Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 36 ASPADAREC NATALIA Przedszkole - Pentliczek 2013 K 00:01:12
2 43 ADAMSKI IGOR Przedszkole Jagodka 2013 M 00:01:20
3 14 SZADOKIERSKI SZYMON ANAWA TOUR 2013 M 00:01:23
4 17 WYPYCH HANNA Przebiegłe Jenoty 2013 K 00:01:26
5 28 ŚLĘZAK JAKUB Przedszkole Dobra Szczecińska 2013 M 00:01:29
6 1 KUŹBIK WERONIKA Monia Gym 2013 K 00:01:30
7 251 OGRODZIŃSKI GABRIEL Przedszkole Szmaragdowe 2014 M 00:01:31
8 3 KRUPIEŃCZTK BARTOSZ Przedszkole nr 3 2014 M 00:01:32
9 262 BONCELA MAYLIN 2013 K 00:01:34
10 5 SZCZYPEK TOSIA CKS Szczecin 2014 K 00:01:34
11 4 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Football Factory 2014 M 00:01:36
12 45 PRZYBYSZ RADOSŁAW 2013 M 00:01:36
13 253 DĘBICKI ADAM 2013 M 00:01:38
14 32 ŁAZAR MATEUSZ 2013 M 00:01:39
15 27 SURDACKI JANEK Przedszkole nr 1 w Gryfinie 2013 M 00:01:46
16 255 SARZYŃSKI MARCEL Przedszkole 2013 M 00:01:48
17 22 LEWANDOWSKA INES 2015 K 00:01:48
18 26 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP65 2014 M 00:01:49
19 20 MADUZIA KLARA Pyrzyce Biegają 2013 K 00:01:51
20 30 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:51
21 41 RYLSKI MACIEJ Przedszkole Pod Aniołami 2014 M 00:01:52
22 261 NIEWĘGŁOWSKI PIOTR S.P. 71 grupa Smerfy 2013 M 00:01:53
23 42 PIASECKA ANNA PP 31 2013 K 00:01:55
24 6 PROKOP BARBARA 2014 K 00:01:56
25 252 TABĘCKI PATRYK PP 53 2014 M 00:02:00
26 24 KALIŃSKI LUCJAN Niepubliczne Przedszkole Ancymonka w Choszcznie 2014 M 00:02:01
27 12 PYCEL ANTONII 2014 M 00:02:04
28 2 MOŻDŻER MARTYNA PP 61 2014 K 00:02:05
29 254 SARZYŃSKI KACPER Przedszkole 2015 M 00:02:10
30 25 KOWALIK MATEUSZ CMS Szczecin 2016 M 00:02:11
31 29 SKROBANEK JAKUB Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2014 M 00:02:12
32 15 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:02:14
33 37 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce Biegają 2015 M 00:02:15
34 40 TURKIEWICZ HUBERT 2015 M 00:02:21
35 38 WIDUCH ANIELA Monia Gym 2015 K 00:02:28
36 39 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:29
37 44 LADZIAK MIA cks szczecin 2015 K 00:02:30
38 10 JEZIERSKI TYMEK PP8 Police 2014 M 00:02:31
39 13 SZADOKIERSKI BARTOSZ ANAWA TOUR 2015 M 00:02:32
40 34 DUL LIWIA 2016 K 00:02:34
41 19 STĘPKOWSKI KAROL Bajkowe przedszkole Nr 8 Police 2014 M 00:02:34
42 31 TRZEŹWIŃSKA KINGA 2014 K 00:02:35
43 266 ZOGAS AFRODITI CKS SZCZECIN RYDLA 2016 K 00:02:39
44 35 WITEK EMILIA 2015 K 00:02:40
45 267 STACHÓW MARTA Nr.1 Gryfino 2013 K 00:02:42
46 260 JANAS LAURA Pszczółka 2015 K 00:02:43
47 264 WILCZYŃSKA MARCELINA 2016 K 00:02:47
48 23 CAŁY KLARA Publiczne Przedszkole w Przecławiu 2016 K 00:02:47
49 7 BORODYN HANNA Boro Squad 2014 K 00:02:49
50 11 ŁYP POLA 2014 K 00:02:59
51 265 ZOGAS KONSTANTINOS Panathinaikos Ateny 2016 M 00:03:01
52 16 RADZIŃSKI FELIKS 2015 M 00:03:54
53 263 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Żłobek Wesołe Smyki 2016 M 00:04:01
54 9 JEZIERSKA MICHALINKA 2017 K 00:04:11

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni