z

Olsztyn

Wyniki

Bieg 4

25.01.2014 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 20 KOPEC WOJCIECH Olsztynek SKLEPBIEGOWY.COM 1986 M16 00:16:21 00:16:21
2 238 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM/SKLEPBIEGOWY.COM 1988 M16 00:17:08 00:17:08
3 208 MISIEWICZ JACEK Olsztyn SKLEPBIEGOWY.COM 1968 M30 00:17:30 00:17:31
4 118 JUREWICZ DARIUSZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1974 M30 00:17:34 00:17:34
5 3 WOŁOSZYK KAMIL Kościerzyna AZS UWM OLSZTYN 1993 M16 00:17:39 00:17:39
6 384 CHODOROWICZ KAMIL Morąg PAGED SKLEJKA / FINISZ MORĄG 1989 M16 00:17:54 00:17:54
7 261 NAJMOWICZ PAWEŁ Olsztyn WARMIŃSKO- MAZURKI KS TRIATHLON 1993 M16 00:18:09 00:18:09
8 166 NOSARZEWSKI KONRAD Stupsk AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1991 M16 00:18:45 00:18:45
9 30 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 00:19:13 00:19:13
10 354 MALESZKA GRZEGORZ Olsztyn DACHLAND OLSZTYN 1977 M30 00:19:50 00:19:51
11 239 BUKWAŚ TOMASZ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1982 M16 00:20:05 00:20:05
12 231 TUNKIEWICZ PAWEŁ Gołdap ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP 1993 M16 00:20:11 00:20:12
13 255 JAKUBOWSKI ADAM Olsztyn 9PUŁK ROZPOZNAWCZY 1978 M30 00:20:22 00:20:23
14 262 NOSARZEWSKI WALDEMAR olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1967 M30 00:20:34 00:20:38
15 309 BRODAWSKI PAWEL Kromarki ALLIANZ RUNNING TEAM 1984 M16 00:20:48 00:20:51
16 141 BRONAKOWSKI PIOTR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1979 M16 00:20:59 00:21:00
17 382 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ Olsztyn 1973 M30 00:21:00 00:21:02
18 59 JĘDRZEJCZYK MARCIN Olsztyn 1976 M30 00:21:06 00:21:10
19 313 RUTKOWSKI ANDRZEJ olsztyn UKSW PIRS OLSZTYN 1980 M16 00:21:08 00:21:12
20 431 KARÓLEWSKI PIOTR olsztyn UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1983 M16 00:21:08 00:21:17
21 194 PIECZARKA DARIUSZ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI 1972 M30 00:21:23 00:21:23
22 81 MALISZEWSKI JERZY Jaroty Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1960 M50 00:21:25 00:21:26
23 395 URBAŃSKI DAWID LUBOWIDZ 1991 M16 00:21:32 00:21:35
24 138 SZOK ADAM Olsztyn 1973 M30 00:21:34 00:21:38
25 387 WOTA ROBERT Kraków 1966 M30 00:21:38 00:21:39
26 283 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński BBL LIDZBARK WARMIŃSKI /AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 1969 M30 00:21:48 00:21:52
27 58 NADULSKI JACEK Olsztyn JACKY RUNNERS 1979 M16 00:21:50 00:21:54
28 123 BOGUSZ PIOTR Olsztyn BBL OLSZTYN/KB MRĄGOWO 1990 M16 00:21:52 00:21:55
29 223 KUROPATWA ANDRZEJ Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1963 M50 00:22:02 00:22:03
30 177 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ Bartoszyce 12TRI.PL 1991 M16 00:22:08 00:22:13
31 281 CHRZĄSZCZ MACIEJ Orneta 1975 M30 00:22:10 00:22:16
32 416 ZAWADZKI ARTUR Warsaw LUFT TRI TEAM 1978 M30 00:22:13 00:22:18
33 99 CICHOCKI MARCIN Olsztyn CK TIM 1975 M30 00:22:20 00:22:23
34 419 STOROŻENKO PIOTR Olsztyn 1995 M16 00:22:23 00:22:24
35 135 BOJAROWSKI PIOTR Dąbrówno 1967 M30 00:22:26 00:22:27
36 174 KORZENIEWSKI ZBIGNIEW Jaroty ŻÓŁWIKI 1977 M30 00:22:26 00:22:32
37 184 MAŃKOWSKI KRZYSZTOF Olsztyn BREAKFAST TEAM / 12TRI.PL 1984 M16 00:22:33 00:22:35
38 421 TĄPOROWSKI MARIUSZ OLSZTYN WKR FAN 1979 M16 00:22:31 00:22:35
39 338 MIELĘCKI MACIEJ Olsztyn 1967 M30 00:22:38 00:22:43
40 131 SKONECZNY DAREK Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1962 M50 00:22:41 00:22:46
41 200 DANILUK STANISŁAW Olsztyn 1963 M50 00:22:44 00:22:47
42 256 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M30 00:22:48 00:22:51
43 220 DUBRUEL JEAN Olsztyn 1982 M16 00:22:46 00:22:51
44 396 SINKIEWICZ MICHAŁ Braniewo RIM TIM TEAM BRANIEWO-FROBORK 1994 M16 00:22:49 00:22:52
45 402 OLSZEWSKI PAWEŁ Olsztyn OLSZTYN 1978 M30 00:22:50 00:22:53
46 427 KLEINA MAREK Słupy 1974 M30 00:22:54 00:22:55
47 155 FOTSCHKI ANDRZEJ Olsztyn PRZEM-GRI 1962 M50 00:23:02 00:23:02
48 23 TANAJEWSKI DARIUSZ Olsztyn BBL 1987 M16 00:22:57 00:23:06
49 49 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW Olsztyn KAISER - SPORT 1981 M16 00:23:07 00:23:07
50 83 MOUNIER FREDERIC olsztyn 1972 M30 00:23:03 00:23:08
51 88 NEUMANN ARTUR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 00:23:10 00:23:18
52 410 DUBLANKA DAWID Olsztyn 1976 M30 00:23:14 00:23:22
53 386 DZIEMIAN KAROL Łupstych 1973 M30 00:23:25 00:23:29
54 181 ZAPADKA STANISŁAW Mrągowo KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1955 M50 00:23:28 00:23:31
55 85 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / BBL OLSZTYN 1977 M30 00:23:31 00:23:32
56 94 ZINKIEWICZ TOMASZ Dywity 1982 M16 00:23:30 00:23:36
57 355 BARAN GRZEGORZ Olsztyn 1980 M16 00:23:34 00:23:39
58 179 PIEKARSKI PAWEŁ Olsztyn BIEGAJĄCY PO ROSIE 1974 M30 00:23:41 00:23:42
59 89 REZA MAREK Olsztyn 1968 M30 00:23:43 00:23:49
60 294 JURKIEWICZ PAWEŁ Olsztyn 1978 M30 00:23:46 00:23:49
61 368 LASZCZAK JERZY Olsztyn 1961 M50 00:23:47 00:23:52
62 32 PLISZKA PAWEŁ Dywity 1976 M30 00:23:47 00:23:53
63 207 KUCZKOWSKI RYSZARD Kieźliny 12TRI.PL 1966 M30 00:24:03 00:24:03
64 110 ZIELIŃSKI TOMASZ olsztyn JACKY RUNNERS 1976 M30 00:24:01 00:24:06
65 143 MICHALSKI WOJTEK Dywity DYWITY INTERGALACTIC TEAM 1981 M16 00:24:07 00:24:10
66 198 CHOJNACKI ANDRZEJ Olsztyn 1989 M16 00:24:13 00:24:13
67 74 DECYK MACIEJ Olsztyn 1976 M30 00:24:03 00:24:15
68 126 ŻUREK SŁAWOMIR Olsztyn ŻÓŁWIKI 1983 M16 00:24:01 00:24:15
69 193 BEDNARSKI SEBASTIAN Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1996 M16 00:24:17 00:24:21
70 425 BOLIŃSKI JANUSZ BARTOSZYCE 1985 M16 00:24:17 00:24:24
71 369 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN 1951 M50 00:24:22 00:24:24
72 409 NOWAK KONRAD Olsztyn MPEC 1973 M30 00:24:31 00:24:38
73 351 DĄBROWSKI ŁUKASZ Olsztyn NUTRIPOL GTI 1983 M16 00:24:35 00:24:40
74 393 CYBULSKI MATEUSZ Morąg FINISZ MORĄG 1991 M16 00:24:30 00:24:42
75 108 WRÓBLEWSKI JANUSZ Bartoszyce UKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE 1957 M50 00:24:45 00:24:52
76 426 KOWNACKI MATEUSZ OLSZTYN 1986 M16 00:24:43 00:24:52
77 97 FAVEEUW DAVID Olsztyn 1973 M30 00:24:46 00:24:52
78 422 KOŹMIŃSKI PAWEŁ Olsztyn MICHELIN POLSKA 1973 M30 00:24:52 00:24:56
79 171 SZTYLC ARKADIUSZ Olsztyn 1979 M16 00:24:51 00:24:58
80 130 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1953 M50 00:24:55 00:25:00
81 134 FILIPSKI JAN Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M30 00:24:54 00:25:01
82 57 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 00:24:53 00:25:03
83 115 RĘKAWIECKI ROBERT Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN / PAN OLSZTYN 1974 M30 00:25:02 00:25:08
84 297 RÓŻAŃSKI GRZEGORZ Lubochnia 1994 M16 00:24:59 00:25:10
85 335 JADESZKO MICHAŁ Straduny 1994 M16 00:25:01 00:25:10
86 48 FOLGA ARTUR Iława 1971 M30 00:25:00 00:25:11
87 157 FOTSCHKI BARTOSZ Olsztyn PAN OLSZTYN 1987 M16 00:25:03 00:25:13
88 195 MICHALCZUK SŁAWOMIR Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1961 M50 00:25:15 00:25:21
89 43 MITKOWSKI DANIEL Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1975 M30 00:25:14 00:25:21
90 411 WAWER ROBERT prostki ARGEMA.PL 1972 M30 00:25:16 00:25:23
91 127 GAJEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN GAJÓWKA 1960 M50 00:25:14 00:25:28
92 407 HERMANN TOMASZ Olsztyn 1978 M30 00:25:41 00:25:48
93 276 SKORUPSKI SEBASTIAN Grunwald BIEGACZE Z KRAINY OZ 1985 M16 00:25:54 00:25:55
94 373 CIOŁKOWSKI MAREK Olsztyn BIEGAMBOMUSZĘ 1963 M50 00:25:58 00:26:00
95 41 WOJCIECHOWSKI PIOTR Olsztyn REDYKAJNY OLSZTYN 1987 M16 00:25:56 00:26:04
96 267 KULIKOWSKI WALDEMAR Olsztyn 1966 M30 00:26:02 00:26:13
97 60 MAJEWSKI MAREK Olsztyn 1964 M30 00:26:15 00:26:19
98 301 BACIŃSKI KAROL Orneta 1981 M16 00:26:16 00:26:22
99 196 WRZYSZCZ LESZEK olsztyn ŻÓŁWIKI 1959 M50 00:26:17 00:26:26
100 190 ALEKSANDROWICZ DOMINIK Barczewo BIEGAJĄCY PO ROSIE 1981 M16 00:26:21 00:26:30
101 167 WIELECHOWSKI DAMIAN Olsztyn 1996 M16 00:26:36 00:26:38
102 36 BRZOZOWSKI FRANCISZEK Miłomłyn MIŁOMŁYN TEAM 1992 M16 00:26:37 00:26:40
103 219 WOŁODKOWICZ PAWEŁ Gutkowo WWW.ALKAZ.PL 1981 M16 00:26:34 00:26:43
104 186 MATUSIAK TOMASZ OLSZTYN BIEGAJĄCY PO ROSIE 1982 M16 00:26:39 00:26:48
105 25 SIWIŃSKI JERZY Olsztyn BBL OLSZTYN 1960 M50 00:26:41 00:26:49
106 379 SIENKIEWICZ WOJCIECH Olsztyn 1959 M50 00:26:42 00:26:54
107 299 KIELAK MARCIN Olsztyn 1985 M16 00:26:56 00:26:57
108 73 WOJCIECHOWSKI ZBIGNIEW Olsztyn 1958 M50 00:26:51 00:26:59
109 429 ODZIEMCZYK RAFAŁ Olsztyn 1977 M30 00:26:48 00:27:00
110 399 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn 1955 M50 00:27:03 00:27:05
111 66 KURIATA ROBERT Olsztyn BOTOKS 1978 M30 00:27:11 00:27:24
112 146 BARTKOWSKI JAN Nidzica UKS PROMYK RĄCZKI 1961 M50 00:27:30 00:27:33
113 236 PODHORODECKI KRZYSZTOF OLSZTYN 12TRI.PL 1960 M50 00:27:28 00:27:33
114 408 STOLARSKI ANDRZEJ Olsztyn MPEC 1959 M50 00:27:34 00:27:42
115 307 TWARDOWSKI BŁAŻEJ Ostróda 1983 M16 00:27:32 00:27:44
116 243 SZANOWSKI MARIUSZ Olsztyn OKNOS TEAM OLSZTYN 1970 M30 00:27:42 00:27:49
117 187 ŻAWORONEK SEWERYN Biskupiec 1978 M30 00:27:52 00:27:52
118 391 CZERNIAKOWSKI JACEK MORĄG FINISZ MORĄG 1985 M16 00:28:01 00:28:13
119 121 GĘBALA LESZEK Olsztyn 1955 M50 00:28:14 00:28:17
120 251 OSTROWSKI MACIEJ Olsztyn 1984 M16 00:28:20 00:28:25
121 414 BOSKY BOGDAN Olsztyn 1968 M30 00:28:29 00:28:33
122 304 DRZEWIECKI MICHAŁ Ostróda OSTRÓDZKI KLUB KYOKUSHIN KARATE 1975 M30 00:28:42 00:28:52
123 38 KOZAK PRZEMYSŁAW Olsztyn 1980 M16 00:28:38 00:28:53
124 361 SMOLSKI MARCIN Olsztyn NUTRIPOL GTI 1973 M30 00:28:53 00:29:03
125 423 DOWOIRD ADAM OLSZTYN 1978 M30 00:28:54 00:29:04
126 289 GAJEWSKI JERZY-PIOTR Olsztyn GAJÓWKA 1964 M30 00:29:16 00:29:20
127 327 MRÓZ KAROL Olsztyn 1993 M16 00:29:12 00:29:24
128 336 BODETKO BOGDAN Olsztyn HEAVY METAL TEAM 1965 M30 00:29:42 00:29:42
129 31 ROJEK ANDRZEJ Olsztyn KB BIEGAMBOLUBIE OLSZTYN 1971 M30 00:29:58 00:30:03
130 145 POLAŃSKI WOJCIECH Olsztyn ŻÓŁWIKI 1979 M16 00:28:57 00:30:23
131 428 WASZKUĆ PAWEŁ MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1980 M16 00:30:36 00:30:38
132 344 DEMCZUK ANDRZEJ Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ 1941 M50 00:30:40 00:30:43
133 86 KOWALSKI KRZYSZTOF Wodzisław Śląski 1960 M50 00:30:34 00:30:46
134 226 WASZKIEWICZ MARCIN Olsztyn BRAK 1983 M16 00:31:07 00:31:21
135 26 TKACZ JACEK Olsztyn JACKY RUNNERS 1980 M16 00:42:30 00:42:44

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni