Warszawa

Klasyfikacja generalna 2014/2015

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 11 Schab Joanna Warszawa aleTempo 1976 K30 1
00:19:20
00:19:20
1
00:19:09
00:19:08
1
00:19:04
00:19:02
1
00:19:26
00:19:23


1
00:19:41
00:19:38
5 4
2 138 Kostrzewska Justyna Łomianki Dolne Adidas Runner Warsaw 1982 K30

5
00:21:08
00:21:04


4
00:21:26
00:21:23
4
00:21:13
00:21:10
3
00:20:37
00:20:33
4 16
3 41 Jurkowska Jagoda Warszawa Dream Run 1984 K30 9
00:21:57
00:21:57
6
00:21:23
00:21:22
4
00:21:19
00:21:16
6
00:22:26
00:22:22
5
00:21:25
00:21:22
5
00:21:13
00:21:10
6 20
4 89 Pławiak Anna Wrocław GT RAT 1983 K30 4
00:21:28
00:21:28
4
00:21:05
00:21:01


7
00:22:32
00:22:27
8
00:21:51
00:21:47


4 23
5 328 SZYMANEK ANNA Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY/LEMIESZ TEAM 1980 K30 6
00:21:46
00:21:46
13
00:22:42
00:22:33
7
00:22:22
00:22:17
8
00:22:42
00:22:39
7
00:21:45
00:21:40
7
00:21:20
00:21:18
6 27
6 50 Lewandowska Karolina Gamratka Dream Run 1977 K30 13
00:22:37
00:22:37
15
00:23:02
00:22:59
10
00:22:39
00:22:36
9
00:22:49
00:22:45
9
00:22:20
00:22:17
10
00:21:47
00:21:45
6 38
7 20 Żuraniewska Agnieszka Warszawa Nudne Piątki 1977 K30

11
00:22:36
00:22:28
8
00:22:30
00:22:24
11
00:22:56
00:22:47
12
00:22:46
00:22:38
17
00:23:20
00:23:11
5 42
8 100 Wota Zaneta Kraków Pszczółkowski Team 1983 K30 15
00:22:56
00:22:56
9
00:22:04
00:21:59


10
00:22:51
00:22:47
13
00:23:00
00:22:56
13
00:22:14
00:22:09
5 45
9 166 WALENDZIK WIESIA Warszawa 1975 K30 18
00:23:48
00:23:48




22
00:24:47
00:24:38
25
00:25:10
00:24:39
26
00:24:12
00:23:54
4 91
10 634 MARKOWSKA OKTAWIA Malbork Biegaj z Dymkiem / KS Staszewscy 1979 K30

27
00:24:07
00:23:56
21
00:24:03
00:23:56


22
00:24:23
00:24:10
24
00:24:00
00:23:50
4 94
11 289 KOBIAŁKA RÓŻA WARSZAWA Naprzód Młociny 1983 K30 19
00:23:56
00:23:56
30
00:24:15
00:24:06


25
00:25:16
00:25:12


21
00:23:42
00:23:39
4 95
12 193 Pawluczuk Agnieszka Warszawa Team ASA - Biegiem po Zdrowie 1984 K30 26
00:24:46
00:24:46
35
00:24:27
00:24:23




27
00:24:56
00:24:52
41
00:26:15
00:25:56
4 129
13 40 Szymborska Dota Warszawa Makabi 1978 K30

46
00:25:40
00:25:19
24
00:24:13
00:24:04
50
00:28:01
00:27:54
33
00:25:50
00:25:45
35
00:25:16
00:25:08
5 138
14 719 Kalukiewicz Amelia Słupno MYKK 1975 K30



45
00:27:00
00:26:29
32
00:27:00
00:26:16
30
00:27:31
00:25:19
31
00:24:29
00:24:18
4 138
15 587 Tomaszewska Kasia Warszawa Naprzód Młociny 1979 K30

68
00:27:27
00:27:04
55
00:27:24
00:27:15
29
00:26:01
00:25:47
37
00:26:10
00:26:04
32
00:24:25
00:24:21
5 153
16 489 Ułasiewicz Aleksandra Warszawa 1984 K30

42
00:25:28
00:24:55
28
00:24:53
00:24:38


60
00:28:45
00:27:54
34
00:25:32
00:24:58
4 164
17 102 Pietraszuk Joanna Terespol GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 1979 K30

50
00:26:00
00:25:39
32
00:25:22
00:24:59
41
00:27:33
00:27:14


46
00:26:41
00:26:14
4 169
18 94 Łapińska Edyta Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1982 K30 44
00:27:01
00:27:01
55
00:26:28
00:26:10
50
00:27:08
00:26:46
36
00:26:52
00:26:32
55
00:27:41
00:27:26
44
00:26:37
00:26:10
6 174
19 438 LISIECKA MAŁGORZATA Warszawa Biegam na Tarchominie 1980 K30

86
00:28:43
00:28:26
115
00:33:28
00:33:03
47
00:28:08
00:27:37
21
00:24:14
00:23:58
38
00:26:00
00:25:39
5 192
20 62 Charmuszko Monika Warszawa 1983 K30 46
00:27:10
00:27:10
56
00:26:33
00:26:14
41
00:26:16
00:26:06
52
00:28:31
00:28:03
125
00:35:19
00:34:45
139
00:36:52
00:36:20
6 195
21 286 Warzecha Agnieszka Warszawa BIEGAM NA TARCHOMINIE 1981 K30 52
00:27:45
00:27:45
81
00:28:17
00:27:57
51
00:27:13
00:26:48
77
00:30:12
00:29:42
42
00:26:59
00:26:35
50
00:26:48
00:26:28
6 195
22 423 Filipczyńska Aneta Warszawa Power Training Team 1984 K30 47
00:27:17
00:27:17
57
00:26:45
00:26:39


79
00:29:50
00:29:44
49
00:27:07
00:27:02
45
00:26:20
00:26:13
5 198
23 455 Bucka Anna Warszawa Andrzej Team 1981 K30

58
00:26:48
00:26:41


40
00:27:22
00:27:13
43
00:26:56
00:26:43
62
00:27:54
00:27:44
4 203
24 611 Klockowska Izabela Warszawa 1983 K30

66
00:27:26
00:27:11
48
00:27:09
00:26:41
57
00:29:10
00:28:18
40
00:26:24
00:26:18


4 211
25 414 Łój Renata Warszawa Power Training Team 1980 K30 48
00:27:19
00:27:19


61
00:27:53
00:27:46
71
00:29:15
00:29:02
47
00:27:04
00:26:59
57
00:27:35
00:27:27
5 213
26 448 zienkiewicz agata Piaseczno Piaseczno Running 1980 K30

75
00:27:43
00:27:18


49
00:28:10
00:27:52
45
00:27:08
00:26:47
52
00:27:16
00:26:56
4 221
27 435 Pelvetska Oksana Warszawa adidas Runners Warsaw 1978 K30 81
00:30:08
00:30:08
89
00:29:06
00:27:51
59
00:28:35
00:27:38


58
00:29:27
00:27:34
42
00:26:42
00:26:03
5 240
28 242 Wójcik Grażyna Celestynów brak 1977 K30 42
00:26:49
00:26:49
83
00:28:23
00:28:00
70
00:29:14
00:29:01
70
00:29:16
00:29:00
62
00:28:18
00:28:03
69
00:28:13
00:27:56
6 243
29 204 Kozaczek-Podsiadła Katarzyna Warszawa 1977 K30

52
00:26:08
00:25:57


59
00:28:37
00:28:24
54
00:27:41
00:27:24
79
00:28:52
00:28:39
4 244
30 659 Ucińska Agnieszka Warszawa 1981 K30

82
00:28:21
00:27:59
63
00:28:27
00:28:04


48
00:27:24
00:27:01
51
00:27:04
00:26:48
4 244
31 240 BAUMGART Małgorzata Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1977 K30 43
00:26:59
00:26:59


78
00:30:00
00:29:28
68
00:29:16
00:28:50
72
00:28:52
00:28:36


4 261
32 293 Gałuszka Jadwiga Pruszków Trucht Tarchomin Team 1977 K30

62
00:27:04
00:26:38


66
00:28:58
00:28:44
75
00:28:58
00:28:37
59
00:28:00
00:27:31
4 262
33 512 Jarosz Anna Warszawa ZabiegAnna Drużyna 1982 K30 87
00:30:31
00:30:31


69
00:29:27
00:29:01
53
00:28:34
00:28:05


56
00:27:50
00:27:24
4 265
34 25 KLIMEK MONIKA WARSZAWA DERBY TEAM 1976 K30 71
00:29:12
00:29:12
78
00:27:54
00:27:44
58
00:27:45
00:27:37
65
00:28:58
00:28:41


118
00:33:23
00:33:02
5 272
35 494 Szulencka Aleksandra WARSZAWA Zabiegani po uszy 1984 K30

65
00:27:21
00:27:04
65
00:28:43
00:28:34
86
00:30:41
00:30:12


58
00:27:46
00:27:27
4 274
36 244 Sejbuk Emilia Kiełpin Obłuski Running Team 1984 K30



74
00:29:42
00:29:15
67
00:29:15
00:28:50
44
00:27:03
00:26:47
97
00:30:26
00:29:53
4 282
37 255 Janiszewska Joanna warszawa 1977 K30 58
00:28:14
00:28:14
73
00:27:41
00:27:10
62
00:28:30
00:28:01




92
00:29:49
00:29:27
4 285
38 434 Warzecha Jolanta Warszawa Biegam Na Tarchominie 1984 K30 65
00:28:46
00:28:46
87
00:28:50
00:28:31
73
00:29:39
00:29:13
103
00:32:23
00:31:54
67
00:28:45
00:28:22
96
00:30:09
00:29:47
6 292
39 650 Gembicka Olga Warszawa 1977 K30

84
00:28:25
00:27:53
76
00:29:51
00:29:24
83
00:30:23
00:29:58
59
00:28:10
00:27:42


4 302
40 547 Woytowicz Halina Warszawa 1982 K30

123
00:31:36
00:31:11
64
00:28:35
00:28:19
73
00:29:13
00:29:03
89
00:30:03
00:29:44
78
00:28:50
00:28:37
5 304
41 370 Rowicka Marlena Warszawa Speed Extreme Team 1984 K30 55
00:27:58
00:27:58
93
00:29:16
00:28:58




86
00:29:34
00:29:24
74
00:28:20
00:28:15
4 308
42 96 Wojciechowska-Nowaczyk Ilona Warszawa Mamy Ruszamy 1982 K30 60
00:28:20
00:28:20
80
00:28:11
00:27:39


63
00:29:13
00:28:41


122
00:34:10
00:33:38
4 325
43 363 WIŚNIEWSKA EWELINA WARSZAWA 1984 K30 92
00:31:30
00:31:30




81
00:30:17
00:29:46
84
00:29:32
00:29:19
68
00:28:19
00:27:55
4 325
44 445 Tejchma Natalia Warszawa Biegam na Tarchominie 1979 K30

103
00:30:24
00:30:07
116
00:33:28
00:33:04
102
00:32:23
00:31:53
50
00:27:24
00:27:07
73
00:28:36
00:28:14
5 328
45 722 Rajner Marta Warszawa 1979 K30



88
00:30:48
00:30:14
93
00:31:38
00:31:06
83
00:29:43
00:29:14
80
00:29:13
00:28:40
4 344
46 163 Szalewicz Ewa Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1979 K30 66
00:28:50
00:28:50
114
00:31:01
00:30:43
84
00:30:12
00:29:46




98
00:30:26
00:29:55
4 362
47 136 Trzaska Karolina Radom 1984 K30

99
00:29:59
00:29:27
87
00:30:27
00:30:01
88
00:31:06
00:30:39
91
00:31:21
00:29:57


4 365
48 343 Cichocka Magdalena Warszawa 1983 K30 108
00:32:59
00:32:59
120
00:31:30
00:31:03




90
00:30:11
00:29:45
54
00:27:15
00:27:01
4 372
49 633 Stefańczyk Magdalena Warszawa 1984 K30

53
00:26:13
00:25:33


120
00:34:32
00:33:57
120
00:33:15
00:33:15
86
00:29:20
00:28:56
4 379
50 277 Majewska Agnieszka Pęcice Małe 1975 K30 75
00:29:46
00:29:46
127
00:31:54
00:31:39


82
00:30:07
00:29:50
100
00:31:01
00:30:47


4 384
51 222 Wołczak Sylwia Warszawa 1981 K30 86
00:30:29
00:30:29
95
00:29:36
00:29:23


105
00:32:40
00:32:17
103
00:31:13
00:30:53
105
00:31:06
00:30:54
5 389
52 156 Szloser Anna Warszawa Mamy ruszamy 1980 K30 82
00:30:10
00:30:10
97
00:29:41
00:29:07
94
00:31:19
00:31:05


117
00:33:01
00:32:34


4 390
53 317 Rusin Magdalena Warszawa 1976 K30 79
00:30:02
00:30:02
116
00:31:11
00:31:01
92
00:30:56
00:30:44




107
00:31:31
00:31:13
4 394
54 675 Kukla Agnieszka Warszawa 1980 K30



110
00:33:08
00:32:32
100
00:32:22
00:31:49
115
00:33:39
00:31:41
121
00:33:41
00:33:12
4 446
55 18 Chorostkowska Katarzyna Warszawa Derby Team 1981 K30 83
00:30:12
00:30:12
132
00:32:18
00:32:08
120
00:33:21
00:33:13
126
00:36:40
00:36:23


119
00:33:24
00:33:03
5 448
56 61 Krawczykiewicz Dorota Warszawa Żórawski Team 1983 K30 101
00:32:06
00:32:06
129
00:31:59
00:31:46
108
00:32:39
00:32:20


127
00:35:19
00:34:54


4 465
57 679 Cieplak Katarzyna Warszawa 1980 K30

144
00:34:48
00:34:21
123
00:34:55
00:34:22


118
00:33:08
00:32:46
106
00:31:19
00:30:57
4 491
58 56 Krawczykiewicz Magda Warszawa 1978 K30

136
00:32:57
00:32:43
118
00:33:25
00:33:06


121
00:33:53
00:33:29
126
00:34:33
00:34:10
4 501
59 160 Kukla Izabella Warszawa Power Training 1977 K30 117
00:35:34
00:35:34
149
00:35:44
00:35:24




135
00:39:35
00:39:10
142
00:38:06
00:37:42
4 543
60 150 Feltynowska Kasia Warszawa 1979 K30 125
00:37:12
00:37:12
155
00:37:06
00:36:36
129
00:37:51
00:37:22


134
00:39:36
00:39:04


4 543

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 108 Brzozowska Aneta Warszawa 1982 K30 16
00:23:40
00:23:40
20
00:23:23
00:23:09
13
00:23:01
00:22:54






3 49
2 253 Dejneka Weronika Warszawa 1978 K30 23
00:24:21
00:24:21
26
00:24:07
00:24:04
25
00:24:32
00:24:27






3 74
3 386 Górecka Katarzyna Warszawa PKO Bank Polski SA 1976 K30 39
00:26:20
00:26:20
44
00:25:35
00:25:32
35
00:25:11
00:25:09






3 118
4 380 wiertel agata warszawa Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1978 K30 34
00:25:44
00:25:44
49
00:25:58
00:25:34


43
00:27:28
00:27:20




3 126
5 133 Kralik Sylwia Warszawa 1982 K30 35
00:25:46
00:25:46
69
00:27:28
00:27:05
33
00:25:17
00:25:08






3 137
6 194 Kruszyńska Agnieszka Warszawa AKS Polonia Warszawa 1984 K30 54
00:27:56
00:27:56


43
00:26:41
00:26:23
85
00:30:12
00:30:06




3 182
7 241 Kalska Stella Warszawa 1977 K30 49
00:27:20
00:27:20






51
00:27:27
00:27:11
83
00:29:04
00:28:46
3 183
8 290 Dąbrowska Magdalena Warszawa 1976 K30 69
00:29:11
00:29:11






69
00:28:32
00:28:24
61
00:27:52
00:27:43
3 199
9 149 Riabova Natalia Warszawa KONSTANTA 1981 K30 126
00:37:26
00:37:26
54
00:26:18
00:25:51






71
00:28:37
00:28:05
3 251
10 125 Walczak Joanna Warszawa 1976 K30 73
00:29:41
00:29:41






104
00:31:18
00:30:56
102
00:30:51
00:30:24
3 279
11 606 Szubert Beata Brzeziny 1984 K30

104
00:30:24
00:30:03


90
00:31:11
00:30:57
107
00:31:30
00:31:08


3 301
12 65 Gradus Eliza Milanówek 1978 K30 106
00:32:35
00:32:35
122
00:31:33
00:31:23


119
00:34:06
00:33:50




3 347
13 441 Mosiołek Monika Skarżysko-Kamienna Biegnę, żeby Bartek mógł biegać 1984 K30





18
00:24:03
00:23:49
16
00:23:37
00:23:32


2 34
14 119 Ptaszek Sylwia Legionowo UKS Siódemka Legionowo 1976 K30

21
00:23:48
00:23:45


30
00:26:00
00:25:55




2 51
15 692 Wójcik Patrycja Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1984 K30

41
00:25:17
00:25:12
34
00:25:31
00:25:08






2 75
16 591 Zmysłowska Agnieszka Warszawa Biskupiec Biega 1983 K30



52
00:27:06
00:26:49


39
00:26:29
00:26:17


2 91
17 689 Wójcik Agnieszka Rajszew Trucht Tarchomin Team 1982 K30

71
00:27:30
00:26:55






40
00:26:09
00:25:53
2 111
18 870 Pitura Eliza Lublin Szymanowski Triathlon Team 1976 K30







65
00:28:43
00:28:18
47
00:26:46
00:26:19
2 112
19 869 Prygoń Katarzyna Lublin 1978 K30







66
00:28:43
00:28:18
77
00:29:02
00:28:35
2 143
20 384 Gawrońska Izabela Warszawa 1975 K30 64
00:28:32
00:28:32
91
00:29:13
00:29:02








2 155
21 724 Kowalska Adrianna Warszawa 1982 K30



103
00:32:37
00:32:05
76
00:30:17
00:29:37




2 179
22 493 Nowotarska Aleksandra Warszawa 1983 K30

106
00:30:33
00:30:17
77
00:29:40
00:29:25






2 183
23 699 Gawrońska Agata Warszawa 1982 K30



101
00:32:19
00:31:53
101
00:32:20
00:31:53




2 202
24 732 MACIEJEWSKA MONIKA Warsawa 1983 K30



97
00:31:48
00:31:18
109
00:33:17
00:32:46




2 206
25 246 Podradzinska Katarzyna Warszawa Mamy, ruszamy! 1983 K30 112
00:33:34
00:33:34






101
00:31:13
00:30:47


2 213
26 446 Zep Katarzyna Warszawa 1984 K30



98
00:31:44
00:31:19
121
00:34:32
00:33:59




2 219
27 656 Marzec Aleksandra Warszawa 1982 K30

137
00:33:10
00:32:49
104
00:32:37
00:32:06






2 241
28 44 Wolska Ewelina Warszawa 1978 K30 124
00:37:02
00:37:02




127
00:36:40
00:36:23




2 251
29 385 Mikołajczak Magdalena Warszawa 1977 K30



126
00:35:57
00:35:36
128
00:37:20
00:36:51




2 254
30 895 Krężel Marta Warszawa 1982 K30







139
00:48:16
00:46:44
147
00:46:10
00:45:28
2 286
31 545 Stanis Ewa Warszawa 1980 K30

159
00:37:45
00:37:19
128
00:37:23
00:36:55






2 287
32 551 Wolska Magdalena Warszawa 1984 K30

160
00:38:04
00:37:42
130
00:38:07
00:37:38






2 290
33 217 Mieloch Tamara Podkowa Leśna Vegerunners/Team Mountain Fuel Polska 1977 K30 2
00:19:55
00:19:55










1 2
34 515 Jaster Anna Warszawa Boot Camp Polska 1979 K30 7
00:21:51
00:21:51










1 7
35 433 BĄK AGATA SOBIENIE JEZIORY BUSHIDO CENTRUM 1984 K30 10
00:21:58
00:21:58










1 10
36 803 DOMAŃSKA EMILIA GDYNIA BRZOZOWSKI TEAM 1982 K30





14
00:23:22
00:23:20




1 14
37 404 Gala Kamila Warszawa Naprzód Młociny 1981 K30 27
00:25:11
00:25:11










1 27
38 710 Senger Natalia Warszawa LTT Lipusz 1983 K30



29
00:24:51
00:24:44






1 29
39 379 Niewiadomska Marzena Chełm 1979 K30 29
00:25:20
00:25:20










1 29
40 900 Stanisławek Kinga Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1984 K30







34
00:26:00
00:25:48


1 34
41 645 Syguła Joanna Warszawa CocoBongoPINKTeam 1980 K30

39
00:25:12
00:25:01








1 39
42 766 BIEDURKA ELA WARSZAWA 1982 K30



39
00:26:09
00:26:02






1 39
43 382 Ciborowska Małgorzta Zielonki Wieś 1980 K30 40
00:26:33
00:26:33










1 40
44 278 Jaroszewska Marzena Piaseczno 1980 K30 45
00:27:08
00:27:08










1 45
45 471 Seliga-Siwecka Joanna Warszawa 1979 K30

47
00:25:45
00:25:22








1 47
46 776 Kozłowska-Woyciechowska Hanna Warszawa aig running team 1983 K30





51
00:28:09
00:27:59




1 51
47 961 Dobiasz Aneta Łomianki Dolne Łomiankowska Grupa Biegowa 1977 K30









53
00:27:11
00:26:58
1 53
48 430 SZERLING KATARZYNA JÓZEFOSŁAW TRIFIT.PL 1975 K30 53
00:27:51
00:27:51










1 53
49 729 Szczepańska Anna Warszawa Biegam Na Tarchominie 1979 K30



56
00:27:28
00:27:19






1 56
50 886 Trojanowska Aneta Warszawa 1979 K30







56
00:28:07
00:27:26


1 56
51 811 Śliwak-Manowska Ewa Warszawa JUDO LEMUR 1976 K30





56
00:28:22
00:28:13




1 56
52 26 Buler Marta Warszawa Sąsiadki 1983 K30

60
00:26:50
00:26:33








1 60
53 819 SPIEG KATARZYNA ŁOMIANKI 1982 K30





61
00:29:01
00:28:38




1 61
54 355 barańska aneta warszawa 1977 K30 62
00:28:28
00:28:28










1 62
55 934 Ciurzynska Zuzanna Warszawa Obozybiegowe.pl 1981 K30









63
00:27:54
00:27:44
1 63
56 1000 BARTOSZEWSKA EWA WARSZAWA 1983 K30









66
00:27:56
00:27:49
1 66
57 285 Kaczmarska Karolina Warszawa 1980 K30 70
00:29:11
00:29:11










1 70
58 995 Łuczak Zuzanna Łomianki 1983 K30









72
00:28:16
00:28:10
1 72
59 862 Grabowska-Lepczak Izabella Warszawa Naprzód Młociny 1975 K30







74
00:28:53
00:28:37


1 74
60 276 Zakrzewska agnieszka Warszawa 1975 K30 74
00:29:43
00:29:43










1 74
61 1001 WRÓBEL ANETA JÓZEFÓW WRÓBEL TEAM 1976 K30









76
00:28:40
00:28:20
1 76
62 428 PIWOWARCZYK KAMILA LEGIONOWO BOOT CAMP POLSKA 1983 K30 77
00:29:57
00:29:57










1 77
63 823 Jaskółka Magdalena Warszawa Power Training Team 1980 K30





78
00:29:49
00:29:44




1 78
64 1003 Durakiewicz Anna Warszawa 1976 K30









85
00:29:05
00:28:53
1 85
65 305 Redka Sylwia Warszawa 1984 K30 93
00:31:33
00:31:33










1 93
66 885 Pokarowska Ewa Warszawa 1982 K30







94
00:30:44
00:30:12


1 94
67 412 Kocemba Anna Warszawa La vida es mentolada 1980 K30 94
00:31:44
00:31:44










1 94
68 415 SZAFRAŃSKA AGNIESZKA STARA IWICZNA 1978 K30 95
00:31:46
00:31:46










1 95
69 694 Hilmantel-Dębska Ewa Warszawa 1978 K30

98
00:29:57
00:29:19








1 98
70 789 Pędzińska Sylwia Warszawa 1978 K30







102
00:31:15
00:30:49


1 102
71 809 Dermańska Marta Warszawa 1984 K30





107
00:32:44
00:32:38




1 107
72 176 ziemińska ewa Warszawa Power Up! 1983 K30

108
00:30:33
00:30:04








1 108
73 463 Haponiuk Agnieszka Warszawa 1978 K30

113
00:30:59
00:30:45








1 113
74 932 MIELCARZ JOANNA WARSZAWA 1980 K30









114
00:32:24
00:32:10
1 114
75 280 Kudelska Agnieszka Warszawa 1981 K30









117
00:33:21
00:32:52
1 117
76 527 Smorga Karolina Warszawa Warsaw Ladies Frogs 1982 K30 118
00:35:43
00:35:43










1 118
77 339 Jonzon Katarinah Warszawa Warsaw Ladies Frogs 1981 K30 120
00:35:43
00:35:43










1 120
78 883 Mieszczyńska Barbara Warszawa 1984 K30







124
00:34:39
00:34:07


1 124
79 107 Szugzda Anna Warszawa 1983 K30 127
00:38:24
00:38:24










1 127
80 956 Żygadło Anna Warszawa 1982 K30









129
00:35:01
00:34:41
1 129
81 657 Sielska Joanna Karczew 1982 K30

130
00:32:07
00:31:39








1 130
82 801 Makulec Marta Warszawa 1982 K30





134
00:41:26
00:40:50




1 134
83 470 Kostarska Anna Warszawa 1984 K30

135
00:32:45
00:32:12








1 135
84 992 KISIELEWICZ KAROLINA Legionowo runlog.com 1979 K30









141
00:37:26
00:37:05
1 141
85 479 krasuska Małgorzata Warszawa 1979 K30

148
00:35:40
00:35:07








1 148

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni