Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 43 ADAMSKI IGOR Przedszkole Jagodka 2013 M 00:01:20
2 14 SZADOKIERSKI SZYMON ANAWA TOUR 2013 M 00:01:23
3 28 ŚLĘZAK JAKUB Przedszkole Dobra Szczecińska 2013 M 00:01:29
4 251 OGRODZIŃSKI GABRIEL Przedszkole Szmaragdowe 2014 M 00:01:31
5 3 KRUPIEŃCZTK BARTOSZ Przedszkole nr 3 2014 M 00:01:32
6 4 BRODZIŃSKI MIŁOSZ Football Factory 2014 M 00:01:36
7 45 PRZYBYSZ RADOSŁAW 2013 M 00:01:36
8 253 DĘBICKI ADAM 2013 M 00:01:38
9 32 ŁAZAR MATEUSZ 2013 M 00:01:39
10 27 SURDACKI JANEK Przedszkole nr 1 w Gryfinie 2013 M 00:01:46
11 255 SARZYŃSKI MARCEL Przedszkole 2013 M 00:01:48
12 26 STEFANIAK TOMASZ Przedszkole SP65 2014 M 00:01:49
13 30 KACZOROWSKI ANTEK Puszczyk Bukowy 2014 M 00:01:51
14 41 RYLSKI MACIEJ Przedszkole Pod Aniołami 2014 M 00:01:52
15 261 NIEWĘGŁOWSKI PIOTR S.P. 71 grupa Smerfy 2013 M 00:01:53
16 252 TABĘCKI PATRYK PP 53 2014 M 00:02:00
17 24 KALIŃSKI LUCJAN Niepubliczne Przedszkole Ancymonka w Choszcznie 2014 M 00:02:01
18 12 PYCEL ANTONII 2014 M 00:02:04
19 254 SARZYŃSKI KACPER Przedszkole 2015 M 00:02:10
20 25 KOWALIK MATEUSZ CMS Szczecin 2016 M 00:02:11
21 29 SKROBANEK JAKUB Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2014 M 00:02:12
22 15 BANASZCZYK ANTONI 2014 M 00:02:14
23 37 ROLBIECKI ALEKSANDER Pyrzyce Biegają 2015 M 00:02:15
24 40 TURKIEWICZ HUBERT 2015 M 00:02:21
25 39 PAWŁASZEK JULIAN 2015 M 00:02:29
26 10 JEZIERSKI TYMEK PP8 Police 2014 M 00:02:31
27 13 SZADOKIERSKI BARTOSZ ANAWA TOUR 2015 M 00:02:32
28 19 STĘPKOWSKI KAROL Bajkowe przedszkole Nr 8 Police 2014 M 00:02:34
29 265 ZOGAS KONSTANTINOS Panathinaikos Ateny 2016 M 00:03:01
30 16 RADZIŃSKI FELIKS 2015 M 00:03:54
31 263 PONIEWIERA MAKSYMILIAN Żłobek Wesołe Smyki 2016 M 00:04:01

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 16 MARAS JULIAN Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:03
2 29 LICHTARSKI DAWID 2011 M 00:01:06
3 251 PIEKARZEWSKI KSAWERY fizjokids 2011 M 00:01:07
4 1 MACHOLA MARCIN Monia Gym 2011 M 00:01:08
5 264 BADOWSKI JAKUB OKS Prawobrzeze 2011 M 00:01:09
6 24 ORSZULAK FILIP Toucan Team 2012 M 00:01:10
7 21 GRUGEL FILIP 2011 M 00:01:10
8 28 ROLBIECKI MIKOŁAJ Pyrzyce Biegają 2011 M 00:01:11
9 7 KRUPIEŃCZYK TOMASZ Szkoła nr 61 2011 M 00:01:12
10 23 CZARNECKI OLIWIER Szkoły Salezjańskie Szczecin 2012 M 00:01:13
11 44 ŻEMOJDZIN MIKOŁAJ CKS Szczecin 2011 M 00:01:14
12 257 KĘPA KACPER SP74 2011 M 00:01:15
13 39 MACIOŁEK MIKOŁAJ SP28 Szczecin 2012 M 00:01:15
14 26 DUL OLIVIER Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2012 M 00:01:16
15 11 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:16
16 42 PRZYBYSZ ALEKSANDER 2011 M 00:01:18
17 18 PIĄTKOWSKI MATEUSZ Szkoła Podstawowa ul. Skalista 24 Szczecin 2011 M 00:01:19
18 252 KOCH IGNACY SP 37 2012 M 00:01:19
19 258 PUPEK MAKSYMILIAN 2011 M 00:01:21
20 35 WALKOWIAK TYMON SP 16 2011 M 00:01:25
21 256 OSOWSKI SZYMON PP 54 Szczecin 2012 M 00:01:26
22 10 HAŚCIŁO MARCEL Szkoła Podstawowa nr 23 2012 M 00:01:29
23 253 WŁADKOWSKI ALEKSANDER SP 71 Szczecin 2012 M 00:01:30
24 13 DUL BŁAŻEJ Przedszkole Nr 1 w Gryfinie 2012 M 00:01:30
25 254 OGRODZIŃSKI ALEKSANDER CKS Szczecin 2011 M 00:01:30
26 41 MORAWIAK MAJA SP 74 2012 M 00:01:34
27 262 BIERNACZYK MACIEJ Zerówka SP 37 2012 M 00:01:35
28 12 PROKOP WOJCIECH 2011 M 00:01:37

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 158 ŁAWA NATAN Na Głębokiem 2009 M 00:02:14
2 13 PRZEWORSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:02:22
3 32 GONERKO MIKOŁAJ King BC Szczecin 2009 M 00:02:23
4 29 LEWANDOWSKI GABRIEL KS TEAM BARYŁA GORZÓW 2009 M 00:02:23
5 10 ZIOBROWSKI DAMIAN Szkoła Podstawowa nr 3 2009 M 00:02:26
6 160 STACHÓW MARCIN Szkoła podstawowa nr.1 Gryfino 2010 M 00:02:30
7 161 DUDENKO FABIAN SP 20 Szczecin 2010 M 00:02:30
8 159 MITUŁA KAROL CKS 2009 M 00:02:33
9 164 PRZYBYLSKI FRANCISZEK CJS Tłumaczenia Myślibórz 2010 M 00:02:36
10 37 KOPANIECKI JONATAN SP 47 2010 M 00:02:38
11 24 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:02:44
12 152 DZIĘCIOŁ KAJETAN CKS szczecin 2010 M 00:02:51
13 43 PRZYBYLSKI OLIWIER fizjokids 2010 M 00:02:54
14 156 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:02:58
15 16 GOZDYRA ANTEK sp47 2010 M 00:03:06
16 7 GÓRNY FILIP KSP im. JPII 2010 M 00:03:09
17 4 DITTMANN MARCO 2009 M 00:03:10
18 163 KACZOROWSKI ALAN Biegam z dziadziem 2010 M 00:03:12
19 39 WISZNIEWSKI OSKAR SP 1 / Gryfus Szczecin 2009 M 00:03:19
20 34 KOZŁOWSKI JAN SP Przecław 2009 M 00:03:26
21 17 WYPIJEWSKI FRANCISZEK SP59 2010 M 00:03:43
22 151 ŁEBKOWSKI KUBA 2010 M 00:03:44
23 31 ŻARNICKI KAROL 2009 M 00:03:53

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 153 LECH REMIGIUSZ Pogoń Prawobrzeże SP 74 2006 M 03:51:00
2 41 ZAJĄC RADOSŁAW SP 74 2006 M 03:53:00
3 163 KŁYSZEJKO FILIP Puszczyk Bukowy 2007 M 03:56:00
4 29 ASPADAREC FILIP KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 04:02:00
5 32 CZARNECKI OSKAR Szkoły Salezjańskie Szczecin 2008 M 04:06:00
6 166 KOWAL FRANCISZEK Sp7/Arkonia 2008 M 04:08:00
7 35 KALINOWSKI DAWID NSP Przelewice 2007 M 04:09:00
8 47 POLEHOŃSKI TOMASZ Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2006 M 04:09:00
9 48 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 04:21:00
10 52 NADOLNY DAWID SP 35 SZCZECIN 2007 M 04:22:00
11 165 MAJDAŃSKI BORYS SP 51 2007 M 04:23:00
12 156 CHRZAN PAWEŁ KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 04:23:00
13 157 ZAWADZKI MAKSYMILIAN 2008 M 04:24:00
14 53 CHIMKOWSKI KRZYSZTOF Fizjokids 2008 M 04:25:00
15 49 ZAPAŁOWSKI FILIP UKL Ósemka Police 2007 M 04:29:00
16 167 WAŁOWSKI JAKUB SP 45 2006 M 04:30:00
17 34 MATYASIK HUBERT King BC Szczecin 2006 M 04:33:00
18 24 GONERKO MATEUSZ King BC Szczecin 2007 M 04:33:00
19 20 KOWALIK HUBERT CMS Szczecin 2007 M 04:34:00
20 50 MORAWIAK MAKSYMILIAN FASE Szczecin 2008 M 04:40:00
21 46 OSTROWSKI JAKUB FASE 2008 M 04:41:00
22 6 PRZYBYLIŃSKI DAMIAN SP 37 2007 M 04:43:00
23 15 MAJCHER SZYMON SP 74 Szczecin 2007 M 04:48:00
24 37 WALAS MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2008 M 04:48:00
25 36 GRĘDZIŃSKI KACPER KS Ironman Prodmar Szczecin 2008 M 04:52:00
26 18 REJER PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2008 M 04:52:00
27 22 MALENTOWICZ MORFEUSZ Morfeusza i Ola 2008 M 05:12:00
28 2 LECHOWICZ FILIP Offseason 2008 M 05:21:00
29 27 SZYMAŃSKI FILIP KING BC SZCZECIN 2007 M 05:24:00
30 161 BIŃKOWSKI ADAM Fizjokids Szczecin 2008 M 05:30:00
31 8 KASPEROWICZ TADEUSZ KS IRONMAN 2006 M 05:30:00
32 51 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 05:41:00
33 162 MARAS FELIKS King Wilki Morskie - Akademia Basketu 2008 M 05:47:00
34 14 BŁONIARZ FRANEK SP74 2007 M 05:53:00
35 31 ŁAZAR BARTOSZ 2008 M 06:21:00
36 40 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 06:56:00
37 152 KĘPA FILIP SP74 2008 M 07:00:00

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 217 GOLAŃSKI STAŚ Barnim Goleniów 2003 M 00:08:27
2 336 KUNIKOWSKI DORIAN Ironman CS Polska 2004 M 00:09:08
3 331 BADOWSKI MACIEJ MUKS Zaki 2005 M 00:09:17
4 335 WOLSKI WIKTOR Ironman Prodmar 2003 M 00:09:19
5 208 BŁONIARZ MICHAŁ Pogoń Prawobrzeże 2005 M 00:09:49
6 218 GAJDA TOMASZ Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2005 M 00:09:51
7 220 KOTKOWIAK PIOTR KOS BnO Szczecin 2004 M 00:10:14
8 338 DARONIN OLEKSII HANDZA GOLENIUM 2003 M 00:10:14
9 206 BĘBEN BARTOSZ KS Dobra Marina 2005 M 00:10:24
10 333 CZACHROWSKI IGOR Ironman CS Polska 2005 M 00:10:28
11 201 SURDACKI JERZY 2003 M 00:10:30
12 337 KŁYSZEJKO KACPER Puszczyk Bukowy 2005 M 00:11:07
13 203 KASPEROWICZ ZBIGNIEW KS IRONMAN 2004 M 00:11:42
14 339 DARONIN KOSTIANTYN HANDZA GOLENIUM 2005 M 00:11:57
15 216 KWIATKOWSKI OLAF KOS BnO Szczecin 2005 M 00:11:57
16 222 WOJTKOWIAK MICHAŁ S.P. nr 7 Szczecin 2005 M 00:17:51

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni