z

Trójmiasto

Wyniki

Bieg 2

15.12.2012 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 117 PRZYSIĘŻNY OSKAR Gdańsk 1986 M20 00:18:22 00:18:22
2 196 GURFINKIEL ŁUKASZ Gdańsk 1980 M30 00:18:32 00:18:32
3 121 DROP TOMASZ Gdańsk 1985 M20 00:18:41 00:18:41
4 152 ZAPOLSKI PIOTR Gdynia WKS FLOTA GDYNIA 1990 M20 00:19:01 00:19:02
5 33 SUCHENIA PIOTR Reda WWW.RUN-PASSION.PL 1980 M30 00:19:38 00:19:38
6 218 CZAPIŃSKI MICHAŁ Reda 1982 M30 00:19:41 00:19:41
7 70 GROCHOWSKI MAREK Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE 1970 M40 00:19:50 00:19:51
8 138 HEWELT MACIEJ Gdynia UKS "AZYMUT 45" GDYNIA 1990 M20 00:20:12 00:20:12
9 144 DEMBICKI PIOTR Gdynia KM PSP GDYNIA 1981 M30 00:20:23 00:20:24
10 306 DOMŻALSKI TOMASZ Purda SKLEPBIEGOWY.COM 1980 M30 00:20:23 00:20:25
11 303 KRAWCZYŃSKA MARTA Gdansk WKS FLOTA GDYNIA 1988 K20 00:20:44 00:20:44
12 140 PIETRZAK PIOTR Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1968 M40 00:20:47 00:20:48
13 302 SOBCZAK MARCIN RUMIA OLMP SKLEP BIEGOWY 1971 M40 00:20:47 00:20:49
14 211 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ Rumia SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1996 M16 00:20:59 00:21:03
15 93 JARMOŁOWSKI ANDRZEJ Gdańsk BBL GDAŃSK 1986 M20 00:21:19 00:21:20
16 208 KASS KAROL Szemud SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1994 M16 00:21:20 00:21:24
17 51 KALINOWSKI ARKADIUSZ GDAŃSK 1971 M40 00:21:37 00:21:37
18 139 CHOŁOTA MAREK ŻORY/GDAŃSK JW 1889 LEBORK 1979 M30 00:21:50 00:21:51
19 60 DOLAŃSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1981 M30 00:21:52 00:21:53
20 79 IWANIUK PAWEŁ Gdynia BE BE BE KOPYTKA NIOSĄ MNIE 1980 M30 00:21:58 00:21:59
21 132 WARDA MARTYNA Wójtowo AZS-UWM OLSZTYN 1992 K20 00:22:25 00:22:27
22 159 ZAWALUK MARCIN Gdańsk PIJANY POWIETRZEM 1976 M30 00:22:51 00:22:51
23 108 DUDICZ PIOTR Gdańsk 1989 M20 00:22:55 00:22:58
24 184 KRÓL ROBERT Gdańsk 1976 M30 00:23:00 00:23:01
25 309 NADOLSKI POITR JWICZNO KMPSP GDAŃSK 1981 M30 00:23:02 00:23:03
26 67 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1967 M40 00:23:07 00:23:09
27 315 KRZYWY KRZYSZTOF Gdańsk CORRATEC TEAM 1978 M30 00:23:11 00:23:13
28 102 KUCHARCZYK ARKADIUSZ Gdańsk 1982 M30 00:23:15 00:23:17
29 171 TOKARSKI KRZYSZTOF Gdańsk 1958 M50 00:23:16 00:23:18
30 82 ROKSZ RYSZARD Bolszewo MAJA TEAM 1955 M50 00:23:19 00:23:20
31 65 SIEROCIN JAKUB Sopot KDATP 1982 M30 00:23:23 00:23:25
32 301 ZAWISZA DARIUSZ Gdańsk ZAWIAS 1971 M40 00:23:27 00:23:28
33 203 FELON MICHAŁ Gdynia AKADEMIABIEGANIA.PL 1977 M30 00:23:28 00:23:29
34 169 DZIEKAN GRZEGORZ Strzebielino MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ 1982 M30 00:23:25 00:23:30
35 91 GRZONKA KAMILA CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 1986 K20 00:23:30 00:23:31
36 55 MAJ-PŁOTKA EWA Wejherowo MAJA TEAM 1983 K20 00:23:29 00:23:33
37 115 KULESZA MARIUSZ Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1977 M30 00:23:32 00:23:33
38 207 LITWIN JAROSŁAW Rumia 1963 M40 00:23:30 00:23:34
39 106 GÓRSKI SŁAWOMIR Wejherowo 1973 M30 00:23:30 00:23:34
40 216 PELPLIŃSKI PIOTR Gdynia BIEGAM BO LUBIĘ / AKADEMIA BIEGANIA 1986 M20 00:23:34 00:23:37
41 68 LEMAŃCZYK WOJCIECH Gdynia KDATP 1982 M30 00:23:39 00:23:42
42 224 PANKIEWICZ MIKOŁAJ Banino SOLWIT SA 1996 M16 00:23:42 00:23:44
43 116 PRZYSIĘŻNY GRZEGORZ Gdańsk BBL GDAŃSK 1961 M50 00:23:45 00:23:47
44 151 KRZEMIŃSKI DANIEL Gdańsk 1989 M20 00:23:54 00:23:57
45 146 MROZEWSKI MATEUSZ Pepowo SOLWIT SA 1982 M30 00:23:56 00:23:59
46 66 CIAPALSKI ANTONI Sopot KDATP 1981 M30 00:24:02 00:24:04
47 173 CHRONOWSKI WALDEMAR Gdańsk 1964 M40 00:24:04 00:24:05
48 305 GAŃSKA MAGDALENA Gościcino MKS FIGHTER BUKOWINA 1973 K30 00:24:07 00:24:09
49 209 JAROSZ ARTUR wejherowo 1972 M40 00:24:07 00:24:10
50 153 WIŚNIEWSKA ANNA MARIA Gdańsk 1994 K16 00:24:10 00:24:13
51 168 BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA Rumia 1972 K40 00:24:14 00:24:17
52 62 CICHOWSKI KRZYSZTOF Gdynia 1987 M20 00:24:13 00:24:19
53 104 PĘŚKO MICHAŁ Gdańsk 1976 M30 00:24:21 00:24:23
54 74 TUWALSKA ELZBIETA Gdańsk - 1979 K30 00:24:25 00:24:26
55 185 KRÓL EWA Gdańsk 1976 K30 00:24:25 00:24:27
56 202 BRONOWICKI ADAM Rumia 1962 M50 00:24:25 00:24:29
57 215 GOŁASZEWSKI ROMAN GDAŃSK 1969 M40 00:24:36 00:24:37
58 120 GOŁĄB JAKUB Gdańsk 1984 M20 00:24:39 00:24:42
59 212 KONKEL KATARZYNA Częstochowa SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1994 K16 00:24:40 00:24:44
60 109 KOWALSKI MACIEJ Gdańsk 1973 M30 00:24:50 00:24:53
61 214 NOWOPOLSKI LESZEK Gdańsk 1977 M30 00:25:31 00:25:32
62 135 GROCHOWSKI MARCIN Rumia 1988 M20 00:25:29 00:25:32
63 308 POBŁOCKI TOMASZ BANINO 1963 M40 00:25:35 00:25:37
64 175 MAŁOLEPSZY JACEK GDAŃSK 1984 M20 00:25:36 00:25:38
65 125 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA Gdańsk - 1979 K30 00:25:45 00:25:45
66 195 ZAWADA MARIUSZ Gdańsk 1978 M30 00:25:40 00:25:45
67 230 FRĄCKIEWICZ MICHAŁ Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1995 M16 00:26:14 00:26:18
68 307 BOROWIAK EWA Rumia SAMOCHODÓWKA WEJHEROWO 1986 K20 00:26:20 00:26:25
69 217 DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA Gdańsk AMT 1984 K20 00:26:25 00:26:26
70 142 KWIATKOWSKA JOANNA Reda MAJA TEAM 1982 K30 00:26:31 00:26:34
71 52 MASIULANIEC AGATA Gdańsk AKADEMIA BIEGANIA 1990 K20 00:26:43 00:26:45
72 313 GRYSZPANOWICZ BEATA Gdańsk 1978 K30 00:26:55 00:26:55
73 92 PIERZCHLIŃSKI DARIUSZ Gdańsk GDAŃSK 1973 M30 00:27:10 00:27:12
74 156 WINCZURA PIOTR Sopot 1980 M30 00:27:07 00:27:12
75 231 ROSSA PRZEMYSLAW Przygodzice 1974 M30 00:27:52 00:27:59
76 226 PRZYGODA BARTŁOMIEJ Gdynia KDATP 1982 M30 00:28:03 00:28:05
77 73 FILBRANDT JACEK Gdańsk AIC TEAM 1978 M30 00:28:01 00:28:07
78 182 SAS-BOJARSKA ANNA Gdansk BODY IN MOTION 1982 K30 00:28:05 00:28:09
79 119 MAŃKOWSKA JOLANTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1983 K20 00:28:06 00:28:09
80 145 BŁĘDZKI PAWEŁ Kwidzyn BRAK 1986 M20 00:28:06 00:28:11
81 187 DOBRZAŃSKI JAROSŁAW Gdańsk SOLWIT SA 1984 M20 00:28:15 00:28:17
82 225 KROJEC URSZULA Banino SOLWIT S.A. 1974 K30 00:28:21 00:28:23
83 210 ROMAN BARTOSZ Gdańsk 1982 M30 00:28:17 00:28:25
84 72 PAWLIKOWSKA ADA Gdynia 1984 K20 00:28:26 00:28:32
85 312 JANCZARSKI MAKS 1976 M30 00:28:27 00:28:33
86 80 SIEMIŃSKI ANTONI Gdańsk 1992 M20 00:28:30 00:28:35
87 166 KRZAK JERZY GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 1960 M50 00:28:34 00:28:38
88 213 GÓRSKI PAWEŁ Gdynia 1986 M20 00:28:33 00:28:39
89 163 OLEWCZYŃSKA MARYSIA Wejherowo 1987 K20 00:28:35 00:28:40
90 176 LIPSKI SŁAWOMIR Konstancin-Jeziorna 1964 M40 00:28:36 00:28:44
91 97 KUBIC WALDEMAR Malbork PROGRAMIŚCI TEŻ UMIEJĄ BIEGAĆ...! :) 1981 M30 00:28:43 00:28:48
92 83 PŁOTKA WIESŁAW Wejherowo MAJA TEAM 1982 M30 00:28:43 00:28:49
93 141 WRÓBLEWSKA DOROTA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ 1967 K40 00:28:55 00:28:58
94 233 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK BHMW 1952 M60+ 00:29:13 00:29:19
95 311 PUZYR JACEK GDANSK EX SUEDKCE GDAŃSK 1965 M40 00:29:14 00:29:23
96 131 BORYS GRZEGORZ Gdańsk KS EX SIEDLCE GDAŃSK 1972 M40 00:29:16 00:29:24
97 205 RUDNICKI MACIEJ Gdańsk NIE ZRZESZONY 1968 M40 00:29:21 00:29:26
98 71 WACHNICKI PAWEŁ Gdańsk 1976 M30 00:29:24 00:29:31
99 86 OSTROWSKA-MANDREK ELŻBIETA Gdynia 1969 K40 00:29:30 00:29:33
100 124 KARCZEWSKI GRZEGORZ Hel 1964 M40 00:29:36 00:29:42
101 186 SŁOWY LAURA Rumia 1995 K16 00:29:55 00:29:59
102 100 KOWALSKI MACIEJ Gdańsk 1964 M40 00:29:57 00:30:01
103 314 MAŃKA AGNIESZKA gdańsk 1978 K30 00:30:01 00:30:04
104 190 KOCOŁ KAROLINA Gdańsk 1980 K30 00:30:02 00:30:05
105 220 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ Puck PROGRAMIŚCI TEŻ UMIEJĄ BIEGAĆ…! 1986 M20 00:30:00 00:30:06
106 304 MEJER ANNA MALBORK KLEPBIEGOWY.COM 1988 K20 00:30:07 00:30:09
107 88 FRYDRYSIAK WOJCIECH MIŃSK MAZOWIECKI 1991 M20 00:30:18 00:30:25
108 204 PILCH EMILIA Sopot 1987 K20 00:30:30 00:30:30
109 199 ZIEMIŃSKI PAWEŁ Gdańsk 1983 M20 00:30:29 00:30:32
110 114 SUTY WOJCIECH Sopot 1990 M20 00:30:30 00:30:36
111 99 WROBLEWSKI ADRIAN Borkowo 1982 M30 00:30:37 00:30:38
112 206 KIKOLSKI PAWEŁ Gdańsk 1978 M30 00:30:37 00:30:42
113 193 DYDAK SEBASTIAN Słupsk 1989 M20 00:30:37 00:30:43
114 57 NAWROT KATARZYNA Gdańsk 1980 K30 00:30:43 00:30:46
115 76 KLIMONT LILIANA Gdańsk 1965 K40 00:30:46 00:30:50
116 85 CHMIELOWSKI WACŁAW Gdańsk 1958 M50 00:31:04 00:31:04
117 223 PANKIEWICZ MARIOLA Banino 1969 K40 00:31:04 00:31:10
118 64 ŚMIECH KRZYSZTOF Gdańsk KDATP 1982 M30 00:31:24 00:31:26
119 229 FRĄCKIEWICZ IWONA Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ GDAŃSK 1968 K40 00:31:30 00:31:34
120 96 CIESIELSKI BARTOSZ Gdańsk 1982 M30 00:31:34 00:31:39
121 78 KOLENDO JAGODA Gdańsk BE BE BE KOPYTKA NIOSĄ MNIE 1982 K30 00:31:47 00:31:52
122 232 MATLA JĘDRZEJ Gdynia CHALLENGER.COM.PL 1977 M30 00:31:45 00:31:53
123 219 KIKOLSKI WOJCIECH Sopot 1970 M40 00:32:00 00:32:05
124 189 RÓŻAŃSKI JAKUB Gdańsk SOLWIT SA 1988 M20 00:32:10 00:32:13
125 61 CHADAJ ELŻBIETA GDAŃSK 1981 K30 00:32:27 00:32:33
126 177 KUGALSKA KATARZYNA 1972 K40 00:32:51 00:32:59
127 103 KALITA ŁUKASZ Gdańsk 1980 M30 00:33:44 00:33:50
128 180 CUPRYŚ-SMOLAK ALEKSANDRA Gdynia KOMUNA PARYSKA 1986 K20 00:35:11 00:35:18
129 191 GASZEWSKA MAŁGORZATA Gdynia 1980 K30 00:35:11 00:35:18
130 150 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA Rumia TEAM NUTRILITE 1955 K50 00:35:15 00:35:23
131 221 PANKIEWICZ LESZEK BANINO SOLWIT SA 1958 M50 00:36:00 00:36:07
132 101 KOBYLIŃSKA-URBANIAK EWA Gdańsk 1975 K30 00:36:08 00:36:13

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni