Warszawa

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1127 Mach Angelika Obsza Adidas Running 1991 K20

1
00:17:26
00:17:26
1
00:17:22
00:17:22
1
00:17:44
00:17:44
1
00:17:28
00:17:28


4 4
2 976 Parszczyńska Izabela Giżycko Team Parszczyńskich 1988 K20

2
00:18:06
00:18:06
2
00:17:57
00:17:55
2
00:17:49
00:17:47
2
00:17:33
00:17:31


4 8
3 188 Rybacka Edyta Julianów ActionTwins 1986 K30 1
00:19:01
00:19:01
3
00:18:24
00:18:23
3
00:18:48
00:18:48


4
00:18:48
00:18:45


4 11
4 13 Rybacka Joanna Warszawa ActionTwins/Team Kopeć 1986 K30 2
00:19:38
00:19:38
4
00:19:17
00:19:15


3
00:18:55
00:18:55
5
00:19:21
00:19:18


4 14
5 35 Wiśniewska Martyna Warszawa adidas Runners Tricity 1988 K20

5
00:19:22
00:19:19


4
00:19:34
00:19:30
6
00:19:34
00:19:30
1
00:18:29
00:18:26
4 16
6 495 Kwiatkowska Agnieszka Warszawa NaDystansie.pl 1987 K20 7
00:20:52
00:20:46
9
00:20:20
00:20:13
5
00:20:12
00:20:06
5
00:19:36
00:19:32
7
00:20:01
00:19:56


5 24
7 995 Kowalczyk Agnieszka LESZNO adidas Runners Warsaw 1985 K30

6
00:19:27
00:19:24
6
00:20:25
00:20:23
11
00:21:29
00:21:26
10
00:21:07
00:21:03
3
00:19:19
00:19:18
5 25
8 1290 Prugar Fukowska Paulina Warszawa NeOn Team 1983 K30



10
00:22:21
00:21:16
7
00:20:47
00:20:41
9
00:20:32
00:20:29
2
00:19:17
00:19:15
4 28
9 536 Rek Iwona Warszawa 1988 K20 4
00:20:27
00:20:22
11
00:20:29
00:20:23
7
00:21:05
00:20:59


14
00:21:36
00:21:33
6
00:19:59
00:19:52
5 28
10 819 Josypenko Bożena Warszawa DREAM RUN 1978 K30

21
00:23:02
00:21:49
9
00:22:21
00:21:16
8
00:20:47
00:20:41
8
00:20:22
00:20:20
4
00:19:29
00:19:26
5 29
11 667 dytłow sara warszawa 1987 K20 8
00:20:54
00:20:53
8
00:20:09
00:20:08
8
00:21:15
00:21:10
9
00:21:01
00:20:58




4 33
12 11 Lipska Paulina Pokrówka Nessi Sportswear, ENTRE PL TEAM 1992 K20

7
00:19:48
00:19:48


10
00:21:17
00:21:15
16
00:21:56
00:21:52
5
00:19:47
00:19:45
4 38
13 768 Kostrzewska Justyna Łomianki Dolne Adidas Runner Warsaw 1982 K30 5
00:20:31
00:20:27
10
00:20:23
00:20:17


13
00:21:54
00:21:39
11
00:21:09
00:21:04


4 39
14 64 SZYMANEK ANNA Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY/LEMIESZ TEAM 1980 K30 6
00:20:41
00:20:34
14
00:20:50
00:20:42


15
00:24:00
00:22:26
46
00:25:45
00:24:41
7
00:21:28
00:21:18
5 42
15 366 Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa Kuźnia Triathlonu 1972 K40 9
00:20:58
00:20:53


12
00:21:44
00:21:35


12
00:21:28
00:21:20
17
00:22:18
00:22:11
4 50
16 111 Jamska Roksana Warszawa Biegam na Tarchominie 1984 K30 11
00:21:09
00:21:04
18
00:21:31
00:21:23
14
00:22:35
00:22:24




9
00:21:50
00:21:42
4 52
17 1102 GRABARCZYK Monika Poznań Markowi Biegacze 1981 K30

15
00:20:50
00:20:43
11
00:21:34
00:21:24
14
00:21:52
00:21:45
13
00:21:32
00:21:24


4 53
18 871 Galińska Katarzyna Pruszków 1976 K40 15
00:21:54
00:21:44
20
00:21:56
00:21:45
15
00:22:43
00:22:34
25
00:24:09
00:24:00
18
00:23:03
00:22:53
12
00:22:05
00:21:56
6 60
19 894 Sadowska Marzena Warszawa 1983 K30 12
00:21:29
00:21:22
19
00:21:35
00:21:28




27
00:24:00
00:23:47
13
00:22:07
00:21:59
4 71
20 915 ŚWISTAK ANNA Warszawa KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki 1988 K20

44
00:24:48
00:23:45
26
00:23:48
00:23:41
20
00:23:42
00:23:30
20
00:23:06
00:22:54
8
00:21:34
00:21:23
5 74
21 284 Rutkowska Marta Warszawa DREAM RUN 1982 K30 27
00:23:05
00:22:54
23
00:22:06
00:21:56
16
00:22:48
00:22:38


22
00:23:17
00:23:12
14
00:22:05
00:22:01
5 75
22 247 KOC Marta Michałowice 1999 K16 14
00:21:46
00:21:36
25
00:23:07
00:22:04
21
00:23:41
00:23:31
40
00:26:30
00:24:55


16
00:23:00
00:22:05
5 76
23 752 Mirowska Daria Warszawa Jogger 1990 K20 18
00:22:06
00:22:01
24
00:22:02
00:21:56


19
00:23:29
00:23:21
28
00:23:56
00:23:49
15
00:22:09
00:22:02
5 76
24 795 Wolińska Maria Warszawa Mamy Ruszamy 1979 K30 21
00:22:21
00:22:07
32
00:22:41
00:22:32
23
00:23:48
00:23:37
16
00:23:10
00:22:53
19
00:22:58
00:22:54


5 79
25 633 Wach Monika Warszawa Dream Run 1979 K30 17
00:21:53
00:21:49
30
00:23:19
00:22:19
24
00:24:44
00:23:38


21
00:23:12
00:23:03
18
00:22:21
00:22:21
5 80
26 158 Majewska Edyta Wołomin WIDŁOROGI 1983 K30 19
00:22:09
00:22:02
28
00:23:16
00:22:16
17
00:23:07
00:22:55
18
00:23:23
00:23:13




4 82
27 189 Gasiorowska alicja Piaseczno Żórawski Team 1978 K30

27
00:22:26
00:22:14
22
00:23:46
00:23:36
21
00:23:43
00:23:34
35
00:24:14
00:24:06
23
00:23:21
00:23:13
5 93
28 544 Nejfeld Hanna Ząbki BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM 1976 K40 24
00:22:57
00:22:44
31
00:23:32
00:22:30
18
00:24:24
00:23:19


37
00:24:22
00:24:13
20
00:23:24
00:22:30
5 93
29 1081 Snopek Sylwia Warszawa Widłorogi 1987 K20

39
00:24:12
00:23:10
25
00:23:50
00:23:38


24
00:23:36
00:23:21
10
00:21:53
00:21:46
4 98
30 617 Nowak Ewelina Białe Błota 1987 K20 29
00:23:10
00:23:00
40
00:24:16
00:23:15


22
00:25:13
00:23:38
33
00:25:06
00:24:00
19
00:23:24
00:22:24
5 103
31 72 Ciborska Agnieszka Warszawa Naprzód Młociny 1973 K40 30
00:25:16
00:23:19
57
00:25:33
00:24:32
33
00:25:48
00:24:32
27
00:25:53
00:24:07
39
00:24:37
00:24:31
27
00:23:38
00:23:30
6 117
32 43 Kalukiewicz Amelia Słupno MYKK 1975 K40 33
00:24:40
00:23:33


31
00:25:26
00:24:22
28
00:25:54
00:24:14
34
00:25:16
00:24:05


4 126
33 65 Michna Małgorzata Warszawa 1973 K40 54
00:25:48
00:24:52
46
00:25:00
00:23:54
36
00:25:46
00:24:39
29
00:25:56
00:24:16
31
00:25:03
00:23:57
31
00:24:38
00:23:39
6 127
34 96 Nowakowska Beata Hipolitów RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE 1977 K30 49
00:25:38
00:24:38


19
00:24:32
00:23:23
30
00:25:56
00:24:17
30
00:24:57
00:23:51


4 128
35 248 Stańczyk Karolina Warsaw Dream Run 1974 K40 31
00:24:19
00:23:22




32
00:26:03
00:24:27
42
00:25:39
00:24:34
24
00:24:22
00:23:16
4 129
36 594 GRYZ JADWIGA SULEJÓWEK Rozbiegany Sulejówek 1978 K30 26
00:23:07
00:22:54
36
00:24:04
00:22:57
28
00:23:58
00:23:51


43
00:25:40
00:24:37


4 133
37 760 Kaczmarek Karolina Warszawa Sklep Biegacza Running Team 1984 K30 23
00:22:35
00:22:22
38
00:23:18
00:23:05


26
00:25:44
00:24:06
50
00:26:03
00:24:51


4 137
38 586 Chmielowiec Anna Warszawa KB Galeria Warszawa 1975 K40 42
00:24:22
00:24:10


29
00:25:08
00:23:58
41
00:26:30
00:24:59
45
00:26:49
00:24:40
30
00:25:32
00:23:36
5 142
39 792 Kowal Monika Warszawa Adidas Runners Warsaw 1987 K20 32
00:23:29
00:23:25
41
00:23:51
00:23:41


51
00:26:02
00:25:50


29
00:23:42
00:23:36
4 153
40 968 Kupczak Ewelina NYSA Academia Gorila/ KPWesoła 1986 K30

87
00:28:43
00:25:38
55
00:27:49
00:25:32
31
00:26:09
00:24:20
36
00:25:19
00:24:12
38
00:25:02
00:24:00
5 160
41 896 Choynowska Małgorzata Łomianki RK ATHLETICS 1968 K40 35
00:23:52
00:23:47
54
00:25:25
00:24:21


42
00:26:41
00:25:04
48
00:25:00
00:24:47
36
00:23:59
00:23:52
5 161
42 534 Pelvetska Oksana Warszawa adidas Runners Warsaw 1978 K30 41
00:25:06
00:24:01
60
00:26:45
00:24:40
37
00:26:47
00:24:40
34
00:26:29
00:24:42
53
00:26:15
00:25:08
50
00:26:54
00:24:53
6 162
43 949 Ziendara Michalina Warszawa MKS Polonia 2000 K16

91
00:25:51
00:25:45
44
00:25:11
00:25:00


17
00:22:36
00:22:28
11
00:21:59
00:21:47
4 163
44 935 Gańska-Karamon Monika Warszawa Biegam 1973 K40

69
00:27:05
00:24:53
57
00:27:59
00:25:43
44
00:27:01
00:25:13
38
00:25:25
00:24:19
25
00:24:17
00:23:21
5 164
45 601 Huszcza Agata Warszawa Mamy Ruszamy 1981 K30 55
00:25:51
00:24:52


45
00:26:17
00:25:09
33
00:26:09
00:24:35


32
00:24:36
00:23:40
4 165
46 262 Isasi-Kuran, Agata Marki Markowi Biegacze 1977 K30

47
00:25:10
00:23:55
32
00:25:38
00:24:24


41
00:25:43
00:24:32
45
00:26:29
00:24:30
4 165
47 874 Wiraszka Barbara Warszawa 1967 K40 37
00:24:04
00:23:54




35
00:26:22
00:24:47
52
00:25:12
00:25:01
42
00:25:09
00:24:15
4 166
48 547 Jarzębska Dorota Sulejówek Rozbiegany Sulejówek 1974 K40 44
00:24:27
00:24:12
51
00:26:17
00:24:15
35
00:25:52
00:24:37
43
00:26:54
00:25:10
49
00:25:58
00:24:49
68
00:26:25
00:25:27
6 171
49 483 Woś Katarzyna Warszawa 1984 K30 43
00:26:09
00:24:11
50
00:26:16
00:24:15
46
00:26:23
00:25:10


104
00:31:00
00:27:50
33
00:24:51
00:23:49
5 172
50 943 Sadowska Edyta Sulejówek Rozbiegany Sulejówek 1974 K40

58
00:26:34
00:24:32
34
00:25:51
00:24:37
45
00:26:59
00:25:16
47
00:25:53
00:24:45


4 184
51 630 Kruszyńska Marzena Pruszków KRUSZON TEAM PRUSZKÓW 1976 K40 25
00:22:59
00:22:50




56
00:27:41
00:26:05
71
00:27:26
00:26:21
34
00:24:49
00:23:50
4 186
52 1234 Sowińska Olga Gdańsk BBL Gdańsk AWFiS 1978 K30



49
00:26:25
00:25:12
36
00:26:35
00:24:48
57
00:26:34
00:25:29
57
00:27:10
00:25:14
4 199
53 953 sobotka monika Warszawa Warsaw Run Club 1971 K40

74
00:27:10
00:25:03
51
00:26:30
00:25:22
55
00:27:50
00:26:01
54
00:26:21
00:25:10
44
00:25:22
00:24:23
5 204
54 398 Sielecka Renata Warszawa asa team 1973 K40 57
00:26:00
00:24:54
65
00:25:53
00:24:46
48
00:26:24
00:25:12
39
00:26:32
00:24:51




4 209
55 221 Kucińska Magdalena Warszawa-Wesoła 1984 K30 60
00:28:09
00:24:59




38
00:27:57
00:24:50
91
00:30:22
00:27:12
26
00:25:26
00:23:25
4 215
56 809 Leśniewicz-Paraszka Danuta Warszawa Minions Speed Team 1985 K30 39
00:24:56
00:23:56
67
00:26:03
00:24:52
62
00:28:16
00:26:06


60
00:29:03
00:25:52
54
00:31:55
00:25:08
5 215
57 183 Józefacka Katarzyna Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Ursynów 1976 K40 51
00:26:41
00:24:44


61
00:28:07
00:26:01
102
00:31:49
00:28:24
67
00:28:20
00:26:07
40
00:26:06
00:24:05
5 219
58 958 Dobiasz Aneta Łomianki Dolne Łomiankowska Grupa Biegowa 1977 K30

125
00:28:59
00:26:55
83
00:28:50
00:26:38
48
00:27:05
00:25:28
58
00:26:44
00:25:36
35
00:24:45
00:23:51
5 224
59 1197 Baran Paulina Piaseczno 1990 K20



58
00:27:05
00:25:54
59
00:28:06
00:26:16
61
00:27:12
00:25:54
47
00:26:38
00:24:42
4 225
60 151 Słodownik Renata Warszawa 1968 K40 93
00:26:36
00:26:24
78
00:26:12
00:25:09
47
00:26:25
00:25:11
47
00:26:54
00:25:22


60
00:26:10
00:25:16
5 232
61 230 Pałysa Joanna Dawidy Bankowe Tri NEGU 1978 K30 45
00:24:24
00:24:14
94
00:27:06
00:25:52


65
00:29:25
00:26:22
63
00:27:03
00:26:00
61
00:26:18
00:25:19
5 234
62 938 Kądzielska Magdalena Koczargi Stare 1976 K40

53
00:24:21
00:24:21
80
00:28:47
00:26:35
61
00:29:28
00:26:18
64
00:28:10
00:26:00
56
00:27:17
00:25:13
5 234
63 1113 Zubelewicz Anna Warszawa RozpędzOne 1987 K20

81
00:26:27
00:25:26
70
00:28:37
00:26:27
49
00:27:33
00:25:49


37
00:25:57
00:23:54
4 237
64 84 Tomaszewska Kasia Warszawa Naprzód Młociny 1979 K30 47
00:24:21
00:24:21


53
00:27:33
00:25:24


82
00:26:56
00:26:44
63
00:26:32
00:25:20
4 245
65 212 Tula Renata Warszawa Mykmyk 1952 K60 82
00:26:58
00:25:56
73
00:26:22
00:25:02




56
00:25:32
00:25:23
52
00:25:56
00:25:01
4 263
66 228 Kosman Małgorzata Warszawa i-Sport Team 1963 K50 70
00:26:22
00:25:24
80
00:26:41
00:25:25
56
00:26:53
00:25:43
60
00:27:51
00:26:17




4 266
67 612 Komuda Klaudia Czerwin 1997 K16 65
00:27:14
00:25:09
110
00:27:40
00:26:25
81
00:28:53
00:26:37


75
00:27:45
00:26:33
48
00:26:42
00:24:44
5 269
68 881 Sikorska Mariola Piastów 1977 K30 87
00:29:13
00:26:13


78
00:28:50
00:26:33
58
00:27:52
00:26:13
70
00:27:18
00:26:14
67
00:28:27
00:25:25
5 273
69 199 Kuśmierska- Kuśmierczyk Agnieszka Warszawa 1991 K20 66
00:26:10
00:25:11
72
00:26:13
00:24:57
66
00:27:25
00:26:13


72
00:27:31
00:26:24


4 276
70 1236 TRZASKOWSKA JOANNA Warszawa Trucht Tarchomin Team 1981 K30



103
00:30:46
00:27:38
73
00:29:58
00:26:48
62
00:28:04
00:25:56
39
00:25:14
00:24:04
4 277
71 1194 Turczyńska Monika Warszawa Leczo team 1973 K40



105
00:29:54
00:27:38
66
00:28:10
00:26:31
59
00:26:39
00:25:36
53
00:27:00
00:25:02
4 283
72 229 Gąsiorek Kamila warszawa 1989 K20



119
00:28:44
00:28:37
53
00:26:02
00:25:57
66
00:26:07
00:26:05
46
00:24:41
00:24:39
4 284
73 357 Pilitowska Agnieszka Warszawa 1988 K20

99
00:26:58
00:25:58
67
00:28:23
00:26:14


69
00:27:22
00:26:12
51
00:25:56
00:24:54
4 286
74 1134 Zduniak Sylwia Warszawa 1984 K30

104
00:29:23
00:26:15


50
00:28:05
00:25:50
65
00:27:14
00:26:04
73
00:27:42
00:25:44
4 292
75 1011 Pasternak Justyna Warszawa Z bieganiem mi do twarzy 1979 K30

83
00:27:37
00:25:31
73
00:29:38
00:26:30
70
00:29:51
00:26:43
177
00:34:11
00:30:59
70
00:28:47
00:25:39
5 296
76 1013 Łukowska Agnieszka Warszawa Duklanowski Team 1977 K30

126
00:28:12
00:26:55
54
00:27:38
00:25:28
67
00:29:40
00:26:32
51
00:26:04
00:24:51


4 298
77 608 Szczęśniak Agnieszka Warszawa Mamy Ruszamy 1979 K30 62
00:26:00
00:25:03
70
00:26:11
00:24:56
114
00:29:25
00:28:16
57
00:27:39
00:26:06




4 303
78 461 Odolczyk Joanna Warszawa 1965 K50



74
00:28:51
00:26:31
78
00:30:28
00:27:16
74
00:30:00
00:26:33
77
00:29:08
00:25:52
4 303
79 28 Kowalska Aneta Warszawa 1989 K20 98
00:27:42
00:26:41


85
00:28:55
00:26:46
46
00:28:21
00:25:18
119
00:30:40
00:28:34
80
00:28:00
00:26:05
5 309
80 765 Gumowska Beata Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1969 K40 75
00:26:51
00:25:49
100
00:28:03
00:25:58
96
00:29:28
00:27:16


84
00:28:59
00:26:48
58
00:26:11
00:25:16
5 313
81 1019 Borkowska Bożena WARSZAWA Trucht Tarchomin Team 1968 K40

77
00:26:18
00:25:05
60
00:27:10
00:25:58


88
00:29:13
00:27:03
89
00:27:28
00:26:20
4 314
82 408 Rząsowska Anna Warszawa 1982 K30 38
00:24:07
00:23:55
62
00:25:50
00:24:44




40
00:24:41
00:24:32
179
00:35:46
00:32:33
4 319
83 644 Borkowska Zuzanna Warszawa Mamy ruszamy 1986 K30 116
00:28:16
00:27:17
122
00:28:08
00:26:51


68
00:28:11
00:26:38
76
00:27:38
00:26:36
62
00:26:16
00:25:20
5 322
84 233 Sidor Joanna Warszawa Run Thy Sorrow 1973 K40 59
00:25:55
00:24:58
79
00:26:38
00:25:24
82
00:27:48
00:26:37


106
00:30:06
00:27:55


4 326
85 1058 Michalczyk-Zglińska Iwona Sulejówek ROZBIEGANY SULEJÓWEK 1974 K40

112
00:28:40
00:26:30
94
00:28:25
00:27:10
74
00:28:39
00:26:55
83
00:27:57
00:26:47
90
00:27:24
00:26:24
5 341
86 625 Piwko Grażyna Warszawa 1963 K50 92
00:29:29
00:26:22
111
00:27:33
00:26:28


77
00:28:55
00:27:10
92
00:29:26
00:27:16
82
00:27:09
00:26:09
5 343
87 168 Wojciechowska Joanna Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1987 K20 97
00:28:37
00:26:41
130
00:29:12
00:27:02
100
00:30:48
00:27:33
84
00:30:44
00:27:32
85
00:28:56
00:26:48
78
00:26:53
00:25:52
6 344
88 999 Kuźniak Martyna Warszawa Endorfina 1973 K40

109
00:27:36
00:26:22
79
00:28:40
00:26:34


73
00:27:37
00:26:26
92
00:27:31
00:26:32
4 353
89 38 Szloser Anna Warszawa Mamy ruszamy 1980 K30 103
00:27:45
00:26:45
117
00:28:03
00:26:47


72
00:28:21
00:26:47
68
00:26:19
00:26:07


4 360
90 39 Dąbrowska Jolanta Warszawa GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 1983 K30 84
00:28:07
00:26:11
101
00:28:10
00:25:59
92
00:29:12
00:27:06
104
00:31:54
00:28:28
86
00:29:05
00:26:52


5 363
91 380 Kierepka Krystyna Warszawa 1985 K30 127
00:28:44
00:27:32
127
00:29:07
00:26:55
104
00:30:52
00:27:38
85
00:30:43
00:27:34
87
00:29:13
00:27:02
87
00:28:17
00:26:19
6 363
92 510 Niewiadomska Agnieszka Warszawa 1977 K30 104
00:28:45
00:26:47
134
00:29:22
00:27:17
86
00:28:59
00:26:48
82
00:30:29
00:27:22
93
00:29:37
00:27:24
106
00:28:02
00:26:55
6 365
93 190 Pietruszka Anna Warszawa Mamy ruszamy 1981 K30 78
00:26:53
00:25:53
102
00:27:16
00:26:00


90
00:27:58
00:27:43
102
00:28:49
00:27:47
97
00:27:39
00:26:42
5 367
94 110 Plasota Alina Warszawa 1985 K30 115
00:29:21
00:27:15
98
00:28:59
00:25:56


106
00:31:42
00:28:31
99
00:30:01
00:27:41
65
00:27:25
00:25:22
5 368
95 945 Kurbiel-Syrocka Aleksandra Warszawa 1989 K20

93
00:27:54
00:25:48
93
00:29:17
00:27:09
79
00:30:25
00:27:18
105
00:30:03
00:27:52


4 370
96 604 Kowalewska Izabela Piaseczno Piaseczno Running 1980 K30 118
00:28:33
00:27:20
108
00:28:30
00:26:22
76
00:28:40
00:26:32
76
00:28:50
00:27:02




4 378
97 460 Dąbrowska-Dukała Grażyna Zalesie Górne Nationale-Nederlanden 1978 K30 135
00:30:10
00:28:08


91
00:29:10
00:26:59


78
00:28:47
00:26:41
75
00:27:48
00:25:48
4 379
98 528 Żak Oliwia Jastrzębie Piaseczno Running 1982 K30 121
00:28:33
00:27:21
107
00:28:29
00:26:21
77
00:28:39
00:26:32
75
00:28:48
00:27:01




4 380
99 979 Augustyniak Anna Warszawa Biegam z I love fitness 1985 K30

138
00:28:28
00:27:27
97
00:29:31
00:27:19
86
00:29:20
00:27:35
112
00:29:27
00:28:15
91
00:28:28
00:26:27
5 386
100 173 Knoll Katarzyna Warszawa adidas runners Warsaw 1980 K30 110
00:28:01
00:27:03
151
00:29:19
00:28:03
116
00:29:45
00:28:20
80
00:27:34
00:27:20
80
00:26:56
00:26:43


5 386
101 114 Zawadzka Magdalena Warszawa KS STASZEWSCY/AKS Polonia Warszawa 1981 K30 95
00:29:32
00:26:33
121
00:29:54
00:26:50
87
00:28:58
00:26:50


90
00:30:14
00:27:10
118
00:29:44
00:27:42
5 390
102 507 Wójcik Grażyna Celestynów brak 1977 K30 90
00:27:15
00:26:17


107
00:30:03
00:27:52
95
00:29:55
00:28:14
100
00:28:53
00:27:43


4 392
103 1313 Zarzycka Ewa Warszawa adidas runners Warsaw 1977 K30



71
00:27:41
00:26:29
89
00:29:24
00:27:40
171
00:32:58
00:30:48
64
00:27:20
00:25:21
4 395
104 116 Trojanek Edyta Warszawa sensorybeauty.pl 1979 K30 81
00:26:55
00:25:56
116
00:27:52
00:26:44
109
00:30:18
00:28:02
108
00:31:42
00:28:38
98
00:29:41
00:27:33
116
00:29:40
00:27:34
6 396
105 753 Sławińska Renata Legionowo UKS Siódemka Legionowo 1979 K30 109
00:27:58
00:26:57
124
00:28:02
00:26:52
88
00:29:05
00:26:55


97
00:28:39
00:27:29
102
00:27:49
00:26:45
5 396
106 923 Kuropatwa Magdalena Warszawa I Love Fitness 1985 K30

71
00:25:57
00:24:57


83
00:29:15
00:27:27
120
00:29:47
00:28:34
128
00:30:48
00:28:50
4 402
107 289 Świstak Ilona WARSZAWA Klub Biegacza Provident 1985 K30 77
00:26:55
00:25:51
131
00:29:12
00:27:09


136
00:33:27
00:30:14
101
00:30:00
00:27:45
94
00:28:35
00:26:35
5 403
108 1076 Lazareva Viktoriia Warszawa KB ERGO 1983 K30

181
00:31:14
00:29:11


69
00:28:19
00:26:40
96
00:28:31
00:27:27
66
00:27:22
00:25:24
4 412
109 54 Borek Magdalena Warszawa Naprzód Młociny 1981 K30 107
00:27:50
00:26:53


111
00:30:16
00:28:05


126
00:30:50
00:28:40
72
00:27:40
00:25:42
4 416
110 58 Zielińska Beata Piastów Biegnij z ProService Finteco 1980 K30 64
00:28:06
00:25:07
82
00:28:33
00:25:29




206
00:36:41
00:33:27
74
00:26:42
00:25:47
4 426
111 53 MARKOWSKA OKTAWIA Malbork Biegaj z Dymkiem / KS Staszewscy 1979 K30

165
00:31:44
00:28:36
142
00:31:50
00:29:26
87
00:30:48
00:27:37
116
00:30:46
00:28:24
99
00:27:51
00:26:43
5 444
112 261 ODROWĄŻ BOŻENA Legionowo 1985 K30 85
00:28:10
00:26:11
86
00:27:41
00:25:33
98
00:30:39
00:27:30


178
00:34:11
00:30:59


4 447
113 712 Bałda Ewelina Mińsk Mazowiecki evelyn_runs 1988 K20 134
00:30:06
00:28:03




96
00:30:04
00:28:15
113
00:30:32
00:28:17
104
00:28:49
00:26:48
4 447
114 152 Banaszek Katarzyna Warszawa 1992 K20 119
00:28:19
00:27:20




91
00:29:35
00:27:45
125
00:30:50
00:28:39
113
00:29:18
00:27:17
4 448
115 642 CHOWAŃSKA SYLWIA Warszawa BIegamy Dla Zdrowia 1983 K30 138
00:29:28
00:28:17


68
00:28:20
00:26:14
101
00:31:32
00:28:22
144
00:32:52
00:29:46


4 451
116 56 Buczel Ania Warszawa Naprzód Młociny 1984 K30 61
00:25:57
00:24:59
150
00:30:16
00:28:02


116
00:30:28
00:28:54


126
00:30:18
00:28:21
4 453
117 288 Wierzgała Iwona Warszawa Nationale Nederlanden 1979 K30

115
00:29:00
00:26:44
115
00:31:33
00:28:20
105
00:30:18
00:28:30
123
00:30:49
00:28:38
119
00:29:55
00:27:58
5 454
118 520 Kutyna Dana Warszawa Dzikie Skrzydło 1980 K30 145
00:30:31
00:28:33
169
00:30:51
00:28:43
121
00:29:54
00:28:45
119
00:32:09
00:29:04
107
00:29:09
00:27:58
114
00:28:19
00:27:19
6 461
119 491 Krochmalska Agnieszka Warszawa Adidas Runners Warsaw 1973 K40



129
00:31:17
00:29:01
123
00:30:56
00:29:19
115
00:29:29
00:28:18
96
00:27:41
00:26:39
4 463
120 739 Pawlik Marta Warszawa 1981 K30 100
00:27:44
00:26:43
139
00:29:02
00:27:42
120
00:30:53
00:28:39
115
00:32:04
00:28:54




4 474
121 171 Jakuszewska Agnieszka Stargard STAR - GUARD 1978 K30 102
00:28:50
00:26:45




124
00:32:30
00:29:19
124
00:30:55
00:28:38
124
00:30:32
00:28:20
4 474
122 121 Gromadka Małgorzata Łomianki CMKP Team 1979 K30 136
00:30:09
00:28:09
136
00:29:30
00:27:26
122
00:31:00
00:28:46




81
00:28:12
00:26:06
4 475
123 618 Siwiec-Gawrońska Anna WARSZAWA biegnij z Proservice 1980 K30 89
00:26:31
00:26:16
143
00:29:06
00:27:55
102
00:29:43
00:27:36


141
00:32:45
00:29:38


4 475
124 696 Kołczyk Małgorzata Warszawa W pogoni za duchem 1984 K30 114
00:29:28
00:27:15


110
00:31:15
00:28:04
126
00:32:35
00:29:24
131
00:31:23
00:29:06


4 481
125 432 Odrowąż-Petrykowska Maria Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1982 K30 130
00:29:36
00:27:37
106
00:28:24
00:26:21


127
00:32:57
00:29:31


121
00:33:36
00:28:00
4 484
126 1181 Wasilewska Joanna Dziekanów Polski Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 K30



123
00:31:05
00:28:52
114
00:30:27
00:28:50
135
00:31:36
00:29:24
112
00:29:21
00:27:17
4 484
127 631 Kosewska Dorota Warszawa Biegam na Tarchominie 1968 K40 117
00:29:31
00:27:19
120
00:29:03
00:26:49




130
00:31:15
00:29:04
120
00:30:11
00:27:59
4 487
128 1274 Hawryluk-Stasiak Ewa Warszawa BIEGUNI 2022 1963 K50



151
00:33:09
00:29:56
109
00:31:53
00:28:38
121
00:30:44
00:28:36
107
00:29:00
00:26:57
4 488
129 796 Tomiczak Karolina Warszawa Bike Fun Legionowo 1980 K30 133
00:31:05
00:28:02
144
00:30:17
00:27:56
124
00:30:58
00:28:53


129
00:32:00
00:28:56
105
00:29:54
00:26:51
5 491
130 668 Wiśniewska Marta Warszawa 1980 K30 126
00:29:40
00:27:30
164
00:31:34
00:28:30




109
00:29:23
00:28:08
95
00:27:39
00:26:37
4 494
131 76 Kulińska Agnieszka Dąbrowa 1979 K30

193
00:32:42
00:29:36
39
00:26:06
00:24:52
125
00:32:38
00:29:23
143
00:32:49
00:29:44


4 500
132 978 Chudzik Dorota Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 K30

132
00:29:14
00:27:12
131
00:31:17
00:29:04


149
00:33:09
00:30:03
88
00:28:24
00:26:19
4 500
133 70 Ptaszek Sylwia Legionowo UKS Siódemka Legionowo 1976 K40

113
00:27:49
00:26:38
89
00:29:06
00:26:56


127
00:29:55
00:28:48
172
00:33:05
00:32:03
4 501
134 1268 Mróz Gabriela Jedlicze Pawko Runner Team 1993 K20



90
00:29:06
00:26:58
141
00:33:35
00:30:20
192
00:34:49
00:32:32
85
00:28:11
00:26:15
4 508
135 530 Łapińska Edyta Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1982 K30 86
00:27:16
00:26:12


126
00:31:18
00:28:54


166
00:32:45
00:30:37
132
00:31:08
00:29:00
4 510
136 526 Zdanowicz Agnieszka Warszawa 1987 K20 166
00:32:42
00:29:32
146
00:31:11
00:27:57


88
00:30:55
00:27:40
114
00:30:30
00:28:18


4 514
137 318 Jędrzejczyk Kasia Warszawa Odłam Rozrywkowy 1990 K20 185
00:33:45
00:30:38
226
00:34:49
00:31:38
145
00:32:45
00:29:35
97
00:31:29
00:28:15
154
00:32:34
00:30:16
123
00:31:21
00:28:10
6 519
138 107 Szafran Beata Marków Świnice pump!T 1977 K30 161
00:34:00
00:29:24
214
00:35:27
00:30:45


134
00:33:11
00:30:01
136
00:30:40
00:29:25
98
00:28:45
00:26:42
5 529
139 316 Hoppe Joanna Warszawa 1979 K30 171
00:32:01
00:29:50
187
00:32:33
00:29:26
132
00:32:11
00:29:04
113
00:31:59
00:28:47
128
00:31:07
00:28:49


5 544
140 468 Renion Anna Warszawa Czy nam się to opłaca? 1980 K30 124
00:29:25
00:27:26


153
00:31:10
00:30:00
144
00:33:41
00:30:35
133
00:30:24
00:29:12
149
00:31:00
00:30:00
5 550
141 614 Twardowska Kornelia Kraków 1990 K20 191
00:33:54
00:30:50
161
00:30:38
00:28:27
113
00:30:28
00:28:15




86
00:27:14
00:26:17
4 551
142 362 LIŚKIEWICZ MONIKA WARSZAWA 1972 K40 147
00:30:36
00:28:36
184
00:32:26
00:29:18
154
00:32:28
00:30:06


111
00:30:21
00:28:15
140
00:32:40
00:29:33
5 552
143 266 Binkowska Izabela Warszawa Adidas Runners Warsaw 1979 K30 208
00:33:59
00:31:56
186
00:32:34
00:29:23
149
00:30:51
00:29:39


118
00:30:38
00:28:30
100
00:28:43
00:26:43
5 553
144 773 Wojtasik Joanna Warszawa 1983 K30 167
00:31:46
00:29:40
170
00:30:54
00:28:44
157
00:32:36
00:30:17
120
00:32:13
00:29:05


109
00:29:07
00:27:02
5 553
145 955 Lewandowska Joanna Warszawa 1972 K40

142
00:31:01
00:27:55
152
00:33:10
00:29:58


153
00:32:31
00:30:13
110
00:29:14
00:27:10
4 557
146 1293 Dembińska Anna Radzymin 1991 K20



125
00:31:15
00:28:54
146
00:32:21
00:30:41
140
00:31:52
00:29:38
150
00:32:09
00:30:02
4 561
147 216 Kotlęga Anna Warszawa ino ino 1980 K30 157
00:32:12
00:29:05
179
00:32:11
00:29:05
112
00:31:26
00:28:10
118
00:31:59
00:28:56




4 566
148 535 Domagała Justyna Dziekanów Leśny 1980 K30 155
00:30:57
00:28:59
182
00:31:23
00:29:13
139
00:31:29
00:29:16
150
00:33:47
00:30:43


127
00:29:42
00:28:42
5 571
149 803 Rudnicka Anna Warszawa Adidas Runners Warsaw 1981 K30

166
00:29:54
00:28:41
198
00:36:18
00:32:57


108
00:30:14
00:28:06
103
00:28:46
00:26:47
4 575
150 30 Wnorowska Magdalena Łomianki 1977 K30 128
00:30:34
00:27:33




137
00:33:25
00:30:15
146
00:33:02
00:29:52
166
00:35:28
00:31:34
4 577
151 873 Gajderowicz Urszula Warszawa 1989 K20 125
00:29:34
00:27:29
160
00:30:27
00:28:20




161
00:32:43
00:30:33
137
00:30:37
00:29:30
4 583
152 319 Grabowska Anna Warszawa Odłam Rozrywkowy 1979 K30 234
00:36:55
00:33:46
196
00:32:53
00:29:42
164
00:34:00
00:30:50
129
00:33:07
00:29:53
164
00:32:57
00:30:36
130
00:32:09
00:28:59
6 587
153 338 Gajdecka Adriana Warszawa Accenture 1979 K30 148
00:30:44
00:28:41
159
00:31:14
00:28:12
158
00:33:24
00:30:18




141
00:30:32
00:29:34
4 606
154 36 Grygieńć Ewa Warszawa 1973 K40 164
00:31:33
00:29:29
173
00:31:00
00:28:49


121
00:32:20
00:29:12
179
00:33:17
00:31:04
148
00:31:58
00:29:57
5 606
155 503 Bogucka Martyna Warszawa JacekBiega Runnig Team 1973 K40 187
00:33:40
00:30:39
198
00:32:59
00:29:47
141
00:32:30
00:29:23


134
00:32:25
00:29:18
145
00:31:43
00:29:41
5 607
156 81 Moskal Beata Warszawa 1981 K30 144
00:31:40
00:28:32
176
00:32:06
00:28:53
137
00:32:30
00:29:11




154
00:33:23
00:30:17
4 611
157 722 Guzel Agnieszka Warszawa 1987 K20 154
00:30:59
00:28:59
163
00:30:38
00:28:28


130
00:31:44
00:29:56
165
00:32:46
00:30:37


4 612
158 291 słonawska Małgorzata Piaseczno 1981 K30 197
00:33:23
00:31:25
203
00:32:04
00:29:55
136
00:31:24
00:29:11
147
00:33:46
00:30:41


136
00:30:24
00:29:22
5 616
159 975 Grzelak Magdalena Warszawa RozpędzONA 1982 K30

200
00:33:03
00:29:50


132
00:31:42
00:29:58
174
00:33:03
00:30:51
117
00:30:40
00:27:36
4 623
160 138 Sawicka-Golonko Sylwia Łomianki 1975 K40 137
00:30:20
00:28:15




122
00:32:29
00:29:17
176
00:33:08
00:30:58
188
00:35:23
00:33:21
4 623
161 1069 Marszałek Izabela Warszawa EnterAir RunnersClub 1984 K30

237
00:34:32
00:32:18
184
00:34:25
00:32:07


25
00:23:37
00:23:25
181
00:35:15
00:33:05
4 627
162 771 Zakrzewska-Gratys Agnieszka Sochaczew Lecę bo chcę 1979 K30 123
00:29:22
00:27:24


155
00:33:28
00:30:10


168
00:33:03
00:30:45
191
00:35:52
00:33:43
4 637
163 374 HULANICKA IRINA WARSZAWA Goggle Team 1956 K60

185
00:32:24
00:29:19
175
00:33:42
00:31:24
161
00:33:46
00:31:59
147
00:31:06
00:29:54
159
00:31:45
00:30:36
5 642
164 922 Szulencka Aleksandra WARSZAWA Zabiegani po uszy 1984 K30

191
00:32:41
00:29:31
138
00:30:25
00:29:13


175
00:32:59
00:30:52
139
00:31:33
00:29:32
4 643
165 244 Muraszew - Dąbrowska Katarzyna Warszawa Dzikie Skrzydło 1977 K30

260
00:36:22
00:34:14
204
00:34:30
00:33:22
135
00:33:07
00:30:02
162
00:31:47
00:30:35
142
00:30:40
00:29:39
5 643
166 246 Woźniak Magdalena Warszawa NATIONALE-NEDERLANDEN 1984 K30 141
00:31:24
00:28:26
168
00:31:43
00:28:42
144
00:32:40
00:29:33


191
00:36:00
00:32:21


4 644
167 277 FABROWICZ KATARZYNA WARSZAWA 1976 K40 193
00:33:06
00:31:05


161
00:32:56
00:30:37
149
00:33:47
00:30:43
186
00:33:49
00:31:36
151
00:32:13
00:30:06
5 647
168 910 KACZOR Renata Warszawa 1970 1970 K40

180
00:31:15
00:29:09
165
00:33:59
00:30:52
154
00:33:26
00:31:34
151
00:31:27
00:30:12


4 650
169 88 Koper Irena Legionowo Legionowo Bukowiec 1965 K50 212
00:34:15
00:32:18
224
00:32:36
00:31:25
177
00:33:41
00:31:32
158
00:32:03
00:31:50
142
00:30:46
00:29:39
174
00:33:24
00:32:22
6 651
170 566 Ordońska Sandra Nowy Dwór Mazowiecki KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki 1995 K20 180
00:32:17
00:30:18


188
00:34:35
00:32:18
157
00:33:29
00:31:44


135
00:29:25
00:29:22
4 660
171 628 Grzegory Małgorzata J. Warszawa 1977 K30

202
00:32:03
00:29:53
163
00:33:50
00:30:41
128
00:32:52
00:29:44
169
00:33:02
00:30:47


4 662
172 1050 Tomiczak Katarzyna Warszawa 1975 K40

194
00:31:52
00:29:37
170
00:34:11
00:31:03


158
00:33:30
00:30:25
144
00:32:43
00:29:40
4 666
173 313 Bałacka Katarzyna Warszawa Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1977 K30 175
00:30:17
00:30:04
201
00:32:57
00:29:53
156
00:33:30
00:30:13




143
00:31:47
00:29:40
4 675
174 723 Zagożdżon Katarzyna Warszawa 1984 K30

212
00:33:42
00:30:36


148
00:33:54
00:30:42
182
00:34:21
00:31:13
134
00:31:23
00:29:19
4 676
175 616 Niemiec Bogusia Wisła 1989 K20 170
00:32:53
00:29:50
220
00:34:20
00:31:04
160
00:33:50
00:30:33
171
00:36:02
00:32:41
184
00:34:28
00:31:17


5 685
176 685 Domagała Aleksandra Dziekanów Nowy Borkofoki 1980 K30 210
00:35:16
00:32:03
216
00:34:00
00:30:50
159
00:33:33
00:30:23
168
00:35:44
00:32:23
198
00:36:13
00:33:00
160
00:33:53
00:30:44
6 685
177 383 Karpińska Izabela Warszawa 1981 K30 199
00:33:49
00:31:34


174
00:34:27
00:31:18
151
00:34:37
00:31:26


162
00:34:12
00:31:08
4 686
178 972 Niesiobędzka-Rogatko Karolina Dawidy Bankowe NATIONALE-NEDERLANDEN 1979 K30

255
00:37:04
00:33:51
192
00:35:55
00:32:39
145
00:32:17
00:30:35
103
00:28:51
00:27:48


4 695
179 25 Danielek Ewa Bydgoszcz REEBOK RUN CREW 1983 K30

177
00:31:04
00:28:54


162
00:35:13
00:32:00
145
00:32:05
00:29:49
212
00:40:38
00:37:35
4 696
180 140 Kalinowska Dorota NASIELSK 1969 K40 217
00:34:37
00:32:31


193
00:35:05
00:32:46


204
00:35:37
00:33:24
83
00:28:17
00:26:10
4 697
181 300 Urbańczyk Ewa Warszawa 1974 K40 195
00:34:22
00:31:14


186
00:35:21
00:32:14
175
00:36:31
00:33:17
160
00:33:39
00:30:28
177
00:35:37
00:32:30
5 698
182 549 Stalkowska-Galuhn Katarzyna Łomianki 1972 K40 189
00:32:50
00:30:44
221
00:34:15
00:31:08
191
00:35:47
00:32:34
160
00:35:02
00:31:54
194
00:35:58
00:32:49
171
00:33:54
00:31:53
6 711
183 611 Dalach Barbara Warszawa RK Athletics Running Team 1976 K40 229
00:34:29
00:33:28
222
00:32:34
00:31:15
179
00:34:08
00:31:45
163
00:35:15
00:32:05
189
00:33:04
00:31:56
180
00:33:55
00:32:51
6 711
184 478 PŁUSA IWONA Warszawa Parkrun-Bródno 1962 K50 205
00:32:55
00:31:51
231
00:33:02
00:31:58
182
00:33:30
00:32:05
159
00:33:30
00:31:54
172
00:31:51
00:30:48


5 718
185 5 GZYRA ANNA WARSZAWA CITY TRAIL TEAM 1984 K30

235
00:35:25
00:32:13


156
00:34:52
00:31:41
170
00:33:08
00:30:47
158
00:31:35
00:30:31
4 719
186 1022 Paszek Krystyna Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1961 K50

197
00:33:02
00:29:43


139
00:33:40
00:30:19
167
00:33:53
00:30:38
217
00:43:23
00:40:09
4 720
187 674 Konca Beata Ożarów Maz KB Ożarów Mazowiecki Biega 1974 K40 203
00:34:51
00:31:45
223
00:34:20
00:31:19
183
00:34:26
00:32:05


183
00:32:25
00:31:14
157
00:32:37
00:30:30
5 726
188 782 Pabiaska Aleksandra Warszawa 1983 K30 207
00:35:14
00:31:55
209
00:33:29
00:30:08


152
00:34:50
00:31:28
159
00:33:37
00:30:27


4 727
189 1117 Papis Paulina Warszawa Biegam z I love fitness 1978 K30

199
00:33:02
00:29:49
173
00:34:25
00:31:16


173
00:33:02
00:30:49
184
00:36:20
00:33:16
4 729
190 512 Pławińska Ania Warszawa W Pogoni Za Rozumem 1976 K40 214
00:34:19
00:32:20
210
00:33:34
00:30:14


179
00:37:12
00:33:46
196
00:36:11
00:32:56
146
00:32:52
00:29:46
5 731
191 581 Zelazek Ula Warszawa 1982 K30 215
00:34:19
00:32:23
213
00:32:47
00:30:38
180
00:33:04
00:31:53




133
00:30:08
00:29:10
4 741
192 740 Wróblewska Joanna Warszawa Lasek Bielański Team 1955 K60 190
00:33:59
00:30:50
219
00:34:23
00:31:03
194
00:36:04
00:32:49


188
00:35:06
00:31:54
170
00:34:54
00:31:48
5 742
193 108 Suska Małgorzata Warszawa 1974 K40 209
00:34:12
00:32:01
218
00:34:06
00:30:58


180
00:35:37
00:33:49
208
00:36:04
00:33:45
155
00:32:40
00:30:30
5 752
194 139 Cieplak Katarzyna Warszawa 1980 K30 142
00:30:30
00:28:30
208
00:32:14
00:30:07


174
00:36:23
00:33:09
238
00:49:46
00:46:30


4 762
195 150 Tchórzewska Anna Warszawa LEMINGI BIEGAJĄ 1974 K40 194
00:33:03
00:31:05
206
00:32:17
00:30:04
167
00:34:13
00:30:58


199
00:35:19
00:33:04


4 766
196 18 Jakubowska-Gawlik Katarzyna Warszawa 1973 K40 230
00:35:42
00:33:35
167
00:31:48
00:28:42


176
00:35:18
00:33:30


206
00:38:55
00:35:44
4 779
197 345 Sadkowska Magdalena Piaseczno 1983 K30



220
00:40:20
00:37:01
166
00:35:42
00:32:21
215
00:38:32
00:35:20
183
00:36:22
00:33:15
4 784
198 505 Wojas-Turek Justyna Warszawa JUSTEK 1984 K30 198
00:33:38
00:31:25
207
00:32:18
00:30:07


181
00:35:50
00:34:02
202
00:35:26
00:33:12


4 788
199 355 Wojciechowska Beata Piastów Nationale-Nederlanden 1979 K30 183
00:33:38
00:30:34
215
00:33:55
00:30:46
190
00:35:38
00:32:25


205
00:36:40
00:33:27


4 793
200 1295 Łozowska Dorota Warszawa 1976 K40



224
00:42:53
00:38:03
185
00:37:44
00:34:29
195
00:33:03
00:32:53
189
00:35:28
00:33:28
4 793
201 292 Zając Edyta Wałbrzych 1979 K30 202
00:32:42
00:31:39
229
00:32:49
00:31:44




210
00:36:32
00:34:14
164
00:33:21
00:31:24
4 805
202 21 Gawryło Joanna Warszawa 1970 K40 220
00:32:52
00:32:42
261
00:35:38
00:34:28
215
00:37:42
00:35:26
191
00:36:43
00:35:09


190
00:34:33
00:33:38
5 816
203 1260 Garczyńska Anita Jozefów 1972 K40



210
00:37:30
00:34:14
182
00:37:24
00:34:09
216
00:38:27
00:35:20
210
00:39:58
00:36:51
4 818
204 687 Warniełło Monika Warszawa 1988 K20 241
00:36:19
00:34:16
256
00:35:11
00:33:52
211
00:36:31
00:34:17


212
00:36:50
00:34:38
167
00:33:48
00:31:44
5 831
205 74 Zielińska Anna Teresa Warszawa Żoliborz Biega 1957 K50 233
00:34:57
00:33:43
258
00:37:05
00:34:02
219
00:38:31
00:36:19
196
00:40:08
00:36:52
220
00:39:40
00:36:30
201
00:37:20
00:35:21
6 836
206 1215 Jończyk-Zięba Ewa Nadarzyn Run2Hell 1969 K40



222
00:40:34
00:37:17
195
00:39:56
00:36:37
221
00:39:56
00:36:46
200
00:37:57
00:34:51
4 838
207 411 Melska Karolina Warszawa 1986 K30 244
00:39:06
00:36:06


205
00:36:51
00:33:36
183
00:37:29
00:34:20


207
00:44:59
00:35:51
4 839
208 207 Budna-Janowska Natalia Dawidy Bankowe 1977 K30 247
00:39:44
00:36:43
264
00:38:28
00:35:26
218
00:39:27
00:36:15


224
00:37:03
00:37:03
163
00:34:23
00:31:21
5 852
209 33 Jurkowska Irena Warszawa 1949 K60

262
00:37:37
00:34:36


189
00:37:59
00:34:54
213
00:38:11
00:34:56
193
00:36:47
00:33:44
4 857
210 126 Gołębiewska Joanna Warszawa W pogoni za rozumem 1972 K40 216
00:35:41
00:32:26


237
00:53:44
00:49:09
178
00:37:11
00:33:45


229
00:49:54
00:46:35
4 860
211 232 Kolek Małgorzata Warszawa ino ino 1976 K40 225
00:36:10
00:33:03
242
00:36:07
00:33:00
212
00:37:34
00:34:17
184
00:37:26
00:34:23




4 863
212 736 Pecho Karina Bieganów Bractwo Biegowe BGK 1977 K30 240
00:42:45
00:34:10
240
00:35:58
00:32:46


177
00:36:50
00:33:36
209
00:36:21
00:34:09


4 866
213 475 Wojas Urszula Radom 1957 K50 236
00:36:02
00:33:47
245
00:35:20
00:33:08


186
00:36:21
00:34:34
203
00:35:26
00:33:12


4 870
214 635 WIŚNIEWSKA EWELINA WARSZAWA 1984 K30

259
00:37:20
00:34:03


188
00:38:04
00:34:53
217
00:35:37
00:35:37
209
00:37:00
00:35:57
4 873
215 282 Matyjewicz Klaudia Warszawa Biegowe Endorfiny 1992 K20 177
00:33:10
00:30:07
272
00:39:58
00:36:41




223
00:40:11
00:37:00
203
00:38:45
00:35:29
4 875
216 962 Szewczyk Agnieszka Warszawa Face Nordic Walking Team 1975 K40

277
00:43:41
00:40:20
230
00:47:02
00:43:41
200
00:42:57
00:39:31
235
00:47:21
00:44:01
221
00:45:02
00:41:47
5 886
217 573 Jezierska Iwona Warszawa 1982 K30 254
00:45:17
00:42:04


231
00:47:03
00:43:47
203
00:46:17
00:42:51
233
00:47:06
00:43:49
222
00:46:27
00:43:15
5 889
218 1189 Wilczyńska Małgorzata Warszawa 1977 K30



233
00:47:47
00:44:25
205
00:47:01
00:43:35
237
00:47:41
00:44:33
220
00:44:39
00:41:29
4 895
219 575 Jezierska Danuta Warszawa 1959 K50 255
00:45:18
00:42:06
280
00:46:53
00:43:34
232
00:47:34
00:44:16
206
00:47:33
00:44:07
236
00:47:42
00:44:27
223
00:46:30
00:43:18
6 897
220 287 Kępińska Kamila Warszawa Kamyk Biega 1984 K30

271
00:39:58
00:36:40
214
00:38:06
00:34:49


222
00:40:11
00:36:58
202
00:38:45
00:35:29
4 909
221 867 Karczewska Agnieszka Warszawa Historyczne Towarzystwo Sportowe 1971 K40 238
00:36:01
00:34:04
253
00:35:41
00:33:37




225
00:39:20
00:37:07
196
00:36:30
00:34:31
4 912
222 29 Krzeszowska Janczy Ewa Warszawa CrazyBees 1969 K40 245
00:38:24
00:36:15
265
00:38:51
00:35:39


194
00:37:24
00:35:38


208
00:39:04
00:35:52
4 912
223 742 Mieszkowska Agnieszka Dziekanów Leśny 1971 K40 243
00:39:18
00:36:05
267
00:39:22
00:36:07
226
00:41:42
00:38:20


229
00:41:01
00:37:47
214
00:40:52
00:37:42
5 912
224 725 Sotomska Zofia Dziekanów Polski 1971 K40 248
00:40:20
00:37:07
270
00:39:50
00:36:35
227
00:41:56
00:38:34


231
00:41:38
00:38:25
215
00:41:12
00:38:01
5 921
225 1078 Dobrzyńska Agnieszka Małgorzata Izabelin DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1980 K30

281
00:47:55
00:44:36


199
00:42:38
00:39:12
230
00:41:13
00:37:57
211
00:40:24
00:37:15
4 921
226 1018 Piekarska Monika Warszawa 1980 K30

276
00:43:09
00:39:52
228
00:44:25
00:39:26
197
00:40:57
00:37:40
226
00:40:28
00:37:17


4 927
227 395 Rotuska Karolina Warszawa 2000 K16 231
00:35:42
00:33:35
252
00:36:38
00:33:32
229
00:42:38
00:40:24




227
00:47:48
00:43:52
4 939
228 250 Kucharczuk Sławka Warszawa 1973 K40 253
00:44:54
00:41:47
279
00:46:34
00:43:21


204
00:44:38
00:42:52


218
00:44:13
00:41:00
4 954

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 415 Durakiewicz Marta Karczew X-team Special Forces 1995 K20 20
00:22:17
00:22:06
34
00:22:56
00:22:50
42
00:26:03
00:24:58






3 96
2 424 Szafrańska Aleksandra Warszawa Rozbiegany Piastów 1992 K20 28
00:23:53
00:22:54




23
00:25:41
00:23:53


55
00:27:12
00:25:11
3 106
3 1138 PÓŁTORAK KATARZYNA Warszawa Duklanowski Team 1977 K30

43
00:24:57
00:23:44
27
00:24:57
00:23:51


44
00:25:46
00:24:37


3 114
4 1355 Wójcik Monika Warszawa RozpędzOne 1977 K30





54
00:27:44
00:26:00
55
00:27:24
00:25:12
41
00:26:09
00:24:07
3 150
5 308 Gramburg Magda Warszawa Naprzód Młociny 1980 K30 52
00:25:50
00:24:48
64
00:25:57
00:24:46
40
00:26:08
00:24:54






3 156
6 513 Ronkowska Małgorzata Warszawa 1989 K20 58
00:28:01
00:24:56
55
00:25:39
00:24:22
50
00:26:28
00:25:14






3 163
7 156 Wisniewska Magda Warszawa 1992 K20 67
00:26:25
00:25:15
90
00:27:44
00:25:42
99
00:29:42
00:27:30






3 256
8 762 Szwed Natalia Piaseczno 1998 K16 91
00:27:20
00:26:21


95
00:29:20
00:27:12




76
00:27:44
00:25:48
3 262
9 778 Gruza Marta Piaseczno Adidas Runners Warsaw 1984 K30 73
00:26:42
00:25:44
92
00:26:57
00:25:46


112
00:30:30
00:28:44




3 277
10 488 Jasińska-Kot Agnieszka Marki Markowi Biegacze 1979 K30



84
00:27:53
00:26:40


137
00:32:40
00:29:34
59
00:27:19
00:25:16
3 280
11 146 Tomczyk Ewa Warszawa 1984 K30

88
00:26:41
00:25:39
75
00:27:39
00:26:32
117
00:30:36
00:28:55




3 280
12 767 Nicgorska Aleksandra Ciechanów 1993 K20 80
00:26:54
00:25:56






132
00:30:19
00:29:07
84
00:27:18
00:26:11
3 296
13 472 Szczerba Katarzyna Warszawa 1985 K30

85
00:28:35
00:25:32
133
00:31:18
00:29:05
100
00:31:37
00:28:22




3 318
14 1031 Pawelec Krystyna Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1953 K60

118
00:30:06
00:26:48


110
00:31:57
00:28:40


122
00:31:15
00:28:07
3 350
15 715 Guzińska Aleksandra Ząbki 1979 K30 113
00:29:12
00:27:14
140
00:29:52
00:27:46


103
00:31:32
00:28:25




3 356
16 919 Dawidowicz Ewa Warszawa 1985 K30

155
00:29:26
00:28:10
101
00:28:42
00:27:34


139
00:31:47
00:29:36


3 395
17 1099 Choińska Martyna Warszawa Kobiety Biegają 1983 K30

175
00:30:01
00:28:53
106
00:30:09
00:27:52




115
00:29:25
00:27:23
3 396
18 1040 Szalewicz Ewa Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1979 K30

172
00:30:49
00:28:46
117
00:30:39
00:28:24




111
00:29:18
00:27:13
3 400
19 721 Zalewska Adrianna Ciechanów 1993 K20 101
00:28:43
00:26:44


148
00:31:55
00:29:38




152
00:32:18
00:30:08
3 401
20 309 Kleiber Katarzyna Warszawa 1984 K30 94
00:29:33
00:26:33
133
00:29:17
00:27:12




181
00:33:18
00:31:10


3 408
21 406 Zadrozna Justyna Warszawa 1978 K30 149
00:31:46
00:28:46
156
00:31:17
00:28:11


111
00:31:58
00:28:43




3 416
22 299 Otwinowska Ewa Warszawa 1983 K30 168
00:32:48
00:29:46
162
00:31:41
00:28:28


92
00:30:57
00:27:46




3 422
23 829 Słoniewska Monika Warszawa 1969 K40 184
00:33:36
00:30:36


171
00:34:16
00:31:08


155
00:31:34
00:30:20


3 510
24 546 Grzebalska Paulina Warszawa 1987 K20

217
00:34:03
00:30:56




156
00:32:31
00:30:23
138
00:31:32
00:29:31
3 511
25 462 Odolczyk Natalia Warszawa 1996 K20



178
00:35:01
00:31:40
170
00:35:47
00:32:34


176
00:35:45
00:32:27
3 524
26 1132 JAŻDŻYK ANNA WARSZAWA SZCZURY TOBRUKU 1975 K40

225
00:33:39
00:31:35
169
00:34:08
00:31:00




156
00:32:32
00:30:30
3 550
27 1186 Knosowska Sylwia Warszawa KNOSKI TEAM 1973 K40



207
00:36:10
00:33:52
192
00:40:27
00:35:32


161
00:32:00
00:31:02
3 560
28 1365 Miros Monika Zaborów 1995 K20





173
00:34:53
00:33:06
211
00:36:43
00:34:26
230
00:54:08
00:52:01
3 614
29 286 Marszałkowska Joanna Warszawa ALIORRUNING TEAM 1981 K30 196
00:32:27
00:31:18
238
00:33:34
00:32:31
203
00:36:35
00:33:21






3 637
30 497 Kaźmierska Ania Warszawa 1981 K30 223
00:33:50
00:32:52
230
00:34:02
00:31:55
202
00:35:23
00:33:12






3 655
31 78 Tubacka Paulina Police Biegam, bo Lubię Ciastki ;) Jem Ciastki bo Lubię Biegać 1989 K20

251
00:35:41
00:33:32
206
00:35:52
00:33:37




213
00:40:38
00:37:35
3 670
32 99 Woźniak Agnieszka Warszawa 1967 K40 224
00:36:14
00:32:59


235
00:53:44
00:49:06




228
00:49:53
00:46:34
3 687
33 911 Krężel Marta Warszawa 1982 K30

269
00:40:28
00:36:26
213
00:38:07
00:34:44


228
00:40:52
00:37:43


3 710
34 12 Zielińska Weronika Warszawa 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland 1986 K30 3
00:20:07
00:20:07


13
00:22:03
00:21:59






2 16
35 1136 Wójcicka Magdalena Lubartów AZS UP Lublin 1994 K20

17
00:21:30
00:21:19




15
00:21:59
00:21:46


2 32
36 1300 wielogorska natalia warszawa Dream Run 1986 K30



20
00:24:30
00:23:24
12
00:21:39
00:21:31




2 32
37 1360 Syguła Joanna Warszawa CocoBongoPINKTeam 1980 K30





24
00:24:07
00:23:54
26
00:24:35
00:23:25


2 50
38 420 Olczak Anna Warszawa 1982 K30 22
00:22:16
00:22:13
29
00:22:23
00:22:19








2 51
39 1414 Dettlaff Patrycja NOWA IWICZNA Dream Run 1983 K30







32
00:24:06
00:23:57
21
00:23:38
00:22:33
2 53
40 1004 Gawlik Justyna Ciechanów RunnersClub.pl 1994 K20

35
00:24:05
00:22:56






22
00:23:35
00:22:40
2 57
41 163 Wawrzyniak-Wacko Zofia Poznań Kobiety biegają / Zoffee Kawiarnia 1986 K30

33
00:22:44
00:22:33
30
00:25:12
00:24:08






2 63
42 1299 Orzoł Karolina Warszawa RK Athletics 1990 K20



43
00:27:09
00:24:58


29
00:25:02
00:23:50


2 72
43 679 Wiaderna Nina Warszawa 1986 K30

42
00:24:45
00:23:42
38
00:27:06
00:24:45






2 80
44 855 Jabłkowska Monika Warszawa BBL 1969 K40





64
00:28:00
00:26:22


43
00:25:15
00:24:19
2 107
45 692 Ledwolorz Anna Warszawa Vege Runners 1980 K30 46
00:26:18
00:24:19


65
00:28:23
00:26:11






2 111
46 342 Zaręba Beata Biała Rawska Klub Biegacza Orange Polska 1984 K30 50
00:26:40
00:24:43




71
00:30:12
00:26:44




2 121
47 577 Bartnik Monika Warszawa www.runandtravel.pl 1972 K40



69
00:29:28
00:26:21
52
00:29:01
00:25:55




2 121
48 952 Wyrzykowska Natalia Warszawa 1993 1993 K20

75
00:26:16
00:25:04
59
00:29:08
00:25:56






2 134
49 683 Furmańska Katarzyna Warszawa DRUŻYNA TVN 1968 K40 63
00:27:16
00:25:03


72
00:28:59
00:26:29






2 135
50 220 Bralska Katarzyna Warszawa 1980 K30 53
00:25:53
00:24:52
84
00:26:41
00:25:31








2 137
51 1010 Tejchma Natalia Warszawa Biegam na Tarchominie 1979 K30

59
00:25:50
00:24:39




79
00:28:50
00:26:41


2 138
52 60 Gala Kamila Warszawa Naprzód Młociny 1981 K30

56
00:26:41
00:24:28


94
00:29:45
00:28:11




2 150
53 499 Staroszczyk Agnieszka Warszawa Spięte Pośladki 1977 K30

89
00:27:52
00:25:39






69
00:28:48
00:25:39
2 158
54 672 Figurska Honorata Marki Markowi Biegacze 1971 K40 69
00:25:28
00:25:22
95
00:27:08
00:25:54








2 164
55 900 Amrozik Anna Legionowo 1980 K30 71
00:28:40
00:25:30
103
00:29:30
00:26:11








2 174
56 1161 ŚWIĆ MAŁGORZATA WARSZAWA 1974 K40

96
00:26:55
00:25:54




89
00:29:16
00:27:07


2 185
57 1174 Kaseja Łucja Warszawa Niezła Korba 1986 K30

66
00:26:48
00:24:46






125
00:30:26
00:28:20
2 191
58 397 LUTSENKO OLGA Warszawa GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 1983 K30 83
00:27:12
00:26:11
114
00:27:59
00:26:39








2 197
59 1340 Pankiewicz Klaudia Warszawa 1991 K20





98
00:31:29
00:28:19
117
00:30:38
00:28:29


2 215
60 745 Wąsik Izabela Warszawa 1971 K40

128
00:29:01
00:26:55


93
00:30:55
00:27:49




2 221
61 744 Szwad Martyna Warszawa Gapmont Running Team 1985 K30 96
00:28:47
00:26:37


130
00:33:28
00:29:02






2 226
62 1209 Osińska Sylwia Warszawa 1977 K30



143
00:31:42
00:29:32




93
00:28:28
00:26:32
2 236
63 620 Okraska-Giera Paulina Sochaczew 1989 K20

129
00:29:10
00:27:01
118
00:31:46
00:28:30






2 247
64 694 Pietuszko Ewa Warszawa Biegnij z ProService 1986 K30 112
00:30:11
00:27:11


140
00:31:25
00:29:17






2 252
65 368 Mioduszewska Izabela Warszawa Fit Fighterka 1975 K40 111
00:29:18
00:27:09
154
00:31:18
00:28:09








2 265
66 1115 Górska Barbara Warsaw 1982 K30

157
00:30:25
00:28:12
108
00:30:16
00:27:59






2 265
67 806 Kajma Kasia warszawa 1987 K20 131
00:29:53
00:27:42
137
00:28:33
00:27:27








2 268
68 1409 Rogulska Lidia Pruszków Enter Air Runners Club 1985 K30







122
00:30:53
00:28:38
147
00:32:02
00:29:50
2 269
69 693 Błaszczyk-Kalinowska Aleksandra Warszawa 1985 K30 99
00:27:51
00:26:42
183
00:31:32
00:29:14








2 282
70 640 Kosek Magda Warszawa 1984 K30 139
00:28:32
00:28:17
145
00:29:06
00:27:56








2 284
71 23 Wasilewska Agata Warszawa 1978 K30 162
00:32:37
00:29:25








129
00:32:10
00:28:58
2 291
72 817 Wronkowska Katarzyna Sulejówek 1976 K40 153
00:31:12
00:28:58




140
00:33:28
00:30:20




2 293
73 579 Zalewska Katarzyna Warszawa 1978 K30



166
00:34:08
00:30:54
131
00:31:38
00:29:57




2 297
74 1337 Bukowinska Jowita Izabelin 1974 K40





153
00:36:37
00:31:32
150
00:32:15
00:30:06


2 303
75 1196 Sadowska Marta Warszawa Casual Team 1977 K30



217
00:39:27
00:36:14




101
00:28:48
00:26:44
2 318
76 1029 Politańska Justyna Warszawa 1988 K20

188
00:31:37
00:29:28
146
00:32:44
00:29:37






2 334
77 1020 Darłak Joanna Lubaczów Naprzód Młociny 1989 K20

195
00:30:45
00:29:42


142
00:32:03
00:30:24




2 337
78 92 Piłat Joanna Warszawa 1975 K40 146
00:31:41
00:28:36
192
00:32:40
00:29:32








2 338
79 489 Lizak Ewa Warszawa 1983 K30 181
00:33:21
00:30:21


162
00:33:47
00:30:40






2 343
80 1357 Matyszczak Monika Warszawa EKOBIEGI 1980 K30





164
00:35:37
00:32:18
193
00:34:49
00:32:36


2 357
81 634 Hajduk Sylwia Warszawa Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe S.A. 1992 K20 188
00:33:51
00:30:42


176
00:34:46
00:31:30






2 364
82 720 Jędrzejczyk Nat Warszawa Odłam Rozrywkowy 1985 K30 235
00:36:55
00:33:46








131
00:32:10
00:28:59
2 366
83 1044 Tshisense Kabulonga Marta Warszawa Cała Twoja 1969 K40

190
00:31:33
00:29:31
189
00:35:26
00:32:20






2 379
84 1339 Durasiewicz Karolina Warszawa 1994 K20





169
00:35:38
00:32:28
214
00:37:17
00:35:09


2 383
85 567 Supeł Anna Miedzna Nationale-Nederlanden 1988 K20 219
00:34:36
00:32:34




167
00:35:36
00:32:23




2 386
86 1188 Gańska Monika Poznań 1980 K30



197
00:36:15
00:32:56


190
00:34:20
00:32:03


2 387
87 1387 Kaczmarek Katarzyna Marki 1986 K30







201
00:35:29
00:33:09
187
00:36:21
00:33:18
2 388
88 1258 Goś Magda Warszawa 1988 K20



221
00:40:35
00:37:15
172
00:36:04
00:32:43




2 393
89 303 Strzelczyk Marlena Pruszków Nationale-Nederlanden 1988 K20 186
00:33:38
00:30:39
211
00:33:31
00:30:18








2 397
90 821 Baka Elżbieta Warszawa Fly Meysi 1973 K40 206
00:34:53
00:31:53


201
00:36:25
00:33:08






2 407
91 1370 Poprawa Urszula Warszawa Klub Karate SEKAI 1982 K30





201
00:43:05
00:39:41
218
00:39:05
00:35:54


2 419
92 1359 Strojwąs Anna Warszawa 1981 K30





202
00:43:06
00:39:44
219
00:39:08
00:35:54


2 421
93 927 Kamińska Maria Warszawa ORANGE POLSKA 1981 K30

227
00:32:43
00:31:38




200
00:35:27
00:33:08


2 427
94 1055 Mrozowska Helena Warszawa kingrunner.com 2000 K16

244
00:37:11
00:33:08






185
00:36:24
00:33:16
2 429
95 182 Mamczarz Marta Warszawa 1981 K30 222
00:35:51
00:32:49


208
00:36:27
00:34:08






2 430
96 1411 Złocka Katarzyna Dabrowa Gornicza Runners club enterair 1985 K30







227
00:40:42
00:37:33
204
00:38:39
00:35:30
2 431
97 593 Gurdziel Malgorzata Warszawa 1973 K40

239
00:35:59
00:32:44
196
00:36:08
00:32:54






2 435
98 914 Rebeko Agnieszka Warszawa 1979 K30

254
00:34:56
00:33:42


187
00:36:17
00:34:40




2 441
99 518 Szymborska Dota Warszawa Makabi 1978 K30 201
00:33:53
00:31:39
247
00:36:26
00:33:18








2 448
100 1455 MERMANN-ROMAŃSKA EWELINA ZĄBKI 1978 K30







232
00:46:38
00:43:23
219
00:44:14
00:41:09
2 451
101 1416 kaszluga katarzyna baćkowice 1988 K20







234
00:47:08
00:43:52
224
00:46:31
00:43:19
2 458
102 598 Brzezicka Dagmara Warszawa Biegam Na Tarchominie 1989 K20 218
00:35:32
00:32:31
241
00:35:06
00:32:52








2 459
103 1079 Maciejewska Magdalena Sulejówek Rozbiegany Sulejówek 1971 K40

246
00:35:29
00:33:15
216
00:39:09
00:35:57






2 462
104 86 dobrzyńska monika warszawa W pogoni za rozumem 1974 K40 226
00:36:31
00:33:15


236
00:53:44
00:49:08






2 462
105 884 ANTOSIK KRYSTYNA Warszawa 1962 K50 242
00:37:33
00:35:27
257
00:37:01
00:33:57








2 499
106 310 Dobrowolska Edyta Warszawa 1967 K40 246
00:38:24
00:36:15
266
00:38:55
00:35:42








2 512
107 851 Skośkiewicz Edyta borowa góra 1973 K40

278
00:45:19
00:42:06
234
00:47:17
00:45:01






2 512
108 516 Rożek Monika Warszawa K.B. MROŻEK 1983 K30 249
00:41:06
00:41:06
268
00:39:41
00:36:23








2 517
109 901 Amrozik Iwona Warszawa 1972 K40 250
00:44:35
00:41:25
275
00:42:51
00:39:30








2 525
110 14 MENDECKA-ZEJDLER Michalina Łaziska Górne 1 Second team /MOSiR Łaziska Górne 1992 K20







3
00:18:29
00:18:28


1 3
111 1265 styczynska elzbieta Łódź 1994 K20



4
00:18:56
00:18:53






1 4
112 1366 Tekień Joanna Warszawa 1987 K20





6
00:19:37
00:19:32




1 6
113 91 Idzikowska-Śledź Marta Warszawa Naprzód Młociny 1980 K30 10
00:21:14
00:21:00










1 10
114 1082 Nowakowska Agnieszka Warszawa DD Running Team 1990 K20

12
00:20:34
00:20:32








1 12
115 1071 Mosiołek Monika Skarżysko-Kamienna Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1984 K30

13
00:20:44
00:20:36








1 13
116 204 Żuraniewska Agnieszka Warszawa Nudne Piątki 1977 K30 13
00:21:43
00:21:34










1 13
117 473 ŚLIWA ANETA WARSZAWA Naprzód Młociny 1985 K30

16
00:20:54
00:20:47








1 16
118 661 Opieczyńska Marzena Warszawa Markowi Biegacze 1978 K30 16
00:21:51
00:21:45










1 16
119 1369 Chmielewska Aleksandra Warszawa Naprzód Młociny 1988 K20





17
00:24:45
00:23:08




1 17
120 1065 Zalewska Marta warszawa Żórawski Team 1991 K20

22
00:22:02
00:21:53








1 22
121 1431 Perchaluk Magdalena Warszawa Entre.pl TEAM 1979 K30







23
00:23:19
00:23:13


1 23
122 253 Hruzewicz Donka Warszawa Time2Run 1973 K40

26
00:23:14
00:22:07








1 26
123 1510 zarzycka klaudia wołomin 1988 1988 K20









28
00:25:29
00:23:32
1 28
124 794 Dorokhova Yevheniia Warszawa 1993 K20 34
00:23:44
00:23:36










1 34
125 757 Krzepisz Aniela Marki 1986 K30 36
00:24:02
00:23:49










1 36
126 1178 KOBIAŁKA ZOFIA WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 1983 K30

37
00:23:12
00:23:02








1 37
127 1367 Zabielska Anna Warszawa AdgarFit 1987 K20





37
00:26:24
00:24:49




1 37
128 264 Wybraniec-Supera Agata Warszawa Mukainada Running Team 1979 K30 40
00:24:12
00:23:58










1 40
129 1211 Kalinowska Justyna Warszawa 1977 K30



41
00:27:09
00:24:57






1 41
130 932 Strzemecka Edyta Nowa Iwiczna 1977 K30

45
00:25:55
00:23:52








1 45
131 1144 STOSIŁOWICZ DOMINIKA WARSZAWA ACCELERATING POLAND 1982 K30

48
00:24:07
00:24:02








1 48
132 155 Kowalska Malgorzata Warszawa 1973 K40 48
00:25:41
00:24:33










1 48
133 1128 BUŁATOWICZ ANNA WARSZAWA RK ATHLETICS 1989 K20

49
00:25:07
00:24:03








1 49
134 1540 Mrozowska Magdalena Warszawa 1975 K40









49
00:25:48
00:24:45
1 49
135 1056 Górska Yvonne Łomianki 1975 K40

52
00:25:31
00:24:17








1 52
136 1203 Sęk Zofia Warszawa 1976 K40



52
00:26:34
00:25:24






1 52
137 904 Jastrzębska-Sobolewska Agnieszka Warszawa 1975 K40 56
00:25:51
00:24:54










1 56
138 455 Rudzińska Aleksandra Konstantynów 1989 K20

61
00:25:51
00:24:43








1 61
139 848 Kniaziak - Bobrowicz Magdalena warszawa Klub Biegacza Orange Polska 1977 K30





62
00:28:04
00:26:19




1 62
140 1100 samulska ewa warszawa power training 1978 K30

63
00:27:49
00:24:45








1 63
141 1304 Zarzycka Sylwia Warszawa Klub Wysokogórski Warszawa 1984 K30



63
00:28:28
00:26:07






1 63
142 1318 Dalgiewicz Agnieszka Augustówek WAMP-MJ RUNNING TEAM 1973 K40





63
00:28:03
00:26:22




1 63
143 1303 Szczerbiak Agnieszka Warszawa 1979 K30



64
00:28:18
00:26:09






1 64
144 1028 Kacprzyńska Magdalena Warszawa 1983 K30

68
00:25:57
00:24:53








1 68
145 481 Janicka Klaudia Radom 1992 K20 68
00:26:17
00:25:17










1 68
146 1472 Podgórzak Paulina Repki ADIDAS RUNNERS WARSAW 1992 K20









71
00:27:41
00:25:41
1 71
147 882 BURAKOWSKA PATRYCJA WARSZAWA ALBATROSY 1984 K30 72
00:26:49
00:25:43










1 72
148 717 retmaniak sylwia ewa Skubianka DRUŻYNA TVN 1987 K20 74
00:28:00
00:25:48










1 74
149 1152 Łuczak Zuzanna Łomianki 1983 K30

76
00:26:07
00:25:05








1 76
150 766 Bury Anna Warszawa 1986 K30 76
00:28:55
00:25:51










1 76
151 1424 Kałużna Aneta Warszawa Kuźnia Triathlonu 1984 K30







77
00:27:52
00:26:40


1 77
152 525 MIELNICKA EDYTA Warszawa Biegam na Tarchominie 1978 K30 79
00:26:56
00:25:55










1 79
153 1503 Wojciechowska Sylwia Warszawa 1982 K30









79
00:29:13
00:26:00
1 79
154 1422 Woszczyk Aleksandra Warszawa Buggy Gym 1981 K30







81
00:26:58
00:26:43


1 81
155 1368 Dobkowska Anna Warszawa KB GALERIA Warszawa 1951 K60





81
00:30:33
00:27:21




1 81
156 438 Jaros Ewa Magdalenka Mamy ruszamy 1984 K30 88
00:29:23
00:26:15










1 88
157 1361 Pastuszynska Iza wawa Trener Jakub Adam 1986 K30







94
00:28:35
00:27:24


1 94
158 1463 VOUK ALINA WARSZAWA 1991 K20







95
00:28:39
00:27:24


1 95
159 419 Lange Anna Łomianki Promyk Ciechanów 1982 K30

97
00:27:56
00:25:55








1 97
160 1324 Momot Olga Warszawa 1994 K20





99
00:31:35
00:28:19




1 99
161 950 Jaworska Katarzyna Warszawa 1974 K40

105
00:29:26
00:26:17








1 105
162 827 Książek Anna legionowo 1984 K30 105
00:27:50
00:26:47










1 105
163 371 Pleśniarska Jarosława Warszawa Kudłate 1987 K20 106
00:29:52
00:26:50










1 106
164 1345 Kałuzińska Dorota Łódź Husaria Race Team 1993 K20





107
00:31:54
00:28:37




1 107
165 624 Trzaska Joanna Warszawa 1983 K30 108
00:30:01
00:26:54










1 108
166 1492 Krol Nina Warszawa 1984 K30









108
00:28:58
00:27:01
1 108
167 1404 Paliś Kinga Kraków 1976 K40







110
00:30:19
00:28:14


1 110
168 1014 Zachariasz Agnieszka WARSZAWA I LOVE FITNESS 1986 K30

119
00:27:49
00:26:49








1 119
169 666 Nowak Katarzyna Warszawa Dzikie Grubasy Szatana 1987 K20 120
00:29:20
00:27:20










1 120
170 129 zienkiewicz agata Piaseczno Piaseczno Running 1980 K30 122
00:28:34
00:27:21










1 122
171 169 Dziedzic Marlena Warszawa TARCHOMIN TRIATHLON TEAM 1976 K40

123
00:28:11
00:26:52








1 123
172 1280 Kapłon Anna Warszawa 1977 K30



127
00:31:15
00:28:55






1 127
173 1288 Mackiewicz Dorota Warszawa 1974 K40



128
00:31:17
00:28:58






1 128
174 650 Kafara Grażyna Warszawa 1981 K30 129
00:30:39
00:27:35










1 129
175 412 Dębicka Anna Warszawa 1978 1978 K30 132
00:30:55
00:27:56










1 132
176 957 Osinska-Zajac Dorota Warszawa 1978 K30





133
00:31:39
00:29:59




1 133
177 1224 Płońska Agnieszka Warszawa Biagam z I love fitness 1979 K30



134
00:31:28
00:29:07






1 134
178 967 Olesińska Katarzyna Warszawa 1984 K30

135
00:30:32
00:27:18








1 135
179 1245 SUROWIAK DANUTA nowy dwór mazowiecki 1969 K40



135
00:30:20
00:29:07






1 135
180 1336 Welkier Monika Warszawa 1974 K40







138
00:31:45
00:29:34


1 138
181 1341 Stopka Nona Warszawa 1991 K20





138
00:32:07
00:30:16




1 138
182 892 SADOWSKA BEATA WARSZAWA KZM - SZCZEPIMY! ZAPOBIEGAMY! 1974 K40 140
00:31:20
00:28:18










1 140
183 433 Gebarska Anna Lomianki SMARTTECH3D 1977 K30

141
00:31:05
00:27:54








1 141
184 239 Niesiołowska Izabela Warszawa 1985 K30 143
00:31:36
00:28:31










1 143
185 1322 Mazurowska Andżelika Tczew 1975 K40





143
00:33:37
00:30:26




1 143
186 1075 Borzym Anna Warszawa 1982 K30

147
00:29:11
00:27:59








1 147
187 665 Stępniak Aleksandra Warszawa 1982 K30



147
00:32:45
00:29:38






1 147
188 1112 Borek Katarzyna Warszawa Kuźnia Triathlonu 1975 K40

148
00:31:02
00:28:00








1 148
189 1427 Michta Monika Warszawa Mad About You 1982 K30







148
00:32:21
00:30:00


1 148
190 1159 GŁUSZCZ BEATA WARSZAWA 1999 K16

149
00:30:07
00:28:01








1 149
191 825 Garbacz Katarzyna Warszawa 1972 K40 150
00:31:53
00:28:49










1 150
192 556 Obrycka Marta Warszawa Nationale-Nederlanden 1983 K30



150
00:32:52
00:29:41






1 150
193 879 Oryga Karolina Warszawa BZ WBK Runners Team 1990 K20 151
00:30:52
00:28:52










1 151
194 1032 RAWSKA MARTYNA Warszawa 1990 K20

152
00:31:25
00:28:03








1 152
195 582 Pawlęga Katarzyna Warszawa 1976 K40 152
00:29:50
00:28:53










1 152
196 1412 Pietrzak Magdalena Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1984 K30







152
00:33:19
00:30:13


1 152
197 1170 WIĘCH DOROTA WARSZAWA DRUŻYNA TVN 1983 K30

153
00:31:17
00:28:05








1 153
198 1516 Szwedzik Beata Warszawa 1961 K50









153
00:33:26
00:30:14
1 153
199 1373 KOPER DOMINIKA LEGIONOWO UKS SIÓDEMKA 1993 K20





155
00:31:53
00:31:38




1 155
200 426 Golebiowska Sylwia Warszawa 1973 K40 156
00:30:59
00:29:00










1 156
201 1311 White Ashley Lublin 1981 K30







157
00:33:33
00:30:24


1 157
202 1046 Zachariasz Aurelia Warszawa I love fitness 1985 K30

158
00:31:16
00:28:12








1 158
203 889 NOWACKA MARTA WARSZAWA KZM - SZCZEPIMY! ZAPOBIEGAMY! 1980 K30 158
00:32:11
00:29:09










1 158
204 786 Kanciała Aleksandra Warszawa 1989 K20 159
00:32:16
00:29:14










1 159
205 532 Sadowska Katarzyna Warszawa Adidas Runners Warsaw 1987 K20 160
00:32:17
00:29:18










1 160
206 456 Witowska Małgorzata Warszwa 1982 K30 163
00:32:38
00:29:28










1 163
207 1398 LITWINIUK KLAUDIA Parzniew 1983 K30







163
00:31:50
00:30:36


1 163
208 587 Jabłońska Marta Warszawa 1984 K30 165
00:32:32
00:29:32










1 165
209 1506 Bajorek Marta Warszawa Parkrun Warszawa Ursynów 1981 K30









165
00:34:53
00:31:33
1 165
210 1330 Studzińska Joanna Warszawa 1989 K20





165
00:35:35
00:32:20




1 165
211 856 Truba Anna Warszawa 1987 K20



168
00:34:18
00:31:00






1 168
212 1395 Brzozowska Magdalena Legionowo 1995 K20









168
00:34:49
00:31:45
1 168
213 823 Kalbarczyk Izabella Warszawa 1980 K30 169
00:32:57
00:29:49










1 169
214 1549 Łach Marta warszawa 1985 K30









169
00:35:01
00:31:47
1 169
215 405 Sejbuk Emilia Kiełpin Obłuski Running Team 1984 K30

171
00:30:49
00:28:45








1 171
216 538 Staśkiewicz Paulina Warszawa Run Your Way 1990 K20 172
00:32:56
00:29:51










1 172
217 1297 Zawierzeniec Maja Warszawa --- 1979 K30



172
00:33:26
00:31:15






1 172
218 706 Skoczek Karolina Warszawa Żoliborz rules! 1989 K20 173
00:33:07
00:29:59










1 173
219 1533 Okrzesik Małgorzata Warszawa Warta 1961 K50









173
00:35:22
00:32:08
1 173
220 983 Barnas Ilona Warszawa PRETTYFITTYTEAM 1982 K30

174
00:31:01
00:28:52








1 174
221 621 Bestry Agnieszka Józefosław 1981 K30 174
00:31:02
00:30:00










1 174
222 1488 Barszcz Ewelina Nadarzyn 1995 K20









175
00:34:25
00:32:22
1 175
223 195 Wysokińska Julia Warszawa Nationale-Nederlanden 1992 K20 176
00:33:05
00:30:05










1 176
224 941 Ossowska Magdalena Łódź 1980 K30

178
00:30:05
00:28:57








1 178
225 727 Ostrowska Marta Warszawa 1989 K20 178
00:32:15
00:30:09










1 178
226 1514 Żałobka Agnieszka Warszawa 1984 K30









178
00:35:47
00:32:33
1 178
227 807 Wleklik Karolina M. Warszawa drkrol.pl 1982 K30 179
00:33:17
00:30:17










1 179
228 1105 Senger Natalia Warszawa LTT Lipusz 1983 K30







180
00:31:18
00:31:05


1 180
229 296 Pluskota Magdalena Warszawa 1977 K30



181
00:35:09
00:32:01






1 181
230 826 kowalska marzena Warszawa 1985 K30 182
00:31:23
00:30:25










1 182
231 1380 Wójcik Aleksandra Warszawa 1990 K20









182
00:36:09
00:33:05
1 182
232 1443 Bawor Weronika Warszawa Enter Air Runners Club 1992 K20







185
00:34:32
00:31:26


1 185
233 1226 Kapacka Agnieszka Warszawa 1979 K30



185
00:34:21
00:32:08






1 185
234 1545 GRZEGOREK JULIA WARSZAWA 1999 K16









186
00:36:24
00:33:17
1 186
235 1433 OSTROWSKA ANETA warszawa 1983 K30







187
00:32:09
00:31:53


1 187
236 1308 Aleksandruk Katarzyna Warszawa 1988 K20



187
00:35:24
00:32:17






1 187
237 1074 Sałasińska Justyna Warszawa 1988 K20

189
00:32:44
00:29:30








1 189
238 1073 Polny Olga Warszawa 1984 K30





190
00:38:30
00:35:08




1 190
239 754 Wiegandt-Chylińska Aleksandra Warszawa 1983 K30 192
00:34:02
00:30:55










1 192
240 1505 Dębowska Kasia Siedlce 1981 K30









192
00:36:47
00:33:43
1 192
241 1344 momot magdalena biała podlaska 1991 K20





193
00:35:34
00:35:34




1 193
242 1525 Glabisz Izabela Warszawa 1988 K20









194
00:37:00
00:33:53
1 194
243 1296 SAMULAK-BANASZCZYK MAGDALENA OŻARÓW MAZOWIECKI OŻARÓW MAZOWIECKI 1976 K40



195
00:36:08
00:32:53






1 195
244 1478 Jędral Aleksandra Warszawa 1975 K40









195
00:37:08
00:34:05
1 195
245 1405 Dąbrowska Marta Warszawa 1987 K20







197
00:33:09
00:32:57


1 197
246 1555 Bondar Ania Warszawa 1978 K30









197
00:37:50
00:34:41
1 197
247 1529 SZPIGIEL Gosia Warszawa 1974 K40









198
00:37:50
00:34:42
1 198
248 1346 Czubaszek Magdalena Warszawa 1978 K30





198
00:43:01
00:38:05




1 198
249 1276 Solecka Urszula Warszawa Biegam z I love fitness 1989 K20



199
00:36:06
00:32:58






1 199
250 1477 Tkaczyk Magdalena Warszawa 1972 K40









199
00:35:41
00:34:44
1 199
251 887 Długołęcka Klaudia Warszawa 1985 K30 200
00:33:52
00:31:38










1 200
252 1229 Szczypek Zofia Warszawa Biegam z I love fitness 1967 K40



200
00:36:06
00:32:58






1 200
253 389 Kałowska Dorota Warszawa K-Łosie 1975 K40

204
00:33:05
00:29:55








1 204
254 529 Mathea Angelika Warszawa Spin Freekies Running Team 1978 K30 204
00:35:03
00:31:48










1 204
255 966 KOZŁOWSKA JOANNA Warszawa Żywcem Zabiegani 1970 K40

205
00:33:00
00:29:59








1 205
256 1435 Orlicka Anetta Jabłonna 1971 K40









205
00:38:36
00:35:31
1 205
257 1393 Marecka Marta Warszawa 1989 K20







207
00:33:42
00:33:42


1 207
258 961 Iwanicka Karolina Warszawa 1986 K30



209
00:37:21
00:34:11






1 209
259 824 Michalczyk Renata Warszawa 1981 K30 211
00:35:21
00:32:17










1 211
260 413 Chojnacka Grażyna Pomiechowek 1966 K50 213
00:34:21
00:32:20










1 213
261 1532 GANCARSKA-GRABARSKA JULIA WARSZAWA 1985 K30









216
00:40:40
00:38:28
1 216
262 372 Miedzik Agnieszka Warszawa Nationale Nederlanden 1979 K30 221
00:35:54
00:32:48










1 221
263 1266 Suchecka Aleksandra Warszawa Nationale-Nederlanden 1988 K20



223
00:40:44
00:37:24






1 223
264 1190 Peng Jennifer Warsaw 1974 K40



225
00:41:39
00:38:16






1 225
265 1464 Bekiel Agnieszka Warszawa 1990 K20









225
00:46:36
00:43:33
1 225
266 1554 ROTUSKA ANETA JULIANÓW 1996 K20









226
00:47:48
00:43:52
1 226
267 758 Jankiewicz Roksana Warszawa 1988 K20 227
00:35:26
00:33:22










1 227
268 1150 Sitkiewicz Małgorzata Warszawa Biegam Na Tarchominie 1974 K40

228
00:34:49
00:31:42








1 228
269 756 Effort Malgorzata Ulan-Majorat 1991 K20 228
00:35:26
00:33:23










1 228
270 1012 Vitsko Yuliya Warszawa 1986 K30

232
00:33:25
00:32:07








1 232
271 135 Bareja Agnieszka Warszawa 1971 K40 232
00:36:44
00:33:37










1 232
272 1158 GĄSIOREK KATARZYNA WARSZAWA 1979 K30

233
00:32:11
00:32:11








1 233
273 713 Czupryna Joanna Warszawa 1983 K30

234
00:33:23
00:32:11








1 234
274 1015 Zachariasz Milena WARSZAWA 1989 K20

236
00:35:17
00:32:13








1 236
275 428 Głowacka Katarzyna Józefosław BZWBK Runners 1968 K40 237
00:36:04
00:34:04










1 237
276 160 Krysiak Mariola Warszawa 1959 K50



238
00:53:54
00:49:20






1 238
277 514 Szewczyk Monika Warszawa 1972 K40 239
00:37:12
00:34:09










1 239
278 1166 Kaźmierczak Kasia Warszawa 1982 K30

243
00:36:11
00:33:06








1 243
279 1103 Roguska Ewa Warszawa 1979 K30

248
00:36:30
00:33:20








1 248
280 1037 Wilczyńska Ewa Warszawa 1987 K20

249
00:36:38
00:33:26








1 249
281 1005 Pazoła Aleksandra Warszawa 1990 K20

250
00:35:48
00:33:29








1 250
282 425 Dyłożynska Katarzyna warszawa 1964 K50 251
00:43:31
00:41:32










1 251
283 498 krzyzanowska zoja Warszawa Vege runners 1967 K40 252
00:44:47
00:41:40










1 252
284 392 Kozak Małgorzata Warszawa 1980 K30 256
00:47:53
00:45:49










1 256
285 1167 LESZCZYŃSKA KATARZYNA ŁOMIANKI ŁGB 1985 K30

263
00:36:38
00:34:36








1 263
286 913 Łącka Agnieszka Warszawa 1972 K40

273
00:41:47
00:38:29








1 273
287 845 CHUDORLIŃSKA AGNIESZKA Legionowo WIELISZEW HERON TEAM 1972 K40

274
00:41:48
00:38:37








1 274

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni