Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

25.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 293 FRANCZYK KRZYSZTOF 2015 M 00:01:27
2 15 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:01:32
3 30 MIKOŁAJCZAK ANTONI Matner Running Team 2015 M 00:01:35
4 2 SZEWCZUK NATAN Przedszkole nr 25 2014 M 00:01:36
5 45 ZIĘCINA KAMIL P 62 2015 M 00:01:45
6 294 BANCEWICZ TYMOTEUSZ Przedszkole Nr 20 2015 M 00:02:08
7 301 WAWRZYNIAK SZCZEPAN 2016 M 00:02:31
8 204 KAMIŃSKI DAMIAN 2017 M 00:02:36
9 292 SICIŃSKI KACPER 2019 M 00:02:57
10 308 KRAUSE PIOTR 2017 M 00:03:00
11 230 KAMIŃSKI FABIAN 2017 M 00:03:06
12 314 RACZYŃSKI STANISŁAW 2017 M 00:03:26

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 KAGAN FRANCISZEK Szkoła Podstawowa Osobowice 2012 M 00:01:05
2 42 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:06
3 35 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich 2012 M 00:01:07
4 41 SERAFIN ANTONI SP22 2013 M 00:01:10
5 2 SZEWCZUK ANTONI Szkoła Podstawowa nr 63 2012 M 00:01:12
6 50 HRECZUCH MACIEJ 2013 M 00:01:12
7 48 BONDAREWICZ KAJETAN SP23 Wrocław/Bondziki 2012 M 00:01:13
8 9 TYNECKI HENRYK Słowiańskie Maluchy 2013 M 00:01:15
9 27 WEINTRAUB-FILEK JONASZ 2013 M 00:01:15
10 31 OLACZEK NIKODEM SP51 Wrocław 2012 M 00:01:15
11 29 SICIŃSKI WIKTOR P 62 2013 M 00:01:17
12 34 BOGUSZ STANISŁAW P 62 2013 M 00:01:17
13 246 KARWICKI FILIP SP 83 Wrocław 2013 M 00:01:18
14 5 BIELAWA ADAM SP22 2013 M 00:01:20
15 202 WAŻNY MAKSYMILIAN 2013 M 00:01:21
16 51 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:28
17 15 HOŁUB ADAM SP 22 2013 M 00:01:31
18 14 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:35
19 52 ZIĘCINA BŁAŻEJ P 62 2013 M 00:01:48

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 8 BUDNIK PAWEŁ BUDNIK TEAM 2010 M 00:02:03
2 9 KOWALCZYK KAMIL SSP 46 2011 M 00:02:03
3 44 GRONOWSKI PIOTR Przemiłów 2011 M 00:02:12
4 3 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:24
5 10 STANISZ JAKUB SP 22 2010 M 00:02:27
6 51 KOWALSKI FRANCISZEK CICLISMO WROCŁAW 2011 M 00:02:29
7 24 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice Wrocław 2011 M 00:02:33
8 54 HRECZUCH JAKUB 2010 M 00:02:37
9 23 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:02:40
10 27 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:02:44
11 33 KUREK ADAM SP 22 2011 M 00:02:45
12 45 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:46
13 47 BONDAREWICZ DOMINIK SP23 Wrocław/Bondziki 2010 M 00:02:46
14 18 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:02:48
15 40 OLACZEK MICHAŁ SP51 Wrocław 2010 M 00:02:49
16 30 MURMYŁO FRANCISZEK Szkoła Podstawowa nr 21 2011 M 00:02:51
17 151 JANC WOJCIECH SP 65 2010 M 00:02:52
18 26 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:53
19 4 WASILKOWSKI JANEK SP 109 2010 M 00:02:54
20 38 LIPOWICZ MATEUSZ SP 80 2011 M 00:02:58
21 55 SYNOWIEC ADAM SP 22 Wrocław 2011 M 00:02:59
22 34 WEINTRAUB-FILEK BRUNO 2010 M 00:03:02
23 153 WILCZYŃSKI LEON SP 113 Wrocław 2011 M 00:03:02
24 13 MERSKI MARCIN Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Wałbrzychu 2011 M 00:03:03
25 5 BOMIRSKI TOMEK SP 109 2010 M 00:03:12
26 150 BRYŁKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP 50 2010 M 00:03:14
27 1 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7 w Oleśnicy 2011 M 00:03:17
28 2 KARSZNIA MICHAŁ SSP 46 2010 M 00:01:20

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 158 WILMAN JAKUB MUKS GIM2 NYSA 2008 M 00:03:36
2 4 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:03:44
3 133 JAKUSEK-SĄDKIEWICZ OLIWIER MKS Parasol 2008 M 00:03:46
4 174 KOWALSKI ADAM SP27 ul Ruminakowa, Wrocław 2007 M 00:03:46
5 25 JAROS SZYMON Sp9 Dzierżoniów 2009 M 00:03:55
6 125 BARTŁOMIEJCZYK KAMIL SP Nr 65 we Wrocławiu im. prof. Marii Zduniak 2008 M 00:03:58
7 19 GAURA JACEK SP 21 Osobowice Wrocław 2009 M 00:04:15
8 31 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:04:25
9 173 MOJKA STANISŁAW SP 3 Wrocław 2009 M 00:04:59
10 143 KANUS PATRYK SP 1113 Wrocław 2009 M 00:05:01
11 50 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:05:06
12 168 ROGOZIŃSKI PIOTR SP50 2009 M 00:05:11
13 47 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:05:54
14 172 WILCZYŃSKI FILIP 2009 M 00:06:32

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 207 PIETRUSZKA MACIEJ SOSW nr 1 2004 M 00:07:24
2 220 MIELCAREK IGNACY SP 81 2005 M 00:07:33
3 209 DOWHAN MATEUSZ Szkoła Podstawowa NR 89 sosw Nr 1 2004 M 00:08:13
4 337 KUŹMICKI PIOTR KIKU RUN TEAM 2006 M 00:11:50

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni