z

Wrocław

Wyniki CITY TRAIL Junior

Bieg 5

23.02.2019 Dystans: 300 m - 2 km Rodzaj: City Trail Junior
Kategorie wiekowe:

Kategoria D0

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 25 ZENTKOWSKA ZOFIA Sp 20 2013 K 00:01:07
2 14 BUDNIK MALWINA Przedszkole nr 20 2014 K 00:01:12
3 252 KARWICKI FILIP SP83 2013 M 00:01:16
4 51 ORZECHOWSKA GABRIELA 2013 K 00:01:17
5 37 TYNECKI HENRYK 2013 M 00:01:26
6 248 LICHOTA AMELKA SP 44 2013 K 00:01:30
7 250 HOŁUB ADAM Przedszkole nr 20 2013 M 00:01:31
8 29 MURMYŁO JADWIGA 2013 K 00:01:31
9 23 BIELAWA ADAM Ultrabliźniacy i Przyjaciele 2013 M 00:01:34
10 6 LEKKI MAJA Przedszkole UKŁADANKA 2013 K 00:01:43
11 20 FLISIŃSKI TOBIASZ Przedszkole nr 20 2014 M 00:01:46
12 246 RATAJCZAK IGOR 2014 M 00:01:51
13 236 KRUKOWSKA JULIA MKS Siechnice 2013 K 00:01:53
14 9 NOWACZYK MARTYNA 2013 K 00:01:53
15 1 SZEWCZUK NATAN 2014 M 00:01:55
16 35 KOLEBUK ANTONI Rodzina Kolebuków 2015 M 00:01:59
17 56 NAJBAR ALICJA NAJ Team 2015 K 00:02:01
18 244 ZATOŃ JULIAN 2015 M 00:02:06
19 249 BARTECZKA KORNELIA Przedszkole nr 20 2015 K 00:02:06
20 205 MILLWARD JAS Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety 2014 M 00:02:11
21 50 ORZECHOWSKA ANNA 2015 K 00:02:12
22 251 NICIEJEWSKA ANTONINA Przedszkole 20 2014 K 00:02:14
23 49 ZYCH ANTONINA Biedronki 2014 K 00:02:21
24 242 KRUKOWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2015 K 00:02:23
25 5 PAJOR ZUZANNA Happy Bees 2015 K 00:02:25
26 232 ŻUROWSKA ZUZANNA AZS AWF Wrocław 2015 K 00:02:35
27 8 STANISZ ALICJA 2014 K 00:02:38
28 231 SAPOŃ KATARZYNA Przedszkole Awiatorek 2015 K 00:02:38
29 42 BOGNER MARIA 2014 K 00:02:45
30 229 TURULA ALEKSANDRA 2015 K 00:02:47
31 43 BOGNER ZOFIA 2016 K 00:02:50
32 36 LARKOWSKA NATALIA 2016 K 00:03:51
33 32 GALA IDA 2016 K 00:03:59
34 228 MILLWARD HANNA Żłobek Klub Maluszka Tęcza 2017 K 00:06:10

Kategoria D1

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 37 SIPURZYŃSKA LENA SP MĄKOSZYCE 2011 K 00:01:04
2 32 RABSZTYN DOMINIK Navigo 2011 M 00:01:04
3 5 STODÓŁKA KONRAD Leniwiec 2011 M 00:01:06
4 203 GAURA STANISŁAW SP 21 Osobowice 2011 M 00:01:08
5 8 MARKOWSKA EMILIA BŁĘKITNE ŚLIMACZKI 2012 K 00:01:10
6 47 KAGAN FRANCISZEK Ul.Wołowska20 we Wrocławiu 2012 M 00:01:11
7 25 ŚWIDKIEWICZ SZYMON SP 22 2011 M 00:01:11
8 19 RACZYŃSKI RADOSŁAW SP 22 2011 M 00:01:12
9 9 BOBYK KAROL Mamka i Syn 2011 M 00:01:12
10 34 SOSNOWSKI ADAM SP 22 2011 M 00:01:13
11 13 HOTAŁA ANTONINA OSM I st. nr 2 2011 K 00:01:13
12 33 KRAUSE JAKUB Szkoła Podstawowa nr 65 im.prof. Marii Zduniak 2012 M 00:01:13
13 51 NAJBAR WOJCIECH NAJ Team 2012 M 00:01:14
14 1 SZEWCZUK ANTONI 2012 M 00:01:14
15 233 MOSZUMAŃSKI FILIP SP 21 Wrocław 2011 M 00:01:15
16 48 SKURAK ZUZANNA Szkoła podstawowa 93 2011 K 00:01:17
17 237 BARTECZKA GABRIELA SP 22 2012 K 00:01:18
18 236 HOŁUB ANNA Szkoła Podstawowa nr 22 2011 K 00:01:19
19 38 ZYCH MICHALINA Sp 22 2011 K 00:01:20
20 239 KARWICKA AMELIA SP83 2011 K 00:01:21
21 21 HAJDASZ NADIA 2012 K 00:01:21
22 43 BONDAREWICZ KAJETAN P49/bondziki 2012 M 00:01:22
23 31 ŚLUSARCZYK MATEUSZ Happy Kids 2012 M 00:01:22
24 2 GŁÓD ZOFIA SP21 2012 K 00:01:23
25 238 KUREK JAGODA Chojrak Team Wrocław 2011 K 00:01:26
26 36 LARKOWSKI MATEUSZ SP 36 2011 M 00:01:26
27 10 FLISINSKI TYMOTEUSZ SP 22 Wrocław 2012 M 00:01:26
28 52 KALINSKI SZYMON Szkola Podstawowa EDUKACJA 2012 M 00:01:27
29 206 HENDZELEK MARIKA SP 22 2012 K 00:01:29
30 29 STĘPIEŃ MARTYNA Przedszkole PROMYK 2012 K 00:01:29
31 35 BRYLKA-NADOLSKI ARTUR Przedszkole nr 1 Wroclaw 2012 M 00:01:29
32 39 ILKÓW BARTEK Szkoła podstawowa nr 7w Oleśnicy 2011 M 00:01:32
33 49 ŻYŁA GABRIEL 2012 M 00:01:33
34 208 KAWECKI FILIP SP 21 2011 M 00:01:36
35 26 MURMYŁO FRANCISZEK 2011 K 00:01:43
36 235 ŻUROWSKA ZOFIA AZS AWF Wrocław 2012 K 00:01:44
37 44 CABAN WOJTEK Szkoła Podstawowa w Ludwikowicach 2011 M 00:01:45
38 212 CHASZCZEWSKA AMELIA NAVIGO 2012 K 00:01:51

Kategoria D2

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 12 BUDNIK PAWEŁ sp 22 2010 M 00:02:08
2 2 MIŁEK ALEKSANDRA Smolec 2009 K 00:02:09
3 5 GŁÓD MARIA SP21 2009 K 00:02:18
4 9 KRAWCZYK JĘDRZEJ UKS 55 2009 M 00:02:19
5 16 WYSOCKA MICHALINA SP 1 Wrocław 2010 K 00:02:21
6 18 SKULIMOWSKI TOMASZ SP 22 2009 M 00:02:23
7 3 TRACZ NATALIA SP 4 Oleśnica 2009 K 00:02:23
8 26 RATAJCZAK NATALIA SP22 2009 K 00:02:24
9 38 DOŁOSZYŃSKA AGATA SP BOLKÓW 2010 K 00:02:27
10 20 PTAK MAKSYMILIAN Spartanie Dzieciom 2009 M 00:02:28
11 42 BONDAREWICZ ALEKSANDRA SP32/bondziki 2009 K 00:02:30
12 7 STANISZ JAKUB sp 22 2010 M 00:02:31
13 129 PAŚ LENA Szkoła Podstawowa 26 Wrocław 2009 K 00:02:32
14 19 MISZKIEŁO ALEKSANDRA SP 20 Wrocław 2009 K 00:02:33
15 135 KOPKA LIWIA SP 50 Wrocław 2010 K 00:02:35
16 124 GAŁKA BARTOSZ SP 80 2009 M 00:02:37
17 116 KOWALCZYK ZUZANNA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:38
18 6 FOLCIK ALICJA Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna nr 3 2009 K 00:02:39
19 27 GÓRNY PAWEŁ PRO-RUN WROCŁAW 2009 M 00:02:39
20 15 KLUCZKA DOMINIKA SP nr 61 Wrocław 2010 K 00:02:43
21 53 JEŻEWSKA NADIA SP 30 Wrocław 2009 K 00:02:44
22 35 ŚLUSARCZYK KUBA im. Bolesława Krzyoustego w Kamieńcu Wrocławskim 2010 M 00:02:46
23 29 RACZYŃSKI PRZEMYSŁAW SP 22 2010 M 00:02:47
24 127 LICHOTA TYMOTEUSZ SP44 2010 M 00:02:50
25 10 KAPUŚCIŃSKA AMELIA Sp 21 Wrocław 2009 K 00:02:51
26 17 BOMIRSKI TOMEK SP109 Wrocław 2010 M 00:02:53
27 25 KACZMAREK ADAM SP15 2009 M 00:02:55
28 47 SIELECKA HANNA Klub SP 22 2009 K 00:02:56
29 115 GLISZCZYŃSKA MARCELINA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:57
30 31 HAJDASZ OSKAR 2010 M 00:02:58
31 111 WYDRZYCKA MAJA SP Gminy Oleśnica 2009 K 00:02:59
32 43 BONDAREWICZ DOMINIK SP23/bondziki 2010 M 00:03:00
33 28 MIERZWA LENA SP Borowa 2009 K 00:03:04
34 132 OSIŃSKA OLIWIA SP 22 2010 K 00:03:08
35 36 BRYLKA-NADOLSKI SEBASTIAN SP50 Wroclaw 2010 M 00:03:12
36 114 CICHOSZ JAN SP Gminy Oleśnica 2009 M 00:03:37
37 108 MAŁYSZEK STANISŁAW SP Osobowice 2009 M 00:03:56

Kategoria D3

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 34 PAJĘCKA LENA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:20
2 1 KORNAŚ FRANCISZEK Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 2008 M 00:05:29
3 9 PYZIK SZYMON SSP 46 2007 M 00:05:32
4 32 LEWANDOWSKI JONASZ Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2006 M 00:05:42
5 42 MICHALSKA HANNA WLKS Wrocław 2007 K 00:05:46
6 127 BANASIAK ANNA MKS MOS Wrocław 2006 K 00:05:47
7 27 ROGALA FILIP Zespół Szkół nr 20 2007 M 00:05:47
8 31 SIPURZYŃSKA HANNA SP MĄKOSZYCE 2006 K 00:05:49
9 39 PISKOROWSKA DAGMARA SP 45 Wrocław 2006 K 00:05:51
10 3 KUŹMICKI PIOTR Kiku Run Team 2006 M 00:05:52
11 24 RATAJCZAK ERYK SP22 2007 M 00:05:53
12 15 POLIWODA JERZY Poliwoda Team 2007 M 00:05:55
13 111 LEONARCZYK HANNA SP Gminy Oleśnica 2008 K 00:06:04
14 16 POLIWODA PIOTR Poliwoda Team 2008 M 00:06:11
15 40 PISKOROWSKA DARIA SP 45 Wrocław 2006 K 00:06:14
16 115 GRZESZCZAKOWSKI OLIWIER SP Gminy Oleśnica 2006 M 00:06:19
17 128 OKO WOJCIECH SP 71 2006 M 00:06:20
18 5 CISZEK KATARZYNA Ninja Marudy 2006 K 00:06:21
19 50 NAJBAR PIOTR NAJ Team 2008 M 00:06:24
20 101 RĘKAS MAJA MKS Parasol 2006 K 00:06:26
21 35 KRAUZE JULIA SP 73/MKS MOS WROCŁAW 2007 K 00:06:27
22 126 SYPOSZ DOMINIK SP 93 2006 M 00:06:34
23 26 KOWALSKA ANTONINA SZ.P.22 2006 K 00:06:48
24 8 GRYS WOJCIECH SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2008 M 00:06:48
25 38 ZOGATA ANTONINA SP 65 2008 K 00:06:53
26 25 IGNASZEWSKI ZUZANNA SP 68 2008 K 00:06:54
27 18 PTAK KACPER Spartanie Dzieciom 2007 M 00:06:58
28 122 KUCIEL HANNA SP 93 2007 K 00:06:59
29 29 STĘPIEŃ JULIA PSP 24 2007 K 00:07:07
30 48 KWIECIEŃ HANNA SP22 2007 K 00:07:08
31 37 ZDANOWICZ EMILIA 2007 K 00:07:15
32 49 STANIEC JULIA MOS Wocław 2008 K 00:07:22
33 125 MASŁOWSKA JULIA SP 93 2008 K 00:07:24
34 120 CZAJA ROBERT SSP 46 Wrocław 2008 M 00:07:26
35 117 MIAŚKIEWICZ ZUZANNA ZSP 16 Wrocław 2008 K 00:07:26
36 116 CHONIAWKO MILENA SP64 Wrocław 2008 K 00:07:27
37 36 TYBUREK MICHALINA SP 1 Oława 2008 K 00:07:45
38 124 CIASTOŃ OLIWIA SP 93 2008 K 00:07:50
39 19 NOWAK MARIA Szkoła Podstawowa 22 2006 K 00:08:06
40 109 MAKUCH ALEKSANDRA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:08:21
41 113 MALINOWSKA KLAUDIA SP Gminy Oleśnica 2006 K 00:08:22
42 43 ZIELIŃSKA JULIA SP 73 Wrocław 2006 K 00:08:22
43 47 ŻYŁA KARINA 2006 K 00:08:25
44 46 ŻYŁA JULIAN 2008 M 00:08:25
45 23 KACZMAREK ANNA SP15 2007 K 00:08:32

Kategoria D4

Miejsce Nr Nazwisko Imię Klub Rocznik Płeć Czas brutto
1 340 POLAK BARTOSZ Klub lekkoatletyczny ziemia kłodzka 2003 M 00:09:03
2 215 BIELICKI DOMINIK SP5 2003 M 00:09:18
3 339 KRUPA URSZULA 2004 K 00:09:20
4 224 JANAS FILIP MKS Parasol Wrocław 2004 M 00:09:20
5 218 ROGALA KACPER Zespół Szkół nr 20 2003 M 00:10:07
6 212 DOŁOSZYŃSKI DOMINIK UKS PIAST BOLKÓW 2004 M 00:10:10
7 324 GLISZCZYŃSKA MAGDALENA SP Gminy Oleśnica 2005 K 00:10:34
8 321 WARDĘGA WERONIKA MKS Parasol Wrocław 2003 K 00:10:39
9 205 MIERZWA KAROL GKS START Długołęka 2005 M 00:10:41
10 341 WASZCZYK MARTYNA KL Ziemia Kłodzka 2005 K 00:10:52
11 208 WÓJCIK DOMINIK 2003 M 00:10:59
12 342 BANASIAK JOANNA MKS MOS Wrocław 2004 K 00:11:00
13 217 ŚMIAŁOWSKI JĘDRZEJ SP 17/ MKS MOS WROCŁAW 2004 M 00:11:46
14 325 BUSZEWSKA ZUZANNA MKS Siechnice 2005 K 00:12:12
15 207 KUCHTA TOMASZ 2005 M 00:13:34
16 220 GIELAROWSKI MATEUSZ MKS MOS Wrocław 2004 M 00:13:46
17 219 ROMANOWSKA OLIWIA 2004 K 00:15:41
18 201 KUŹMICKA AGATA Kiku Run Team 2004 K 00:15:56
PK 323 ZINCZENKO ZUZANNA MKS Parasol Wrocław 2001 K 00:09:05

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni