Jeżeli w samym środku lata, w czasie pięknej pogody, nagle zacznie Cię łamać w kościach, pojawi się gorączka, odczujesz zmęczenie, będziesz miał zawroty głowy - zastanów się, czy przypadkiem nie ukąsił cię zainfekowany kleszcz.
W sobotę, 6 lipca odbędzie się IV edycja Maratonu Gór Stołowych. To podobno jeden z najpiękniejszych biegów w Polsce. Postanowiliśmy to sprawdzić i wystartować w imprezie. Wszystko oczywiście w myśl idei zBiegiemNatury ;)
Zbiegi – tej formie biegowych zajęć poświęcimy sporą część relacji z niedzielnych spotkań zBiegiemNatury. Będzie także o ćwiczeniach na płotkach i motywacji :)
Systematyczność – to ona jest niezbędna w treningu każdego sportowca. Także biegacze amatorzy, którzy liczą na poprawę swoich wyników czy formy muszą biegać systematycznie. Nasze zajęcia pomagają Wam zmotywować się do regularnych treningów.
Niewiele zabrakło Wam do zajęcia miejsca na podium? A może chcecie sprawdzić aktualną formę „zimowych” rywali? ;) Mamy dla Was nie lada gratkę! ;) Wielki Finał I edycji! Termin - 28 lipca. Miejsce – Wałcz (woj. zachodniopomorskie). Będzie to pierwsza okazja, by pobiec z uczestnikami cyklu z innych miast na tej samej trasie – w dokładnie takich samych warunkach!
- Miałem ogromną frajdę pokonując kolejne kilometry. Raz dlatego, że trasa była bardzo malownicza. A dwa – atmosfera podczas biegu była jednym słowem świetna. Już dziś chce się wracać na trasę Chojnik Maratonu. Obawiam się tylko, że w przyszłym roku już nie będzie tak łatwo zapisać się na ten bieg – to relacja Marcina Smoligi, jednego z uczestników Chojnik Maraton, którego partnerem było zBiegiemNatury.
Nowe buty motywacją do biegania? Czemu nie?! Każdy powód jest dobry! A jak biegać, to najlepiej w grupie, a więc… Zapraszamy na co tygodniowe spotkania z trenerami zBiegiemNatury. Na zachętę relacja z ostatnich zajęć.
Stali bywalcy zapewne doskonale znają miejsca, w których odbywają się zajęcia z trenerami zBiegiemNatury, przyszłym Uczestnikom, przybliżamy nasze lokalizacje.
Zwracają uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń, pomagają pracować nad techniką, uczą oddychać podczas biegu i przede wszystkim motywują. O kim mowa? Oczywiście o naszych trenerach ;) Co zaproponowali tym razem?
Wychodząc na przeciw prośbą uczestników spotkań zBiegiemNatury postanowiliśmy zmienić lokalizację naszych cotygodniowych spotkań. Nowym miejscem spotkań będzie Park Grabiszyński.
Tęsknicie za zawodami zBiegiemNatury? :) Już 28 lipca zapraszamy na 5-kilometrowy bieg do Wałcza.
Chojnik Maraton to impreza iście zBiegiemNatury – licząca 46 km trasa prowadzić będzie przez lasy, skalne ścieżki i górskie granie Karkonoszy po polskiej i czeskiej stronie.