z

Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 8 Flisiński Tobiasz SP 22 Wrocław 2014 D0 2
00:01:43
1
00:01:27
1
00:01:21
1
00:01:21

4 3
2 9 Kubica Filip Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 D0 1
00:01:34
2
00:01:28
2
00:01:24
2
00:01:25

4 5
3 Franczyk Krzysztof 2015 D0
5
00:01:41
3
00:01:32
4
00:01:29
1
00:01:27
4 8
4 15 Kolebuk Antoni Rodzina Kolebuków 2015 D0 5
00:02:08
6
00:01:42
4
00:01:36

2
00:01:32
4 11
5 2 Szewczuk Natan Przedszkole nr 25 2014 D0 3
00:01:44
4
00:01:40
5
00:01:41
5
00:01:38
4
00:01:36
5 11
6 16 Miś Aleksander 2014 D0 4
00:01:56

6
00:01:47
3
00:01:28

3 13
7 30 Mikołajczak Antoni Matner Running Team 2015 D0 7
00:02:19
7
00:01:46
8
00:01:57
7
00:01:51
3
00:01:35
5 17
8 45 Zięcina Kamil P 62 2015 D0
8
00:01:54
7
00:01:48

5
00:01:45
3 20
9 38 Świdkiewicz Mateusz Przedszkole pod Wierzbami 2015 D0 6
00:02:19

10
00:02:25
8
00:01:55

3 24
10 Siciński Kacper 2019 D0

9
00:02:08
9
00:02:55
9
00:02:57
3 27
11 21 RACZYŃSKI STANISŁAW 2017 D0 12
00:04:50
12
00:05:15

10
00:03:59
12
00:03:26
4 34

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Wawrzyniak Szczepan 2016 D0

11
00:02:29

7
00:02:31
2 18
2 22 Dwojak Dawid Przedszkole NR 7 2016 D0 8
00:03:08
11
00:03:44



2 19
3 17 Pazdej Tymon ŻYWIOŁ 2017 D0 10
00:03:45
13
00:05:16



2 23
4 Niestioruk Paweł 2014 D0
3
00:01:39



1 3
5 Wnuk Jakub SP 51 Wrocław 2014 D0


6
00:01:39

1 6
6 BANCEWICZ TYMOTEUSZ Przedszkole Nr 20 2015 D0



6
00:02:08
1 6
7 Kamiński Damian 2017 D0



8
00:02:36
1 8
8 Królikowski Maciej 2014 D0
9
00:01:55



1 9
9 Żbik Adam 2015 D0 9
00:03:10




1 9
10 Krause Piotr 2017 D0



10
00:03:00
1 10
11 Bogunia Tymon 2016 D0
10
00:03:23



1 10
12 Kamiński Fabian 2017 D0



11
00:03:06
1 11
13 Miś Franciszek 2017 D0 11
00:03:45




1 11
14 31 Olaczek Dawid 2018 D0


11
00:04:38

1 11
15 Zakrzewski Ignacy 2017 D0

12
00:04:58


1 12

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni