Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 21 Pyzik Szymon Wrocław SSP46 2007 D3
1
00:03:34
1
00:03:30
1
00:03:31

3 3
2 Wilman Jakub MUKS GIM2 NYSA 2008 D3
3
00:03:46
2
00:03:34
2
00:03:42
1
00:03:36
4 5
3 4 Kornaś Franciszek Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 D3 1
00:03:53
4
00:03:57
3
00:03:49
4
00:03:47
2
00:03:44
5 6
4 Kowalski Adam SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 D3 2
00:03:55

6
00:04:00
7
00:04:09
4
00:03:46
4 12
5 Zaród Kajetan SP w Chrząstawie Wielkiej 2008 D3
5
00:04:01
4
00:03:53
6
00:03:55

3 15
6 25 Jaros Szymon Sp9 Dzierżoniów 2009 D3 8
00:04:14
6
00:04:06
5
00:03:57
9
00:04:14
5
00:03:55
5 16
7 Bartłomiejczyk Kamil SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 D3 6
00:04:07

7
00:04:00
8
00:04:11
6
00:03:58
4 19
8 30 Rogala Filip Szkoła Podstawowa nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2007 D3 4
00:04:03
7
00:04:20
8
00:04:02
10
00:04:24

4 19
9 19 Gaura Jacek SP 21 Osobowice Wrocław 2009 D3 11
00:04:19
8
00:04:24


7
00:04:15
3 26
10 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 D3 10
00:04:18
9
00:04:26
11
00:04:23
11
00:04:25
8
00:04:25
5 27
11 Mojka Stanisław SP 3 Wrocław 2009 D3

12
00:04:26
12
00:04:36
9
00:04:59
3 33
12 32 Gronowski Franciszek Przemiłów 2007 D3 13
00:04:36
10
00:04:38
13
00:04:43
13
00:04:51

4 36
13 16 Górny Paweł SP 24 2009 D3 12
00:04:32
11
00:04:44
14
00:04:45


3 37
14 Kanus Patryk SP 1113 Wrocław 2009 D3

17
00:05:35
14
00:05:20
10
00:05:01
3 41
15 50 Kaczmarek Adam SP15 2009 D3

16
00:05:18
15
00:05:24
11
00:05:06
3 42
16 47 Żyła Julian 2008 D3
14
00:05:20
18
00:05:52
16
00:05:32
13
00:05:54
4 43
17 22 Cwynar Ireneusz SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2009 D3 17
00:05:20
15
00:05:23
19
00:06:03


3 51

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 46 Kosmalski Marek SP 45 Wrocław 2007 D3
2
00:03:43

3
00:03:44

2 5
2 Jakusek-Sądkiewicz Oliwier MKS Parasol 2008 D3


5
00:03:51
3
00:03:46
2 8
3 Bieniada Wiktor SP nr 22 2009 D3 14
00:04:43
12
00:04:53



2 26
4 Putyra Antoni SP w Wysokiej 2008 D3 3
00:03:55




1 3
5 Dębski Tymon SP Wysoka 2009 D3 5
00:04:05




1 5
6 7 Kupiec Szymon SP 90 2009 D3 7
00:04:11




1 7
7 40 Jonas Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 D3 9
00:04:17




1 9
8 Szołtys Paweł SP 51 Katowice 2007 D3

9
00:04:22


1 9
9 Majcher Oliwer Szkoła Diec Nysa 2008 D3

10
00:04:23


1 10
10 ROGOZIŃSKI Piotr SP50 2009 D3



12
00:05:11
1 12
11 Kusznir Konrad SP 24 2007 D3
13
00:05:07



1 13
12 Wilczyński Filip 2009 D3



14
00:06:32
1 14
13 Sobala Patryk Szkoła Podstawowa 2008 D3 15
00:04:48




1 15
14 Bieniek Mikołaj Wroclaw 2009 D3

15
00:05:08


1 15
15 Kowalczyk Daniel SP 22 2009 D3 16
00:05:17




1 16
16 48 Janowiak Przemysław Święta Katarzyna 2009 D3
16
00:09:15



1 16
17 Kunicki Jakub NOA 2008 D3


17
00:05:41

1 17
18 Jagodziński Kamil 2009 D3 18
00:06:16




1 18
19 Kulpa Tymoteusz SP 18 Wrocław 2009 D3


18
00:07:02

1 18

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni