z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 4

02.02.2013 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 132 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:22:01 00:22:03
2 55 MAJ-PŁOTKA EWA Wejherowo MAJA TEAM 1983 K20 00:22:43 00:22:45
3 153 WIŚNIEWSKA ANNA MARIA Gdańsk 1994 K16 00:23:01 00:23:04
4 91 GRZONKA KAMILA CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 1986 K20 00:23:16 00:23:18
5 212 KONKEL KATARZYNA Częstochowa SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1994 K16 00:23:19 00:23:23
6 74 KUSCHBIK ELZBIETA Gdańsk - 1979 K30 00:23:28 00:23:28
7 125 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk - 1979 K30 00:23:33 00:23:33
8 320 MORAWSKA ANNA Gdańsk "AZYMUT 45" GDYNIA 1993 K16 00:23:37 00:23:40
9 305 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER BUKOWINA 1973 K30 00:24:06 00:24:07
10 328 ZWIERZYŃSKA KATARZYNA gdańsk BANGBANGDESIGN.PL 1984 K20 00:24:38 00:24:39
11 155 ŁOZIŃSKA MAŁGORZATA Sopot 1986 K20 00:24:41 00:24:43
12 143 JARZYCKA AGATA Gdańsk BIEGAMBOLUBIĘGDAŃSK / AKADEMIABIEGANIA.PL 1979 K30 00:25:37 00:25:42
13 52 MASIULANIEC AGATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1990 K20 00:26:05 00:26:07
14 217 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K20 00:26:45 00:26:47
15 313 GRYSZPANOWICZ BEATA Gdańsk BBL GDAŃSK 1978 K30 00:27:06 00:27:11
16 119 MAŃKOWSKA JOLANTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1983 K20 00:27:14 00:27:17
17 225 KROJEC URSZULA Banino SOLWIT S.A. 1974 K30 00:28:12 00:28:14
18 141 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:28:20 00:28:23
19 186 SŁOWY LAURA Rumia 1995 K16 00:29:00 00:29:08
20 86 OSTROWSKA-MANDREK ELŻBIETA Gdynia 1969 K40 00:29:48 00:29:59
21 204 PILCH EMILIA Sopot 1987 K20 00:30:05 00:30:05
22 223 PANKIEWICZ MARIOLA Banino 1969 K40 00:30:20 00:30:26
23 76 KLIMONT LILIANA Gdańsk 1965 K40 00:30:37 00:30:40
24 200 CISKOWSKA WERONIKA Chłapowo 1996 K16 00:30:33 00:30:40
25 229 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K40 00:30:40 00:30:45
26 57 NAWROT KATARZYNA Gdańsk 1980 K30 00:31:04 00:31:12
27 180 CUPRYŚ-SMOLAK ALEKSANDRA Gdynia KOMUNA PARYSKA 1986 K20 00:31:09 00:31:19
28 59 SIENNICKA AGNIESZKA Nowy Dwór Gdański 1983 K20 00:31:16 00:31:24
29 377 ALKIEWICZ MAGDALENA Gdynia 1979 K30 00:31:55 00:32:04
30 373 ŁAGUNA EWA GDAŃSK 1982 K30 00:32:43 00:32:49
31 150 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:33:34 00:33:45
32 77 DUDKOWSKA MAGDALENA GDAŃSK 1981 K30 00:34:08 00:34:14
33 358 MELZACKA ANNA Bąkowo 1983 K20 00:34:07 00:34:16
34 374 GÓRSKA KAROLINA GDYNIA 1981 K30 00:34:13 00:34:25
35 329 SKOPCZYŃSKA KATARZYNA Gdańsk 1978 K30 00:34:43 00:34:45
36 101 KOBYLIŃSKA-URBANIAK EWA Gdańsk 1975 K30 00:35:11 00:35:19
37 78 KOLENDO JAGODA Gdańsk BE BE BE KOPYTKA NIOSĄ MNIE 1982 K30 00:38:35 00:38:42
38 362 MICHALOWSKA KASIA Gdansk 1983 K20 00:39:27 00:39:37

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni