Szczecin

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 1

14.10.2018 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 158 ŁAWA NATAN Na Głębokiem 2009 M 00:02:14
2 13 PRZEWORSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 48 w Szczecinie 2009 M 00:02:22
3 32 GONERKO MIKOŁAJ King BC Szczecin 2009 M 00:02:23
4 29 LEWANDOWSKI GABRIEL KS TEAM BARYŁA GORZÓW 2009 M 00:02:23
5 10 ZIOBROWSKI DAMIAN Szkoła Podstawowa nr 3 2009 M 00:02:26
6 160 STACHÓW MARCIN Szkoła podstawowa nr.1 Gryfino 2010 M 00:02:30
7 161 DUDENKO FABIAN SP 20 Szczecin 2010 M 00:02:30
8 11 HANCZAREK ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa nr 13 Gorzów Wlkp. 2009 K 00:02:32
9 159 MITUŁA KAROL CKS 2009 M 00:02:33
10 164 PRZYBYLSKI FRANCISZEK CJS Tłumaczenia Myślibórz 2010 M 00:02:36
11 23 POLICZKIEWICZ OLGA KSP Szczecin 2010 K 00:02:37
12 37 KOPANIECKI JONATAN SP 47 2010 M 00:02:38
13 8 JASIŃSKA-DETROIS ZUZANNA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2010 K 00:02:39
14 20 ZOGAS OLYMPIA CKS SZCZECIN RYDLA 2010 K 00:02:40
15 41 ROMANOWSKA ALICJA SP47 2009 K 00:02:42
16 21 WYPYCH ZUZANNA Przebiegłe Jenoty 2010 K 00:02:43
17 24 MICHALAK CEZARY CKS Szczecin 2010 M 00:02:44
18 154 LECH EMILIA SP 74 2010 K 00:02:44
19 153 OSOWSKA MARTYNA SP 74 Szczecin 2010 K 00:02:45
20 166 DĄBROWSKA MAJA SP nr 55 Szczecin Błękitna 2009 K 00:02:50
21 1 KOZŁOWSKA ALICJA UKS MKL Szczecin 2010 K 00:02:50
22 152 DZIĘCIOŁ KAJETAN CKS szczecin 2010 M 00:02:51
23 45 GAJDA KAROLINA Wieczorne Bieganie w Szczecinie 2009 K 00:02:52
24 22 KOWALCZYK NELA Coral Reef Team 2009 K 00:02:52
25 157 REDLARSKA MAJA Kobiece bieganie 2009 K 00:02:53
26 5 ZŁOTKOWSKA TOSIA SP59 2010 K 00:02:53
27 43 PRZYBYLSKI OLIWIER fizjokids 2010 M 00:02:54
28 27 BĘBEN BLANKA KS Dobra Marina 2010 K 00:02:56
29 30 SMÓŁKO LENA SP 59 2010 K 00:02:56
30 35 DUL ZUZANNA Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II 2010 K 00:02:57
31 156 WOJNOWSKI MICHAŁ 2010 M 00:02:58
32 9 MAJEWSKA EMILIA Sp 2 Gryfino 2009 K 00:02:59
33 44 TURKIEWICZ NINA 2010 K 00:03:02
34 38 NOWAK DOROTA ZS Gardno 2009 K 00:03:03
35 19 CZAPŁOWSKA LILIANA SP 61 2010 K 00:03:05
36 16 GOZDYRA ANTEK sp47 2010 M 00:03:06
37 162 ROMEK MARIOLA Sp 37/ Puszczyk Bukowy 2009 K 00:03:06
38 25 KOŃKO GABRIELA SP nr 16 2010 K 00:03:07
39 7 GÓRNY FILIP KSP im. JPII 2010 M 00:03:09
40 4 DITTMANN MARCO 2009 M 00:03:10
41 163 KACZOROWSKI ALAN Biegam z dziadziem 2010 M 00:03:12
42 40 WYSOCKA ALICJA 2009 K 00:03:13
43 39 WISZNIEWSKI OSKAR SP 1 / Gryfus Szczecin 2009 M 00:03:19
44 165 ZAGUŁA JULIA SP 59 2010 K 00:03:19
45 18 SZYMAŃSKA MAJA SP59 2010 K 00:03:21
46 28 KARSKA LENA SP 33 2010 K 00:03:24
47 34 KOZŁOWSKI JAN SP Przecław 2009 M 00:03:26
48 155 PUPEK WIKTORIA 2009 K 00:03:27
49 42 WALKOWIAK JAGNA SP 16 2009 K 00:03:30
50 6 SITEK LENA SKB Dzik 2010 K 00:03:31
51 12 BORODYN MARCELINA Boro Squad 2009 K 00:03:31
52 17 WYPIJEWSKI FRANCISZEK SP59 2010 M 00:03:43
53 151 ŁEBKOWSKI KUBA 2010 M 00:03:44
54 31 ŻARNICKI KAROL 2009 M 00:03:53

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni