Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 153 LECH REMIGIUSZ Pogoń Prawobrzeże SP 74 2006 M 03:51:00
2 41 ZAJĄC RADOSŁAW SP 74 2006 M 03:53:00
3 163 KŁYSZEJKO FILIP Puszczyk Bukowy 2007 M 03:56:00
4 26 BARAN JULIA szczecinek 2006 K 00:03:57
5 29 ASPADAREC FILIP KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 04:02:00
6 32 CZARNECKI OSKAR Szkoły Salezjańskie Szczecin 2008 M 04:06:00
7 166 KOWAL FRANCISZEK Sp7/Arkonia 2008 M 04:08:00
8 164 PIETRUSZYŃSKA JOANNA SP 6 2006 K 00:04:09
9 35 KALINOWSKI DAWID NSP Przelewice 2007 M 04:09:00
10 47 POLEHOŃSKI TOMASZ Miejski Klub Pływacki Szczecinek 2006 M 04:09:00
11 44 CZAJKOWSKA WIKTORIA UKL Ósemka Police 2006 K 00:04:21
12 48 GRYGORCEWICZ JAN UKL Ósemka Police 2007 M 04:21:00
13 52 NADOLNY DAWID SP 35 SZCZECIN 2007 M 04:22:00
14 165 MAJDAŃSKI BORYS SP 51 2007 M 04:23:00
15 156 CHRZAN PAWEŁ KS Ironman Prodmar Szczecin 2007 M 04:23:00
16 157 ZAWADZKI MAKSYMILIAN 2008 M 04:24:00
17 53 CHIMKOWSKI KRZYSZTOF Fizjokids 2008 M 04:25:00
18 54 DEC MARIA SP 55 2006 K 00:04:27
19 49 ZAPAŁOWSKI FILIP UKL Ósemka Police 2007 M 04:29:00
20 167 WAŁOWSKI JAKUB SP 45 2006 M 04:30:00
21 34 MATYASIK HUBERT King BC Szczecin 2006 M 04:33:00
22 24 GONERKO MATEUSZ King BC Szczecin 2007 M 04:33:00
23 20 KOWALIK HUBERT CMS Szczecin 2007 M 04:34:00
24 3 BRODZIŃSKA OLIWIA ŁKB TRUCHT 2008 K 00:04:36
25 50 MORAWIAK MAKSYMILIAN FASE Szczecin 2008 M 04:40:00
26 46 OSTROWSKI JAKUB FASE 2008 M 04:41:00
27 6 PRZYBYLIŃSKI DAMIAN SP 37 2007 M 04:43:00
28 33 ŁEBIŃSKA LENA Barnim Goleniów 2007 K 00:04:47
29 15 MAJCHER SZYMON SP 74 Szczecin 2007 M 04:48:00
30 37 WALAS MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 2008 M 04:48:00
31 25 BARAN DARIA szczecinek 2008 K 00:04:49
32 36 GRĘDZIŃSKI KACPER KS Ironman Prodmar Szczecin 2008 M 04:52:00
33 18 REJER PAWEŁ Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2008 M 04:52:00
34 42 GOLAŃSKA MARTA Barnim Goleniów 2006 K 00:04:54
35 12 ZOGAS ATHINA CKS SZCZECIN RYDLA 2007 K 00:04:55
36 43 PAWŁASZEK HANNA 2007 K 00:04:55
37 9 CZERNIACHOWSKA KAROLINA 2008 K 00:05:07
38 22 MALENTOWICZ MORFEUSZ Morfeusza i Ola 2008 M 05:12:00
39 4 KUJAWSKA ANIA SP 37 2006 K 00:05:13
40 154 WOJNOWSKA JAGODA 2006 K 00:05:14
41 23 NOWEK ALEKSANDRA Morfeusza i Ola 2008 K 00:05:20
42 151 OSOWSKA MAJA SP 74 Szczecin 2006 K 00:05:21
43 2 LECHOWICZ FILIP Offseason 2008 M 05:21:00
44 27 SZYMAŃSKI FILIP KING BC SZCZECIN 2007 M 05:24:00
45 21 STEFANIAK IZABELA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:28
46 57 MATYJA WERONIKA KOS BnO Szczecin 2007 K 00:05:28
47 16 PNIEWSKA ALEKSANDRA Ironman CS Polska 2006 K 00:05:29
48 161 BIŃKOWSKI ADAM Fizjokids Szczecin 2008 M 05:30:00
49 8 KASPEROWICZ TADEUSZ KS IRONMAN 2006 M 05:30:00
50 7 ROMAN WIKTORIA Monia Gym 2008 K 00:05:36
51 55 ŻEMOJDZIN WIKTORIA CKS Szczecin 2008 K 00:05:37
52 51 PIASECKI SZYMON SP 35 2007 M 05:41:00
53 19 MADUZIA KLAUDIA Pyrzyce Biegają 2007 K 00:05:45
54 162 MARAS FELIKS King Wilki Morskie - Akademia Basketu 2008 M 05:47:00
55 5 STROJNY ALICJA Szkoła Podstawowa nr 10 w Szczecinie 2006 K 00:05:48
56 38 GIERLIK HANNA OSM Szczecin 2008 K 00:05:49
57 14 BŁONIARZ FRANEK SP74 2007 M 05:53:00
58 155 PŁUCIENNIK MARTA PSP Mierzyn 2007 K 00:06:08
59 31 ŁAZAR BARTOSZ 2008 M 06:21:00
60 40 ZAJĄC ARKADIUSZ SP 74 2008 M 06:56:00
61 45 ZAPOR ALICJA Szkoła Podstawowa nr 14 2007 K 00:06:58
62 152 KĘPA FILIP SP74 2008 M 07:00:00
63 1 DUDEK OLIWIA Szkoły Salezjańskie Szczecin 2007 K 00:07:02

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni