z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

25.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:15
2 293 FRANCZYK KRZYSZTOF 2015 M 00:01:27
3 15 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:01:32
4 30 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:01:35
5 2 SZEWCZUK NATAN Przedszkole nr 25 2014 M 00:01:36
6 305 FĄFERKO AMELIA Kotwica Brzeg 2014 K 00:01:37
7 13 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:38
8 19 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:39
9 47 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:01:44
10 45 ZIĘCINA KAMIL P 62 2015 M 00:01:45
11 40 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO WROCŁAW 2016 K 00:01:51
12 37 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:56
13 33 KRYSTOSEK HANNA P 62 2014 K 00:02:02
14 28 KACZMAREK JOANNA WAT 2015 K 00:02:05
15 294 BANCEWICZ TYMOTEUSZ Przedszkole Nr 20 2015 M 00:02:08
16 10 STANISZ ALICJA SP 22 2014 K 00:02:16
17 6 TOPOLSKA LILIANNA SP 30 Wrocław 2015 K 00:02:20
18 27 DUCZMAL MAJA Utopence 2015 K 00:02:27
19 302 PIWNIK MILENA P62 2015 K 00:02:31
20 301 WAWRZYNIAK SZCZEPAN 2016 M 00:02:31
21 231 FRELEK WANDA Pod Wierzbami 2015 K 00:02:35
22 204 KAMIŃSKI DAMIAN 2017 M 00:02:36
23 26 BORATYŃSKA KATARZYNA 2019 K 00:02:40
24 3 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:02:42
25 310 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:44
26 295 WAWRZYNIAK KORNELIA 2014 K 00:02:46
27 292 SICIŃSKI KACPER 2019 M 00:02:57
28 308 KRAUSE PIOTR 2017 M 00:03:00
29 32 ŻUROWSKA ZUZA AZS AWF Wroclaw 2015 K 00:03:04
30 230 KAMIŃSKI FABIAN 2017 M 00:03:06
31 14 GALA IDA 2016 K 00:03:06
32 49 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:03:13
33 309 TURULA JOANNA 2017 K 00:03:23
34 314 RACZYŃSKI STANISŁAW 2017 M 00:03:26
35 44 KRYSTOSEK KAROLINA P 62 2016 K 00:03:44
36 313 WATRAS WIKTORIA 2017 K 00:04:32

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 KAGAN FRANCISZEK Szkoła Podstawowa Osobowice 2012 M 00:01:05
2 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:06
3 35 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich 2012 M 00:01:07
4 36 BARTECZKA GABRIELA Sp 22 2012 K 00:01:07
5 16 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:08
6 41 SERAFIN ANTONI SP22 2013 M 00:01:10
7 2 SZEWCZUK ANTONI Szkoła Podstawowa nr 63 2012 M 00:01:12
8 50 HRECZUCH MACIEJ 2013 M 00:01:12
9 48 BONDAREWICZ KAJETAN SP23 Wrocław/Bondziki 2012 M 00:01:13
10 20 CHWALEBA LAURA SP 20 2013 K 00:01:14
11 9 TYNECKI HENRYK Słowiańskie Maluchy 2013 M 00:01:15
12 27 WEINTRAUB-FILEK JONASZ 2013 M 00:01:15
13 31 OLACZEK NIKODEM SP51 Wrocław 2012 M 00:01:15
14 29 SICIŃSKI WIKTOR P 62 2013 M 00:01:17
15 23 STĘPIEŃ MARTYNA Opole 2012 K 00:01:17
16 34 BOGUSZ STANISŁAW P 62 2013 M 00:01:17
17 246 KARWICKI FILIP SP 83 Wrocław 2013 M 00:01:18
18 24 MURMYŁO JADWIGA Szkoła Podstawowa nr 21 2013 K 00:01:18
19 5 BIELAWA ADAM SP22 2013 M 00:01:20
20 202 WAŻNY MAKSYMILIAN 2013 M 00:01:21
21 38 SERKIES ALICJA Serkies Team 2012 K 00:01:21
22 53 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:22
23 7 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:22
24 256 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:23
25 229 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:24
26 43 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:25
27 51 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:28
28 32 ŻUROWSKA ZOSIA SP 66 2012 K 00:01:28
29 46 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:29
30 19 NOWACZYK MARTYNA Wrocław 2013 K 00:01:30
31 15 HOŁUB ADAM SP 22 2013 M 00:01:31
32 21 DWOJAK NINA SP NR 21 2012 K 00:01:31
33 28 DUCZMAL ADRIANNA Utopence 2013 K 00:01:33
34 234 KANUS NATALIA SP 113 2013 K 00:01:34
35 14 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:35
36 52 ZIĘCINA BŁAŻEJ P 62 2013 M 00:01:48
37 257 WATRAS KAJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:03
2 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:03
3 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:11
4 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:12
5 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:19
6 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:21
7 25 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF WROCŁAW 2010 K 00:02:23
8 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:24
9 49 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:02:25
10 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:26
11 10 STANISZ JAKUB SP 22 2010 M 00:02:27
12 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:29
13 126 FRANCZYK ALEKSANDRA 2011 K 00:02:30
14 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:31
15 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:33
16 54 HRECZUCH JAKUB 2010 M 00:02:37
17 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:37
18 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:02:40
19 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:02:44
20 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:45
21 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:46
22 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:02:46
23 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:48
24 40 OLACZEK MICHAŁ SP51 Wrocław 2010 M 00:02:49
25 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:02:51
26 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:02:51
27 151 JANC WOJCIECH SP 65 2010 M 00:02:52
28 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:53
29 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:02:54
30 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:02:56
31 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:02:58
32 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:02:59
33 55 SYNOWIEC ADAM SP 22 Wrocław 2011 M 00:02:59
34 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:02
35 153 WILCZYŃSKI LEON SP 113 Wrocław 2011 M 00:03:02
36 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:03
37 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:03:12
38 150 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP 50 2010 M 00:03:14
39 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:17
40 146 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:20
41 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:01:20

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 158 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:36
2 166 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 na SP 22/MKS PARASOL 2007 K 00:03:36
3 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:44
4 36 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:45
5 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:03:45
6 133 JAKUSEK-SĄDKIEWICZ OLIWIER MKS Parasol 2008 M 00:03:46
7 174 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:03:46
8 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:03:55
9 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:03:56
10 125 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:03:58
11 137 ZDOBYLAK ZOFIA Parasol Wrocław 2007 K 00:04:00
12 12 GŁÓD MARIA MKS PARASOL 2009 K 00:04:06
13 19 GAURA JACEK SP 21 Osobowice Wrocław 2009 M 00:04:15
14 159 BOKWA ALINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 K 00:04:16
15 15 TYBUREK MICHALINA SP1 Oława 2008 K 00:04:19
16 170 KRAUZE JULIA SP73/MKS MOS Wrocław 2007 K 00:04:23
17 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:25
18 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:26
19 20 STĘPIEŃ JULIA Opole 2007 K 00:04:28
20 152 FĄFERKO JULIA Kotwica Brzeg 2009 K 00:04:29
21 35 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:04:30
22 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:37
23 17 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:04:53
24 33 ZOGATA TOSIA PANTERY 2008 K 00:04:56
25 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:04:57
26 173 MOJKA STANISŁAW SP 3 Wrocław 2009 M 00:04:59
27 143 KANUS PATRYK SP 1113 Wrocław 2009 M 00:05:01
28 50 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:06
29 168 ROGOZIŃSKI PIOTR SP50 2009 M 00:05:11
30 51 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:05:12
31 163 TOCH KORNELIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:05:16
32 165 JANC KORNELIA SP 65 2009 K 00:05:21
33 140 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:05:40
34 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:54
35 172 WILCZYŃSKI FILIP 2009 M 00:06:32
36 41 KOWALCZYK MAJA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:07:24

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 207 PIETRUSZKA MACIEJ SOSW nr 1 2004 M 00:07:24
2 220 MIELCAREK IGNACY SP 81 2005 M 00:07:33
3 331 KRUPA URSZULA KL Ziemia Kłodzka 2004 K 00:07:36
4 317 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA 2004 K 00:07:46
5 209 DOWHAN MATEUSZ Szkoła Podstawowa NR 89 sosw Nr 1 2004 M 00:08:13
6 341 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA LO Wrocław 2005 K 00:08:21
7 218 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:08:30
8 217 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:08:41
9 204 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:09:05
10 219 SADOWSKA AMELIA MKS MOS Wrocław 2005 K 00:09:10
11 215 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:09:17
12 334 ANTONIAK ALICJA 140minut.pl 2005 K 00:09:23
13 211 KOWALSKA ANTONINA SP 22 Wrocław 2006 K 00:09:51
14 335 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:10:13
15 337 KUŹMICKI PIOTR KIKU RUN TEAM 2006 M 00:11:50
16 212 KUŹMICKA AGATA XV LO Wrocław/Kiku Run Team 2004 K 00:15:15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni