z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2013/2014

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 179 Stelmach Zbigniew Ćmiłów LW Bogdanka 1960 M50 18
00:20:24
00:20:24
19
00:20:20
00:20:20
11
00:19:53
00:19:53
16
00:20:44
00:20:44
9
00:21:39
00:21:39


5 54
2 162 Wrona Jerzy Lublin Perfect Runner Lublin 1962 M50 25
00:20:58
00:20:58
22
00:20:37
00:20:37
15
00:20:22
00:20:22
24
00:21:41
00:21:41
19
00:22:46
00:22:46
16
00:21:19
00:21:19
6 72
3 71 Zygmunt Aleksander Lublin 1961 M50 44
00:22:06
00:22:06
48
00:22:33
00:22:33
39
00:22:36
00:22:36
36
00:22:16
00:22:16
32
00:23:51
00:23:51


5 151
4 180 Kot Leszek Łęczna LW Bogdanka 1951 M50 46
00:22:21
00:22:21
55
00:22:52
00:22:52
41
00:22:38
00:22:38
52
00:23:21
00:23:21
51
00:25:23
00:25:23
41
00:23:34
00:23:34
6 179
5 260 Zając Zbigniew Biłgoraj Miód Kozacki Biłgoraj 1962 M50 64
00:23:16
00:23:16
57
00:22:55
00:22:55
48
00:22:59
00:22:59


54
00:25:35
00:25:35


4 223
6 253 KOWALSKI HENRYK LUBLIN SKOK CHMIELEWSKIEGO 1950 M50 66
00:23:25
00:23:25


60
00:23:39
00:23:39


62
00:25:57
00:25:57
47
00:23:51
00:23:51
4 235
7 69 BOGDANOW ANDRZEJ LUBLIN ORANGE POLSKA 1960 M50 87
00:24:25
00:24:25
93
00:24:31
00:24:31
78
00:24:24
00:24:24
70
00:24:21
00:24:21
52
00:25:27
00:25:27
50
00:24:08
00:24:08
6 250
8 292 Zabniak kazimierz Lublin Lub.Stow.Bieg. 1951 M50

97
00:24:48
00:24:48
80
00:24:30
00:24:30
85
00:25:28
00:25:28
82
00:27:01
00:27:01


4 344
9 231 Marciniak Tomasz Lublin 1958 M50 114
00:25:55
00:25:55
107
00:25:09
00:25:09


99
00:26:06
00:26:06
73
00:26:34
00:26:34
80
00:25:53
00:25:53
5 359
10 78 Makowski Sławomir Lublin 1961 M50 88
00:24:26
00:24:26
110
00:25:29
00:25:29
100
00:26:11
00:26:11
94
00:25:59
00:25:59
79
00:26:56
00:26:56


5 361
11 399 Ziółek Mirosław Jacków Stay Insane 1963 M50



126
00:27:50
00:27:50
117
00:27:41
00:27:41
98
00:27:58
00:27:58
82
00:25:57
00:25:57
4 423
12 283 Faron Krzysztof Lublin Run for fun 1963 M50

132
00:27:07
00:27:07
114
00:26:48
00:26:48
115
00:27:27
00:27:27
83
00:27:08
00:27:08


4 444
13 271 MRZYGŁOCKI ANDRZEJ LUBLIN BBl, Vege Runners 1962 M50 106
00:25:20
00:25:20
119
00:26:16
00:26:16
141
00:29:46
00:29:46
111
00:27:06
00:27:06




4 477
14 302 Hiller Jerzy Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1947 M50

158
00:29:36
00:29:36
138
00:29:34
00:29:34


129
00:31:56
00:31:56
110
00:28:39
00:28:39
4 535
15 124 Molenda Zbigniew Lublin 1957 M50 164
00:31:16
00:31:16
163
00:30:54
00:30:54
143
00:30:41
00:30:41


136
00:34:02
00:34:02
128
00:32:35
00:32:35
5 570
16 89 Dachno Daniel Lublin 1959 M50 159
00:29:54
00:29:54
167
00:33:36
00:33:36


144
00:30:34
00:30:34


114
00:29:25
00:29:25
4 584

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 249 SIWEK ANDRZEJ STALOWA WOLA SKB STALOWA WOLA 1957 M50 47
00:22:22
00:22:22
52
00:22:45
00:22:45
49
00:23:01
00:23:01






3 148
2 356 Grubecki Andrzej Lublin 1959 M50



149
00:32:47
00:32:47
146
00:31:06
00:31:06
138
00:35:20
00:35:20


3 433
3 372 Gruca Krzysztof Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1960 M50



16
00:20:23
00:20:23
19
00:20:57
00:20:57




2 35
4 441 Brygoła Andrzej Lublin 1959 M50







86
00:27:21
00:27:21
76
00:25:36
00:25:36
2 162
5 147 Stachyra Waldemar Lublin MAYDAY TEAM Lublin 1960 M50 155
00:29:35
00:29:35
156
00:29:24
00:29:24








2 311
6 370 KAMOLA KAZIMIERZ PUŁAWY CHEMIK ADBLUE PUŁAWY 1960 M50



17
00:20:31
00:20:31






1 17
7 420 Basznianin Jan Lublin 1962 M50







27
00:23:17
00:23:17


1 27
8 254 ŻABINIAK KAZIMIERZ LUBLIN LUB. STOW. BIEG. 1951 M50 97
00:24:49
00:24:49










1 97
9 426 Brzostowski Wiesław Lubartów 1960 M50









118
00:30:04
00:30:04
1 118

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni