Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 MARAS JULIAN Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:03
2 29 LICHTARSKI DAWID 2011 M 00:01:06
3 251 PIEKARZEWSKI KSAWERY fizjokids 2011 M 00:01:07
4 1 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:01:08
5 264 BADOWSKI JAKUB OKS Prawobrzeze 2011 M 00:01:09
6 31 PAWŁASZEK KATARZYNA 2011 K 00:01:10
7 24 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:10
8 21 GRUGEL FILIP 2011 M 00:01:10
9 28 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce Biegają 2011 M 00:01:11
10 7 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Szkoła nr 61 2011 M 00:01:12
11 8 SZCZYPEK MAJA CKS Szczecin 2011 K 00:01:12
12 23 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie Szczecin 2012 M 00:01:13
13 44 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:01:14
14 2 KUŹBIK ZUZANNA Monia Gym 2011 K 00:01:14
15 260 DROŹDZIEL MILENA Przedszkole nr 5 Gryfino 2012 K 00:01:15
16 257 KĘPA KACPER SP74 2011 M 00:01:15
17 39 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 Szczecin 2012 M 00:01:15
18 26 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:16
19 11 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:16
20 36 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA fizjokids 2011 K 00:01:16
21 42 PRZYBYSZ ALEKSANDER 2011 M 00:01:18
22 261 MRUK MAJA STO Tomaszowska 2011 K 00:01:18
23 18 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:19
24 4 DITTMANN MAYRA 2012 K 00:01:19
25 252 KOCH IGNACY SP 37 2012 M 00:01:19
26 25 KWAŚNIEWSKA LAURA Szkoła Podstawowa nr 59 2011 K 00:01:20
27 258 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:01:21
28 6 ZŁOTKOWSKA FLORKA PP61 2012 K 00:01:22
29 22 ŻOŁNOWSKA AMELIA Szkoła 2011 K 00:01:23
30 15 FRĄCKOWIAK IGA PP nr 9 Police 2012 K 00:01:23
31 17 CIECHOWICZ JUSTYNA Mini Bus Kamień Pomorski 2012 K 00:01:24
32 33 MORCINEK AMELIA Fizjobiegacze 2012 K 00:01:24
33 35 WALKOWIAK TYMON SP 16 2011 M 00:01:25
34 256 OSOWSKI SZYMON PP 54 Szczecin 2012 M 00:01:26
35 27 WALAS HANNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2011 K 00:01:26
36 32 CICHOCKA MICHALINA KSP im. Jana Pawła II 2012 K 00:01:27
37 38 MACIOŁEK MARYSIA SP28 Szczecin 2012 K 00:01:28
38 5 MOŻDŻER WERONIKA PP 61 2012 K 00:01:28
39 40 RYLSKA AMELIA Przedszkole Pod Aniołami 2012 K 00:01:29
40 30 ZAPOR ANIELA Szkoła Podstawowa nr 14 2012 K 00:01:29
41 10 HAŚCIŁO MARCEL Szkoła Podstawowa nr 23 2012 M 00:01:29
42 253 WŁADKOWSKI ALEKSANDER SP 71 Szczecin 2012 M 00:01:30
43 13 DUL BŁAŻEJ Przedszkole Nr 1 w Gryfinie 2012 M 00:01:30
44 254 OGRODZIŃSKI ALEKSANDER CKS Szczecin 2011 M 00:01:30
45 265 ROMEK MATYLDA Przedszkole nr9 / Puszczyk Bukowy 2012 K 00:01:34
46 41 MORAWIAK MAJA SP 74 2012 M 00:01:34
47 262 BIERNACZYK MACIEJ Zerówka SP 37 2012 M 00:01:35
48 263 PASZKOWSKA ZOFIA 2011 K 00:01:36
49 12 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:37
50 259 KAPŁANIAK MAGDALENA Szkoła podstawowa 11 2011 K 00:01:39
51 14 PYCEL ZOFIA 2012 K 00:01:42

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni