z

Poznań

Klasyfikacja generalna 2021/2022

po 3 z 5 biegów

Kategorie główne:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 12 Wawrzyniak Oliwia Poznań AZS POZNAŃ 2002 K16 1
00:16:46
00:16:44
1
00:17:31
00:17:30
1
00:17:16
00:17:15




3 3
2 1101 Oszmałek Agata Poznań snufkinbiega.wordpress.com 1986 K30 11
00:20:44
00:20:39
6
00:20:32
00:20:25
11
00:20:56
00:20:50




3 28
3 1110 Brok Małgorzata Plewiska runpassion.pl 1974 K40 13
00:20:58
00:20:48
7
00:20:38
00:20:32
12
00:20:59
00:20:54




3 32
4 402 Klepczuk Milena Poznań 1995 K20 12
00:20:51
00:20:47
14
00:23:19
00:21:42
14
00:22:42
00:21:09




3 40
5 1308 Susmarska Ewa Poznań OwocBiega Team 1996 K20 20
00:22:03
00:21:47
17
00:21:59
00:21:50
17
00:21:40
00:21:31




3 54
6 265 PASIEKA KATARZYNA Poznań Biegające Krejzole 1984 K30 26
00:22:37
00:22:13
23
00:22:39
00:22:26
20
00:22:07
00:21:55




3 69
7 194 Kowalska Roma Bytkowo OwocBiega TEAM 1983 K30 30
00:22:43
00:22:27
20
00:22:25
00:22:16
24
00:22:36
00:22:26




3 74
8 171 Paczkowska Katarzyna Kiekrz Biegające Krejzole 1983 K30 25
00:22:11
00:22:03
25
00:22:44
00:22:35
26
00:22:48
00:22:36




3 76
9 1023 Janowicz Honorata Opalenica Opalenicki Klub Biegacza 1995 K20 27
00:22:28
00:22:14
22
00:24:04
00:22:25
35
00:26:21
00:23:17




3 84
10 36 Karasiak Dominika Poznań Mistrzowski Trening/PRO366 1997 K20 79
00:26:34
00:26:11
15
00:22:00
00:21:48
13
00:21:17
00:21:08




3 107
11 276 Gramczewska Katarzyna Poznań PRO366 1985 K30 40
00:25:35
00:23:45
39
00:25:55
00:24:14
38
00:25:03
00:23:30




3 117
12 525 Wiza Anna Swarzędz 1982 K30 54
00:26:42
00:24:40
36
00:25:56
00:24:02
34
00:24:41
00:23:10




3 124
13 87 Cieślewicz-Galas Katarzyna Poznań HERNIK TEAM 1979 K40 49
00:26:15
00:24:24
32
00:25:14
00:23:37
43
00:25:40
00:24:04




3 124
14 152 Kwiatkowska Zuzanna Poznań HERNIK TEAM 1993 K20 48
00:26:03
00:24:10
33
00:25:20
00:23:43
45
00:25:49
00:24:13




3 126
15 270 Żochowska Katarzyna Poznań Grupa OLX Team 1994 K20 46
00:25:59
00:24:06
34
00:25:27
00:23:49
47
00:25:55
00:24:20




3 127
16 206 Olzacka Agata Poznań #zaliniamety 1982 K30 42
00:25:52
00:23:57
44
00:26:21
00:24:35
48
00:26:07
00:24:29




3 134
17 1247 Macioszek Natalia Poznań 1984 K30 71
00:27:27
00:25:29
37
00:25:53
00:24:07
33
00:24:42
00:23:07




3 141
18 1133 Czekalska Magdalena Poznań Naramowice Biegają 1982 K30 63
00:27:04
00:25:13
40
00:26:02
00:24:19
52
00:26:24
00:24:44




3 155
19 33 Gorączniak Anna Poznań Kobiety Biegają 1990 K30 51
00:26:29
00:24:35
48
00:26:29
00:24:48
56
00:26:31
00:24:54




3 155
20 39 Strucka Aleksandra Poznań DomData Run Team 1986 K30 58
00:26:46
00:24:47
50
00:26:48
00:24:54
53
00:26:33
00:24:48




3 161
21 164 Leonarska Małgorzata Warszawa Biegające Krejzole 1987 K30 59
00:28:28
00:25:03
43
00:26:14
00:24:35
62
00:28:13
00:25:09




3 164
22 333 Rusinek Ewa Szamotuły 1984 K30 55
00:26:43
00:24:41
55
00:26:56
00:25:03
57
00:27:57
00:24:54




3 167
23 1111 Puchalska Elżbieta Poznań 1977 K40 52
00:24:48
00:24:37
54
00:26:37
00:25:00
69
00:27:35
00:25:56




3 175
24 334 Bukowska Natalia Rokietnica AKWEDUKT 1988 K30 87
00:30:06
00:26:21
11
00:23:19
00:21:31
78
00:29:44
00:26:28




3 176
25 1003 Zimniewicz Agata Poznań 1990 K30 62
00:28:39
00:25:12
66
00:28:45
00:25:37
50
00:26:20
00:24:37




3 178
26 191 Dudzińska Anna Rokietnica HERNIK TEAM 1980 K40 81
00:29:45
00:26:15
63
00:27:10
00:25:28
58
00:26:34
00:24:57




3 202
27 139 Marczak Agnieszka Poznań PRO366 1976 K40 69
00:28:49
00:25:25
74
00:28:09
00:26:06
61
00:26:39
00:25:04




3 204
28 1067 Stachowiak Danuta Rokietnica OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega 1974 K40 76
00:29:11
00:25:46
65
00:28:39
00:25:34
63
00:28:20
00:25:18




3 204
29 1314 Wesołek Aleksandra Poznań Night Runners 1966 K50 70
00:28:52
00:25:26
73
00:28:07
00:26:05
72
00:27:42
00:26:08




3 215
30 161 Bekas Paulina Poznań NIGHT RUNNERS 1983 K30 72
00:29:04
00:25:33
67
00:29:07
00:25:47
76
00:29:33
00:26:22




3 215
31 1027 Kalitka Kinga Poznań PRO366 1981 K40 89
00:30:05
00:26:41
71
00:27:40
00:25:58
65
00:27:05
00:25:32




3 225
32 40 Frankowska Katarzyna Poznań PRO366 1981 K40 64
00:28:42
00:25:18
59
00:27:01
00:25:19
117
00:32:28
00:29:15




3 240
33 1058 Suchorska Magdalena Plewiska 1986 K30 88
00:29:59
00:26:22
95
00:30:48
00:27:36
82
00:30:02
00:26:48




3 265
34 1123 Nowacka Justyna Poznań Owoc biega 1978 K40 92
00:30:24
00:26:48
84
00:31:35
00:26:57
98
00:29:59
00:28:09




3 274
35 1261 Kaliszan Dominika Poznań 1989 K30 101
00:32:40
00:27:35
100
00:32:38
00:27:52
80
00:31:16
00:26:44




3 281
36 281 Dembińska Daria Rokietnica Wójtowicz TRI Team 1974 K40 102
00:32:37
00:27:38
91
00:30:34
00:27:23
91
00:30:50
00:27:41




3 284
37 352 Chudzik Alicja Poznań Night Runners 1991 K30 135
00:32:42
00:29:09
53
00:26:51
00:24:59
99
00:29:53
00:28:14




3 287
38 1041 Przybylska Karolina Poznań Zmęczeni Na Starcie 1988 K30 112
00:31:54
00:28:15
99
00:31:09
00:27:51
85
00:31:59
00:27:25




3 296
39 1188 Przybylska Katarzyna Plewiska 1994 K20 130
00:32:39
00:28:54
92
00:29:20
00:27:24
86
00:29:11
00:27:26




3 308
40 539 Pychyńska Julita Oborniki 1989 K30 115
00:32:00
00:28:24
102
00:29:48
00:28:00
94
00:29:28
00:27:53




3 311
41 1150 NOWAK IRENA SKOKI NowakRun 1966 K50 106
00:30:09
00:27:50
115
00:30:21
00:28:30
92
00:29:26
00:27:49




3 313
42 59 Stolarska Olga Luboń 1990 K30 127
00:33:52
00:28:47
93
00:32:20
00:27:35
97
00:32:44
00:28:07




3 317
43 48 Piątek Kamila Poznań 1989 K30 118
00:32:04
00:28:26
94
00:29:34
00:27:36
108
00:29:06
00:28:47




3 320
44 1042 Łasocha Kamila Poznań OwocBiega TEAM 1982 K30 108
00:31:30
00:27:53
116
00:33:08
00:28:31
101
00:30:06
00:28:16




3 325
45 446 Klauza Magdalena Poznań Wolne Ślimaki 1972 K40 131
00:31:07
00:28:59
96
00:29:24
00:27:39
102
00:30:05
00:28:17




3 329
46 305 Zasada Ewelina Rokietnica 1993 K20 97
00:30:21
00:26:55
113
00:30:16
00:28:28
121
00:34:11
00:29:36




3 331
47 1008 Kozłowska Katarzyna Poznań #biegiemwlas 1981 K40 138
00:32:53
00:29:17
105
00:29:55
00:28:08
90
00:30:42
00:27:39




3 333
48 1088 Kubicka Agata Poznań 1992 K20 123
00:32:22
00:28:42
107
00:31:31
00:28:15
105
00:31:38
00:28:32




3 335
49 1004 Adamczyk Patrycja Poznań Flexlink Running Team 1976 K40 99
00:29:32
00:27:32
119
00:30:36
00:28:42
120
00:32:39
00:29:34




3 338
50 435 Sobaszek Małgorzata Baranowo POSŁAŃCY ASGARDU 1992 K20 124
00:32:30
00:28:43
154
00:34:15
00:30:44
87
00:30:56
00:27:32




3 365
51 272 Mielnik Natalia Poznań 1987 K30 95
00:31:50
00:26:52
130
00:34:02
00:29:14
147
00:35:44
00:31:01




3 372
52 1035 Tomczak Paulina Poznań 1988 K30 128
00:32:40
00:28:52
118
00:31:53
00:28:38
127
00:33:09
00:29:54




3 373
53 34 Nowak Patrycja Daszewice PRO366 1998 K20 125
00:33:53
00:28:45
133
00:32:45
00:29:19
126
00:34:27
00:29:54




3 384
54 1244 Szwebs Weronika Poznań Synekdocha i Metonimia 1990 K30 150
00:34:56
00:29:52
123
00:33:34
00:28:53
123
00:32:54
00:29:39




3 396
55 1127 Kaczmarek Olga Poznań 1977 K40 162
00:34:21
00:30:45
110
00:30:08
00:28:23
137
00:32:11
00:30:17




3 409
56 88 Szacht Izabela Poznań 1982 K30 133
00:32:32
00:29:04
155
00:35:32
00:30:47
128
00:32:59
00:29:54




3 416
57 457 Kozieł Ewelina Poznań DFDS Polska Running Team 1982 K30 107
00:29:45
00:27:53
179
00:33:56
00:32:10
143
00:32:19
00:30:41




3 429
58 415 MĄDRZAK KAROLINA POZNAŃ POWIAT POZNAŃSKI 1979 K40 142
00:32:52
00:29:29
148
00:33:34
00:30:20
142
00:32:13
00:30:38




3 432
59 471 Tomaszewska Beata Poznań 1988 K30 144
00:33:06
00:29:33
165
00:33:26
00:31:27
136
00:31:55
00:30:13




3 445
60 147 Musialska Anna Poznań PnB 1980 K40 166
00:32:59
00:30:53
160
00:33:13
00:31:08
119
00:31:12
00:29:33




3 445
61 1087 PĄPKA Aldona Wojnowice 1972 K40 184
00:35:16
00:31:47
162
00:34:27
00:31:14
104
00:31:35
00:28:29




3 450
62 1074 Porzucek Hanna Poznań Night Runners 1987 K30 157
00:35:26
00:30:22
158
00:34:32
00:31:04
139
00:33:37
00:30:26




3 454
63 1066 Wiatr-Kmieciak Małgorzata Poznań Night Runners 1971 K50 153
00:35:12
00:30:07
157
00:35:31
00:30:53
146
00:35:26
00:30:52




3 456
64 113 Czerner Karolina Poznań Kuny biegowe 1985 K30 148
00:33:30
00:29:40
170
00:35:06
00:31:42
144
00:34:02
00:30:44




3 462
65 341 Kosicka Anna Poznań Biegające Chomiki 1976 K40 164
00:36:00
00:30:48
169
00:36:27
00:31:40
133
00:34:47
00:30:05




3 466
66 1054 Jarocka Sandra Berlin/Helsinki 1989 K30 167
00:35:56
00:30:54
156
00:35:37
00:30:49
155
00:36:03
00:31:22




3 478
67 460 Goldman Dominika Poznań Biegające Chomiki 1974 K40 170
00:36:10
00:30:58
178
00:36:52
00:32:07
132
00:34:44
00:30:02




3 480
68 443 Dobroń Katarzyna Poznań 1988 K30 175
00:34:38
00:31:07
149
00:33:38
00:30:23
173
00:35:09
00:33:22




3 497
69 1119 GELC VIOLETTA Poznań LOCO TEAM 1964 K50 143
00:33:16
00:29:31
227
00:41:08
00:36:20
129
00:33:12
00:29:58




3 499
70 92 Piotrowska Joanna Poznań Szybkie Maślaki 1991 K30 180
00:35:29
00:31:38
176
00:35:16
00:31:58
157
00:36:06
00:31:34




3 513
71 1108 Nowak Paulina Poznań EPIC Team 1988 K30 171
00:32:59
00:31:05
187
00:35:54
00:32:45
176
00:37:10
00:34:02




3 534
72 1107 Wolniewicz Justyna Rokietnica 1988 K30 174
00:32:58
00:31:06
188
00:35:54
00:32:45
175
00:37:04
00:33:58




3 537
73 1036 Korzeniowska Gosia Poznań Night Runners 1983 K30 187
00:37:01
00:31:59
175
00:36:31
00:31:54
177
00:38:48
00:34:15




3 539
74 391 Przybyłek Joanna Kórnik PKO Bank Polski 1984 K30 193
00:37:39
00:32:35
186
00:37:35
00:32:43
171
00:36:24
00:33:06




3 550
75 1045 Kwiatecka Iwona Rokietnica Hernik Team 1972 K40 207
00:39:37
00:34:31
193
00:37:42
00:33:04
169
00:37:25
00:32:45




3 569
76 1180 Karczmarska Joanna Poznań 1992 K20 151
00:33:49
00:29:56
236
00:43:09
00:38:16
185
00:40:17
00:35:45




3 572
77 47 Przybylska Anna Środa Wielkopolska 6 łap 1985 K30 213
00:38:56
00:35:07
198
00:38:44
00:33:47
162
00:35:12
00:32:03




3 573
78 233 Nowacka Justyna Poznań Roche Runners 1983 K30 200
00:38:38
00:33:39
207
00:38:55
00:34:19
178
00:37:28
00:34:15




3 585
79 1181 Lewandowska Joanna Poznań 1983 K30 211
00:39:51
00:34:47
213
00:39:46
00:35:03
167
00:35:50
00:32:42




3 591
80 328 Sławek Jolanta Poznań Piątkowo na Biegowo 1976 K40 223
00:38:47
00:36:43
196
00:36:36
00:33:29
172
00:36:21
00:33:17




3 591
81 452 Mroz Izabela Poznań Wolne Ślimaki 1982 K30 204
00:36:13
00:34:03
206
00:37:28
00:34:07
181
00:36:42
00:34:53




3 591
82 46 Żołądkowska Kalina Środa Wlkp. 6 łap 1981 K40 214
00:38:55
00:35:08
199
00:38:44
00:33:48
184
00:38:37
00:35:30




3 597
83 1005 Zienkowicz Agnieszka Poznań 1986 K30 209
00:39:44
00:34:40
216
00:38:44
00:35:20
179
00:39:07
00:34:32




3 604
84 324 Sawicka Marta Poznań PGB Sportowa Paczka 1979 K40 215
00:39:00
00:35:19
224
00:39:17
00:36:01
180
00:37:50
00:34:46




3 619
85 387 Majewska Maria Poznań 1988 K30 221
00:41:28
00:36:19
222
00:39:23
00:35:58
182
00:39:52
00:35:10




3 625
86 1272 Matelska Karolina poznań 1980 K40 229
00:41:23
00:37:48
225
00:39:23
00:36:01
187
00:39:04
00:35:53




3 641
87 1052 Jaździkowska Agnieszka Koziegłowy Czerwonackie kijanki 1979 K40 224
00:42:12
00:36:59
228
00:41:32
00:36:34
194
00:42:17
00:37:29




3 646
88 1320 Jankowska Agnieszka Poznań 1986 K30 225
00:42:12
00:37:10
232
00:42:13
00:37:34
190
00:39:54
00:36:38




3 647
89 1044 Olejniczak Sławka Poznań Ciastki.pz 1977 K40 227
00:42:28
00:37:21
235
00:42:52
00:38:15
197
00:43:19
00:38:38




3 659
90 500 Sziwa Danuta Kiekrz gmina Rokietnica 1957 K60 234
00:42:57
00:39:10
239
00:43:21
00:38:39
196
00:42:38
00:38:02




3 669
91 386 Szymańska Agnieszka Poznań MUAY RUNNING TEAM 1978 K40 232
00:40:38
00:38:23
238
00:43:13
00:38:29
199
00:44:12
00:40:58




3 669
92 101 Kapella Danuta Poznań WTRI TEAM 1961 K60 241
00:50:34
00:45:23
243
00:49:14
00:44:21
200
00:47:37
00:42:56




3 684
93 100 Porada Grażyna Poznań WTRI TEAM 1963 K50 239
00:50:34
00:45:22
244
00:49:14
00:44:24
201
00:47:38
00:42:57




3 684
94 451 Kluszczyńska Marlena Golęczewo 1975 K40 238
00:50:35
00:45:20
247
00:51:40
00:46:46
205
00:52:31
00:47:46




3 690
95 1059 Pawlak Katarzyna Luboń Mamy-Biegamy 1980 K40 243
00:53:08
00:47:51
249
00:54:15
00:49:19
203
00:51:07
00:46:24




3 695
96 466 Lebioda Edyta Przeźmierowo 1982 K30 244
00:53:42
00:48:28
246
00:51:38
00:46:44
206
00:54:14
00:49:30




3 696
97 465 Wojciechowska Magdalena Baranowo 1976 K40 245
00:53:42
00:48:29
245
00:51:38
00:46:43
207
00:54:15
00:49:30




3 697
98 181 Wawrzyniak Aneta Dopiewo 1989 K30 247
00:58:50
00:55:07
250
00:55:53
00:52:43
210
00:57:25
00:54:20




3 707
99 232 Gładysiak Marta Komorniki GŁADKO BIEGAMY 1979 K40 246
00:58:49
00:55:05
251
00:55:54
00:52:44
211
00:57:26
00:54:22




3 708

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 13 Radziej Alicja Poznań Night Runners 1991 K30

2
00:19:14
00:19:09
7
00:19:48
00:19:48




2 9
2 1200 Pawełczyk Julia Jarocin Biegożery 2002 K16 6
00:19:14
00:19:11


4
00:18:58
00:18:56




2 10
3 14 Jaraszkiewicz Hania Poznań 1986 K30 5
00:19:11
00:19:07


5
00:19:15
00:19:10




2 10
4 431 Kafarska Urszula Poznań SKS Oborniki 1993 K20 8
00:19:35
00:19:25
3
00:19:29
00:19:24






2 11
5 1318 Kaczmarek Agata Poznań Fehlau Run Team 1981 K40 7
00:19:17
00:19:12


6
00:19:22
00:19:18




2 13
6 394 Klupczyńska Karolina Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ 1995 K20 9
00:19:31
00:19:27
4
00:20:04
00:19:58






2 13
7 84 Wawrzyniak-Wacko Zofia Poznań kobietybiegaja.pl / Zoffee Kawiarnia 1986 K30 15
00:21:08
00:21:02
9
00:20:53
00:20:47






2 24
8 160 Malinowska Andzelina Poznan OwocBiega TEAM/Sektor Dobrej Zabawy 1989 K30 18
00:21:23
00:21:17
12
00:21:42
00:21:36






2 30
9 1419 Chojnacka Marta LUBiN OwocBiega Team 1983 K30

16
00:22:00
00:21:50
15
00:21:34
00:21:26




2 31
10 1286 Mielcuch Kamila Poznań #biegajzeslawkiem 1997 K20

19
00:22:23
00:22:12
16
00:21:37
00:21:26




2 35
11 105 Stuwe Beata Suchy Las Pro366 /MT 1983 K30

18
00:22:20
00:22:09
18
00:21:44
00:21:36




2 36
12 1232 Licznierska Alina Plewiska OwocBiega Team 1982 K30 23
00:22:13
00:21:57
13
00:21:48
00:21:39






2 36
13 142 Domań Joanna Kiekrz Fehlau Run Team 1976 K40 17
00:23:00
00:21:09


21
00:23:30
00:21:57




2 38
14 1179 Adamska Zofia Złotniki Run Explore Team 1989 K30 19
00:21:47
00:21:36


19
00:21:56
00:21:46




2 38
15 1212 Karczewska Karolina Poznań OwocBiega TEAM 1991 K30

24
00:22:40
00:22:31
23
00:23:48
00:22:16




2 47
16 322 Kanecka Alicja Ślesin Nowak Run - Stefanowicz Running Academy 2002 K16 21
00:21:58
00:21:50


28
00:22:50
00:22:39




2 49
17 373 Filipiak Adrianna Poznań KS Hades Poznań 2003 K16 22
00:23:48
00:21:57


27
00:24:18
00:22:38




2 49
18 563 Oźminkowska Aleksandra Poznań Dirty Sparrows 1990 K30

21
00:24:03
00:22:23
30
00:23:03
00:22:52




2 51
19 1177 Przybylak Dorota Zalasewo Mistrzowski Trening 1993 K20 24
00:22:09
00:22:02
30
00:23:20
00:23:09






2 54
20 205 Lasak Maria Poznań HERNIK TEAM 1983 K30

27
00:24:16
00:22:40
32
00:24:39
00:23:03




2 59
21 1143 Glapa Beata Poznań PRO366 1990 K30 32
00:22:56
00:22:36


29
00:22:48
00:22:40




2 61
22 1097 FILDEBRANDT BASIA POZNAŃ OwocBiega TEAM 1982 K30 35
00:24:59
00:22:57
29
00:24:18
00:22:45






2 64
23 37 Smierzchała Marta Poznań PRO366 1980 K40

31
00:25:00
00:23:20
36
00:24:51
00:23:18




2 67
24 1080 Kuras Justyna Poznań Pekabex Pref S.A. 1992 K20 41
00:25:47
00:23:48
28
00:24:33
00:22:41






2 69
25 248 Bestrzyńska Joanna Gądki 1971 K50 36
00:23:20
00:23:08


41
00:25:33
00:24:00




2 77
26 429 Grabowska Dominika Bydgoszcz MOC I SIŁA 1993 K20 39
00:25:17
00:23:22


39
00:25:17
00:23:36




2 78
27 384 Główczyńska Katarzyna Mechlin RUNNER S POWER Śrem 1992 K20 47
00:24:15
00:24:08
35
00:25:26
00:23:52






2 82
28 1421 Pruchniewska Agnieszka Rokietnica Rokietnica biega 1978 K40

45
00:24:54
00:24:43
49
00:27:38
00:24:36




2 94
29 290 Hampel Ania Poznań 1981 K40 56
00:28:06
00:24:41


42
00:25:36
00:24:02




2 98
30 247 Sikora Milena Poznań Niedzielna 100 1984 K30

42
00:26:08
00:24:34
59
00:25:15
00:25:03




2 101
31 519 ROMANÓW JOANNA Poznań blogobieganiu.com 1987 K30 45
00:24:20
00:24:05
58
00:25:24
00:25:07






2 103
32 110 Chmielewska Żaneta Dopiewiec 1985 K30

52
00:28:10
00:24:59
55
00:26:29
00:24:54




2 107
33 307 Gruszka Anna Plewiska 1974 K40

57
00:26:43
00:25:06
51
00:26:18
00:24:39




2 108
34 1013 Barszcz Marta Zalasewo PRO366 1985 K30

49
00:26:31
00:24:50
66
00:27:06
00:25:33




2 115
35 1319 Pieprzyk Dorota Poznań 1986 K30 57
00:28:07
00:24:43


67
00:28:43
00:25:34




2 124
36 225 SPYCHAŁA DANUTA Poznań KB UE POZNAŃ 1953 K60 60
00:28:31
00:25:08
64
00:27:15
00:25:33






2 124
37 199 Wojciechowska Anna Poznań Piątkowo na Biegowo 1971 K50 67
00:27:26
00:25:22
61
00:27:22
00:25:21






2 128
38 1007 DUTKOWIAK ALEKSANDRA POZNAŃ Piątkowo Na Biegowo 1981 K40 73
00:27:38
00:25:34
60
00:27:22
00:25:21






2 133
39 1148 Sobusiak Emilia Suchy Las Brak 2001 K20 61
00:27:26
00:25:12
81
00:29:45
00:26:32






2 142
40 473 Graj Marianna Poznań Strzeszyn biega 1982 K30

68
00:27:34
00:25:50
75
00:28:13
00:26:19




2 143
41 1287 Staszyńska Karolina Tulce BIEGAJĄCE KREJZOLE 1977 K40

70
00:27:35
00:25:55
77
00:29:34
00:26:26




2 147
42 521 Żabko Aleksandra Poznań Carlsberg Shared Services 1992 K20 74
00:29:01
00:25:36
77
00:29:20
00:26:13






2 151
43 482 Pawlak Iwona Poznan 1984 K30 84
00:29:42
00:26:19
69
00:29:10
00:25:52






2 153
44 1068 Mazur Sara Skórzewo 1985 K30 80
00:29:41
00:26:13
75
00:29:15
00:26:07






2 155
45 81 Glinkowska Elżbieta Poznań 1970 K50 82
00:28:17
00:26:17


73
00:27:54
00:26:16




2 155
46 216 JÓZEFCZYK JUSTYNA POZNAŃ Piątkowo na Biegowo 1980 K40 85
00:28:23
00:26:21


71
00:27:44
00:26:05




2 156
47 1090 Otto Agata Kościan 1994 K20 83
00:28:19
00:26:18
78
00:29:39
00:26:20






2 161
48 1342 Siudak Anna Tulce 1980 K40

82
00:29:59
00:26:45
79
00:29:36
00:26:28




2 161
49 1016 Skrzypczak Hanna Miłosław Miłosław Fortuna Team 1967 K50 90
00:30:23
00:26:42


74
00:29:20
00:26:18




2 164
50 228 SKRZYPSKA NATALIA Poznań OwocBiega TEAM 1987 K30

88
00:31:46
00:27:13
81
00:29:54
00:26:45




2 169
51 83 Augustyniak Basia Skórzewo 1975 K40 91
00:30:34
00:26:43
80
00:29:51
00:26:29






2 171
52 250 Jasińska Lidia Poznań Strzeszyn biega 1970 K50 93
00:30:13
00:26:50
79
00:28:08
00:26:23






2 172
53 1215 Kozłowska Kinga Złotniki 1993 K20 98
00:30:39
00:27:01
76
00:28:06
00:26:11






2 174
54 1132 Chrząścik Ewelina Kraków Mistrzowski Trening 1989 K30 53
00:24:57
00:24:37


124
00:34:26
00:29:49




2 177
55 1055 Gmerek Monika Mosina 1993 K20 94
00:30:40
00:26:51
87
00:30:26
00:27:06






2 181
56 10 KOTKOWSKA KAROLINA POZNAŃ Drużyna Szpiku 1975 K40 96
00:30:26
00:26:53


89
00:32:10
00:27:38




2 185
57 193 Kowalewska Joanna Poznań 1977 K40

90
00:29:19
00:27:22
95
00:29:52
00:28:02




2 185
58 38 Sip Marta Poznań OwocBiega Team 1990 K30 129
00:34:00
00:28:53
62
00:28:30
00:25:24






2 191
59 1029 Popiołek Renata Poznań PRO366 1985 K30 103
00:31:20
00:27:40
89
00:30:34
00:27:16






2 192
60 573 Siejek Natalia Rokietnica Powiat Poznański 1988 K30

98
00:30:58
00:27:45
96
00:29:38
00:28:03




2 194
61 1019 Wróblewska Karolina Poznań 1994 K20 116
00:31:49
00:28:25
97
00:30:51
00:27:43






2 213
62 397 Michalska Oktawia Poznań Carlsberg Shared Services 1980 K40 114
00:33:19
00:28:18


100
00:31:28
00:28:14




2 214
63 278 Kapela Basia Poznań Moldy Unicorns 1988 K30 50
00:26:24
00:24:32


168
00:37:23
00:32:43




2 218
64 1206 Majchrzak Beata Poznań 1975 K40 119
00:31:59
00:28:28
104
00:31:25
00:28:06






2 223
65 1183 Modrowska Zuzanna Poznań 2004 K16 111
00:31:36
00:28:09


114
00:32:03
00:28:59




2 225
66 175 Olechowska Monika Poznań Night Runners 1982 K30

122
00:33:22
00:28:47
109
00:32:05
00:28:51




2 231
67 477 Masztaller Aneta Poznań 1985 K30 121
00:31:56
00:28:31
114
00:31:37
00:28:30






2 235
68 1458 Obada Małgorzata Poznań Biegająca za Wilkiem 1982 K30

126
00:32:11
00:29:02
113
00:32:06
00:28:54




2 239
69 528 Stachowiak Ewa Rokietnica Rokietnica Biega/OwocBiega Team 2005 K16

101
00:32:37
00:27:54
140
00:35:06
00:30:30




2 241
70 201 Rosińska Agnieszka Poznań Świerczewo Run/ #biegiemwlas 1982 K30 132
00:32:37
00:29:04


111
00:32:05
00:28:52




2 243
71 224 Pietrzak Anna Poznań Night Runners Poznań 1974 K40 117
00:31:51
00:28:25
127
00:31:11
00:29:06






2 244
72 461 Karlak Malgorzata Poznań 1974 K40

177
00:32:09
00:32:00
68
00:25:38
00:25:35




2 245
73 261 Kołt Marta Poznań SDS Karolina Mośko 1980 K40

128
00:32:20
00:29:10
122
00:31:14
00:29:38




2 250
74 1194 Matysiak Marta Poznań 1989 K30 139
00:34:24
00:29:18
120
00:33:16
00:28:43






2 259
75 129 Wesołek Magda Poznań 1985 K30

129
00:32:40
00:29:10
130
00:33:19
00:29:59




2 259
76 134 Nowaczewska Anita Poznań Nightrunners 1976 K40 137
00:34:20
00:29:15


125
00:33:00
00:29:50




2 262
77 344 Fabianowska Karolina Cerekwica 1980 K40 105
00:32:45
00:27:43


159
00:34:57
00:31:38




2 264
78 1130 Walewska Jolanta Swarzędz 1970 K50 149
00:32:04
00:29:51
117
00:31:43
00:28:36






2 266
79 1417 Pietrzak Agnieszka Poznań BIEGAJĄCE KREJZOLE 1973 K40

143
00:33:23
00:30:09
134
00:33:13
00:30:06




2 277
80 54 Wojtalak Weronika Buk Bukowski Klub Biegacza 1992 K20 147
00:33:18
00:29:38
131
00:32:33
00:29:15






2 278
81 1121 Ratajczak Magdalena Poznań 1978 K40 155
00:33:58
00:30:13
132
00:32:29
00:29:16






2 287
82 1021 Jedynak-Dorosz Izabela Tulce KB Maniac Poznań 1976 K40

141
00:34:31
00:29:54
148
00:35:45
00:31:02




2 289
83 203 Binkowska Magdalena Komorniki 1984 K30 154
00:33:39
00:30:08
150
00:33:44
00:30:24






2 304
84 62 Miklas Izabela Skoki Nowak Run - Stefanowicz Running Academy 1988 K30

146
00:33:20
00:30:15
158
00:33:10
00:31:35




2 304
85 1299 Żmuda-Trzebiatowska Iwona Poznań 1973 K40

147
00:32:09
00:30:18
160
00:34:51
00:31:47




2 307
86 1017 Kupczak Monika Buk Piekielnie Zgrani 1995 K20 163
00:32:49
00:30:46
145
00:33:23
00:30:13






2 308
87 1001 Dzięcielska Agnieszka Poznań 1976 K40 158
00:34:00
00:30:24
152
00:33:48
00:30:26






2 310
88 445 Budzyńska Paulina Włocławek Moldy Unicorns 1994 K20 152
00:31:56
00:30:02
164
00:34:47
00:31:23






2 316
89 202 ZYFFERT ANNA Luboń 1984 K30 168
00:34:26
00:30:56
151
00:33:45
00:30:25






2 319
90 470 Wachowiak Anna Poznań Carlsberg Shared Services 1985 K30 140
00:32:43
00:29:22
183
00:34:16
00:32:28






2 323
91 124 Dolata Katarzyna Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę 1979 K40 182
00:36:45
00:31:43


141
00:33:38
00:30:31




2 323
92 119 Warzycha Martyna Poznań KPI Tempo 1990 K30 206
00:34:12
00:34:12


118
00:34:07
00:29:32




2 324
93 1325 Nowak Monika Poznań 1981 K40 172
00:36:17
00:31:06


154
00:35:59
00:31:21




2 326
94 372 Filipiak Agnieszka Poznań KS Hades 1975 K40 177
00:34:44
00:31:10


151
00:34:23
00:31:18




2 328
95 398 Spoz Magdalena Poznań Nest Team 1976 K40 173
00:36:08
00:31:06


156
00:35:58
00:31:25




2 329
96 449 Karcherla Sri Vidyani Poznan 1994 K20 228
00:42:44
00:37:43
111
00:31:30
00:28:23






2 339
97 428 Skorniak Katarzyna Poznań Wolne ślimaki 1988 K30 199
00:36:58
00:33:32
140
00:31:44
00:29:51






2 339
98 280 Gawęcka Anna Poznań Bukowski Klub Biegacza 1985 K30 178
00:34:51
00:31:12


163
00:35:29
00:32:05




2 341
99 476 Sobolewska Agnieszka Mrowino 1985 K30 240
00:50:35
00:45:22
103
00:31:14
00:28:04






2 343
100 177 Strykowska Anna Poznań Speed Szuracz 1979 K40 194
00:37:36
00:32:36


150
00:35:46
00:31:16




2 344
101 1388 Stołowska Sabina Poznań Świerczewo Run 1982 K30

182
00:34:04
00:32:21
165
00:35:42
00:32:20




2 347
102 312 Sabiniewicz Maria Zalasewo 1Vertigo 1973 K40 189
00:35:51
00:32:18
159
00:34:16
00:31:05






2 348
103 1118 Sawa Ania Gniezno Gnieźnieńska Akademia Tenisowa 1989 K30 185
00:36:52
00:31:51
163
00:36:09
00:31:20






2 348
104 35 Matusewicz Aleksandra Dopiewiec 1982 K30 196
00:37:58
00:32:53
153
00:34:08
00:30:37






2 349
105 419 Barełkowska Katarzyna Poznań Night Runners 1972 K40 179
00:36:47
00:31:38


174
00:37:02
00:33:50




2 353
106 264 Kuszyk Marzena Poznań 1981 K40

189
00:37:41
00:32:49
164
00:36:57
00:32:19




2 353
107 318 Kaczmarek Karolina Poznań Piątkowo na biegowo 1980 K40 165
00:32:57
00:30:52
192
00:35:08
00:33:04






2 357
108 1364 Siciarz Natalia Poznań Night Runners 1984 K30

168
00:35:03
00:31:35
192
00:40:22
00:37:11




2 360
109 1137 Furmaniuk Alicja Poznań 2004 K16

190
00:36:09
00:32:50
170
00:36:06
00:33:01




2 360
110 378 Kosińska Paulina Poznań 1995 K20 160
00:35:41
00:30:39
201
00:38:41
00:33:51






2 361
111 474 Strzelec Weronika Poznań 1993 K20 145
00:34:40
00:29:34
219
00:40:20
00:35:38






2 364
112 1038 Graczyk Grażyna Poznań Night Runners Poznań 1981 K40 186
00:37:02
00:31:58


183
00:39:49
00:35:16




2 369
113 339 Wilczewska Anna Poznań Night Runners 1976 K40

205
00:38:43
00:34:03
166
00:35:33
00:32:22




2 371
114 1116 Żurawska Joanna Poznań Dirty Sparrow 1983 K30 192
00:37:37
00:32:32
181
00:35:37
00:32:11






2 373
115 82 Herwart Maria Poznań 1964 K50 156
00:35:22
00:30:16
220
00:40:20
00:35:39






2 376
116 262 Hęćka - Sroka Julia Środa Wielkopolska 1980 K40 183
00:36:57
00:31:46
194
00:37:46
00:33:06






2 377
117 416 Szcześniak Basia Poznań 1986 K30 197
00:36:51
00:33:00
195
00:37:55
00:33:10






2 392
118 367 Klauzińska Alicja Poznań Carlsberg Shared Services 1996 K20 191
00:35:52
00:32:27
212
00:38:18
00:35:03






2 403
119 1438 MATUSZEWSKA MARTA PLEWISKA 1978 K40

215
00:38:35
00:35:13
188
00:39:04
00:35:54




2 403
120 400 Walentowska Paulina Poznań 1978 K40 202
00:37:19
00:33:50
208
00:37:44
00:34:22






2 410
121 156 Wojnarowska Anna Poznań 1989 K30 216
00:39:20
00:35:25


195
00:42:13
00:37:36




2 411
122 135 Nadolińska Monika Poznań 1982 K30 222
00:41:39
00:36:39


189
00:41:00
00:36:21




2 411
123 411 Wojtecka Iwona Rokietnica 1976 K40 208
00:37:57
00:34:32
211
00:36:40
00:34:50






2 419
124 506 Węgorowska Nina Poznań 1989 K30 201
00:37:28
00:33:39
221
00:40:42
00:35:56






2 422
125 1445 Głowacka Anita Poznań 1989 K30

237
00:43:09
00:38:16
186
00:40:17
00:35:45




2 423
126 1321 Jagodzińska Barbara Poznań 1983 K30 235
00:43:22
00:43:22


191
00:40:00
00:36:43




2 426
127 295 Skowrońska Małgorzata Dąbrówka 1989 K30 230
00:43:13
00:38:03
197
00:38:31
00:33:40






2 427
128 1009 Grzegorska Ania Suchy Las Pani Od Angielskiego Professional Language Instructors 1985 K30 219
00:39:43
00:35:53
209
00:39:22
00:34:40






2 428
129 197 falkowska ilona poznan 1954 K60 233
00:42:52
00:39:05


202
00:47:42
00:43:04




2 435
130 294 Skowrońska Katarzyna Dopiewiec 1961 K60 203
00:39:06
00:33:56
234
00:42:35
00:37:39






2 437
131 163 PROKOP MARIETTA Zalasewo PRO 366 1973 K40

241
00:47:35
00:42:42
198
00:45:31
00:40:44




2 439
132 498 Kowalińska Joanna Suchy Las 1977 K40 231
00:38:17
00:38:17
210
00:39:14
00:34:40






2 441
133 469 Sitek Agnieszka Poznań 1981 K40 237
00:50:33
00:45:19


204
00:52:30
00:47:45




2 441
134 515 Maroszek-Bździuch Dagmara Poznań 1977 K40 217
00:38:01
00:35:49
231
00:40:20
00:37:00






2 448
135 208 Mydlarz Łucja Poznań 1982 K30 226
00:40:46
00:37:19
230
00:39:02
00:36:57






2 456
136 468 Bogusz Agata Poznań 1979 K40

252
00:59:27
00:54:31
209
00:56:47
00:52:02




2 461
137 58 Merklinghaus-Kober Monika Kościan Speed Feet 16 / parkrun Kościan 1975 K40 220
00:39:36
00:36:02
242
00:46:38
00:43:17






2 462
138 345 Hoffmann Joanna Luboń Mamy-Biegamy 1986 K30 242
00:53:07
00:47:50
248
00:54:14
00:49:18






2 490
139 1270 Stempniak Paulina Koźmin Wlkp. AZS Poznań 2004 K16 2
00:18:35
00:18:32








1 2
140 1281 Talar Patrycja Pobiedziska Manufaktura Mieszkań 1986 K30



2
00:18:37
00:18:36




1 2
141 1249 Wojtkowiak Wiktoria Kłecko AZS Poznań 2003 K16 3
00:18:44
00:18:41








1 3
142 1210 Beresniewicz Aleksandra Krosno Odrzańskie Biegożery 2002 K16



3
00:18:53
00:18:51




1 3
143 1268 Urbaniak Kalina Suchy Las AZS Poznań 2004 K16 4
00:18:54
00:18:51








1 4
144 1408 Walaszczyk Lucyna POznań Natural Born Runners Team 1987 K30

5
00:20:22
00:20:18






1 5
145 579 Ferchmin Aleksandra Poznań KU AZS UAM Triathlon Poznań 2004 K16



8
00:19:51
00:19:48




1 8
146 1437 Wilczyńska Oliwia Poznań 1991 K30

8
00:20:37
00:20:32






1 8
147 1533 Adamczyk Emanuela Poznań #teambiegiwlkp 1996 K20



9
00:20:08
00:20:02




1 9
148 1201 Wyroślak Martyna Piła BIEGOŻERY 2002 K16 10
00:20:28
00:20:26








1 10
149 1502 Hedzielska Weronika Golęczewo Natural Born Runners 1998 K20



10
00:20:48
00:20:47




1 10
150 517 Peterek Anna Poznan OwocBiega TEAM 1990 K30

10
00:22:35
00:21:02






1 10
151 1277 Janicka Paula Poznan KU AZS UAM Triathlon Poznań 2004 K16 14
00:21:05
00:21:02








1 14
152 1271 Runka Laura Poznań AZS Poznań 2004 K16 16
00:21:09
00:21:07








1 16
153 1471 Ptaszyńska Małgorzata Warszawa adidas Runners Warsaw 1990 K30



22
00:22:13
00:22:00




1 22
154 1511 SOBCZYŃSKA MAGDALENA Poznań Sport Generation Team 1991 K30



25
00:22:42
00:22:35




1 25
155 1430 Manicka Martyna Poznań 1999 K20

26
00:24:18
00:22:39






1 26
156 1315 Dziekan Anna Marzenin Runfollowme 1977 K40 28
00:22:31
00:22:22








1 28
157 1085 Dzieciątkowska Marta Poznań UKS Lusowo 1998 K20 29
00:22:34
00:22:23








1 29
158 226 Baranowska Aleksandra Swarzędz Mistrzowski Trening 1999 K20 31
00:22:57
00:22:36








1 31
159 1492 Bider Małgorzata Poznań For Run Team 1990 K30



31
00:24:25
00:22:53




1 31
160 1221 Madej Agata Poznan Quest Road 1987 K30 33
00:23:28
00:22:45








1 33
161 1199 Behrendt Magdalena Chodzież 1977 K40 34
00:24:38
00:22:47








1 34
162 424 Taranczewska Zuzanna Poznań 1985 K30 37
00:25:12
00:23:11








1 37
163 1535 Wawrzyniak Małgorzata Poznań parkrun Poznań 1979 K40



37
00:23:33
00:23:20




1 37
164 423 Szuba Martyna Poznań Sklep Biegacza Running Team 1994 K20 38
00:23:22
00:23:13








1 38
165 514 Mroczek Marta Poznań Wierzbicki Running Project 1976 K40

38
00:25:44
00:24:10






1 38
166 1542 CZERNIAK AGNIESZKA POZNAŃ 1976 K40



40
00:25:37
00:23:58




1 40
167 1461 CZERWIŃSKA ALICJA POZNAŃ ASGARU POSŁAŃCY 1980 K40

41
00:27:49
00:24:25






1 41
168 1043 Kwinto Marta Wolsztyn 1999 K20 43
00:25:51
00:23:58








1 43
169 298 kamińska ewelina Poznań BIEGAJĄCE KREJZOLE 1982 K30 44
00:24:10
00:24:01








1 44
170 1516 Harkiewicz Wioletta Poznań Naramowice Biegają 1987 K30



44
00:24:21
00:24:06




1 44
171 1545 MURAS AGNIESZKA POZNAŃ NIGHT RUNNERS 1983 K30



46
00:25:57
00:24:16




1 46
172 1098 Mackowiak Renata Poznań 1987 K30

46
00:25:00
00:24:45






1 46
173 1376 Matuszewska Małgorzata Śrem Runners Power Śrem 1975 K40

47
00:26:19
00:24:45






1 47
174 1466 ANDRAŁOJĆ ANNA POZNAŃ TM IRON TEAM 1991 K30

51
00:29:30
00:24:56






1 51
175 236 Bursiak Marianna Poznań Dziki z Polanki 2002 K16



54
00:26:31
00:24:50




1 54
176 566 Węclik Klaudia Wiry ATP 1990 K30

56
00:26:49
00:25:04






1 56
177 1512 JANOWSKA OLGA POZNAŃ 1988 K30



60
00:26:52
00:25:03




1 60
178 1481 Lilley Eliza Września 1979 K40



64
00:27:05
00:25:21




1 64
179 287 Pająk Monika Skórzewo Hernik Team 1982 K30 65
00:27:18
00:25:20








1 65
180 1070 Felkel Ewa Poznań PIĄTKOWO NA BIEGOWO 1973 K40 66
00:27:25
00:25:22








1 66
181 1233 Jagła Ewelina DĘBNO 1983 K30 68
00:28:55
00:25:24








1 68
182 1406 Maciejczuk Kamila Swarzedz Mistrzowski trening 1986 K30



70
00:28:59
00:25:57




1 70
183 256 Jankowska Paulina Poznań 1990 K30

72
00:28:05
00:26:03






1 72
184 1236 Maruszewska Agata Poznań 1991 K30 75
00:29:10
00:25:43








1 75
185 1204 Kurzawa Mirella Kicin 1996 K20 77
00:27:49
00:25:53








1 77
186 1203 Mróz Anna Poznań 1986 K30 78
00:26:12
00:26:03








1 78
187 1435 Biskupska Ewa Poznan 1977 K40

83
00:29:52
00:26:47






1 83
188 1470 Zhang Anna Warszawa 1992 K20



83
00:30:23
00:27:03




1 83
189 132 Balczyńska Anna Poznań Piątkowo na Biegowo 1984 K30



84
00:28:54
00:27:15




1 84
190 1375 Rosenberg Natalia POZNAŃ 1987 K30

85
00:30:22
00:27:04






1 85
191 1330 Janowska Izabela Poznań Night runners 1978 K40 86
00:29:52
00:26:21








1 86
192 1391 Jankowska Małgorzata Poznań 1982 K30

86
00:30:22
00:27:06






1 86
193 1487 Mendel Karolina Bydgoszcz 1999 K20



88
00:30:48
00:27:35




1 88
194 68 Wiśniewska Marta Poznań 1984 K30



93
00:29:37
00:27:53




1 93
195 1193 Dotka Wiktoria Luboń 2004 K16 100
00:31:02
00:27:34








1 100
196 1525 PAWŁOWICZ IZABELA POZNAŃ 1976 K40



103
00:30:08
00:28:27




1 103
197 1147 Zawieracz Marta Poznań #zaliniamety 1985 K30 104
00:31:17
00:27:40








1 104
198 1431 Stapf Karolina Dąbrówka Tridea 1975 K40

106
00:31:18
00:28:12






1 106
199 1536 GUZIK BARBARA MOSINA 1986 K30



106
00:33:14
00:28:35




1 106
200 1479 Bigosińska Hanna Poznań OWOCBIEGA TEAM 1986 K30



107
00:30:30
00:28:39




1 107
201 1440 LUBIŃSKA ALEKSANDRA POZNAŃ 1996 K20

108
00:32:57
00:28:18






1 108
202 462 Bednarek Elżbieta Zielonagóra Forest Runners 1969 K50 109
00:31:29
00:27:55








1 109
203 1353 Nowak Agnieszka Poznań 1979 K40

109
00:31:42
00:28:22






1 109
204 1096 Zaworska Weronika Poznań 1988 K30 110
00:30:17
00:28:07








1 110
205 1503 FRYŚNA AGNIESZKA LESZNO 1994 K20



110
00:32:07
00:28:52




1 110
206 315 Malicka Kasia Luboń 1982 K30

112
00:33:00
00:28:26






1 112
207 1544 WAROCZYK MARIA POZNAŃ MINUS 1974 K40



112
00:32:05
00:28:53




1 112
208 148 Głębowska Daria Czerwonak KB Maniac Poznań 1999 K20 113
00:30:15
00:28:16








1 113
209 1532 SOBOLEWSKA MAGDALENA POZNAŃ 1984 K30



115
00:32:08
00:29:00




1 115
210 1505 Mytnik Marta Poznań 1982 K30



116
00:32:16
00:29:07




1 116
211 1309 Babista Kasia Poznań 1978 K40 120
00:33:31
00:28:30








1 120
212 1443 KACZMAREK IZABELA POZNAŃ 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 1989 K30

121
00:28:51
00:28:44






1 121
213 358 Dyba Karina Poznań OwocBiega TEAM 1995 K20 122
00:32:13
00:28:37








1 122
214 1352 Indraszek Agnieszka Poznań gRUNwald team Poznań 1972 K40

124
00:32:13
00:28:53






1 124
215 1362 Kurzyk Karolina Luboń 1979 K40

125
00:30:49
00:29:01






1 125
216 1239 Bieleń Agnieszka Poznań OwocBiegaTeam 1986 K30 126
00:33:53
00:28:47








1 126
217 1488 Capoccia Francesca Poznan 1998 K20



131
00:33:11
00:29:59




1 131
218 368 Misterska Katarzyna Lusówko Hernik Team 1974 K40 134
00:31:07
00:29:09








1 134
219 1449 KOWALONEK AGNIESZKA POZNAŃ 1985 K30

134
00:32:45
00:29:21






1 134
220 1454 Goźlińska Sylwia Poznań TEAM Albedo 1991 K30

135
00:32:35
00:29:24






1 135
221 1477 Łaszkiewicz Aleksandra Poznań 1993 K20



135
00:31:53
00:30:10




1 135
222 347 Minkisiewicz Agnieszka Poznań Night Runners 1988 K30 136
00:32:44
00:29:10








1 136
223 190 Sabiniewicz-Łaski Daria Szczytniki 1989 K30

136
00:32:35
00:29:24






1 136
224 1412 STASZAK SYLWIA DĄBRÓWKA FEHLAU RUN TEAM 1990 K30

137
00:31:35
00:29:40






1 137
225 1411 Fehlau Patrycja Chomęcice Fehlau Run Team 1988 K30

138
00:31:35
00:29:41






1 138
226 1530 Stefańska Beata Poznań 1982 K30



138
00:33:30
00:30:22




1 138
227 104 Kukla-Kowalska Alicja LUSÓWKO TARNOWO PODGÓRNE BIEGA 1978 K40

139
00:33:04
00:29:43






1 139
228 1011 Obst Anna Dąbrówka OwocBiega TEAM 1989 K30 141
00:34:26
00:29:26








1 141
229 1366 Czerniak Violetta Poznan 1971 K50

142
00:33:19
00:29:56






1 142
230 1434 ROBACZYK NATALIA POZNAŃ 1992 K20

144
00:34:45
00:30:12






1 144
231 349 Grabowska Lidia Luboń Świerczewo RUN 1984 K30



145
00:34:12
00:30:51




1 145
232 1094 Zielezińska Ewa Wrocław Geesmolsse 1978 K40 146
00:33:15
00:29:37








1 146
233 1513 Biegańska Zofia Poznań 1991 K30



149
00:32:40
00:31:07




1 149
234 1541 GIL DARIA POZNAŃ 1984 K30



152
00:35:53
00:31:19




1 152
235 1478 Gracz Jagoda Poznan Carlsberg Shared Services 1994 K20



153
00:35:55
00:31:21




1 153
236 1313 Pawlik Danuta Skorzewo 1971 K50 159
00:34:17
00:30:32








1 159
237 1015 Barałkiewicz - Sokal Karolina Poznań 1975 K40 161
00:34:26
00:30:45








1 161
238 1294 Tomczuk Izabela Poznan 1983 K30

161
00:34:24
00:31:10






1 161
239 1548 MICHaLSKA JOANNA POZNAŃ 1986 K30



161
00:36:25
00:31:50




1 161
240 1322 Jacek Natalia Kamionki Czipi PLUS 1988 K30

166
00:36:14
00:31:30






1 166
241 568 Ziomek Anna Poznań, WIELKOPOLSKIE 1988 K30

167
00:34:45
00:31:33






1 167
242 108 BALCERZAK AGNIESZKA KONARZEWO 1976 K40 169
00:36:04
00:30:57








1 169
243 275 Frąckowiak Antonina Poznań PRO366 1985 K30

171
00:35:07
00:31:43






1 171
244 1396 Grabowska Marta KAMIONKI 1980 K40

172
00:33:42
00:31:44






1 172
245 1397 Gutkowska Kasia Gruszczyn 1979 K40

173
00:33:42
00:31:44






1 173
246 1429 OBUCHOWSKA ROKSANA POZNAŃ 1993 K20

174
00:36:37
00:31:48






1 174
247 336 Lisowska Sylwia Suchy Las 1977 K40 176
00:34:49
00:31:09








1 176
248 513 Gizińska Katarzyna Plewiska DFDS Polska Running Team 1983 K30

180
00:33:56
00:32:10






1 180
249 64 Wiśniewska-Krotecka Marta Dąbrówka SMASHING PĄPKINS/Mistrzowski Trening 1989 K30 181
00:36:42
00:31:42








1 181
250 1432 WIECZORKOWSKA EWA Poznań 1957 K60

184
00:37:12
00:32:29






1 184
251 1414 CHMIELARZ KATARZYNA POZNAŃ 1989 K30

185
00:37:13
00:32:36






1 185
252 1031 Warchocka Urszula Poznań Kobiety Biegają 1990 K30 188
00:37:10
00:32:10








1 188
253 251 Rakowska Karolina Poznań Grupa OLX Team 1984 K30 190
00:35:57
00:32:27








1 190
254 388 LESIŃSKA PAULA Kościan 1976 K40

191
00:37:47
00:32:56






1 191
255 1390 Lesiak-Domagała Izabela Poznań Nightrunners 1984 K30



193
00:40:22
00:37:11




1 193
256 1226 Baumgart Joanna Poznań 1983 K30 195
00:36:30
00:32:46








1 195
257 165 Mikołajczak Magdalena Środa Wlkp 1982 K30 198
00:38:13
00:33:05








1 198
258 1379 Wasielewska Natalia Luboń Drużyna Szpiku 1984 K30

200
00:35:38
00:33:48






1 200
259 1465 Zarkova Denitsa Poznań Night Runners 1994 K20

202
00:38:31
00:33:52






1 202
260 1459 Waszkiewicz Joanna Poznań Night Runners 1982 K30

203
00:38:35
00:33:55






1 203
261 1403 Wandel Agnieszka Poznań Night Runners 1974 K40

204
00:38:36
00:33:56






1 204
262 1269 Panek Regina Poznań Poznań 1955 K60 205
00:39:11
00:34:07








1 205
263 526 Szkudlarek Monika Poznań 1979 K40



208
00:56:47
00:52:01




1 208
264 1002 Grzegorczyk Monika Luboń 1979 K40 210
00:38:25
00:34:45








1 210
265 1258 Sacilotto Maja Kraków 1988 K30 212
00:39:52
00:34:50








1 212
266 571 Ziółkowska Julia Poznań 1998 K20

214
00:39:47
00:35:05






1 214
267 1457 Reiniger Paulina SkÓRZEWO TEATR NOWY W POZNANIU 1977 K40

217
00:40:10
00:35:29






1 217
268 1338 Skarupa Marta Poznań 1990 K30

218
00:40:17
00:35:35






1 218
269 1332 Bajońska Karolina Błażejewo Fundacja MPD start w marzenia 1980 K40 218
00:37:54
00:35:50








1 218
270 1292 Sprawka Paulina Poznań 1994 K20

223
00:40:46
00:35:58






1 223
271 1135 Knach-Manowska Karolina Poznań LOCO Team 1971 K50

226
00:41:08
00:36:20






1 226
272 1402 Borowiecka Agnieszka Poznań Night Runners 1979 K40

229
00:40:03
00:36:34






1 229
273 1384 Gawrysiak Ula Poznań Night Runners 1988 K30

233
00:42:13
00:37:34






1 233
274 437 Dylewska Alicja Poznań 1965 K50 236
00:48:00
00:44:16








1 236
275 567 Trymerska Aleksandra Poznań Carlsberg Shared Services 1993 K20

240
00:42:14
00:40:34






1 240

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni