Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 8 Budnik Paweł BUDNIK TEAM 2010 D2 1
00:02:18
1
00:02:11
1
00:02:07
1
00:02:07
1
00:02:03
5 3
2 9 Kowalczyk Kamil SSP 46 2011 D2 2
00:02:24
2
00:02:19
3
00:02:10
4
00:02:15
2
00:02:03
5 6
3 2 Karsznia Michał SSP 46 2010 D2 3
00:02:24

5
00:02:24
2
00:02:10
28
00:01:20
4 10
4 44 Gronowski Piotr Przemiłów 2011 D2 5
00:02:33
3
00:02:21
4
00:02:20
5
00:02:21
3
00:02:12
5 10
5 3 Kornaś Jan Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 D2 9
00:02:44
4
00:02:27
8
00:02:32
8
00:02:37
4
00:02:24
5 16
6 46 Kozłowski Michał SP47 2011 D2
5
00:02:28
6
00:02:26
6
00:02:29

3 17
7 23 Rabsztyn Dominik Navigo 2011 D2 7
00:02:41
7
00:02:30

28
00:03:24
9
00:02:40
4 23
8 51 Kowalski Franciszek CICLISMO WROCŁAW 2011 D2 10
00:02:44
8
00:02:36
14
00:02:46
11
00:02:43
6
00:02:29
5 24
9 10 Stanisz Jakub SP 22 2010 D2 11
00:02:46

9
00:02:33

5
00:02:27
3 25
10 24 Gaura Stanisław SP 21 Osobowice Wrocław 2011 D2 8
00:02:43
12
00:02:42
12
00:02:41

7
00:02:33
4 27
11 54 Hreczuch Jakub 2010 D2 14
00:02:51
9
00:02:37


8
00:02:37
3 31
12 18 Stodółka Konrad Leniwiec 2011 D2 16
00:02:55
10
00:02:38
13
00:02:42
9
00:02:42
14
00:02:48
5 32
13 48 Bobyk Karol NOA 2011 D2 13
00:02:48

10
00:02:34
10
00:02:42

3 33
14 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 D2 25
00:03:04
15
00:02:50

13
00:02:49
10
00:02:44
4 38
15 50 Sosnowski Adam SP 22 2011 D2 17
00:02:56
11
00:02:39
11
00:02:38


3 39
16 33 Kurek Adam SP 22 2011 D2 21
00:03:02
18
00:02:56
16
00:02:50
15
00:02:53
11
00:02:45
5 42
17 47 Bondarewicz Dominik SP23 Wrocław/Bondziki 2010 D2 26
00:03:08
13
00:02:43
19
00:02:56
22
00:03:10
13
00:02:46
5 45
18 4 Wasilkowski Janek SP 109 2010 D2 12
00:02:47
14
00:02:49
23
00:03:11

19
00:02:54
4 45
19 45 Hajdasz Oskar 2010 D2 29
00:03:16

7
00:02:30
27
00:03:16
12
00:02:46
4 46
20 38 Lipowicz Mateusz SP 80 2011 D2
22
00:03:07
15
00:02:49
12
00:02:48
20
00:02:58
4 47
21 Moszumański Filip SP nr 21 2011 D2 18
00:02:57
16
00:02:54
17
00:02:51


3 51
22 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 D2 15
00:02:53
21
00:03:03

19
00:03:04
18
00:02:53
4 52
23 30 Murmyło Franciszek Szkoła Podstawowa nr 21 2011 D2 27
00:03:11

20
00:03:01
20
00:03:06
16
00:02:51
4 56
24 5 Bomirski Tomek SP 109 2010 D2 23
00:03:03
17
00:02:55
18
00:02:55
25
00:03:12
25
00:03:12
5 58
25 55 Synowiec Adam SP 22 Wrocław 2011 D2
20
00:03:01
22
00:03:05

21
00:02:59
3 63
26 13 Merski Marcin Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 D2 30
00:03:17
25
00:03:16

17
00:03:01
24
00:03:03
4 66
27 34 Weintraub-Filek Bruno 2010 D2 33
00:03:22
24
00:03:15
21
00:03:02

22
00:03:02
4 67
28 35 Świdkiewicz Szymon SP 22 2011 D2 28
00:03:15

24
00:03:15
18
00:03:03

3 70
29 Bińkowski Bruno Żywioł 2011 D2 32
00:03:19
23
00:03:11

21
00:03:09

3 76
30 Bryłka-Nadolski Sebastian SP 50 2010 D2
27
00:03:20

24
00:03:12
26
00:03:14
3 77
31 1 Ilków Bartek Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 D2 34
00:03:28
26
00:03:19
27
00:03:23
26
00:03:13
27
00:03:17
5 79

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 Grzegorowski Franciszek 2010 D2

2
00:02:10
3
00:02:12

2 5
2 15 PĄGOWSKI Arkadiusz SP 50 Wrocław 2010 D2
6
00:02:29

7
00:02:30

2 13
3 40 Olaczek Michał SP51 Wrocław 2010 D2


14
00:02:52
15
00:02:49
2 29
4 Janc Wojciech SP 65 2010 D2


16
00:03:00
17
00:02:52
2 33
5 36 PATLA ARTUR SP 22 2010 D2 24
00:03:04
19
00:02:57



2 43
6 Rupinski Milosz Szkola Podstawowa w Dobrzykowicach 2010 D2

28
00:03:24
23
00:03:10

2 51
7 Wilczyński Leon SP 113 Wrocław 2011 D2

29
00:03:34

23
00:03:02
2 52
8 43 Laskowski Jan SP 22 2011 D2 35
00:03:41

30
00:03:59


2 65
9 28 Bartosik Kosma Night Runners Kids/PNSP 2010 D2 4
00:02:26




1 4
10 14 Sobczak Adam 2011 D2 6
00:02:39




1 6
11 41 Saglio Jacopo 2010 D2 19
00:02:58




1 19
12 Kosiński Olivier Grupa DBK Wrocław 2011 D2 20
00:02:59




1 20
13 Maciantowicz Patryk SP118 2011 D2 22
00:03:02




1 22
14 Łomnicki Sebastian SP 26 Wrocław 2011 D2

26
00:03:16


1 26
15 Królikowski Mikołaj SP 53 2011 D2
28
00:03:21



1 28

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni