z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

16.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:27
2 252 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:38
3 47 ŁAKOMY JAKUB Bergson Team Run 2013 M 00:01:40
4 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:41
5 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:47
6 231 URAMEK KAJETAN 2013 M 00:01:47
7 251 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:48
8 250 LICHOTA AMELKA SP 44 2013 K 00:01:49
9 233 CZERWIŃSKA URSZULA Przedszkole nr 82 2013 K 00:01:53
10 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:59
11 248 RATAJCZAK IGOR 2014 M 00:02:01
12 23 BIELAWA ADAM Ultrabliźniacy i Przyjaciele 2013 M 00:02:02
13 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:02:06
14 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:02:07
15 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:02:08
16 6 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:02:14
17 12 NYCZKA KACPER 2013 M 00:02:18
18 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:33
19 56 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:36
20 35 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:02:38
21 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:02:39
22 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:58
23 249 BARTECZKA KORNELIA Przedszkole nr 20 2015 K 00:03:00
24 246 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatorek 2015 K 00:03:07
25 229 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:03:08
26 5 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:03:09
27 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:10
28 243 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:03:17
29 232 URAMEK GUSTAW 2015 M 00:03:17
30 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:43
31 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:04:57

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:21
2 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:22
3 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:23
4 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:25
5 203 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:26
6 34 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:01:27
7 41 SYNOWIEC ADAM KLUB SP 22 2011 M 00:01:29
8 51 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:32
9 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:33
10 27 JONKO FRANCISZEK Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2012 M 00:01:38
11 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:40
12 235 BARTECZKA GABRIELA SP 22 2012 K 00:01:41
13 9 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:42
14 237 HOŁUB ANNA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:44
15 208 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:45
16 239 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:46
17 47 KAGAN FRANCISZEK Ul.Wołowska20 we Wrocławiu 2012 M 00:01:46
18 48 SKURAK ZUZANNA Szkoła podstawowa 93 2011 K 00:01:47
19 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:47
20 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:49
21 31 ŚLUSARCZYK MATEUSZ Happy Kids 2012 M 00:01:49
22 25 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:01:54
23 40 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:55
24 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:55
25 45 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:56
26 44 CABAN WOJTEK Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach 2011 M 00:02:04
27 233 KALINSKI SZYMON Szkola Podstawowa EDUKACJA 2012 M 00:02:05
28 206 ŻUROWSKA ZOFIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:02:10
29 236 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:02:11
30 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:02:14

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:15
2 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:16
3 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:17
4 111 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:18
5 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:18
6 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:19
7 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:20
8 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:23
9 14 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:02:24
10 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:32
11 143 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:33
12 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:36
13 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:37
14 144 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:38
15 19 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:02:38
16 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:39
17 54 JAROSZ KACPER SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 M 00:02:40
18 35 ŚLUSARCZYK KUBA im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim 2010 M 00:02:45
19 21 BIENIEK MIKOŁAJ SP 28 2009 M 00:02:47
20 53 JEŻEWSKA NADIA SP 30 Wrocław 2009 K 00:02:48
21 141 LICHOTA TYMOTEUSZ SP44 2010 M 00:02:51
22 10 KAPUŚCIŃSKA AMELIA Sp 21 Wrocław 2009 K 00:02:51
23 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:02:51
24 129 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:02:58
25 136 GLISZCZYŃSKA MARCELINA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:58
26 137 WYDRZYCKA MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:03
27 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:03:04
28 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:03:05
29 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:03:05
30 47 SIELECKA HANNA Klub SP 22 2009 K 00:03:06
31 138 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:07
32 139 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:03:12
33 135 CICHOSZ JAN SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:03:39
34 127 MAŁYSZEK STANISŁAW SP Osobowice 2009 M 00:03:54

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:09
2 2 STANKIEWICZ FILIP Ninja Marudy 2006 M 00:05:27
3 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:29
4 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:29
5 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:05:35
6 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:42
7 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:05:47
8 128 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:05:52
9 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:05:56
10 126 KURDZIEL SZYMON SP 93 Wrocław 2006 M 00:06:02
11 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:04
12 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:06:08
13 131 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:06:19
14 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:21
15 101 GRZESZCZAKOWSKI OLIWIER SP Gminy Oleśnica 2006 M 00:06:27
16 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:28
17 50 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:06:31
18 40 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:32
19 115 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:06:37
20 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:43
21 124 KUCIEL HANNA SP 93 2007 K 00:07:15
22 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:16
23 122 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:29
24 125 CIASTOŃ OLIWIA SP 93 2008 K 00:07:47
25 109 LANDAU DAWID UKS Orzeł Katowice 2007 M 00:07:55
26 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:07:56
27 117 CZAJA JULIA SSP 46 Wrocław 2007 K 00:08:02
28 120 CZAJA ROBERT SSP 46 Wrocław 2008 M 00:08:03
29 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:08:12
30 111 MAKUCH ALEKSANDRA SP 60 2006 K 00:08:16
31 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:08:22
32 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:08:24
33 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:09:42
34 127 PAWLICKA ZOFIA 2008 K 00:12:52

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 WÓJCIK DOMINIK 2003 M 00:11:01
2 217 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ SP 17/ MKS MOS WROCŁAW 2004 M 00:11:16
3 312 KLAG ALICJA MOS Wrocław 2004 K 00:11:20
4 324 SZMAGAJ MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:11:25
5 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:11:26
6 340 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:11:40
7 325 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:12:01
8 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:13:21
9 211 KOLEBUK HANNA Rodzina Kolebuków 2003 K 00:13:22
10 338 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 2005 K 00:16:14
11 339 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 2005 K 00:16:38
12 220 GIELAROWSKI MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:20:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni