Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 6

16.03.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 252 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:38
2 47 ŁAKOMY JAKUB Bergson Team Run 2013 M 00:01:40
3 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:47
4 231 URAMEK KAJETAN 2013 M 00:01:47
5 251 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:48
6 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:59
7 248 RATAJCZAK IGOR 2014 M 00:02:01
8 23 BIELAWA ADAM Ultrabliźniacy i Przyjaciele 2013 M 00:02:02
9 3 KUBICA FILIP Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 2015 M 00:02:07
10 12 NYCZKA KACPER 2013 M 00:02:18
11 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:02:33
12 35 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:02:38
13 232 URAMEK GUSTAW 2015 M 00:03:17

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 7 KOZŁOWSKI MICHAŁ SP Piwonii 2011 M 00:01:21
2 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:23
3 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:25
4 203 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:26
5 34 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:01:27
6 41 SYNOWIEC ADAM KLUB SP 22 2011 M 00:01:29
7 51 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:32
8 27 JONKO FRANCISZEK Zespół Szkół Salezjańskich Wrocław 2012 M 00:01:38
9 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:40
10 9 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:42
11 47 KAGAN FRANCISZEK Ul.Wołowska20 we Wrocławiu 2012 M 00:01:46
12 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:47
13 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:49
14 31 ŚLUSARCZYK MATEUSZ Happy Kids 2012 M 00:01:49
15 25 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:01:54
16 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:55
17 45 PAZDEJ WIKTOR ŻYWIOŁ 2012 M 00:01:56
18 44 CABAN WOJTEK Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach 2011 M 00:02:04
19 233 KALINSKI SZYMON Szkola Podstawowa EDUKACJA 2012 M 00:02:05

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:15
2 111 GAURA JACEK SP 21 Osobowice 2009 M 00:02:18
3 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:20
4 14 PĄGOWSKI ARKADIUSZ SP 50 2010 M 00:02:24
5 1 KORNAŚ JAN Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2010 M 00:02:32
6 54 JAROSZ KACPER SP nr 1 w Kątach Wrocławskich 2010 M 00:02:40
7 35 ŚLUSARCZYK KUBA im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim 2010 M 00:02:45
8 21 BIENIEK MIKOŁAJ SP 28 2009 M 00:02:47
9 141 LICHOTA TYMOTEUSZ SP44 2010 M 00:02:51
10 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:02:51
11 129 MYNARSKI ADAM UKS Orzeł Katowice 2009 M 00:02:58
12 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:03:05
13 139 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:03:12
14 135 CICHOSZ JAN SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:03:39
15 127 MAŁYSZEK STANISŁAW SP Osobowice 2009 M 00:03:54

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 2 STANKIEWICZ FILIP Ninja Marudy 2006 M 00:05:27
2 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:29
3 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:05:35
4 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:05:47
5 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:05:56
6 126 KURDZIEL SZYMON SP 93 Wrocław 2006 M 00:06:02
7 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:06:08
8 131 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:06:19
9 101 GRZESZCZAKOWSKI OLIWIER SP Gminy Oleśnica 2006 M 00:06:27
10 50 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:06:31
11 109 LANDAU DAWID UKS Orzeł Katowice 2007 M 00:07:55
12 120 CZAJA ROBERT SSP 46 Wrocław 2008 M 00:08:03
13 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:09:42

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 208 WÓJCIK DOMINIK 2003 M 00:11:01
2 217 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ SP 17/ MKS MOS WROCŁAW 2004 M 00:11:16
3 324 SZMAGAJ MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:11:25
4 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:11:26
5 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:13:21
6 220 GIELAROWSKI MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:20:39

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni