Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 12 Kagan Franciszek Szkoła Podstawowa Osobowice 2012 D1 1
00:01:06

1
00:01:03

1
00:01:05
3 3
2 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 D1 2
00:01:12
1
00:01:11
PK
00:02:43
1
00:01:07
2
00:01:06
5 4
3 35 Krause Jakub Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich 2012 D1 3
00:01:13

2
00:01:09
3
00:01:09
3
00:01:07
4 8
4 2 Szewczuk Antoni Szkoła Podstawowa nr 63 2012 D1
2
00:01:12
8
00:01:16
2
00:01:09
5
00:01:12
4 9
5 6 Flisiński Tymoteusz SP 22 Wrocław 2012 D1 7
00:01:16
5
00:01:14
4
00:01:12
4
00:01:12

4 13
6 48 Bondarewicz Kajetan SP23 Wrocław/Bondziki 2012 D1 4
00:01:14
4
00:01:13
5
00:01:13
5
00:01:12
7
00:01:13
5 13
7 41 Serafin Antoni SP22 2013 D1 13
00:01:23
8
00:01:20
3
00:01:10

4
00:01:10
4 15
8 50 Hreczuch Maciej 2013 D1 6
00:01:15
3
00:01:12


6
00:01:12
3 15
9 29 Siciński Wiktor P 62 2013 D1 9
00:01:17
7
00:01:16
6
00:01:14
9
00:01:19
11
00:01:17
5 22
10 27 Weintraub-Filek Jonasz 2013 D1 8
00:01:17
6
00:01:15
9
00:01:16

9
00:01:15
4 23
11 9 Tynecki Henryk Słowiańskie Maluchy 2013 D1 15
00:01:24


10
00:01:20
8
00:01:15
3 33
12 25 Młynarkiewicz Franek SP 22 Wrocław 2012 D1 19
00:01:28
11
00:01:23
15
00:01:21
8
00:01:18

4 34
13 51 Żyła Gabriel 2012 D1
10
00:01:22
11
00:01:19
14
00:01:23
16
00:01:28
4 35
14 Bryłka-Nadolski Artur SP 50 Wrocław 2012 D1
12
00:01:24
10
00:01:17
16
00:01:27

3 38
15 37 Jonko Franciszek Salez Wrocław 2012 D1 22
00:01:29
9
00:01:21

7
00:01:18

3 38
16 34 Bogusz Stanisław P 62 2013 D1 18
00:01:26
15
00:01:26
16
00:01:21
12
00:01:21
12
00:01:17
5 39
17 5 Bielawa Adam SP22 2013 D1 25
00:01:31
14
00:01:25
14
00:01:20
11
00:01:20
14
00:01:20
5 39
18 18 Cieśla Tomasz Przedszkole 2013 D1 21
00:01:29
13
00:01:24
13
00:01:20
13
00:01:21

4 39
19 Karwicki Filip SP 83 Wrocław 2013 D1 16
00:01:25
16
00:01:27
12
00:01:20

13
00:01:18
4 41
20 15 Hołub Adam SP 22 2013 D1 14
00:01:23

17
00:01:26
15
00:01:25
17
00:01:31
4 46
21 14 Pazdej Wiktor ŻYWIOŁ 2012 D1 17
00:01:26
17
00:01:29

17
00:01:34
18
00:01:35
4 51
22 52 Zięcina Błażej P 62 2013 D1 27
00:01:44
18
00:01:34
19
00:01:46

19
00:01:48
4 56
23 39 Puchalski Filip SP nr 10 Wrocław 2013 D1 20
00:01:28
19
00:01:38

18
00:01:40

3 57
24 13 Ciąder Mateusz MKS Siechnice 2013 D1 26
00:01:34
20
00:01:40
18
00:01:34
19
00:01:44

4 57

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 31 Olaczek Nikodem SP51 Wrocław 2012 D1


6
00:01:15
10
00:01:15
2 16
2 10 Majewski Jakub Pastelowe Przedszkole 2013 D1

7
00:01:15
20
00:01:44

2 27
3 Łakomy Jakub 2013 D1 5
00:01:15




1 5
4 Paliwoda Mateusz 2013 D1 10
00:01:19




1 10
5 8 Kupiec Piotr Przedszkole 49 2013 D1 11
00:01:19




1 11
6 17 Kuczaj Dominik Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 23 we Wrocławiu 2012 D1 12
00:01:21




1 12
7 Ważny Maksymilian 2013 D1



15
00:01:21
1 15
8 Uliasz Jan 2012 D1 23
00:01:30




1 23
9 Cigenhagen Błażej GRUPA DBK WROCŁAW 2013 D1 24
00:01:31




1 24

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni