Wrocław

Klasyfikacja generalna CITY TRAIL Junior 2019/2020

Kategorie główne:
Kategorie wiekowe:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 7 Budnik Malwina BUDNIK TEAM 2014 D0 1
00:01:12
1
00:01:10
1
00:01:08
1
00:01:08
1
00:01:15
5 3
2 Scholz NATALIA SP22 2014 D0 2
00:01:26
2
00:01:18
2
00:01:16
2
00:01:18

4 6
3 20 Niciejewska Antonina Wrocław 2014 D0 8
00:01:57
4
00:01:34
4
00:01:21
3
00:01:21

4 11
4 13 Tyburek Łucja Przedszkole Żak Oława 2014 D0

5
00:01:33
4
00:01:34
3
00:01:38
3 12
5 19 Orzechowska Anna 2015 D0 4
00:01:42
5
00:01:45
6
00:01:38
5
00:01:43
4
00:01:39
5 13
6 37 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 D0 5
00:01:45

17
00:02:33
6
00:01:44
7
00:01:56
4 18
7 47 Krukowska Zuzanna MKS Siechnice 2015 D0
10
00:02:05
8
00:01:51
7
00:01:45
5
00:01:44
4 20
8 34 Barteczka Kornelia ZSP nr 20 2015 D0 6
00:01:50
7
00:01:55
7
00:01:48
9
00:01:56

4 20
9 40 Kowalska Zuzanna CICLISMO WROCŁAW 2016 D0 9
00:02:03

9
00:01:55
11
00:02:06
6
00:01:51
4 24
10 41 Raczkowska Pola ZSP12 Wrocław 2014 D0 7
00:01:54
9
00:02:04
14
00:02:19
10
00:01:59

4 26
11 33 Krystosek Hanna P 62 2014 D0 12
00:02:14
14
00:02:27
13
00:02:13
8
00:01:55
8
00:02:02
5 28
12 10 Stanisz Alicja SP 22 2014 D0 10
00:02:05

10
00:02:02

10
00:02:16
3 30
13 6 Topolska Lilianna SP 30 Wrocław 2015 D0 14
00:02:19
11
00:02:06
16
00:02:26

11
00:02:20
4 36
14 28 Kaczmarek Joanna WAT 2015 D0
13
00:02:24

16
00:02:44
9
00:02:05
3 38
15 Sapoń Katarzyna Przedszkole Awiatarek 2015 D0 15
00:02:22

12
00:02:08
12
00:02:12

3 39
16 Turula Aleksandra 2015 D0 11
00:02:14

15
00:02:20
14
00:02:17
17
00:02:44
4 40
17 27 Duczmal Maja Utopence 2015 D0 13
00:02:17


15
00:02:26
12
00:02:27
3 40
18 36 Jonko Marta Wrocław 2016 D0 17
00:02:35
12
00:02:17

13
00:02:12

3 42
19 24 Cwynar Helena SP Dialogu Kultur Etz Chaim we Wrocławiu 2014 D0 19
00:02:55
8
00:02:04
20
00:02:45


3 47
20 Frelek Wanda Pod Wierzbami 2015 D0 18
00:02:41
16
00:02:43
18
00:02:40

14
00:02:35
4 48
21 Piwnik Milena P62 2015 D0 20
00:02:58
17
00:02:50
19
00:02:42

13
00:02:31
4 49
22 32 Żurowska Zuza AZS AWF Wroclaw 2015 D0 16
00:02:29
15
00:02:32


19
00:03:04
3 50
23 26 Boratyńska Katarzyna 2019 D0
19
00:03:07
22
00:03:08
19
00:03:03
15
00:02:40
4 53
24 3 Bomirska Kasia 2017 D0 23
00:03:28
21
00:03:18
21
00:03:06
18
00:03:02
16
00:02:42
5 55
25 14 Gala Ida 2016 D0 21
00:03:09


17
00:02:52
20
00:03:06
3 58
26 44 Krystosek Karolina P 62 2016 D0
23
00:04:01
23
00:03:22
21
00:03:29
23
00:03:44
4 67
27 49 Kaczmarek Maria RaDziki 2017 D0

25
00:03:47
22
00:03:36
21
00:03:13
3 68
28 Turula Joanna 2017 D0 24
00:03:45

24
00:03:32

22
00:03:23
3 70
29 35 Jonko Beata Wrocław 2017 D0 25
00:03:56
22
00:03:37

23
00:03:43

3 70
30 Watras Wiktoria 2017 D0

27
00:04:18
20
00:03:08
24
00:04:32
3 71
31 1 Lekki Oliwia Żyrafka 2017 D0 26
00:04:48
24
00:04:43
26
00:04:17
24
00:04:51

4 74

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 43 Motyka Malwina Zepół Szkół Nr 20 we Wrocławiu 2014 D0
3
00:01:22
3
00:01:20


2 6
2 Wawrzyniak Kornelia 2014 D0

11
00:02:04

18
00:02:46
2 29
3 Fąferko Amelia Kotwica Brzeg 2014 D0



2
00:01:37
1 2
4 Janczewska Antonina 2014 D0 3
00:01:41




1 3
5 48 Malec Anna Przedszkole nr 62 2015 D0
6
00:01:49



1 6
6 Zabawa Hanna 2015 D0
18
00:03:04



1 18
7 42 Kwiatek Roksana Przedszkole nr 20 2016 D0
20
00:03:17



1 20
8 Ciepła Zofia 2017 D0 22
00:03:11




1 22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni