Poznań

Klasyfikacja generalna 2022/2023

po 2 z 5 biegów

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 3 Maćkowiak Wiktor Poznań Chłopaki z baraków 1999 M20 2
00:15:32
00:15:31
2
00:15:31
00:15:31






2 4
2 162 WYTWER BŁAŻEJ Poznań Za młodzi, za szybcy 1988 M30 3
00:15:36
00:15:35
6
00:15:49
00:15:48






2 9
3 331 Kulesza Robert Odolanów KS STAL LA Ostrów Wielkopolski 1999 M20 7
00:16:06
00:16:06
3
00:15:35
00:15:35






2 10
4 4 Stefanowicz Krzysztof Poznań Stefanowicz Running Academy 1980 M40 8
00:16:08
00:16:08
8
00:16:06
00:16:06






2 16
5 496 Murkowski Wiktor Stęszew Biegożery 2002 M20 16
00:16:57
00:16:56
10
00:16:32
00:16:31






2 26
6 1058 Kliks Przemysław Poznań Za młodzi, za szybcy 1981 M40 15
00:16:49
00:16:49
11
00:16:41
00:16:40






2 26
7 21 Szrama Dariusz Dąbrówka Leśna Obornicki Klub Lekkoatletyczny/Fire Angel 1979 M40 14
00:16:46
00:16:46
12
00:16:42
00:16:42






2 26
8 276 Domański Łukasz Mosina CITY TRAIL Team 1981 M40 19
00:17:33
00:17:31
15
00:17:26
00:17:25






2 34
9 48 SARBAK GRZEGORZ MIĘDZYCHÓD PRO366 / Mistrzowski Trening / Azyl Biegacza 1999 M20 18
00:17:22
00:17:21
17
00:17:33
00:17:32






2 35
10 434 Juskowiak Jakub Poznań AZS UAM triathlon Poznań 2001 M20 32
00:18:24
00:18:19
16
00:17:27
00:17:26






2 48
11 573 Kowalczyk Andrzej Łekno CITY TRAIL Team 1987 M30 29
00:18:18
00:18:16
19
00:17:52
00:17:50






2 48
12 122 Roszkowski Tomasz Michał Warszawa Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów 1986 M30 25
00:18:01
00:17:59
24
00:18:08
00:18:05






2 49
13 69 Stachowiak Łukasz Poznań CITY TRAIL Team 1986 M30 24
00:17:56
00:17:54
30
00:18:23
00:18:21






2 54
14 571 Kaźmierczak Piotr Jaraczewo RUNNERS Power Śrem 1990 M30 33
00:18:28
00:18:25
21
00:18:03
00:18:00






2 54
15 579 Dymek Gniewomir Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 1992 M30 28
00:18:16
00:18:12
33
00:18:40
00:18:34






2 61
16 120 Rupieta Maksym Poznań Ultra Banda 1978 M40 37
00:18:48
00:18:45
25
00:18:09
00:18:09






2 62
17 339 Wiatr Tomasz Poznań Santander Bank Polska 1974 M40 36
00:18:36
00:18:34
27
00:18:11
00:18:09






2 63
18 144 Wencka Maciej Poznań 1992 M30 35
00:18:32
00:18:29
34
00:18:42
00:18:39






2 69
19 467 Pawlak Wojciech Poznań 2003 M16 38
00:18:56
00:18:52
37
00:18:53
00:18:51






2 75
20 5 Kotkowski Piotr POZNAŃ Drużyna Szpiku 1975 M40 42
00:19:08
00:19:05
35
00:18:45
00:18:43






2 77
21 514 Wasiak Sławomir Poznań 1990 M30 41
00:19:07
00:19:03
36
00:18:47
00:18:44






2 77
22 575 Królikowski Edward Plewiska KB Maniac Poznań 1970 M50 40
00:19:03
00:19:01
38
00:18:57
00:18:55






2 78
23 40 Mierzejewski Bartosz Poznań 1987 M30 44
00:19:10
00:19:07
39
00:19:02
00:18:59






2 83
24 562 Konieczny Waldek Dolsk Night Runners 1989 M30 46
00:19:16
00:19:13
50
00:19:44
00:19:42






2 96
25 612 Siekierski Paweł Poznań Poznań Maraton Team 1991 M30 52
00:19:50
00:19:41
49
00:19:42
00:19:39






2 101
26 60 Meller Marcin Poznań INTER#WAŁY 1980 M40 49
00:20:59
00:19:27
60
00:21:06
00:20:05






2 109
27 1026 Rutkowski Dawid Mrowino #ZALINIAMETYTEAM 1983 M30 59
00:20:17
00:20:11
52
00:19:50
00:19:46






2 111
28 315 Matuszewski Marek Śrem Runners Power Śrem 1972 M50 56
00:19:59
00:19:56
57
00:19:57
00:19:55






2 113
29 553 Dyczko Piotr Poznań TLPPATNL 1984 M30 63
00:20:39
00:20:34
51
00:19:50
00:19:45






2 114
30 201 Skrzypczak Tomasz Poznan BioUAM Runners 1986 M30 50
00:19:34
00:19:27
65
00:20:25
00:20:15






2 115
31 390 Nowak Iwo Komorniki OwocBiega Team 2005 M16 57
00:20:11
00:20:07
61
00:20:08
00:20:07






2 118
32 1037 Cichowicz Michał Poznań 1996 M20 58
00:20:15
00:20:10
62
00:20:18
00:20:11






2 120
33 1095 Zabel Przemysław CHYBY AMZ Team 1983 M30 82
00:21:19
00:21:15
42
00:19:23
00:19:19






2 124
34 209 Krajewski Tomasz Lusowo 1981 M40 70
00:20:58
00:20:53
55
00:19:57
00:19:53






2 125
35 438 Biegański Maciej Poznań adidasRunnersPoznan 1985 M30 64
00:22:06
00:20:35
66
00:21:21
00:20:18






2 130
36 1044 Sobkowski Krzysztof Międzychód Międzychód 1985 M30 66
00:20:48
00:20:42
72
00:20:46
00:20:41






2 138
37 428 Chwaliński Michał Poznań Runners Power Śrem 1982 M40 62
00:20:31
00:20:26
77
00:21:00
00:20:48






2 139
38 234 Wnuk Dominik Poznań Zawiani Kołobrzeg 1992 M30 73
00:22:45
00:21:05
70
00:21:35
00:20:29






2 143
39 385 Gorzkowski Szymon Poznań PRO366 1991 M30 17
00:17:09
00:17:08
128
00:26:56
00:22:04






2 145
40 36 Frąckowiak Adam Poznań HERNIK TEAM 1978 M40 78
00:21:17
00:21:09
75
00:20:50
00:20:43






2 153
41 498 Łożykowski Jacek Poznań adidasRunnersPoznan 1986 M30 77
00:22:38
00:21:07
76
00:21:51
00:20:46






2 153
42 306 Owczarzak Dariusz Poznań 1967 M50 75
00:22:37
00:21:05
78
00:20:59
00:20:55






2 153
43 494 Kryszewski Maciej Poznań Night Runners 1977 M40 68
00:22:18
00:20:47
95
00:22:22
00:21:14






2 163
44 194 Różycki Jarosław Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 1973 M40 83
00:21:15
00:21:15
85
00:21:10
00:21:04






2 168
45 593 Rymarski Wojciech Poznań 1995 M20 85
00:21:34
00:21:19
87
00:21:21
00:21:05






2 172
46 59 Dziurzynski Slawomir Poznań adidasRunnersPoznan 1982 M40 84
00:22:51
00:21:19
92
00:22:14
00:21:10






2 176
47 404 Jakubowski Piotr Baranowo 1991 M30 90
00:23:06
00:21:35
88
00:22:13
00:21:07






2 178
48 84 Zaborowski Kamil Poznań Night Runners 1990 M30 94
00:21:54
00:21:44
86
00:21:14
00:21:05






2 180
49 583 SZLANGA ŁUKASZ Baranowo PRO366 1975 M40 79
00:22:41
00:21:10
101
00:22:25
00:21:22






2 180
50 76 Hantke Andrzej Poznań 1989 M30 81
00:21:18
00:21:14
100
00:21:25
00:21:21






2 181
51 433 Furmanek Łukasz Konarzewo Mistrzowski Trening 1985 M30 87
00:23:05
00:21:31
99
00:22:27
00:21:21






2 186
52 245 Śpiączka Mateusz Poznań Poznań Maraton TEAM / adidasRunnersPoznan 1995 M20 95
00:23:27
00:21:52
94
00:21:23
00:21:12






2 189
53 130 Kmiecik Jakub Kaźmierz Tarnowo Podgórne Biega 1979 M40 88
00:21:38
00:21:33
104
00:21:38
00:21:26






2 192
54 475 Sobiech Karol Pobiedziska NIGHT RUNNERS 1982 M40 86
00:21:38
00:21:28
111
00:21:43
00:21:34






2 197
55 227 Domański Patryk Poznań Moldy Unicorns 1996 M20 80
00:21:22
00:21:10
118
00:21:57
00:21:47






2 198
56 41 Gorączniak Maciej Poznań Pener z Jeżyc 1978 M40 91
00:23:12
00:21:38
107
00:22:30
00:21:29






2 198
57 1010 Cichy Mateusz Poznań Nowak Run 1996 M20 92
00:24:41
00:21:40
108
00:22:39
00:21:29






2 200
58 474 Kaźmierczak Rafał Poznań KU AZS UEP 2001 M20 76
00:21:09
00:21:06
132
00:22:07
00:22:07






2 208
59 20 MODZELEWSKI PIOTR TARNOWO PODGÓRNE Tarnowo Podgórne Biega 1969 M50 105
00:22:27
00:22:19
113
00:21:45
00:21:36






2 218
60 311 Humbla Zbigniew Poznań 1983 M30 117
00:25:46
00:22:40
105
00:22:35
00:21:28






2 222
61 411 Winczek Mateusz Piła 1995 M20 89
00:21:46
00:21:33
133
00:22:21
00:22:07






2 222
62 67 janiszewski karol plewiska 1981 M40 101
00:23:37
00:22:04
123
00:22:05
00:21:56






2 224
63 238 Zabłocki Tomek Poznań 1988 M30 71
00:21:08
00:21:01
157
00:22:55
00:22:47






2 228
64 548 MIELNICZAK ARTUR POZNAŃ strefamaratonu 1976 M40 39
00:18:58
00:18:56
190
00:27:56
00:23:36






2 229
65 567 Augustyniak Piotr Poznań MOLDY UNICORNS 1993 M20 111
00:25:34
00:22:31
119
00:21:57
00:21:48






2 230
66 160 Brychczyński Krystian Poznań HERNIK TEAM 1980 M40 102
00:22:14
00:22:08
131
00:22:13
00:22:06






2 233
67 380 Majewski Radosław Poznań Night Runners / PRO366 1979 M40 98
00:24:57
00:21:56
140
00:25:05
00:22:18






2 238
68 486 Jankowiak Krzysztof Poznań Constravia 1986 M30 93
00:21:51
00:21:43
149
00:22:40
00:22:34






2 242
69 111 KUBICZ ŁUKASZ Poznań OSTATNI GASI ŚWIATŁO 1981 M40 121
00:24:19
00:22:48
125
00:23:07
00:21:57






2 246
70 347 Kübler Remigiusz Rokietnica TwisterTeam 1992 M30 109
00:23:58
00:22:24
143
00:23:37
00:22:26






2 252
71 576 Perła Adam Poznań adidasRunnersPoznan / Naramowice Biegają 1977 M40 120
00:24:22
00:22:46
137
00:23:16
00:22:12






2 257
72 190 Silski Artur LUBOŃ Aniołki Ryszarda 1991 M30 99
00:22:08
00:21:57
161
00:24:11
00:22:55






2 260
73 366 Relewicz Maciej Poznań Wolne Ślimaki 1979 M40 135
00:24:54
00:23:14
126
00:23:08
00:22:03






2 261
74 270 Wesołek Daniel Poznań adidasRunnersPoznan 1988 M30 129
00:24:35
00:23:01
135
00:23:17
00:22:11






2 264
75 1086 Kędziora Michał Poznań 1982 M40 108
00:24:01
00:22:24
156
00:23:59
00:22:45






2 264
76 294 Flejszman Marek Poznań 1972 M50 112
00:24:03
00:22:32
153
00:22:50
00:22:39






2 265
77 322 Ludwiczak Hubert Poznań 1992 M30 127
00:24:38
00:23:00
139
00:23:25
00:22:17






2 266
78 440 Pawlak Piotr Poznań PKO Bank Polski 1975 M40 114
00:25:37
00:22:37
162
00:24:07
00:22:55






2 276
79 104 Porada Marek Poznań HERNIK TEAM 1963 M50 118
00:22:51
00:22:41
158
00:24:00
00:22:51






2 276
80 598 Łakomy Jakub Baranowo 2005 M16 113
00:24:15
00:22:33
166
00:24:33
00:23:02






2 279
81 83 Ogrodnik Tomasz Poznań Strzeszyn Biega 1988 M30 116
00:22:50
00:22:40
164
00:23:09
00:22:59






2 280
82 525 Kujawa Sebastian Koziegłowy adidasRunnersPoznan 1979 M40 130
00:24:37
00:23:02
151
00:23:51
00:22:37






2 281
83 210 Hoffmann Przemysław Poznań 1976 M40 139
00:24:53
00:23:19
146
00:25:16
00:22:30






2 285
84 91 Zgoła Przemysław Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 1971 M50 132
00:23:17
00:23:08
154
00:24:00
00:22:39






2 286
85 202 Wojnarowski Michał Poznań Night Runners 1984 M30 138
00:24:49
00:23:16
155
00:23:48
00:22:42






2 293
86 61 Smykaj Radosław Poznań 1982 M40 122
00:24:26
00:22:49
173
00:24:17
00:23:12






2 295
87 261 Meller Błażej Poznań KS HADES /Tech-Race 1984 M30 128
00:24:41
00:23:01
167
00:24:23
00:23:02






2 295
88 142 Żminkowski Tomasz Zalasewo 1983 M30 123
00:27:24
00:22:50
174
00:26:04
00:23:13






2 297
89 106 Stachowiak Marek Rokietnica OwocBiega TEAM/Rokietnica Biega 1978 M40 100
00:23:35
00:22:03
198
00:26:51
00:24:02






2 298
90 406 Matuszewski Paweł Poznań 2005 M16 106
00:24:03
00:22:21
196
00:25:34
00:24:01






2 302
91 497 Nowicki Emil Jezierzyce Kościelne BobkiTeam 1988 M30 125
00:24:40
00:22:58
180
00:24:28
00:23:20






2 305
92 196 Stankowski Przemysław Poznań 1976 M40 136
00:24:49
00:23:14
169
00:24:05
00:23:03






2 305
93 398 Fabiś Adrian Poznań TKKF MPK POZNAŃ 1977 M40 137
00:23:21
00:23:16
171
00:23:13
00:23:07






2 308
94 173 Maciesza Rafał Oborniki 1976 M40 134
00:24:48
00:23:12
176
00:24:41
00:23:14






2 310
95 588 Szydłowski Marek Poznań Biegi WLKP/CBN/parkrun 1981 M40 173
00:27:42
00:24:32
138
00:23:22
00:22:13






2 311
96 338 Iwanek Przemyslaw Biskupice 1988 M30 126
00:26:02
00:22:59
191
00:24:48
00:23:37






2 317
97 166 Barczak Piotr Zalasewo 1993 M20 142
00:25:04
00:23:22
182
00:24:50
00:23:24






2 324
98 236 Sobala Bogusław Poznań 1959 M60 143
00:24:59
00:23:23
184
00:23:30
00:23:26






2 327
99 591 Błażak Maciej Golęczewo 1985 M30 144
00:25:09
00:23:25
193
00:24:55
00:23:46






2 337
100 524 Brambor Slawomir Poznań 1964 M50 107
00:22:36
00:22:23
234
00:25:23
00:25:06






2 341
101 1106 Kasprzak Maciej Poznań 1983 M30 164
00:26:02
00:24:18
178
00:24:30
00:23:15






2 342
102 175 Geisler Marek Poznań Ogniochron 1959 M60 157
00:25:30
00:23:55
186
00:24:41
00:23:30






2 343
103 519 Kozłowski Dariusz Luboń 1968 M50 159
00:25:33
00:24:02
185
00:24:33
00:23:29






2 344
104 570 Kaczmarek Mikołaj Poznan Strzeszyn biega 2006 M16 131
00:23:10
00:23:05
217
00:24:34
00:24:30






2 348
105 492 Gryziecki Sebastian Dłużyna BobkiTeam 1992 M30 148
00:25:19
00:23:37
202
00:25:13
00:24:06






2 350
106 127 Kaliszan Krystian Luboń 1987 M30 153
00:26:52
00:23:47
200
00:26:59
00:24:03






2 353
107 65 Pszczoła Fryderyk Śrem Runners Power Śrem 1990 M30 154
00:26:52
00:23:47
199
00:25:26
00:24:03






2 353
108 489 Strabel Dariusz Poznań REHAU Crossactive Team 1979 M40 140
00:24:54
00:23:20
214
00:24:29
00:24:22






2 354
109 357 Dudziak Grzegorz Poznań Night Runners 1987 M30 163
00:26:03
00:24:15
195
00:25:22
00:23:51






2 358
110 231 Hampel Marcin Poznań Mistrzowski Trening 1979 M40 133
00:24:42
00:23:11
226
00:25:01
00:24:53






2 359
111 590 Piórkowski Wojciech Golęczewo 1981 M40 172
00:26:15
00:24:31
188
00:24:45
00:23:34






2 360
112 332 Konieczny Patryk Suchy Las BioUAM Runners 1978 M40 158
00:25:41
00:23:58
204
00:28:27
00:24:08






2 362
113 233 Kuśnierz Michał Piła BiegamBoLubię to nie klub 1983 M30 155
00:25:22
00:23:50
212
00:25:26
00:24:20






2 367
114 1033 Kryger Maciej Poznań Night Runners 1979 M40 162
00:25:53
00:24:07
206
00:25:39
00:24:16






2 368
115 1072 Nowak Maciej Poznań gRUNwald team 1974 M40 166
00:25:59
00:24:18
211
00:25:45
00:24:19






2 377
116 539 Bracikowski Bartosz Poznań 2002 M20 179
00:27:49
00:24:43
205
00:27:00
00:24:10






2 384
117 15 Kotkowski Michał Poznań SSR START 1998 M20 124
00:24:28
00:22:52
261
00:27:26
00:26:02






2 385
118 228 Krawczyk Leszek Poznań 1962 M60 209
00:25:58
00:25:48
177
00:23:21
00:23:14






2 386
119 455 Lewandowski Bartosz Poznań 1973 M40 161
00:25:45
00:24:05
225
00:26:19
00:24:46






2 386
120 453 Majewski Krzysztof Poznań Run for IT 1980 M40 168
00:27:26
00:24:22
219
00:27:25
00:24:35






2 387
121 249 Ginter Łukasz Poznań Zgrupka ProMobil Team 1993 M20 185
00:26:35
00:24:51
203
00:25:24
00:24:06






2 388
122 556 Grzelka Tomasz Śrem Runners Power 1978 M40 180
00:24:50
00:24:45
210
00:24:24
00:24:18






2 390
123 321 Sławek Tomasz Suchy Las Piątkowo na Biegowo 1975 M40 156
00:28:30
00:23:55
235
00:28:00
00:25:06






2 391
124 419 Kaczmarek Karol Poznań ParkaFit 1990 M30 104
00:24:01
00:22:17
297
00:32:03
00:27:32






2 401
125 107 Sikorski Mariusz Poznań 1982 M40 183
00:26:39
00:24:50
220
00:27:36
00:24:39






2 403
126 566 Gajek Łukasz Poznań Teneso Movement 1983 M30 182
00:27:54
00:24:48
222
00:25:54
00:24:43






2 404
127 308 Wachowiak Paweł Poznań 1979 M40 175
00:26:15
00:24:36
233
00:26:23
00:25:05






2 408
128 495 Gryziecki Artur Dłużyna BobkiTeam 1968 M50 208
00:27:29
00:25:48
201
00:25:13
00:24:06






2 409
129 552 Błoch Paweł Szymanowo Mistrzowski Trening 1983 M30 193
00:25:18
00:25:12
216
00:24:35
00:24:28






2 409
130 77 Kozicz Leszek Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 1968 M50 55
00:20:01
00:19:56
355
00:31:58
00:31:54






2 410
131 568 Steczkiewicz Mariusz Tulce Strzeszyn Biega 1979 M40 190
00:25:07
00:25:01
221
00:24:45
00:24:40






2 411
132 585 Karczewski Tomasz Poznań 1988 M30 178
00:27:46
00:24:42
236
00:28:08
00:25:11






2 414
133 372 Słaby Tomasz Poznań POZNAŃ 1969 M50 174
00:27:38
00:24:34
243
00:26:58
00:25:22






2 417
134 260 Mężyński Cezary Cerekwica AKWEDUKT 1980 M40 192
00:28:27
00:25:09
228
00:28:14
00:25:01






2 420
135 388 Fenikowski Szymon Poznań PRO366 1976 M40 194
00:28:23
00:25:18
227
00:27:45
00:24:54






2 421
136 237 Kołach Sebastian Poznań 1985 M30 213
00:30:51
00:25:59
213
00:27:15
00:24:21






2 426
137 601 Lipiński Michał Poznan 1980 M40 189
00:26:45
00:24:59
241
00:26:42
00:25:16






2 430
138 541 Hoffmann Krzysztof Poznań 1983 M30 191
00:28:06
00:25:02
242
00:28:10
00:25:20






2 433
139 157 Tabaczka Piotr Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 1975 M40 197
00:30:10
00:25:25
240
00:29:44
00:25:15






2 437
140 1019 Prył Michał Skórzewo / Poznań Iten 2020 1979 M40 186
00:26:33
00:24:51
254
00:27:13
00:25:38






2 440
141 149 Serwa Mariusz Poznań Strzeszyn Biega 1973 M40 201
00:27:15
00:25:35
244
00:26:26
00:25:23






2 445
142 119 Jordan Robert Grzebienisko Tarnowo Podgórne Biega 1974 M40 152
00:26:52
00:23:46
295
00:31:57
00:27:30






2 447
143 465 Niewiadomski Mateusz Poznań 1986 M30 210
00:28:54
00:25:49
237
00:28:04
00:25:11






2 447
144 112 Dobrowolski Łukasz Poznań 1991 M30 199
00:30:14
00:25:32
250
00:28:42
00:25:35






2 449
145 435 Moellenbrock Krzysztof Wiry Grzmot Komorniki 1967 M50 198
00:27:16
00:25:29
258
00:27:13
00:25:55






2 456
146 208 Stefaniak Marcin Czapury 1981 M40 211
00:27:46
00:25:53
247
00:26:49
00:25:26






2 458
147 96 Szacht Rafał Poznań 1983 M30 202
00:28:50
00:25:36
256
00:27:01
00:25:42






2 458
148 49 Matuszek Tomasz Pawłowice 1979 M40 215
00:27:39
00:26:08
245
00:26:28
00:25:24






2 460
149 594 Bajer Mikołaj Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 1982 M40 167
00:27:28
00:24:19
296
00:31:58
00:27:30






2 463
150 386 Łożyński Witold Poznań lotnictwo.net.pl 1984 M30 200
00:28:38
00:25:33
264
00:29:00
00:26:06






2 464
151 66 HERNIK KRZYSZTOF POZNAŃ HERNIK TEAM 1966 M50 217
00:26:22
00:26:10
249
00:25:43
00:25:29






2 466
152 265 Bukowski Bartosz Poznań 1982 M40 165
00:27:36
00:24:18
305
00:30:55
00:27:58






2 470
153 1007 Pabich Maciej Poznań 1999 M20 242
00:32:36
00:27:47
230
00:27:56
00:25:03






2 472
154 309 Zwirblis Arkadiusz Poznań Biofarm 1989 M30 221
00:31:00
00:26:24
251
00:28:30
00:25:35






2 472
155 451 Rudny Grzegorz Poznań Carlsberg Shared Services 1988 M30 206
00:28:49
00:25:42
269
00:29:08
00:26:15






2 475
156 1056 Kędziora Piotr Poznań BE3 Cityzen 1979 M40 239
00:29:25
00:27:36
238
00:25:26
00:25:13






2 477
157 1101 Wiercioch Bartosz Poznań 1978 M40 203
00:30:29
00:25:36
275
00:30:52
00:26:30






2 478
158 391 Lehwark Marcin Koziegłowy Drużyna Szpiku 1978 M40 219
00:28:03
00:26:18
259
00:28:51
00:26:00






2 478
159 214 Świderczuk Igor Poznan 1991 M30 205
00:27:24
00:25:41
274
00:30:50
00:26:30






2 479
160 393 Woźnica Tomasz Poznań 1982 M40 234
00:27:13
00:27:13
248
00:26:30
00:25:28






2 482
161 45 Szymczak Marcin POZNAŃ 1978 M40 220
00:29:37
00:26:22
262
00:27:21
00:26:02






2 482
162 116 Kolasiński Michał Poznań 1981 M40 228
00:29:56
00:26:48
255
00:25:48
00:25:39






2 483
163 480 Ratajczak Krzysztof Rokietnica 1978 M40 207
00:28:54
00:25:47
280
00:29:34
00:26:43






2 487
164 527 Tarasewicz Radoslaw Zalasewo KU AZS UAM Poznań 1978 M40 236
00:31:59
00:27:23
253
00:28:32
00:25:37






2 489
165 454 Tarka Konrad Poznań DFDS Polska Running Team 1986 M30 150
00:25:17
00:23:43
341
00:33:38
00:30:48






2 491
166 1078 Wicher Marian POZNAN 1967 M50 218
00:29:28
00:26:10
273
00:28:00
00:26:24






2 491
167 515 Krystkowiak Tomasz Poznań 1970 M50 229
00:31:36
00:26:50
265
00:30:31
00:26:07






2 494
168 1027 Milczarek Wojciech Wschowa 1989 M30 237
00:32:16
00:27:31
260
00:28:51
00:26:01






2 497
169 223 Szmidt Jacek Plewiska 1969 M50 223
00:28:06
00:26:25
276
00:27:50
00:26:32






2 499
170 32 Plewiński Przemysław Poznań Night Runners 1985 M30 214
00:29:11
00:26:01
287
00:29:58
00:27:07






2 501
171 364 Andrzejak Rafał Suchy Las Pizza na poziomie W Bramie Fredry7 1970 M50 235
00:32:19
00:27:21
266
00:30:49
00:26:08






2 501
172 1085 Lepionka Rafał Suchy Las Niezrzeszony 1986 M30 232
00:31:45
00:27:09
277
00:29:31
00:26:34






2 509
173 154 Ratajszczak Maciej Czempiń Kulawe Dziki Team 1988 M30 171
00:27:36
00:24:26
339
00:34:56
00:30:34






2 510
174 1103 KOŁODZIEJCZAK MACIEJ POZNAŃ 1993 M20 251
00:31:30
00:28:13
267
00:27:53
00:26:09






2 518
175 561 Król Piotr Poznań 1983 M30 249
00:32:45
00:28:01
270
00:30:44
00:26:15






2 519
176 141 Paciorek Radosław Poznań 1978 M40 222
00:28:05
00:26:24
302
00:30:40
00:27:48






2 524
177 334 WROBEL ARTUR NOCHOWO 1974 M40 288
00:34:48
00:31:35
239
00:25:20
00:25:14






2 527
178 64 Pfajfer Marek Poznań adidasRunnersPoznan 1984 M30 212
00:30:34
00:25:57
315
00:32:37
00:28:13






2 527
179 1015 Jasiński Piotr Poznań FORMATIQ 1971 M50 271
00:29:37
00:29:37
257
00:28:40
00:25:54






2 528
180 191 Otto Slawomir Poznan Night Runners 1965 M50 240
00:30:41
00:27:38
289
00:30:10
00:27:22






2 529
181 477 SPYCHAŁA SŁAWOMIR POZNAŃ 1966 M50 264
00:33:43
00:29:04
271
00:27:29
00:26:21






2 535
182 72 Kupczak Robert Buk Bukowski Klub Biegacza 1968 M50 245
00:30:52
00:27:51
293
00:28:41
00:27:26






2 538
183 399 Salm Ariel GRODZISK WLKP. Night Runners 1987 M30 272
00:34:40
00:29:52
268
00:29:03
00:26:10






2 540
184 170 Dylewski Andrzej poznań 1961 M60 252
00:31:39
00:28:22
288
00:31:52
00:27:22






2 540
185 271 Eliasz Krystian Poznań 1983 M30 265
00:33:55
00:29:07
281
00:26:52
00:26:45






2 546
186 517 Przybylski Adam Lusówko 1985 M30 233
00:28:56
00:27:12
313
00:29:26
00:28:10






2 546
187 461 Sankarapillai Vijay Poznan Carlsberg Shared Services 1988 M30 246
00:31:02
00:27:57
303
00:29:15
00:27:53






2 549
188 370 Kowalski Przemysław Środa Wielkopolska 1979 M40 257
00:33:20
00:28:37
294
00:30:31
00:27:29






2 551
189 528 Budnik Błażej Dębogóra 1985 M30 254
00:31:29
00:28:25
300
00:32:01
00:27:42






2 554
190 450 Walentowski Maciej Poznań 1982 M40 256
00:30:14
00:28:32
306
00:29:15
00:28:00






2 562
191 397 Kolan Paweł Poznań 1970 M50 244
00:31:00
00:27:50
319
00:31:25
00:28:27






2 563
192 408 Lorenz Michał Poznań 1995 M20 255
00:33:06
00:28:29
316
00:32:53
00:28:21






2 571
193 374 DEHMEL Roman Poznań 1951 M60 259
00:33:25
00:28:48
325
00:32:05
00:29:01






2 584
194 483 Szydłowski Zbigniew Poznań park run 1958 M60 262
00:32:01
00:28:59
326
00:29:36
00:29:21






2 588
195 183 Gawęcki Michał Poznań 1988 M30 263
00:30:39
00:29:01
328
00:32:22
00:29:28






2 591
196 521 Dziamski Paweł Poznań 1957 M60 261
00:33:55
00:28:58
331
00:32:48
00:29:40






2 592
197 1067 Tomczyk Andrzej Czerwonak Dynamic Strong Gniezno 1957 M60 273
00:35:11
00:30:04
320
00:31:31
00:28:44






2 593
198 605 Bobak Andrzej Poznań 1981 M40 266
00:33:46
00:29:10
327
00:34:18
00:29:27






2 593
199 86 Roszczenko Krzysztof Poznań nogi do góry i do przodu 1976 M40 284
00:34:37
00:31:18
310
00:31:09
00:28:05






2 594
200 425 Skrzypczak Mati Plewiska 1989 M30 279
00:35:26
00:30:39
317
00:33:26
00:28:22






2 596
201 1052 Juchacz Krzysztof Plewiska @grupa.nadwaga.poznan ; BE TRI 1985 M30 306
00:41:23
00:36:31
291
00:32:07
00:27:25






2 597
202 225 Kuchnowski Marcin Poznań 1982 M40 269
00:34:09
00:29:30
329
00:32:41
00:29:28






2 598
203 282 Lisiewicz Piotr Poznań PIŁACI Z KAŁAIBÓW 1983 M30 260
00:33:33
00:28:58
342
00:35:08
00:30:48






2 602
204 389 Kowaliński Albin Poznań amator 1956 M60 290
00:37:05
00:32:23
318
00:31:23
00:28:25






2 608
205 484 Mnich Marcin Poznań 1984 M30 305
00:41:22
00:36:30
304
00:32:26
00:27:55






2 609
206 324 Kowalski Piotr Poznań 1980 M40 276
00:35:23
00:30:25
334
00:34:29
00:29:48






2 610
207 405 Lisiecki Bartosz Poznań 1984 M30 274
00:33:30
00:30:19
337
00:31:16
00:30:10






2 611
208 1011 Kubanek Maciej Poznań 1957 M60 275
00:35:05
00:30:20
348
00:36:08
00:31:19






2 623
209 377 Polifka Maciej Grodzisk Wlkp. 1981 M40 280
00:35:32
00:30:44
344
00:35:43
00:31:08






2 624
210 463 Przybyłek Marek Kórnik 1977 M40 292
00:37:21
00:32:39
338
00:34:49
00:30:14






2 630
211 460 Lange Marek Poznań 1980 M40 286
00:34:40
00:31:31
346
00:34:21
00:31:15






2 632
212 262 Dodot Ernest Plewiska TRIceratops 1982 M40 282
00:35:56
00:31:10
354
00:36:22
00:31:50






2 636
213 197 Ławniczak Rafał Poznań 1978 M40 281
00:35:44
00:30:55
357
00:34:56
00:31:58






2 638
214 586 Rutkowski Robert Plewiska OLX Group Team 1973 M40 291
00:37:25
00:32:31
349
00:35:46
00:31:23






2 640
215 350 Matuszewski Konrad Poznań KM 1962 M60 300
00:39:01
00:34:01
351
00:36:24
00:31:41






2 651
216 473 Tecław Krzysztof Oborniki DJ 1967 M50 295
00:34:49
00:33:10
361
00:34:17
00:33:11






2 656
217 256 Żołądkowski Michał Środa Wielkopolska 6 łap 1981 M40 293
00:37:41
00:33:02
364
00:37:56
00:33:23






2 657
218 509 Zborowski Paweł Plewiska 1969 M50 297
00:35:18
00:33:35
367
00:34:23
00:34:11






2 664
219 71 Dolata Marcin Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę 1974 M40 298
00:38:23
00:33:45
368
00:39:18
00:34:40






2 666
220 413 Gawarecki Tomasz Rabowice 1977 M40 301
00:38:56
00:35:40
365
00:36:46
00:33:54






2 666
221 327 Olkiewicz Marek Poznań niezrzeszony 1957 M60 299
00:38:28
00:33:52
369
00:39:06
00:34:41






2 668
222 565 KUCHARCZYK TOMASZ Poznań 1970 M50 296
00:38:27
00:33:29
379
00:44:17
00:39:42






2 675
223 373 Paluszczak Krzysztof Rogalin 1965 M50 304
00:40:54
00:36:16
380
00:43:29
00:40:40






2 684
224 1 Nowicki Sebastian Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 1994 M20 1
00:14:44
00:14:44








1 1
225 1133 Borowski Dawid Fabianów Wosiek Team 1999 M20

1
00:14:55
00:14:53






1 1
226 17 Kęsy Marcin Poznań Za młodzi, za szybcy 1985 M30

4
00:15:38
00:15:38






1 4
227 1022 Wolski Jędrzej Mogilno MKL Tlen Mogilno 2004 M16 4
00:15:39
00:15:39








1 4
228 1203 Lipiński Mateusz Słupsk 1999 M20

5
00:15:41
00:15:40






1 5
229 133 Maluśki Tomasz Śmieszkowo Obornicki Klub Lekkoatletyczny 2005 M16 5
00:15:53
00:15:52








1 5
230 1088 Jurek Łukasz Janikowo Fehlau Run Team 1989 M30 6
00:15:59
00:15:58








1 6
231 1153 Gajda Kuba Kolo MLUKS triathlon Kolo 2005 M16

7
00:15:51
00:15:51






1 7
232 9 Tomczyk Piotr Rokietnica #zaliniametyteam 1987 M30 9
00:16:16
00:16:15








1 9
233 1180 Haupt Maciej Suchy Las Mercedes AMG Petronas Running Team 2005 M16

9
00:16:26
00:16:26






1 9
234 614 Wietecki Łukasz Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ/OŚ AZS Poznań 1984 M30 10
00:16:24
00:16:23








1 10
235 1099 Brylewski Mateusz Poznań #biegajzeslawkiem 1986 M30 11
00:16:30
00:16:29








1 11
236 1081 Orzeł Michał Lublin Banda Grudnia 1981 M40 12
00:16:35
00:16:33








1 12
237 1069 Kuś Adam Poznań UKS Cityzen_ 1997 M20 13
00:16:36
00:16:35








1 13
238 679 Glapa Filip Luboń AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 2004 M16

13
00:16:43
00:16:43






1 13
239 1216 GŁUSZKOWSKI MATEUSZ SIEROSŁAW SOLID TEAM 2001 M20

14
00:17:05
00:17:05






1 14
240 1141 Ratajczak Tomasz Jarocin Fehlau Run Team 1988 M30

18
00:17:49
00:17:47






1 18
241 1093 Miś Zbigniew poznań RMT TEAM PRO 1988 M30 20
00:17:43
00:17:42








1 20
242 640 Eliasz Wiktor Ustronie Morskie KU AZS UAM 2000 M20

20
00:17:56
00:17:55






1 20
243 74 Mantas Tomasz Poznań Drużyna Szpiku 1973 M40 21
00:17:48
00:17:47








1 21
244 1098 Szymczak Wojciech Poznań PARAGRAF 1988 M30 22
00:17:50
00:17:47








1 22
245 650 Czerbniak Norbert Skórzewo Tarnowo Podgórne Biega 1971 M50

22
00:18:06
00:18:05






1 22
246 156 Stańko Krystian Oborniki OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY 1991 M30 23
00:17:52
00:17:52








1 23
247 639 Łukomski Krzysztof Poznań Mistrzowski Trening 1991 M30

23
00:18:07
00:18:06






1 23
248 445 Jeziorski Wojciech Goleniów DFDS POLSKA RUNNING TEAM 1994 M20 26
00:18:07
00:18:05








1 26
249 416 Pisanko Michał Dąbrowa UKS Lusowo 2005 M16

26
00:18:10
00:18:10






1 26
250 219 Marek Daniel Swarzedz KS KROTOSZ KROTOSZYN 1974 M40 27
00:18:09
00:18:07








1 27
251 1157 Stasikowski Bartosz Poznań FEHLAU RUN TEAM 1983 M30

28
00:18:11
00:18:10






1 28
252 683 Mazurkiewicz Maciej Lusówko UKS Lusowo 2005 M16

29
00:18:15
00:18:14






1 29
253 621 Łuczka Jan Rokietnica UKS Lusowo 2005 M16 30
00:18:21
00:18:18








1 30
254 123 Przybylski Łukasz Mosina KS Idmar 1979 M40 31
00:18:22
00:18:20








1 31
255 325 Wierzbicki Michał Świebodzin Willow Batony Zgrupka ProMobil Team 1991 M30

31
00:18:26
00:18:24






1 31
256 1134 Połczyński Mateusz Poznań 140minut.pl 1997 M20

32
00:18:35
00:18:31






1 32
257 244 Błaszyk Mateusz Poznań Betonowy Wojtek 1987 M30 34
00:18:31
00:18:29








1 34
258 1160 Bailey Neal Poznan GVT 1979 M40

40
00:19:05
00:19:01






1 40
259 1148 Madajczak Krzysztof Dopiewiec 1992 M30

41
00:19:18
00:19:15






1 41
260 1073 Łuczko Grzegorz Poznan Natural Born Runners Team 1985 M30 43
00:19:10
00:19:07








1 43
261 1179 STACHOWIAK PIOTR POZNAŃ FEHLAU RUN TEAM 1974 M40

43
00:19:26
00:19:23






1 43
262 1185 Trzeciak Marek Poznań 1985 M30

44
00:19:32
00:19:28






1 44
263 543 Głowski Dariusz Złotniki WITKOWO BIEGA 1983 M30 45
00:19:15
00:19:12








1 45
264 1181 Tomczak Marcin Poznań X-BIONIC TEAM 1985 M30

45
00:19:34
00:19:30






1 45
265 1109 Lebiotkowski Adam Poznań 1994 M20

46
00:19:40
00:19:34






1 46
266 93 Ziojła David Poznań 1990 M30 47
00:19:23
00:19:20








1 47
267 1016 Siemianowski Robert Wągrowiec nowak.run 1996 M20

47
00:19:38
00:19:38






1 47
268 1080 Komorowski Łukasz Poznań #BiegamZeSławkiem 1990 M30 48
00:19:21
00:19:20








1 48
269 1168 Podwójci Michał Skórzewo Góral z Mazur Running Team 1981 M40

48
00:19:43
00:19:38






1 48
270 1012 Burski Jakub Poznań PRO366 1991 M30 51
00:19:34
00:19:29








1 51
271 1025 Jurczenko Paweł Poznań Triton Konin 1991 M30 53
00:19:49
00:19:45








1 53
272 248 Bobecki Patryk Poznań 31 Baza LotnictwaTaktycznego/Witkowo Biega 1983 M30

53
00:19:52
00:19:49






1 53
273 259 Żurawski Karol Poznań Kot mnie goni 1993 M20 54
00:19:54
00:19:47








1 54
274 1158 Wiśniewski Piotr Środa Wielkopolska Polonia Środa/ OwocBiega Team 1984 M30

54
00:19:54
00:19:53






1 54
275 506 Czarnecki Szymon Poznań Dogonić Czołówkę 1985 M30

56
00:19:59
00:19:54






1 56
276 487 Kuźma Julian Poznań UKS Lusowo 2005 M16

58
00:19:58
00:19:58






1 58
277 1197 Czysz Robert Poznań UKS Cityzen_ /BE3 1994 M20

59
00:19:59
00:19:59






1 59
278 596 Szafrański Maciej Poznań #biegiemwlas 1987 M30 60
00:20:15
00:20:11








1 60
279 285 Chełkowski Bartosz SIERAKÓW Osiedle Rozalin w Lusówku 1989 M30 61
00:20:40
00:20:25








1 61
280 128 Kujawa Damian Poznań #zaliniametyteam 1986 M30

63
00:20:16
00:20:11






1 63
281 633 Kacprzak Krzysztof Dabrowka 1980 M40

64
00:20:15
00:20:14






1 64
282 449 Kaczmarek Miroslaw Śrem Runners Power Śrem 1991 M30 65
00:20:45
00:20:37








1 65
283 652 Hedzielski Rafał Golęczewo 1974 M40

67
00:20:31
00:20:28






1 67
284 288 Witecki Tadeusz Poznań DFDS Polska Running Team 1984 M30 67
00:20:52
00:20:46








1 67
285 240 Kałużny Michał Poznań Dirty Sparrows 1990 M30

68
00:20:39
00:20:28






1 68
286 1212 Jędrzejczyk Zbigniew Poznań Strzeszyn biega 1985 M30

69
00:21:31
00:20:29






1 69
287 296 Wójcik Michał Poznań 1981 M40 69
00:20:56
00:20:50








1 69
288 1182 MAIK PIOTR DOPIEWO SPRINT Dopiewo 1978 M40

71
00:20:42
00:20:30






1 71
289 217 Klaja Aleksander Wągrowiec Abebe Bikila Running Club 1986 M30 72
00:21:14
00:21:04








1 72
290 251 Łukaszczuk Grzegorz Rokietnica TM Iron Team 1982 M40

73
00:20:52
00:20:42






1 73
291 62 Meller Łukasz Poznań INTER#WAŁY 1978 M40

74
00:20:47
00:20:42






1 74
292 317 DEMBIŃSKI MAREK ROKIETNICA Wójtowicz TRI Team 1974 M40 74
00:21:14
00:21:05








1 74
293 1192 Ostoja Artur Luboń 1965 M50

79
00:21:58
00:20:55






1 79
294 6 Gacki Robert Rabowice STR Poznań / CITY TRAIL Team 1984 M30

80
00:21:02
00:20:56






1 80
295 1140 Puchalski Piotr Poznań Whisky Embassy 1987 M30

81
00:21:06
00:20:58






1 81
296 1193 Krasicki Mateusz Poznań Mistrzowski Trening 1991 M30

82
00:22:13
00:21:02






1 82
297 648 Sąsiadek Sławomir Poznań Świat Biegacza Fehlau Run Team 1965 M50

83
00:21:06
00:21:02






1 83
298 1166 Ostrowski Radek Puszczykowo RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team 1980 M40

84
00:22:10
00:21:04






1 84
299 1184 Koszarek Maciej Poznań 1967 M50

89
00:21:13
00:21:08






1 89
300 184 Szafrański Dominik Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 1984 M30

90
00:21:13
00:21:08






1 90
301 1186 Gdula Jakub Poznań Kamil Leśniak Fanpage Team 1992 M30

91
00:21:16
00:21:10






1 91
302 660 PRZYMUSIŃSKI FILIP POZNAŃ AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ 1983 M30

93
00:22:31
00:21:10






1 93
303 121 Sówka Waldemar Stajkowo Ultra Banda 1969 M50

96
00:21:19
00:21:15






1 96
304 303 Wojtkowiak Maciej Poznań 1978 M40 96
00:22:02
00:21:52








1 96
305 1159 Piechowiak Marek Poznań 1982 M40

97
00:21:19
00:21:16






1 97
306 442 Biegański Sebastian Poznań Mistrzowski Trening 1977 M40 97
00:23:27
00:21:54








1 97
307 340 Kowalski Piotr Poznań TRIATHLONISTA.com Owocbiega 1980 M40

98
00:22:35
00:21:20






1 98
308 343 Cichy Krzysztof Poznań 1970 M50

102
00:22:27
00:21:24






1 102
309 392 Czubak Tomasz Poznań PRO366 1990 M30

103
00:21:31
00:21:24






1 103
310 187 Krzemiński Adam Poznań Ultra Banda 1981 M40 103
00:23:51
00:22:14








1 103
311 613 Licznierski Marek Plewiska OwocBiega Team 1984 M30

106
00:21:42
00:21:29






1 106
312 1175 Homan Stanisław Poznań Mistrzowski Trening 1985 M30

109
00:22:56
00:21:30






1 109
313 212 Furmaniuk Jaromir Poznań Samotny Biały Żagiel 1972 M50

110
00:21:43
00:21:33






1 110
314 361 Białczyk Marcin Rościmin Carlsberg Shared Services 1987 M30 110
00:22:31
00:22:25








1 110
315 281 Tomczak Przemek Poznań Night Runners 1987 M30

112
00:22:38
00:21:35






1 112
316 241 Pawlik Piotr Poznań ENEA Team 1987 M30

114
00:23:22
00:21:44






1 114
317 638 Łapott Jakub Poznań 1976 M40

115
00:22:00
00:21:44






1 115
318 1063 Dolny Oskar Poznań 1992 M30 115
00:24:15
00:22:39








1 115
319 1172 Brzozowski Szymon Poznań adidasRunnersPoznan 1985 M30

116
00:22:48
00:21:44






1 116
320 89 Jazikowski Paweł Poznań Strzeszyn Gojawiczyńskiej 1972 M50

117
00:21:57
00:21:45






1 117
321 283 Chełkowski Tomasz Sieraków Sieraków 1964 M50 119
00:24:20
00:22:46








1 119
322 431 JAMROZIK Grzegorz Poznań Moldy Unicorns 1988 M30

120
00:22:57
00:21:49






1 120
323 1189 Weiss Michal Poznan Mistrzowski trening 1989 M30

121
00:22:04
00:21:51






1 121
324 305 Pilarczyk Mateusz Poznań Enea Team 1987 M30

122
00:23:06
00:21:54






1 122
325 1170 Wojtaszek Maciej Poznań maruder 1976 M40

124
00:23:05
00:21:56






1 124
326 1209 Mucha Adam Poznań Biegające Krejzole 1970 M50

127
00:22:05
00:22:03






1 127
327 654 Semik Łukasz Poznań HERNIK TEAM 1991 M30

129
00:22:11
00:22:04






1 129
328 501 Wieczorkowski Władysław Poznań 1956 M60

130
00:22:05
00:22:05






1 130
329 624 Zastrow Adam Poznań Maratończyk Poznań 1973 M40

134
00:25:09
00:22:08






1 134
330 537 Domań Leszek Kiekrz Fehlau Run Team 1975 M40

136
00:22:23
00:22:11






1 136
331 1205 Piętka Daniel Szczytniki Zgrupka Team 1977 M40

141
00:23:25
00:22:19






1 141
332 163 Bekas Jędrzej Poznań Night Runners Poznań 1982 M40 141
00:25:05
00:23:20








1 141
333 636 Kmieciak Jarosław Poznań PRO366 1974 M40

142
00:23:27
00:22:24






1 142
334 1123 Kuć Dariusz Stargard 1963 M50

144
00:25:16
00:22:29






1 144
335 522 Zwierzyński Jan Poznań adidasRunnersPoznan 1987 M30

145
00:23:33
00:22:29






1 145
336 220 Gałkowski Paweł Poznań GB AZS UAM 1980 M40 145
00:25:13
00:23:25








1 145
337 505 Adamczak Artur POZNAŃ 1973 M40 146
00:25:08
00:23:27








1 146
338 1211 Szyszłowski Waldemar Poznań 1985 M30

147
00:23:37
00:22:33






1 147
339 242 Rosinski Wiktor Poznań 1981 M40 147
00:23:30
00:23:30








1 147
340 203 Nieznalski Krzysztof Poznań Torpol Running Team 1989 M30

148
00:23:42
00:22:33






1 148
341 1071 Lisowski Tadeusz Gorzów Wielkopolski #biegajzeslawkiem 1961 M60 149
00:25:23
00:23:40








1 149
342 168 Ruskowiak Aleksander Poznań mr. OLO 1985 M30

150
00:23:37
00:22:34






1 150
343 479 Dąbek Tomasz Strzałkowo 1994 M20 151
00:25:18
00:23:45








1 151
344 192 Golak Paweł Szreniawa komornicka grupa biegowa 1960 M60

152
00:23:42
00:22:37






1 152
345 1199 Sznajder Filip Plewiska Komorniki MTB Team 1991 M30

159
00:24:16
00:22:52






1 159
346 1156 Czub Paweł Poznań 1996 M20

160
00:24:07
00:22:54






1 160
347 302 Kowalczyk Arkadiusz Poznań 1976 M40 160
00:25:42
00:24:04








1 160
348 1127 Jarvinen Samu Pobiedziska Carlsberg Shared Services 1981 M40

163
00:25:49
00:22:58






1 163
349 597 Rzyha Hubert Mościenica Runners Power 1984 M30

165
00:23:08
00:23:02






1 165
350 1155 Poniedziałek Filip Plewiska 1984 M30

168
00:25:48
00:23:03






1 168
351 95 Zborowski Szymon Poznań 1995 M20 169
00:26:05
00:24:22








1 169
352 671 Górniak Patryk Luboń Świerczewo Run 1988 M30

170
00:24:38
00:23:06






1 170
353 50 Chyb Michał Toruń OwocBiega TEAM 1990 M30 170
00:27:32
00:24:26








1 170
354 198 Śledź Mikołaj Poznań 1996 M20

172
00:24:23
00:23:11






1 172
355 677 Tomkowiak Marcin SIEKIERKI WIELKIE Parkrun Jezioro Swarzędzkie 1976 M40

175
00:25:04
00:23:13






1 175
356 546 Mikołajczak Jaromir Potasze Night Runners 1970 M50 176
00:26:24
00:24:39








1 176
357 1075 Potrawiak Michał Poznań 1989 M30 177
00:27:48
00:24:41








1 177
358 627 Barycza Krzysztof Poznań NIGHT RUNNERS 1991 M30

179
00:26:10
00:23:19






1 179
359 1173 Pomianowski Szymek Wrocław KURACJUSZE 1984 M30

181
00:24:31
00:23:21






1 181
360 396 Jędra Andrzej Złotniki 1973 M40 181
00:26:22
00:24:48








1 181
361 1171 Mnichowski Marek Poznań adidas runners poznań 1988 M30

183
00:24:28
00:23:24






1 183
362 1105 Pachowicz Grzegorz Poznań Art of Nosie 1985 M30 184
00:26:32
00:24:51








1 184
363 424 Lewicki Michał Poznań 1984 M30

187
00:24:48
00:23:33






1 187
364 549 Strzoda Jonasz Poznań adidasRunnersPoznan 1998 M20 187
00:28:07
00:24:53








1 187
365 666 Sobański Roman Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 1980 M40 188
00:28:05
00:24:56








1 188
366 304 WELTROWSKI GRZEGORZ Poznań 1975 M40

189
00:24:53
00:23:36






1 189
367 57 Jędrzejak Piotr Kórnik INTER#WAŁY 1981 M40

192
00:24:53
00:23:37






1 192
368 362 Ruel Vincent Poznan Carlsberg Shared Services 1986 M30

194
00:26:36
00:23:51






1 194
369 51 Wołyniec Szymon Poznań Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1996 M20 195
00:28:23
00:25:19








1 195
370 243 Borsuk Damian Poznań 1985 M30 196
00:28:43
00:25:24








1 196
371 651 Andrzejak Robert Poznań VAMOS 1976 M40

197
00:25:05
00:24:01






1 197
372 1043 Matyjaszczyk Marcin Lusówko Tarnowo Podgórne Biega 1989 M30 204
00:28:41
00:25:37








1 204
373 667 Jankowski Tomasz Złotniki 1980 M40

207
00:25:41
00:24:16






1 207
374 1204 WOLSKI SŁAWOMIR KOLUSZKI LKS KOLUSZKI 1979 M40

208
00:24:28
00:24:16






1 208
375 432 Ratajczak Dominik Poznań 1996 M20

209
00:25:57
00:24:17






1 209
376 452 Bigus Piotr Poznań 1989 M30

215
00:24:24
00:24:24






1 215
377 155 Gronek Damian Czempiń Kulawe Dziki Team 1987 M30 216
00:30:43
00:26:10








1 216
378 1178 Szymański Marek Poznań JaiTy 1988 M30

218
00:27:28
00:24:34






1 218
379 85 Schmidt Jacek Poznań HERNIK TEAM 1966 M50

223
00:24:54
00:24:44






1 223
380 478 Osmański Damian poznań Jeżyce Biegają 1978 M40

224
00:27:49
00:24:45






1 224
381 400 Wesołek Przemek Poznań 1977 M40 224
00:29:34
00:26:27








1 224
382 606 Husiar Maciej Poznań Akademia GVT powered by Pho3nix 1968 M50 225
00:28:07
00:26:29








1 225
383 464 Jarzyniewski Paweł Poznań 1980 M40 226
00:31:22
00:26:40








1 226
384 254 Dobkiewicz Łukasz KWILCZ 1987 M30 227
00:28:18
00:26:41








1 227
385 635 Bartkowiak Ireneusz Poznań 1973 M40

229
00:26:25
00:25:03






1 229
386 1100 BAUZA MACIEJ Poznań 1983 M30 230
00:30:05
00:26:50








1 230
387 1154 Krakowski Mariusz Łódź 1991 M30

231
00:29:29
00:25:04






1 231
388 1028 Cybulski Marcin Płock 1990 M30 231
00:31:38
00:26:58








1 231
389 1165 Jaroć Jakub Warszawa 1990 M30

232
00:29:28
00:25:04






1 232
390 349 Turek Maciej Murowana Goślina 1987 M30 238
00:30:51
00:27:33








1 238
391 410 Pozorski Rafał Poznań Posłańcy Asgardu 1967 M50 241
00:31:00
00:27:42








1 241
392 1091 Bzdawka Michał Plewiska 1980 M40 243
00:32:31
00:27:49








1 243
393 504 SZARLIK PRZEMYSŁAW Dopiewiec KS Tęcza 1970 M50

246
00:25:45
00:25:26






1 246
394 206 Udałowski Radosław Poznań eFitness Racing Team 1984 M30 247
00:31:12
00:27:59








1 247
395 205 Nowak Mariusz Poznań PZU Sport Team 1983 M30 248
00:31:12
00:28:00








1 248
396 1064 WALCZAK MACIEJ BYDGOSZCZ 1973 M40 250
00:31:10
00:28:03








1 250
397 1150 Derwich Michał Grzybno 1988 M30

252
00:28:41
00:25:36






1 252
398 384 Treszczyński Janusz Konarzewo 1980 M40 253
00:30:07
00:28:24








1 253
399 358 Jarosz Tomasz Poznań Y4R05H 1970 M50 258
00:31:58
00:28:42








1 258
400 1167 Hoffman Mikołaj Poznań 1986 M30

263
00:28:55
00:26:06






1 263
401 503 KACZMAREK JACEK Poznań Grupa OLX Team 1989 M30 267
00:34:02
00:29:18








1 267
402 1045 Kwiatkowski Krzysztof Poznań 1996 M20 268
00:34:01
00:29:18








1 268
403 587 Łopąg Krzysztof Wiry Grupa OLX Team 1985 M30 270
00:32:45
00:29:34








1 270
404 1143 Karolak Paweł Poznań 1991 M30

272
00:30:47
00:26:23






1 272
405 530 Chmielewski Michał Poznań ...::: T.W.I.S.M :::... 1982 M40 277
00:35:06
00:30:29








1 277
406 470 Królikowski Jakub Gołuchów 1978 M40

278
00:28:13
00:26:39






1 278
407 618 Frydrychowicz Bartosz Zalasewo 1978 M40 278
00:33:43
00:30:37








1 278
408 328 Monastyrskyy Borys Poznań UKS Lusowo 1966 M50

279
00:31:06
00:26:42






1 279
409 472 Marciniak Janusz Poznań Night Runners 1975 M40

282
00:28:12
00:26:47






1 282
410 1195 KAŹMIERCZAK TOMASZ LUSOWO LUSOWO 1975 M40

283
00:31:20
00:26:51






1 283
411 1004 Styrcz Filip Poznań 1997 M20 283
00:36:03
00:31:15








1 283
412 1206 MEDIOUNI OUSSEMA POZNAŃ NIGHT RUNNERS 1994 M20

284
00:28:19
00:26:54






1 284
413 1111 Szewczykowski Jakub Poznań 1984 M30

285
00:31:23
00:26:58






1 285
414 35 Stan Adrian Poznań parkrun Poznań 1974 M40 285
00:36:08
00:31:23








1 285
415 669 Pawlak Radek Poznan Good Gift Fighters 1992 M30

286
00:29:49
00:27:00






1 286
416 211 Wasak Jan Poznań 1953 M60 287
00:34:51
00:31:34








1 287
417 1076 Żubrowski Piotr Poznań 1984 M30 289
00:36:47
00:32:08








1 289
418 88 Wróbel Krzysztof Skórzewo 1995 M20

290
00:31:54
00:27:24






1 290
419 672 Borawski-Reks Szymon Poznań 1979 M40

292
00:31:45
00:27:26






1 292
420 383 Bednarski Józef Poznań Night Runners 1946 M60 294
00:37:52
00:33:10








1 294
421 1129 Pilarczyk Rafał Poznań 1976 M40

298
00:27:33
00:27:33






1 298
422 204 Kuras Damian Poznań DomData Run Team 1991 M30

299
00:30:44
00:27:39






1 299
423 1114 Błaszkiewicz Marcin Poznań 1987 M30

301
00:32:06
00:27:45






1 301
424 1090 Hetman Łukasz Mosina 1980 M40 302
00:40:28
00:35:40








1 302
425 415 Helsner Arkadiusz Poznań Posłańcy Asgardu 1977 M40 303
00:40:39
00:35:58








1 303
426 673 Gaca Tadeusz Poznań 1963 M50

307
00:30:56
00:28:01






1 307
427 1187 Pawlicki Marcin Gruszczyn 1973 M40

308
00:32:35
00:28:02






1 308
428 1131 Mikołajczak Mieczysław Września 1967 M50

309
00:31:04
00:28:02






1 309
429 629 Adamczak Krystian Szamotuły 1980 M40

311
00:32:27
00:28:07






1 311
430 647 Romanowicz Michał Poznań KB Pilnujemy Tyłów 1990 M30

312
00:31:12
00:28:08






1 312
431 1207 ANTCZAK WALDEMAR WRZEŚNIA NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA 1972 M50

314
00:32:34
00:28:11






1 314
432 378 Soska Jacek Biedrusko angiodiabetica.pl 1979 M40

321
00:31:54
00:28:46






1 321
433 682 Kalwas Paweł Poznań PRO366 1974 M40

322
00:33:23
00:28:48






1 322
434 1113 Szablewski Bartosz Puszczykowo 1987 M30

323
00:33:17
00:28:53






1 323
435 592 Bajerlein Piotr Poznań 1991 M30

324
00:31:53
00:28:54






1 324
436 656 Sobkowski Przemysław Międzychód MUKS Jedynka Międzychód 1960 M60

330
00:32:27
00:29:32






1 330
437 300 Sobucki Dariusz Wiry Akwedukt Team 1981 M40

332
00:32:53
00:29:41






1 332
438 289 Krysztofiak Daniel Dąbrówka 1978 M40

333
00:31:11
00:29:43






1 333
439 675 Krzywosz Filip Poznań Piątkowo na Biegowo 1980 M40

335
00:34:18
00:29:49






1 335
440 1174 Biegański Michał Poznań KB INTREX Poznań 1984 M30

336
00:34:23
00:30:02






1 336
441 663 Szała Tomasz Tarnowo Podgórne Tarson 1977 M40

340
00:35:23
00:30:36






1 340
442 1200 Świątnicki Grzegorz Suchy Las Bieganie Jest Przereklamowane 1976 M40

343
00:33:50
00:30:58






1 343
443 341 Baranowski Filip Poznań 1976 M40

345
00:35:37
00:31:15






1 345
444 645 Pilarczyk Robert Poznań 231 GO 1972 M50

347
00:34:10
00:31:17






1 347
445 1214 Pieprzyk Wiesław Poznań 1954 M60

350
00:34:27
00:31:25






1 350
446 272 Zatoń Łukasz Góra Byle do mety 1988 M30

352
00:36:02
00:31:43






1 352
447 423 Wadas Seweryn Komorniki 1991 M30

353
00:36:09
00:31:43






1 353
448 1118 Mostowski Jacek Miastko 1988 M30

356
00:36:34
00:31:58






1 356
449 658 Dworczak Antoni Dąbrówka TARSON 2004 M16

358
00:36:53
00:32:07






1 358
450 659 Dworczak Arkadiusz Dąbrówka TARSON 1970 M50

359
00:36:53
00:32:08






1 359
451 422 Piekarczyk Mariusz Plewiska POSŁAŃCY ASGARDU 1975 M40

360
00:35:54
00:32:54






1 360
452 439 Hibner Marcin Tarnowo Podgórne 1979 M40

362
00:37:38
00:33:12






1 362
453 38 Blachowski Jacek Poznan 1989 M30

363
00:37:54
00:33:18






1 363
454 595 Nowakowski Błażej Poznań MTA.DIGITAL 1983 M30

366
00:38:41
00:34:06






1 366
455 379 Nowak Andrzej Poznan Night Runners 1974 M40

370
00:39:32
00:35:03






1 370
456 664 Szała Michał Tarnowo Podgórne Tarson 2006 M16

371
00:35:23
00:35:23






1 371
457 1110 Dolny Łukasz Poznań 1981 M40

372
00:40:08
00:35:27






1 372
458 1149 Grzymała Damian Poznań 1994 M20

373
00:40:26
00:36:04






1 373
459 68 Kownacki Arkadiusz Witkowo Wy - Biegani Szczecin 1967 M50

374
00:39:31
00:36:39






1 374
460 164 Mikołajczak Bartłomiej Środa Wlkp. TomTomTeam 1979 M40

375
00:42:22
00:37:29






1 375
461 1202 Maliszewski Damian Zielona Góra 1997 M20

376
00:42:57
00:38:17






1 376
462 53 Strykowski Michał Poznań Speed Szuracz 1976 M40

377
00:43:31
00:38:54






1 377
463 643 Rychlewski Marcin Tarnowo Podgórne TARSON 1998 M20

378
00:43:48
00:39:01






1 378
464 657 Jendras Krzysztof Kaźmierz TARSON 1984 M30

381
00:45:57
00:41:08






1 381
465 644 Szerment Paweł Przeźmierowo Tarson 1993 M20

382
00:53:38
00:48:49






1 382

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni