Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

25.01.2020 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:
Pobierz wyniki:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 BUDNIK MALWINA BUDNIK TEAM 2014 K 00:01:15
2 305 FĄFERKO AMELIA Kotwica Brzeg 2014 K 00:01:37
3 13 TYBUREK ŁUCJA Przedszkole Żak Oława 2014 K 00:01:38
4 19 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:01:39
5 47 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:01:44
6 40 KOWALSKA ZUZANNA CICLISMO WROCŁAW 2016 K 00:01:51
7 37 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:01:56
8 33 KRYSTOSEK HANNA P 62 2014 K 00:02:02
9 28 KACZMAREK JOANNA WAT 2015 K 00:02:05
10 10 STANISZ ALICJA SP 22 2014 K 00:02:16
11 6 TOPOLSKA LILIANNA SP 30 Wrocław 2015 K 00:02:20
12 27 DUCZMAL MAJA Utopence 2015 K 00:02:27
13 302 PIWNIK MILENA P62 2015 K 00:02:31
14 231 FRELEK WANDA Pod Wierzbami 2015 K 00:02:35
15 26 BORATYŃSKA KATARZYNA 2019 K 00:02:40
16 3 BOMIRSKA KASIA 2017 K 00:02:42
17 310 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:44
18 295 WAWRZYNIAK KORNELIA 2014 K 00:02:46
19 32 ŻUROWSKA ZUZA AZS AWF Wroclaw 2015 K 00:03:04
20 14 GALA IDA 2016 K 00:03:06
21 49 KACZMAREK MARIA RaDziki 2017 K 00:03:13
22 309 TURULA JOANNA 2017 K 00:03:23
23 44 KRYSTOSEK KAROLINA P 62 2016 K 00:03:44
24 313 WATRAS WIKTORIA 2017 K 00:04:32

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 36 BARTECZKA GABRIELA Sp 22 2012 K 00:01:07
2 16 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:08
3 20 CHWALEBA LAURA SP 20 2013 K 00:01:14
4 23 STĘPIEŃ MARTYNA Opole 2012 K 00:01:17
5 24 MURMYŁO JADWIGA Szkoła Podstawowa nr 21 2013 K 00:01:18
6 38 SERKIES ALICJA Serkies Team 2012 K 00:01:21
7 53 BANASIAK EMILIA MKS MOS Wrocław 2013 K 00:01:22
8 7 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:01:22
9 256 CZERWIŃSKA URSZULA 2013 K 00:01:23
10 229 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:24
11 43 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:25
12 32 ŻUROWSKA ZOSIA SP 66 2012 K 00:01:28
13 46 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:29
14 19 NOWACZYK MARTYNA Wrocław 2013 K 00:01:30
15 21 DWOJAK NINA SP NR 21 2012 K 00:01:31
16 28 DUCZMAL ADRIANNA Utopence 2013 K 00:01:33
17 234 KANUS NATALIA SP 113 2013 K 00:01:34
18 257 WATRAS KAJA SP 20 Wrocław 2012 K 00:01:54

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 32 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:11
2 19 DOŁOSZYŃSKA AGATA UKS PIAST BOLKÓW 2010 K 00:02:19
3 22 CIEŚLA KAROLINA SP 22 2011 K 00:02:21
4 25 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF WROCŁAW 2010 K 00:02:23
5 49 MICHALSKA KALINA SP Primus 2010 K 00:02:25
6 52 KRZAK NATASZA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2010 K 00:02:26
7 126 FRANCZYK ALEKSANDRA 2011 K 00:02:30
8 12 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:02:31
9 21 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:37
10 37 SICIŃSKA KLAUDIA SP 22 2010 K 00:02:51
11 20 HOŁUB ANNA SP 22 2011 K 00:02:56
12 7 TOPOLSKA VIVIENNE SP 30 Wrocław 2010 K 00:02:59
13 146 KARWICKA AMELIA SP 83 2011 K 00:03:20

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 166 DRAGUNOWICZ NADIA SP 22 na SP 22/MKS PARASOL 2007 K 00:03:36
2 36 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:03:45
3 1 KARSZNIA DOMINIKA Wrocław 2007 K 00:03:45
4 14 BAKALARZ NATALIA Olimpijczyk 2007 K 00:03:56
5 137 ZDOBYLAK ZOFIA Parasol Wrocław 2007 K 00:04:00
6 12 GŁÓD MARIA MKS PARASOL 2009 K 00:04:06
7 159 BOKWA ALINA Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy 2008 K 00:04:16
8 15 TYBUREK MICHALINA SP1 Oława 2008 K 00:04:19
9 170 KRAUZE JULIA SP73/MKS MOS Wrocław 2007 K 00:04:23
10 8 ZDANOWICZ EMILIA Wrocław SP53 2007 K 00:04:26
11 20 STĘPIEŃ JULIA Opole 2007 K 00:04:28
12 152 FĄFERKO JULIA Kotwica Brzeg 2009 K 00:04:29
13 35 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32 Wrocław/Bondziki 2009 K 00:04:30
14 26 GRZYB ALEKSANDRA SSP 46 2009 K 00:04:37
15 17 KABAŁA HANNA SP 3 2009 K 00:04:53
16 33 ZOGATA TOSIA PANTERY 2008 K 00:04:56
17 3 KRÓLIKOWSKA KAJA SP53 2008 K 00:04:57
18 51 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:05:12
19 163 TOCH KORNELIA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2008 K 00:05:16
20 165 JANC KORNELIA SP 65 2009 K 00:05:21
21 140 FRANCZYK ANNA 2008 K 00:05:40
22 41 KOWALCZYK MAJA Szkoła Podstawowa Gminy Oleśnica w Oleśnicy 2009 K 00:07:24

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 331 KRUPA URSZULA KL Ziemia Kłodzka 2004 K 00:07:36
2 317 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA 2004 K 00:07:46
3 341 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA LO Wrocław 2005 K 00:08:21
4 218 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:08:30
5 217 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:08:41
6 204 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:09:05
7 219 SADOWSKA AMELIA MKS MOS Wrocław 2005 K 00:09:10
8 215 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:09:17
9 334 ANTONIAK ALICJA 140minut.pl 2005 K 00:09:23
10 211 KOWALSKA ANTONINA SP 22 Wrocław 2006 K 00:09:51
11 335 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:10:13
12 212 KUŹMICKA AGATA XV LO Wrocław/Kiku Run Team 2004 K 00:15:15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni