z

Lublin

Debiut Grand Prix Lublin zBiegiemNatury – tak to sobie wymarzyliśmy!

26.10.2013

Debiut Grand Prix Lublin zBiegiemNatury – tak to sobie wymarzyliśmy!

Brawo Lublin! W inauguracyjnych zawodach GP Lublin zBiegiemNatury ustanowiliśmy tegoroczny rekord frekwencji całego cyklu:) W biegu w lubelskim Lesie Dąbrowa wzięło udział blisko 300 uczestników. Dziękujemy i zapraszamy ponownie – 16 listopada!

Strzał w dziesiątkę – tak można ocenić wybór Lublina na kolejną lokalizację naszych zawodów. Zainteresowanie zarówno biegiem głównym, jak i biegami dzieci i młodzieży mile nas zaskoczyło. Piękne jesienne słońce dopełniło całości. – Spodziewałem się, że chętnych do biegania w cyklu Grand Prix zBiegiemNatury nie będzie brakować. Lublin naprawdę się rozbiegał, a zawodów we wschodniej części kraju wciąż jest dużo mniej niż w centrum czy na zachodzie – mówi Darek Listopad. – Biegi przełajowe w okresie jesienno-zimowym są dla mnie idealnym rozwiązaniem, bo w ten sposób będę mógł urozmaicić sobie treningi przygotowujące do sezonu. Ale 5 km to dystans dla każdego – osoby biegające zupełnie rekreacyjnie także powinny być zadowolone z możliwości startowania w zawodach - bo wiadomo, że w grupie łatwiej się zmobilizować.

Zwycięzcą zawodów został Kamil Młynarz z czasem 16:48. Wśród kobiet najlepsza okazała się Karolina Zygo, jej wynik to 22:27.

W sobotnich zawodach chętnie startowali także najmłodsi w cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”. W pięciu kategoriach wzięło udział ponad 50 młodych biegaczy.

Drugie z cyklu sześciu zawodów cyklu Grand Prix Lublin zBiegiemNatury już 16 listopada. Zapisy trwają! :)

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni