini Bus Kamień Pomorski 2012 K 00:01:24
13 33 MORCINEK AMELIA Fizjobiegacze 2012 K 00:01:24
14 27 WALAS HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2011 K 00:01:26
15 32 CICHOCKA MICHALINA KSP im. Jana Pawła II 2012 K 00:01:27
16 38 MACIOŁEK MARYSIA SP28 Szczecin 2012 K 00:01:28
17 5 MOŻDŻER WERONIKA PP 61 2012 K 00:01:28
18 40 RYLSKA AMELIA Przedszkole Pod Aniołami 2012 K 00:01:29
19 30 ZAPOR ANIELA Szkoła Podstawowa nr 14 2012 K 00:01:29
20 265 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr9 / Puszczyk Bukowy 2012 K 00:01:34
21 263 PASZKOWSKA ZOFIA 2011 K 00:01:36
22 259 KAPŁANIAK MAGDALENA Szkoła podstawowa 11 2011 K 00:01:39
23 14 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:42

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 11 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:32
2 23 POLICZKIEWICZ OLGA KSP Szczecin 2010 K 00:02:37
3 8 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2010 K 00:02:39
4 20 ZOGAS OLYMPIA CKS SZCZECIN RYDLA 2010 K 00:02:40
5 41 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:02:42
6 21 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:02:43
7 154 LECH EMILIA SP 74 2010 K 00:02:44
8 153 OSOWSKA MARTYNA SP 74 Szczecin 2010 K 00:02:45
9 166 DĄBROWSKA MAJA SP nr 55 Szczecin Błękitna 2009 K 00:02:50
10 1 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:02:50
11 45 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:52
12 22 KOWALCZYK NELA Coral Reef Team 2009 K 00:02:52
13 157 REDLARSKA MAJA Kobiece bieganie 2009 K 00:02:53
14 5 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:02:53
15 27 BĘBEN BLANKA KS Dobra Marina 2010 K 00:02:56
16 30 SMÓŁKO LENA SP 59 2010 K 00:02:56
17 35 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:02:57
18 9 MAJEWSKA EMILIA Sp 2 Gryfino 2009 K 00:02:59
19 44 TURKIEWICZ NINA 2010 K 00:03:02
20 38 NOWAK DOROTA ZS Gardno 2009 K 00:03:03
21 19 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:03:05
22 162 ROMEK MARIOLA Sp 37/ Puszczyk Bukowy 2009 K 00:03:06
23 25 KOŃKO GABRIELA SP nr 16 2010 K 00:03:07
24 40 WYSOCKA ALICJA 2009 K 00:03:13
25 165 ZAGUŁA JULIA SP 59 2010 K 00:03:19
26 18 SZYMAŃSKA MAJA SP59 2010 K 00:03:21
27 28 KARSKA LENA SP 33 2010 K 00:03:24
28 155 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:03:27
29 42 WALKOWIAK JAGNA SP 16 2009 K 00:03:30
30 6 SITEK LENA SKB Dzik 2010 K 00:03:31
31 12 BORODYN MARCELINA Boro Squad 2009 K 00:03:31

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 26 BARAN JULIA szczecinek 2006 K 00:03:57
2 164 PIETRUSZYŃSKA JOANNA SP 6 2006 K 00:04:09
3 44 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:04:21
4 54 DEC MARIA SP 55 2006 K 00:04:27
5 3 BRODZIŃSKA OLIWIA ŁKB TRUCHT 2008 K 00:04:36
6 33 ŁEBIŃSKA LENA Barnim Goleniów 2007 K 00:04:47
7 25 BARAN DARIA szczecinek 2008 K 00:04:49
8 42 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:04:54
9 12 ZOGAS ATHINA CKS SZCZECIN RYDLA 2007 K 00:04:55
10 43 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:04:55
11 9 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:05:07
12 4 KUJAWSKA ANIA SP 37 2006 K 00:05:13
13 154 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:05:14
14 23 NOWEK ALEKSANDRA Morfeusza i Ola 2008 K 00:05:20
15 151 OSOWSKA MAJA SP 74 Szczecin 2006 K 00:05:21
16 21 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:28
17 57 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:28
18 16 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:05:29
19 7 ROMAN WIKTORIA Monia Gym 2008 K 00:05:36
20 55 ŻEMOJDZIN WIKTORIA CKS Szczecin 2008 K 00:05:37
21 19 MADUZIA KLAUDIA Pyrzyce Biegają 2007 K 00:05:45
22 5 STROJNY ALICJA Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2006 K 00:05:48
23 38 GIERLIK HANNA OSM Szczecin 2008 K 00:05:49
24 155 PŁUCIENNIK MARTA PSP Mierzyn 2007 K 00:06:08
25 45 ZAPOR ALICJA Szkoła Podstawowa nr 14 2007 K 00:06:58
26 1 DUDEK OLIWIA Szkoły Salezjańskie Szczecin 2007 K 00:07:02

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 210 SKROBANEK HANNA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:09:55
2 334 KIEŁCZEWSKA MAJA Ironman CS Polska 2005 K 00:10:03
3 332 CHRZAN PAULINA KS Ironman Prodmar Szczecin 2004 K 00:10:24
4 211 SKROBANEK ZOFIA Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2005 K 00:10:27
5 223 ŚLIWA ZUZANNA Katolickie Gimnazjum im.Św.St.kostki w Szczecinie 2003 K 00:12:38

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni