Warszawa

Warszawa w rytmie Natury!

27.10.2013

Warszawa w rytmie Natury!

Pierwsze zawody Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury za nami! Oblany słońcem Lasek Młociński w niedzielę, 27 października wypełnili biegacze. Mamy nadzieję, że 17 listopada, kiedy spotkamy się ponownie będzie nas jeszcze więcej! :)

Po raz pierwszy w tegorocznej edycji liczba uczestników zawodów Grand Prix zBiegiemNatury przekroczyła 300. Najszybszy na 5-kilometrowej trasie w Lasku Młocińskim był Rafał Rusiniak (17:16). Wśród kobiet wygrała Joanna Schab (19:26).

 

Jedna z uczestniczek niedzielnego biegu Milena Czerniawko zdradziła nam, że dystans 5 km jest jej ulubionym. – Zazwyczaj szukam startów właśnie pod kątem dystansu. Czasami biegam też na 10 km, ale najbardziej lubię sprawdzać się na 5 km – powiedziała tuż po biegu Milena. – Mówiąc o swoich preferencjach, zdecydowanie moje ulubione pory roku to jesień i zima, bo kiedy jest chłodniej łatwiej się biega – przynajmniej dla mnie.

 

Konrad Konstantynowicz, który trenuje triathlon dodaje, że najlepiej trenuje mu się w lesie. – Bieganie, czy ogólnie aktywność w naturze dobrze robi na głowę, szczególnie dla osób, które mieszkają w mieście i dużo czasu spędzają w pracy lub domu w zamkniętych pomieszczeniach.

Udany debiut warszawskiej edycji cyklu  to także zasługa najmłodszych biegaczy, którzy wystartowali w niedzielnych zawodach. Zainteresowanie biegami dzieci i młodzieży, które w tym roku odbywają się pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury” rośnie z biegu na bieg! W Warszawie biegało ponad 50 małych zawodników :)

Zapisy na kolejne zawody z cyklu Grand Prix Warszawa zBiegiemNatury (17 listopada) trwają! 

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni