Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

25.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:03
2 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:03
3 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:11
4 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:12
5 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:19
6 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:21
7 25 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF WROCŁAW 2010 K 00:02:23
8 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:24
9 49 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:02:25
10 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:26
11 10 STANISZ JAKUB SP 22 2010 M 00:02:27
12 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:29
13 126 FRANCZYK ALEKSANDRA 2011 K 00:02:30
14 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:31
15 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:33
16 54 HRECZUCH JAKUB 2010 M 00:02:37
17 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:37
18 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:02:40
19 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:02:44
20 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:45
21 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:46
22 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:02:46
23 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:48
24 40 OLACZEK MICHAŁ SP51 Wrocław 2010 M 00:02:49
25 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:02:51
26 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:02:51
27 151 JANC WOJCIECH SP 65 2010 M 00:02:52
28 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:53
29 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:02:54
30 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:02:56
31 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:02:58
32 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:02:59
33 55 SYNOWIEC ADAM SP 22 Wrocław 2011 M 00:02:59
34 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:02
35 153 WILCZYŃSKI LEON SP 113 Wrocław 2011 M 00:03:02
36 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:03
37 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:03:12
38 150 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP 50 2010 M 00:03:14
39 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:17
40 146 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:20
41 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:01:20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni