Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

16.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:27
2 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:41
3 250 LICHOTA AMELKA SP 44 2013 K 00:01:49
4 233 CZERWIŃSKA URSZULA Przedszkole nr 82 2013 K 00:01:53
5 4 KUBICA ZOFIA Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2013 K 00:02:06
6 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:02:08
7 6 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:02:14
8 56 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:36
9 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:02:39
10 33 TOPOLSKA LILIANNA 2015 K 00:02:58
11 249 BARTECZKA KORNELIA Przedszkole nr 20 2015 K 00:03:00
12 246 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatorek 2015 K 00:03:07
13 229 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:03:08
14 5 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:03:09
15 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:03:10
16 243 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:03:17
17 30 JONKO MARTA Domowe 2016 K 00:03:43
18 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:04:57

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:22
2 3 OWCZARZAK ANIELA Ninja Marudy 2011 K 00:01:33
3 235 BARTECZKA GABRIELA SP 22 2012 K 00:01:41
4 237 HOŁUB ANNA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:44
5 208 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:45
6 239 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:46
7 48 SKURAK ZUZANNA Szkoła podstawowa 93 2011 K 00:01:47
8 40 SROKOWSKA NATALIA 2012 K 00:01:55
9 206 ŻUROWSKA ZOFIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:02:10
10 236 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:02:11
11 28 JONKO ŁUCJA Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2011 K 00:02:14

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:16
2 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:17
3 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:18
4 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:19
5 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:23
6 143 MIAŚKIEWICZ IGA ZSP 16 Wrocław 2010 K 00:02:33
7 50 MICHALSKA KALINA WLKS Wrocław 2010 K 00:02:36
8 34 CZERWIŃSKA HANNA AZS AWF Wrocław 2010 K 00:02:37
9 144 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:38
10 19 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:02:38
11 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:39
12 53 JEŻEWSKA NADIA SP 30 Wrocław 2009 K 00:02:48
13 10 KAPUŚCIŃSKA AMELIA Sp 21 Wrocław 2009 K 00:02:51
14 136 GLISZCZYŃSKA MARCELINA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:58
15 137 WYDRZYCKA MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:03
16 46 ŁAKOMY JULIANNA Bergson Team Run 2010 K 00:03:04
17 37 TOPOLSKA VIVIENNE Sp 30 2010 K 00:03:05
18 47 SIELECKA HANNA Klub SP 22 2009 K 00:03:06
19 138 KOWALCZYK MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:03:07

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:09
2 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:29
3 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:42
4 128 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:05:52
5 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:04
6 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:21
7 10 OWCZARZAK HELENA Ninja Marudy 2006 K 00:06:28
8 40 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:32
9 115 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:06:37
10 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:43
11 124 KUCIEL HANNA SP 93 2007 K 00:07:15
12 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:16
13 122 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:29
14 125 CIASTOŃ OLIWIA SP 93 2008 K 00:07:47
15 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:07:56
16 117 CZAJA JULIA SSP 46 Wrocław 2007 K 00:08:02
17 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:08:12
18 111 MAKUCH ALEKSANDRA SP 60 2006 K 00:08:16
19 30 TOPOLSKA OLIWIA Sp 30 2007 K 00:08:22
20 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:08:24
21 127 PAWLICKA ZOFIA 2008 K 00:12:52

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 312 KLAG ALICJA MOS Wrocław 2004 K 00:11:20
2 340 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:11:40
3 325 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:12:01
4 211 KOLEBUK HANNA Rodzina Kolebuków 2003 K 00:13:22
5 338 MACIEJEWSKA AGATA SP 93 2005 K 00:16:14
6 339 MASŁOWSKA OLIWIA SP 93 2005 K 00:16:38

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni